Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

mój mąż był przy porodzie i naprawdę bardzo pomagał, ale w momencie gdy mała już wychodziła schował się za łózko :) przetrwa igły, oderwane kończyny, kości na wierzchu ale uczuciowy chłop jest :) teraz nie chce być przy narodzinach synka - ale to bardziej przez moje oczy jak u kota ze Shreka i płacz że boli (to co u oosy, nie wiedział że to tak boli itp bo w tv przecież to tak fajnie wygląda), na szczęście już mam swoją "ofiarę" która będzie mi towarzyszyć :) jest nią moja ciotka (w moim wieku), chodziła do szkoły rodzenia, sama urodziła więc raczej będzie pomocna :D
Truskawka zgadzam się z twoja koleżanką - bóle parte to przyjemność (u mnie 30minut) ale jesteś naprawdę szczęśliwa jak już się pojawią. Ja najgorzej wspominam moment zmiany bólu (miałam krzyżowe) i w momencie przechodzenia w parte zamiast "zamienić się" to miałam i parte i krzyżowe i brzuszne. Mimo wszystko nie wspominam porodu źle, ale to pewnie dzięki fajnej atmosferze.
Malyna plecy tak mnie czasem bolą, że nie mogę się położyć, ani wstać ;/
bombka ja będę kłaść pod kołderkę, chyba że zaśnie w rożku to nie będę rozpakowywać :)

u mnie Fabian dokazywał całe wczoraj, aż bolało, ale chociaż wiem, że wszystko ok. U nas taaaka burza przeszła :) pewnie bym nie spała gdyby nie to że ja o godzinie 22 już padam na pysk ze zmęczenia i sen kamienny, wy też tak macie?

http://www.suwaczki.com/tickers/l22npx9i0vxunlu6.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj48agnghpqtk.png

Odnośnik do komentarza
Gość Marta_2606

Hej Dziewczyny:)
Chciałabym Wam polecić laktator Lovi Prolactis. Mam okazję go testować i jestem bardzo zadowolona:) Sprzęt nie należy do najtańszych ale już po pierwszym użyciu wiedziałam dlaczego.Działa szybko,nie gwałtownie,nie boleśnie.Ma zapasowe części sylikonowe,przez co na pewno długo posłuży.Wszystko jest zgrabnie zapakowane w ładną kosmetyczkę,dzięki czemu można go przewiesić przez ramię i zabrać ze sobą dosłownie wszędzie.Ma fazę stymulacji,oraz regulowaną siłę ssania.Można ustawić sobie czas odciagania a nawet budzik przypominający o kolejnym.Na prawdę warto zainwestować:)

Odnośnik do komentarza

sie nic dzis nie wyspałam!! :/ :( całą noc żygał kot.....o 3 w nocy jakis debil przyszedł sobie puszki gnieść :/ myslalam ze wezme jakas doniczke i w niego rzuce...a jak go ktos opieprzył to powiedział ze to jego praca buahaha....jasne...co za ludzie....

oosaa no chyba sie zaczynaja u mnie dolegliwości 3 trymestru;) bo tez zaczeło bolec mnie krocze, tylek, miednica....wszystko naraz:] ol jeah....

dziś se ogarne w chacie i nie bede musiala tego robic jutro o ! :]

Szymek zaczał znow dokazywać:D wczoraj o 22 zaczał szalec, zawołałam męża, tak sie cieszył jak mu reka podskakiwała:) hehe....

ogolnie nic mi sie nie chce:P

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ;-)
Ja też się nie wyspałam, ale jakoś zmęczona nie jestem. Tak się zastanawiam teraz dopiero dostaje brzucha rośnie z tygodnia na tydzień, ale widzę, że i moja sprawność poruszania się zanika. Od dwóch dni tak strasznie boli mnie pachwina po jednej i drugiej stronie jak chodzę, zmieniam pozycje. Zaczynam się już martwić wcześniej wystarczyło że poleżę trochę i przechodziło, a teraz nie chce przejść. Mała na szczęście się rusza też z każdym dniem dłużej w ciągu dnia to odczuwam.
Co do porodu wydaje mi się, że zawsze warto mieć kogoś bliskiego przy sobie. Wiadomo jak to jest w naszej służbie zdrowia jak czasem się nie upomnisz to nic nie dostaniesz. Ja sobie nie wyobrażam sytuacji, że tylko sama muszę o wszystko zadbać i wszystkiego dopilnować. A wiadomo jak to jest człowiekiem w takich emocjach ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjyfxnaihg.png

