Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Bombka gratulacje :* jak już wstaniesz i rozchodzisz się troszkę będzie lepiej!!! ależ ci zazdroszcze :) oczywiście pozytywnie :)
a i u mnie pozytywne wieści :) brat miał dzisiaj rozprawę o odebranie praw rodzicielskich!!! i sędzia jest po naszej stronie!!! może zobaczę siostrzenicę na święta :D ależ się cieszę... no i pozna kuzyna :) od razu humor lepszy :)
a na obiadek zapiekanka z kurczakiem i brokułami :) a wieczorkiem krokiety u mamy :) jem póki mogę :P

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny

Bombka Kolin gratulacje ;-) Bardzo się cieszę i dużo zdrówka życzę dla Was i dzieciaczków ;)

Ja wczoraj byłam u gina i mała jest wielka na 37 tc. A jestem w 35. Szyjka już dojrzała, ale nie mogę teraz rodzić bo moje miasto jest bez szpitala położniczego do 1 listopada. Przenoszą się do nowego budynku. Tak więc uważam na siebie jak mogę ;-) W 5 mam kolejną wizytę i przypuszczam, że 6 wyląduje na oddziale ;-)
No to się dzieje i to ładnie ;-) Za niedługo wszystkie będziemy tulić nasze maleństwa.

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjyfxnaihg.png

Odnośnik do komentarza

koolin super :-) gratulacje!!! Dużo zdrowia Wam życzę!!!
usmiechnieta ja bym na Twoim miejscu nie czekała bo to bardzo poważną sprawa i pojechalabym z tym ma izbę przyjęć ze spakowana torba
justys to trzymam kciuki abyś szybko się pobierała po! Super ze juz tuz tuz :-)
dziewczyny zaczynacie szalec! :-P czuje ze od dziś to forum będzie jeszcze częściej oblegane i czytane jak dobry romans lub horror z pozytywnym zakończeniem :-) albo jak film akcji trzymajacy w napieciu :-D tak będzie emocjonujaco i wciągająco :-)
bombka ale super ze tak szybko Dalas znać :-) tzn ze masz jeszcze siły hehe wspaniale ze Lenka juz z Toba na świecie i wow 10/10!!! Gratulacje mamusiu !!! Sciskam mocno :-*

Odnośnik do komentarza

Truskawka1 ja mam 2 torby jedna dla mnie druga dla maluszka tak bedzie mi wygodniej aby ogarnac ten moj sajgon;p muszę przeczytac listę i pookładać wszystko co mi trzeba;p ale jakos nie spieszno mi ;p
Elleves no jeszcze 4 tygodnie lub krócej ;p damy rade musimy:) mi nogi nie puchną jedynie dłonie;p a w stopach kości mnie bola a sa niespuchnięte wiec pokickane to;/ to widze mamy podobnie ciąża przeszła spokojnie lekko jakby jej nie bylo a końcówka daje nam w kosc;p nie pije żadnych herbatek moczopędnych bo i tak co pol godziny chodzę siku ;p
Bombka GRATULACJE:)) duzo zdrowka dla ciebie i Lenki:))
koolin gratulacje i duzo zdrowka dla Ciebie i Fabianka:)

CzekaCudu trzymaj sie i dzwon do lekarza najlepiej...

Odnośnik do komentarza

Bombka - gratulacje :) dzielna mama :) poprosimy również o Twoje wrażenia z CC ;) Buziaki :*

Em87 - dlaczego nie chcesz mieć wywoływanego porodu? Są jakieś minusy tego typu zabiegu?

Asia85 - J pracuje w firmie, która pisze różne oprogramowania i w zależności, który Klient je kupi, on odpowiada wraz z zespołem za wdrożenie. Teraz jest Kanada zdalnie, ale jak miał wdrożenie na Węgrzech to tam mieszkał przez 4 miesiące a ja przylatywałam sobie do niego na weekendy Ryanairem za grosze do Budapesztu;) Gdybyście potrzebowali przewodnika po Budzie lub Peszcie - się polecam ;) Miał też kiedyś wdrożenie w Pekinie i wtedy poleciałam raz, ale konkretnie na 3 tygodnie i zwiedziliśmy linię Pekin-Shanghaj. A Twój mąż? Jaki kraj ma w Azji? :) Asia, ciesz się, że tylko tak możesz ponarzekać na męża - gorzej gdyby był na zasiłku i pierdział w kanapę całe dnie;) A tak stara się i robi to dla Ciebie i dziecka :)

http://www.suwaczek.pl/cache/9efb4a2460.png

Odnośnik do komentarza

koolin, bombka gratuluję Wam ! bardzo się cieszę, że dzieciaki zdrowe i wszystko gra! Dajcie znać jak się ciut ogarniecie ;)

