Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Marta cierpliwości życzę by zaspokoić ciekawość w poznaniu płci :) Maluszek zdrowy i to się liczy a płeć na pewno poznacie, nie da się tak do porodu ukrywać :) hihi

mi też każdy mówił, że będzie chłopczyk a ja w duchu złościłam się że nikt nie wie jakie mam przeczucia i że są one na dziewczynkę :)

Młoda Fasolka ja oprócz wzruszenia na myśl o dzidzi i macierzyństwie to w dodatku dziś kąśliwa i zła jestem a raczej byłam... więc mężuś kazał się wyciszyć zrelaksować czymś, więc go posłuchałam i zamówiłam sobie hybrydki i od razu lepiej i zaczęłam sama do siebie śpiewać, ciekawe co na to moja Królewna :)

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki ja tez jestem po wizycie , jak wiecie nie mam potrzeby ani checi poznsnia plci i tak tez pozostało .Z dzidzią wszystko w porzadku tylko troszke mnie zdziwila waga bobasa lekarz mi powiedzial 470 gm a to dopiero 21 tydzien co o tym sadzicie jak to sie ma u Was dodam , ze moje dzieci raczej do wielkich nie należały przychodzac nasświat

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.

Ja jestem od soboty u swoich rodziców. Widzę, że muszę nadrobić was w czytaniu tyle tego jest :) Całe dnie spędzam w ogrodzie, książka, gazeta i te sprawy. Coś upichce i nie dają mi nic robić. W piątek juz wracam do siebie i mojego K. Maleństwo daje o sobie znać z przerwami ale przez cały dzień. No i dostałam ogromnego apetytu! Aż się wszyscy patrzą bo ciągle coś wcinam. Już się boję, że jak tak dalej będzie to jak będę wyglądała :( Nie wiem czy to dzidzia tyle potrzebuje czy może przez ten nadmiar powietrza. Pozdrawiam was wszystkie i po mału będę czytała co się u Was dzieje :)

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie próbuję się schlodzic mrozona kawka własnej roboty z lodami waniliowymi,lodem, na mleku niebo w gebie:D Troche się dziś zmartwiłam odebrałam powtorne badania na toxoplazmoze,ja za bardzo nie potrafie odczytac wyniku ale w każdym bądź razie chyba wyszlo tak ze przechodziłam to ale poziom tego po miesiącu się mało co zmniejszyl,lekarka powiedziała ze jej zdaniem nie powinno to być nic niepokojącego,ale wyslala mnie do specjalistycznego szpitala na dodatkowe badania w tym kierunku. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze bo naczytałam się ze to może być bardzo szkodliwe dla dzidzi:( Jutro zadzwonię do tego szpitala i umowie się na wizyte...

https://www.suwaczki.com/tickers/5b098ribpvkjd9gk.png

Odnośnik do komentarza

OFE- nigdy w życiu :P wiem, że są różne opinie, po czesci pozytywne, ale ja to przeanalizowałam z pozycji wcześniejszej pracy w finansach i jestem przeciwnikiem :) Ani ZUS nam kokosów nie da, ani OFE, więc lepiej mieć jedno zło :D Ale to tylko moja opinia :)

Zmuszam się do picia wody, dzis zamiast spaghetti była zupka z jabłek, skusiłam się na kawusię bo czułam się i wyglądałam jak zombie... w ogóle bez chęci do życia ;/ ale minęło! Mała się wierci cały dzien aż mi brzuszek podskakuje! Chciałam nagrać, ale jak włączyłam nagrywanie to zastrajkowała mała wredotka :D

Dziś kończymy 22tc! :D

PS. Mam straszną ochotę na tort bezowy z masą z mascarpone i kremówki... nie wiem czy wytrzymam z tym do jutra ( dziś chciałam zrobić jagodzianki...), ale może mi się uda :) Jak zrobię to się pochwalę zdjęciem :D

Odnośnik do komentarza

Carolineee ja również mam to przeanalizowane i owszem nie dadzą nam kokosów ale zus okrada nas od lat, jak dla mnie nie wiele dajac w zamian. Pieniądz na emeryturę są wydawane na emerytury obecnych emerytów. Do naszej emerytury ten system padnie i nie zobaczymy ani grosza. I ja osobiście nie dam im grosza więcej.
Każdy ma prawo do własnej opinii A pisze o deklaracji nawet tutaj bo jest mnóstwo osób które nie chcę oddać zusowi grosza ale przez ciszę medialną najzwyczajniej w świecie zapomnieli o tym.

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Pateczka daj znać co z toksoplazmozą
KariKari fajny wózek
Nuria cisza nt ofe jest specjalnie, aby jak najwięcej osób zostało w zus. Dla nas emerytury nie będzie a poza tym wydłużą nam czas pracy do 90 r.ż. Wiesz zus musi wybudować swoje biura z marmuru
Właśnie zrobiłam sobie sok z jabłek. Pychotka. Robiąc zakupy naszło mnie na szproty w sosie pomidorowym i jutro na śniadanie zrobię sobie je z cebulką. Już ząbki mi się cieszą
Ale gorąco dziś było

Odnośnik do komentarza

zachcianki.... jak ciężko z nimi walczyć :)
mnie od wczoraj naszło na chleb ze smalcem, skwareczkami i ogórkiem kiszonym.... aż się dziwię bo jadłam to raz w życiu jak chciałam zobaczyć jak to smakuje....
a tak poza tym to znów jak codzień chce mi się soku grejfrutowego... codziennie muszę choć szklankę wypić tak mi smakuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...