Odnośnik do komentarza

Co do laktatorów. Mam dwa

LOVI ręczny
http://ecsmedia.pl/c/1362046089042-1486501524-jpg-smyk.gallery.big-iext21140499.jpg

oraz
MEDELA elektryczny
http://m.parenting.pl/ff81cf89c7918dad82ae7de0397eacd8,800,600,0,0.jpg

Najlepiej nie używać laktatora w ogóle bo zwiększa ilość mleka i prowadzi do nawałów i samych problemów z piersiami. Jełśi jednak trzeba - zdecydowanie polecam ręczny. Nie tylko dlatego, że elektryczny Medeli zepsuł się na dzień dobry w momencie, w którym potrzebowałam go najbardziej na świecie bo miałam taki nawał, że piersi zaczynały mi się na plecach i bolały nie do opisania. Samo odciąganie elektrycznym jest mało przyjemne, wręcz bardzo bolesne nawet gdy pierś nie jest przepełniona, poza tym laktator jest głośny. Kolejny minus obowiązkowe zasilanie. Podczas gdy laktator ręczny nie sprawia takiego bólu, kontrolujemy nacisk pompki, jest cichy, lżejszy. Jedyny minus to fakt, że trzeba się naściskać.

Odnośnik do komentarza

Bombka ładną masz bombkę:) heh
oosaa mnie też ta płeć stresuje i ciągle mi się śni że moja Lili jest Tymonem:P Zobaczymy 22.08
Co do ręcznika, zobaczymy jak przyjdzie kurierem, najwyżej będzie jako kocyk po kąpielowy:)
krófka13 ja niestety nie mam snu kamiennego, ciągle zezuje po suficie:P
Malyna widzę, że puszkowi zgniatacze dotarli tym razem do ciebie;p Mój kot, który mieszka u mojej mamy żyga tylko wtedy jak przyjadę do domu rodzinnego. Dźwięk i wybałuszone oczy robią wrażenie:p I zawsze nażyga tam gdzie nie wypada^^

Dzwoniła do mnie dzisiaj koleżanka, która niedawno została wysłana na poronienie, a dzisiaj się okazało, że ma dwa bijące serduszka:D Jak to los potrafi podwójnie obdarować:D

Muszę coś rodzicom wymyślić na 25-lecie małżeństwa... jestem zielona...

http://s1.suwaczek.com/201412114580.png

[link=https://dzidziusiowo.pl/suwaczki]noborderhttps://dzidziusiowo.pl/suwaczki/5fa867d16cfeb.png[/img][/link]

Odnośnik do komentarza

Hej brzuchatki:))
Bombka sliczny brzuszek:))
Ja staram sie nie myslec o porodzie a jak mysle to jestem spokojna bo przecież jesteśmy kobietami jesteśmy do tego stworzone :)) A co do bólu to sie ciesze ze mam zwiększony próg bólowy wiec mam nadzieje ze wytrzymam poród:)) i dam rade :))
No u mnie puki co bol plecow ustal moze jednak pomaga mi ta poduszka i lezenie na lewym boku kij wie;/
Oosaa dobrze wiedziec co do laktatorow ostatnio zastanawiałam sie czy kupić czy jednak wstrzymać sie i zobaczyc później czy bede wogule miec mleko;p bo moja mama np miala tylko przez 2 tygodnie i to tak troszke a potem nic;p
Ja sie dzis mega wyspałam od 23 do 8.30 zyc nie umierac:))chłodek spokój cisza:))
malyna co ten twoj kot tak zyga i zyga?? mialam tyle lat koty i jakos tyle nie zygaly co twoj;p za duzo kłaczków jada;p
OO dzieki dziewczyny za listy wyprawek przydadzą sie:)))bo juz mam nadzieje ze od przyszlego czwartku rozpocznę kupować wyprawke:))

Odnośnik do komentarza

Hejo dziewczyny!