CzekaCudu przykro mi bardzo z powodu taty ....

krófka ja jutro będę robić gruszki z kruszonką dla odmiany i w planach mam jeszcze mufinki z czekoladą pełnomleczną jeśli tylko pociągnę fizycznie. Co do kokilek, pod kruszonkę każdy owoc się nadaje więc wedle fantazji można nawciskać jak leci ;)

CzekaCudu ja takie skurcze mam od początku tygodnia ale lekarz powiedział mi dziś, ze ilość wód płodowych jest zachowana, przy badaniu manualnym wyczuł już główkę ale kazał się stawić na kolejne ktg w sobotę jeśli skurcze będą się utrzymywać. W dalszym ciągu, termin wywoływania mamy na poniedziałek....

Odnośnik do komentarza

Oczywiście nigdzie nie pojechałam i nie zadzwoniłam.. :) Ale tak to ze mną już jest. Czasem mogę umierać z bólu ale nikomu nie powiem.
Ale nie jest tak źle, jak siedzę czy leżę jest ok. Tylko jak wstanę to od razu ogromny ból.
Ale M. mi bardzo pomógł i trochę posprzątał. Ja teraz ogarnęłam kuchnię. :)
Jak córa uśnie to idę do wanny. I wezmę sobie książkę i poleżę trochę. Zreszta muszę i koło siebie porobić... Wiadomo.

http://www.suwaczek.pl/cache/02953dc74c.png

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla świeżo upieczonych mamusiek ;) ja jestem w Bydgoszczy przywieźli mnie wczoraj karetka. Miałam robiony gbs,usg i przepływy wszystko jest dobrze Lekarze mówią ze mały będzie drobny za mną. Dużo pisalyscie nadrobie. Lekarka mówiła że poobserwuja mnie i prawdopodobnie wyjdę jeszcze do domu. Podnieśli mi insulinę i jedzenie żebym mogła Więcej jeść. Brzuch też mam twardy czasem i Mały się wypina strasznie

http://www.suwaczki.com/tickers/uannyx8dilyw28lz.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dxom4z178ztb7e1b.png

Odnośnik do komentarza

Elleves wiem wiem, to takie male narzekanie bo tak naprawde jestem z niego dumna i zazdroszcze takiej fajnej pracy. Moj P. Sprowadza różne surowce z Tajwanu, Tajlandii, Pakistanu, Iranu. Niestety lata tam na 3-7dni max wiec z nim nie podróżuje albo np. z pakistanczykami gdzies w Europie sie umawia bo tam niebezpiecznie podróżowac na wlasna reke ale za to Tajlandia tak sie zachwycil, ze polecielismy tam na podroz poslubna i było cudownie :-)
a teraz to juz planujeny gdzie Blanke zabierzemy pierwszy raz :-) moze w marcu/kwietniu uda sie na narty pojechac bo nie wyobrażam sobie opuscic chocby jednego sezonu ;-)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a czy Wy też macie takie wrażenie, że nie jesteście jeszcze gotowe na przyjście maluszka? Ja niby wszystko mam, ubranka pościel, kącik dla maluszka, kosmetyki itd. I niby wiem co kiedy do czego. Ale jak przyjdzie mi działać to pewnie trochę czasu minie zanim się wprawię.
Majus - pisałaś że masz już wszystko gotowe. Oh chciałabym umieć tak pomyśleć chociaż...
koolin - a czy leżałaś płasko po cc 8h minimum? Ponoć trzeba leżeć na płasko z głową żeby uniknąć właśnie bólu. Napisz coś więcej o swojej cc dla nieświadomych jeszcze przyszłych mam ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjyfxnaihg.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...