Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :) Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie :p bo nie udzielam się teraz zbyt często, ale za to staram się być na bieżąco z postami :) Gratuluje kolejnej rozpakowanej mamusi!Moni cieszę się, że wszystko dobrze z Wami :) i trzymam mocno kciuki za Ciebie Kinga, , chociaż pewno Ty też już po wszystkim !!! :)
Małyszok mam nadzieję, że to tylko błąd w pomiarach, dobrze że zadzwoniłas do szpitala, tam na pewno dobrze pobadają. Wierzę, że wszystko będzie dobrze i skończy się tylko na strachu!!!!

Ja ostatnio przeżywam jakieś obniżenie nastroju i ogólne zmęczenie wszystkim, jeszcze dopadło nas przeziębienie (mnie i Zuzię) więc chodzimy zasmarkane na maxa i ja na dodatek niewyspana. Do tego ból pleców, pachwin promieniujący do nóg- normalnie ledwo chodzę... Musiałam trochę ponarzekać :p
Nova rozumie co przeżywasz przy chorym synku, Zuzie to w nocy tak przy kaszlu nieraz wyszarpie,że aż na wymiotach się kończy :(a człowiek robi co może by jakoś temu dziecku ulżyć...
Czekam już na ten poród i nie mogę się doczekać, w ogóle to śniło mi się tej nocy że wody mi odeszły, a tu nic :) jutro wizyta więc mam nadzieję, że dowiem się jak tam szyjka, czy rozwarcie się robi itd, Zuzia urodziła się10 dni po terminie i nie chciała bym takiej powtórki :(
Zosia i wowo śliczne maskotki !!pasowały by mi takie bo mam pościel dla małej w sówki :) Miałam w ogóle zrobić coś z filcu ale jak na razie brak chęci i czasu :(
Pysiak brak słow co do lekarza, a przecież jeśli masz hemoglobinę 10 to trzeba żelazo podawać, norma dla kobiet w ciąży jest podobno 11, poniżej tego to już anemia. Ja na ostatniej miałam 11,8 i jeszcze nic na to mi nie zapisała.
Miałam coś jeszcze napisać, ale w ciąży pamięć już nie ta :) Pogoda paskudna nic tylko spać :( biorę się za prasowanie :)

Odnośnik do komentarza

Pysiak już o tym kiedyś pisałam, ale napiszę jeszcze raz:

Odkąd pamiętam miałam anemię - źle mi się wchłania żelazo. Co kilka miesięcy lądowałam w szpitalu przez to pod kroplówką, albo kończyło się na serii zastrzyków z żelaza w dupkę.

Uratował mnie jeden konkretny syrop, który zawsze będę polecać na anemię!!! Jest świetny i skład ma fenomenalny - same owoce, warzywa i zioła!!! Zero chemii. Po prostu skoncentrowany wyciąg z tego, co powinno się jeść, żeby anemii nie mieć :)
Jest o wiele lepszy niż te wszystkie tabletki, a uwierz mi - przebrnęłam przez różne mieszanki...
A teraz co? Nawet w ciąży wyniki mam bliżej górnej, niż dolnej normy.

kupisz w każdej aptece, oczywiście bez recepty! Polecam Wam wszystkim - zwłaszcza tym, które planują karmić :)

monthly_2014_09/pazdziernikowe-fasolki_17042.jpg

http://lb1f.lilypie.com/pNMp.pnghttp://davf.daisypath.com/IVXNp1.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)
Juz w szpitalu leze, oczywiscie na powitanie dowiedzialam sie ze niepotrzebnie przyjechalam, bo rownie dobrze moglabym lezec w domu, No ale jednak wyszlo ze moze mi sie lada dzien porod zacznie, bo od rana mam brunatne plamienie i nieregularne slurcze. Polozna ze mi sie porod zbliza, cokolwiek to znaczy. Ma/miala moze ktoras z Was cos podobnego tuz przed porodem? Czop mi odszedl juz dwa dni temu.
Moni gratulacje :)
Znajoma mojej mamy rodzi za kazdym razem wczesniaki o wadze 1kg i w ciagu 3 miesiecy nadrabiaja straty az za bardzo. Wiec bez martwienia sie hipotrofia, dzieciaszki dadza rade :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relghdge0gdslw8c.png

Odnośnik do komentarza

Małyszok-
pamiętaj, że dzieci przeważnie rodzą się zdrowe, są tylko maleńkie. Przypuszczam, że i Ty będziesz niedługo tulić dziecinę w ramionach. Nie martw się :*

Kinga-
trzymamy kciuki za szybkie rozwiązanie. Myślę, że już i tak jesteś po :D

Moni-
gratuluję, żółtaczka to taka cholera bo niby wszystko dobrze, możesz wychodzić a tu nagle maluszek za żółknie i trzeba dalej siedzieć.
Czekamy na jakieś zdjęcia :D

Zosia, Wowo-
sówki wymiatają...
Ja ani zdolności, ani siły ani wiedzy nie posiadam :D

Straszny dzień dzisiaj, pada i końca nie widać. Nic się nie chce, a muszę obiad zrobić. Wymyśliłam sobie placki ziemniaczane:) no i trzeba ziemniaki obrać, a chętnych brak :D

Odnośnik do komentarza

Moni85- gratulacje! Najważniejsze, że jest wszystko ok i że jesteście już w domku. Myślałam o Tobie ostatnio, bo się nie odzywałaś od dłuższego czasu.