Truskawka dobrze, ze przezylas jakos ten dzien. Teraz bedzie tylko z gorki. Ja tez mialam 2znieczulenia przyplabowaniu w 8tygodniu ciazy i tez sie martwilam czy nie szkodzi...Pewnie dentysci wiedza co robia..

Gabi, Oosaa dajcie znac koniecznie jak po wizytach!

Bombka spory, zgrabniutki brzuszek :)

Malyna mnie boli w krzyzach od dawna. Czasem ledwo chodze..
Ps; wpolczuje rzygajacych kotow i to jeszcze w nocy!

Ja mam reczny laktator Avent i tez jestem zadowolona..

Oosaa rozsmieszylas mnie :) doskonale rozumiem co znaczy- all inclusive :D

Majus slodziutki ten stroj kompielowy. No tak-Ty kupujesz stroje kompielowe zamiast kombinezonow ;P :D :)

Przyszla moja paczka z ubrankami, ktore zamowilam (te uzywane przez internet). Powiem Wam, ze jestem b.pozytywnie zaskoczona!
Zadbane, wyprasowane. Kombinezon jak i reszta wbrew pozorom w swietnym stanie! Nic nie jest zmechacone ani poplamione. A wiekszosc jakby raz zalozona. Zolty polarek jak nowy :)
Mezowi tez sie podoba :)

A ja porodem jeszcze bardziej sie przejmuje! :( Od jakiegos czasu boli mnie bardzo krocze i mam spuchniete.. W desperacji zadzwonilam do mojego ginekologa w Pl. Czasem nie moge chodzic, bo mam wrazenie, ze wszystkie wnetrznosci i dzidzie mam pochwie i ten bol...
Powiedzial, ze prawdopodobnie mam zylaki sromu i moze pochwy ale nie widzi mnie wiec ciezko powiedziec. Zalecil Diosmine 1000mg. I jak najwiecej odpoczywac...Z ruchliwym dwulatkiem troche ciezko...
Nie wiem jak dotrwam do konca ciazy a potem urodze...:( przyznam, ze zdolowalam sie troche...i nienawidze brac tabletek a szczegolnie w ciazy! Boje sie, ze zaszkodze malej :(
eehhhh-zawsze cos

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Emiii wydaje mi się, że lepiej laktator mieć tak czy siak. Możesz np. na początek pożyczyć od kogoś jeśli masz taką możliwość. WIerz mi, że nawał po 3 dobie jaki się pojawia jest bardzo bolesny. Jeśłi piersi napęcznieją Ci tak, że maleństwo nie da rady uchwycić sutka laktator okaże się istnym zbawieniem! Jako że poznałam ten ból mogę CI powiedzieć - nie ryzykuj :)

Czaki mnie też boli krocze, też mam cipkę całą napuchniętą i to tak, że ze skromniejszej bielizny aż mi bokami wychodzi. Również mam tak, że nieraz mam wrażenie, że zaraz mi przy chodzeniu wszystko wypadnie - dosłownie! Żadnych żylaków nie stwierdzono. W pierwszej ciąży miałam tak samo i również żadnych żylaków nie miałam. Ciągnięcie czasem występuje i wówczas warto ratować się magnezem. Na popuchnięcie nic nie poradzisz bo to po prostu mocniejsze ukrwienie. Ale nie stresuj się niepotrzebnie bo jak widzisz, mam identyczne objawy i żylaków brak ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co ten mój kot tak żyga. ...wczoraj dałam im pastę odklaczajaca i może po niej...dobrze ze zawsze zdarze zareagować i przesunąć go na panele z dywanu....wrrrr....

jeszcze się dziś wkurwilam. .dosłownie! Miał mi się remont zacząć w sierpniu a tu wujek ze w sierpniu nie...to kurwa kiedy? Jak zacznę rodzic?? Wrrrr coś mnie dziś trafi....

tez mam bóle w kroczu ale to pewnie się wszystko rozciąga. ..tak sobie tlumacze;)
Czaki to dobrze ze ciuszki się trafiły w dobrym stanie:))

moniniuss ci puszkarze to dzień w dzień. ..co chwilę. ..ochujec idzie...a jeszcze takie echo u nas niesie:////musze kupić sobie wiatrowke:]

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Moninius nooooo porazka jakas :( nie wiem do konca czy mam w pochwie (lekarz musialby mnie zobaczyc)ale na wrgach sromowych zdecydowanie cos jest :/ a dokladnie na odcinku miedzy pochwa a odbytem (przepraszam za bezposredniosc)
Hemoroidow wydaje mi sie, ze nie mam aczkolwiek zaparcia owszem. Nie wyprozniam sie codziennie a z tymi niby zylakam mam problem bo sprawia mi troche bolu. (nie ostry bol tylko taki tepy-uciskowy)
Z tego co wiem, to ten lek tez jest na hemoroidy i powinno sie je leczyc takze w ciazy...Powiedz lekarzowi jesli masz jakis z tym problem, bo przy porodzie moze byc ciezko...

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Moniniuss
Bombka ładną masz bombkę:) heh
oosaa mnie też ta płeć stresuje i ciągle mi się śni że moja Lili jest Tymonem:P Zobaczymy 22.08
Co do ręcznika, zobaczymy jak przyjdzie kurierem, najwyżej będzie jako kocyk po kąpielowy:)
krófka13 ja niestety nie mam snu kamiennego, ciągle zezuje po suficie:P
Malyna widzę, że puszkowi zgniatacze dotarli tym razem do ciebie;p Mój kot, który mieszka u mojej mamy żyga tylko wtedy jak przyjadę do domu rodzinnego. Dźwięk i wybałuszone oczy robią wrażenie:p I zawsze nażyga tam gdzie nie wypada^^

Dzwoniła do mnie dzisiaj koleżanka, która niedawno została wysłana na poronienie, a dzisiaj się okazało, że ma dwa bijące serduszka:D Jak to los potrafi podwójnie obdarować:D

Muszę coś rodzicom wymyślić na 25-lecie małżeństwa... jestem zielona...

Na Allegro wejdź, są fajne statuetki z napisami itp. będzie na lata ;)
http://www.suwaczki.com/tickers/6sute6hhii8u1s9p.png

Odnośnik do komentarza

Oosaa no wlasnie nie wiem czy mam brac ten lek :/ Niby nie szkodzi w ciazy a moze ulzyc i wzmocnic zyly. Jest tez druga opcja, ze to macica uciska mi na krocze (mam dodatkowo obnizona po pierwszym porodzie) i dlatego ta opuchlizna i bol..
Polozylam sie wczoraj z poduszka pod pupa (uniesiona miednica) i ta cala krew jakby odplynela i opuchlizna zdecydowanie zminiejszyla sie....ale oczywiscie po kilkunastu krokach wszystko powrocilo..
Moze poczekam z tymi tabletkami do wrzesnia, az mnie ten lekarz zobaczy-co myslicie?
Maz jeszcze bardziej panikuje niz ja-co mnie dobija :/

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Kassandra, dziękuję Ci za link, bardzo ułatwi mi życie, bo chcę zamówić tą poduszkę, zrolowana kołdra przestaje mi wystarczać, moszczę się przed spaniem, podgarniam pielesze jak kura na grzędzie:).
Oosaa, marzenia z Carlosem Solisem z Desperate Housewives :)?, no dwustuprocentowy samiec, co najmniej, ciężki kaliber :D.
Czaki, do września prawie miesiąc, będziesz męczyć się bidulko.

A ja po wizycie, szyjka ok, ginekolog nie ma zastrzeżeń, ale, bez usg, nie jest to miarodajna ocena stanu ciąży. Usg mam we wtorek, kolejną wizytę 5 września, jak z krzywą będzie ok oraz na usg, to chyba nie będę lecieć do niej prywatnie (zwłaszcza,że jak pisałam, nie ma usg w gabinecie, a za takie wizyty bez usg nie chce mi się płacić). Za to hemoglobina znów mi trochę w dół poleciała, teraz już mam przepisany tardyferon 2x dziennie. Na bóle brzucha, ciągnięcia powiedziała, że" taka moja uroda". Jak będzie bardzo boleć, mam wziąć nospę, a jak to nie pomoże luteinę, nawet jednorazowo, którą mi jeszcze wcześniej przepisała w razie czego. Ja jeszcze ani razu nospy nie brałam, ani żadnego przeciwbólowego, też mam takie jakieś opory. Na opryszczkę, jeśli się powtórzy- teraz jest w stanie zanikającym, iść do internisty i nie bać się wziąć lek antywirusowy.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

Czaki diosmina nie jest grozna w ciazy i tez nie dziala tak od razu, po ok. 2tyg. takze radzilabym Ci ja pobrac, powinna pomoc.
IgaJula dziekuje za przepis na tarte, jest przepyszna:-)
Wczoraj bylismy w szkole rodzenia, bardzo nam sie podobalo! Cale zajecia odbywaly sie w grocie solnej na lezaczkach z muzyka relaksacyjna w tle. Polozna bardzo fajne pierwsze wrazenie zrobila: otwarta, z duzym doświadczeniem ( jesli współpraca bedzie nam sie ukladala planuje wykupic ja na poród, bo my oboje z mężem nie chcemy, zeby on byl przy porodzie). Poruszala tez temat laktatorow i ona odradzala kupno. Mowila, ze wiele kobiet nie potrzebuje ich w ogole a w razie czego w kazdej aptece czy sklepie z art. Dzieciecymi mozna kupic.
Troche mnie to "pociesza", ze Was tez krocze pobolewa bo mnie to strasznie dolowalo a moze to juz po prostu na naszym etapie ciazy to norma... dzis bede u ginka i na pewno z nim o tym pogadam

Odnośnik do komentarza

Czaki na obkurczenie i wzmocnienie żył możesz też wziąć Rutinoscorbin i Calcium. Najlepiej by było jakbyś podjechała do lekarza wcześniej, albo naściemniała i pojechała prosto do szpitala. Nie odważyłabym się brać leku na podstawie diagnozy postawionej przez telefon. Czekać do września też sporo czasu.... zrobisz jak uważasz, ale ja bym się wstrzymała z lekiem i pojechała po naoczna i namacalną diagnozę ;)

misiabella ooo tak :D boski jest :D no, to po wizycie możesz spać spokojnie :) Mam nadzieję, że ja po dzisiejszej też będę mogła. Odliczam godziny do 18tej ...

Odnośnik do komentarza

oosaa, Moiniuss z płcią mam tak samo, czasami łapię się na tym że nie mówię do brzucha bo boję się że do dziewczynki mówię Fabian. To chyba wynika z tego same nie możemy dojrzeć kto tam siedzi, tylko musimy uwierzyć lekarzowi, podczas gdy wiele osób mówi teksty typu "pewne jest po porodzie".
Moniuss ja mam kamienny sen do mniej więcej 4 nad ranem jak muszę wstać do łazienki, potem mam już tylko stan "czuwania", chyba że córa obudzi mnie wcześniej to stan "czuwania" się wydłuża ;/
moi rodzice w przyszłym roku MOŻE będą mieli 25 lecie, chociaż nie jestem tego pewna bo rozwód wisi w powietrzu... :(
ale na 45lecie dziadków dzieci i wnuki zebraliśmy się i za "psi grosz" zrobiliśmy imprezę składkową - niespodziankę :D do tego złożyliśmy się na telewizor i tort, powiem że dłuugo przeżywali i chwalili się komu mogli :)
Emiii ja miała mało pokarmu i dokarmiałam butelką, ale ręczny laktator się przydał, bo miałam lekki zastój i dzięki laktatorowi mi zszedł :)

co do książek, polecam kolejną - Magdalena Kordel "48 tygodni" - siedziałam i śmiałam się jak głupia :) tu jest linka do tej książki w pdf jeśli ktoś lubi :)
http://chomikuj.pl/Kontradycja/e-booki/literatura+pi*c4*99kna-+biografie*2c+eseje*2c*2c+thriller*2c+obyczajowa*2c+eseje*2c+biografie*2c+listy*2c+pami*c4*99tniki*2c+wspomnienia/K/Kordel+Magdalena/*c2*a7+Kordel+Magdalena+-+48+tygodni,2385260756.pdf

http://www.suwaczki.com/tickers/l22npx9i0vxunlu6.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj48agnghpqtk.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny
ja przylaczam sie dzisiaj do tych niewyspanych, wczoraj bylismy w cyrku "Cirque de Soleil", wrocilam do domu po 1 a rano trzeba bylo o 7 wstac.
Na szczescie jutro weekend. Mam nadzieje, ze znajde tylko sily, zeby skoczyc wieczorkiem na basen.
Czaki a nie masz mozliwosci zeby pojsc z tymi sprawami do jakiegos ginekologicznego emergency, ja wiem ze w Londynie sa zawsze straszne kolejki, kiedys bylam i w koncu po 4 h poszlam do domu, ale moze moglabys to komus pokazac.
Ja tez mam laktator Aventa reczny.
Podobno warto sobie pod koniec troszke mleczka posciagac i pomrozic to w razie choroby postawi takiego malca na nogi :-) (jak juz nie bedzie karmiony piersia).
Oosaa Czaki u mnie kostium to podstawa, plaza pod nosem to grzech nie korzystac, a te ze Smyka to na dodatek jakies filtry 50 maja
Oosaa zapraszam do siebie, u mnie kupa Carlosow Solisow chodzi po ulicy, na pewno ktorys z tych macho wpadlby Ci w oko
sama jednego przygarnelam hihhi ;-)

Odnośnik do komentarza

Czaki - też bym się bała bez konsultacji z lekarzem. Pomysł Oosyy jest dobry z tym szpitalem, ale uważaj, bo szpitale zarabiają na łóżkach w ramach umów z NFZ. Jak wróciłam z urlopu i chciałam sprawdzić czy wsjo ok, pojechaliśmy wieczorem do szpitala. Miałam nadzieję na badanie, usg i powrót do domu, a tam mi powiedzieli, że wszystko zrobią, ale najpierw muszę mnie przyjąć na oddział. Pewnie gdyby nie fakt, że wówczas było dobre ponad 30stopni i weekend, to pewnie bym się zdecydowała (wiadomo, badania full opcja), ale w moim przypadku, musieliśmy się po angielsku ulotnić.

Krófka - właśnie ściągnęłam książkę i w wolnej chwili będę czytać:)

A ja sobie znalazłam zajęcie - w ramach wyrzutów sumienia, że ja się byczę a mój J zapierdziela jak mały motorek, zaoferowałam swoją pomoc. I masz babo placek - do poniedziałku będę grzebać w jego zestawieniach, wyciągać dane etc Ooosaa - coś dla Ciebie: tabele przestawne - właśnie się ich uczę z tutoriali na youtube :)

http://www.suwaczek.pl/cache/9efb4a2460.png

Odnośnik do komentarza

Majus Naście lat szukania, wybrzydzania i przebierania w facetach doprowadziło mnie do ostatecznego wyboru finalisty w postaci R. więc mam już swojego Carlosa :D I zawsze znajomym powtarzam, jak coś nie pasi olej, szukaj dalej. to nie ten. Rzeczywiście jak to jest już ten to się o tym wie. Ja wracając z pierwszego spotkania ( poznaliśmy się na Badoo :D przegadaliśmy kilka wieczorów przed spotkaniem) powiedziałam już do mamy - zobaczysz, on będzie ojcem moich dzieci. Nigdy wcześniej nie złożyłam takiej deklaracji i nie pomyliłam się :D Po prostu wiedziałam, że to już ON. I On też wiedział, że to już ja ale przyznał mi się dopiero po kilku miesiącach :D

Odnośnik do komentarza

Majus słodki kostiumik :)
Bombka ładny brzuś. Ale to na pewno od jedzenia gofrów ;)
Czaki właśnie myślę nad ręcznym laktatorem z Avent...
Kupiliśmy dziś wanienkę z wbudowanym termometrem i gąbczaste podkłady do niej :) A poza tym "Szarego Jelenia" do prania ciuszków :)
Dostałam wczoraj całą torbę rzeczy od szwagierki, po jej córce. Muszę je przejrzeć, ale niestety wiele ciuszków nie będzie się nadawało... Są mocno zaplamione.
Ej, dziewczyny, a jak dziecko śpi w śpiworku, to w co się je ubiera? Normalnie np w pajacyk czy piżamkę? Czy to już za ciepło...?

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...