Ja jutro idę do szpitala- do lekarza będę dzwonić ok 15:00 to się dowiem więcej szczegółów, bo nie wiem na co się nastawiać, czy brać torbę ze sobą, czy tylko zrobi badania. Hmmm chciałabym już wiedzieć, a najlepiej chciałabym, żeby jutro mi wywołał poród. Chociaż trochę się zaczęłam bać jak przeczytałam wpis Moni85- bo wywoływany poród różnie się kończy, a ja za nic w świecie nie chcę cesarki!! Co będzie to będzie, na to już wpływu nie mamy- oby wszystko wyszło po mojej myśli.

Malyszok
- nie martw się, te pomiary są czasem błędne. Mam nadzieję, że okaże się, że u Was wszystko dobrze, tylko się nie martw na zapas i nie rycz mała! :* Wszystko musi być dobrze. Trzymam mocno kciuki!

Mirisz- to poród na prawdę się zbliża skoro masz już upławy zabarwione na brązowo, bo tak się dzieje przy rozwieraniu szyjki. Te naczynka pękają itd stąd śluz zabarwiony krwią. Kurcze to serio już niewiele dzieli Cię od przytulenia swojej dzidzi! Ale fajnie! :)

Wowo, Zosia- maskotki piękne też bym taką sówkę przygarnęła :) :D

Pogoda u mnie fatalna, zrobiło się zimno i na dodatek ciągle pada :( Na obiad dziś zrobię rosołek co mnie troszkę rozgrzeje :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny padam na pysk, a guzik zrobiłam pomyłam kafelki w kuchni , grzejnik w pokoju, pranie 2 robię, ciuchy swoje sprzed ciąży uszykowałam do prania ale gdzie ja to powieszę jak za oknem zimno i pada..... pomyłam podłogi , wstawiłam boczuś dla męża szynke dla córki do piekarnika i pieką się na kanapeczki:)))))))))))

AAAAAAAAAAAAA nowina taka że moja zgaga poszła z dnia na dzień . A Wojtek ciągnie mnie ku dołowi ..... moje wkładki są tak mokre że szok nie nadążam ich mieniać..... czyżby?????????????

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqtkfodf75l3q.png

Odnośnik do komentarza

Heh, hej w ten deszczowy dzień :)
Pysiak ty masz kobieto pecha z tymi lekarzami :/ serio Ci współczuję ale dołączam do słów Wowo- Floradix jest podobno całkiem spoko i bez recepty a przede wszystkim zdrowy!
małyszok wszystko będzie dobrze, nie płakej ;) Forumowe ciocie trzymają kciuki więc bądź dobrej myśli :) Duuużo pozytywnej energii dla Was :*
Moni85 grtuluję i życzę zdrówka! :) również czekam na zdjecia :)
Kingasiedzę jak na szpilkach i czekam na wieści! :)
Mirisz trzymam kciuki, żeby było w miarę możliwości szybko i bezboleśnie :) informuj nas :)
Sweet ciekawe co Ci lekarz powie :) życzę Ci, żeby poszło po Twojej myśli- a może samo się do jutra zacznie? :)

Zosia i Wowo łapię przy Was doła ;) jesteście mega uzdolnione, sówki są ekstra! Zosia, może ja zapłacę i jedna do mnie przyfrunie? Mogę być pierwszą stałą i wierną klientką :D Nawet mojemu mężowi zaświeciły się oczka jak zobaczył Wasze dzieła :)

Karliczek no weź nie rób smaka! :) Wczoraj miałam ochotę na placki ale trzeć się nie chciało więc nie zrobiłam ;) za to dziś pulpeciki w sosie pomidorowym, puree z koperkiem i buraczki zasmażane na ciepło :D Już jestem głodna :)

Tyszanka a Ty chyba miałaś na dziś przełożone to ważne badanie, prawda? Odezwij się i daj znać co tam lekarze wyoglądali :)

U mnie pogoda iście barowa, ratuję się słabą kawką i może się zabiorę za sprzątanie bo boki mnie bolą od leżenia ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhpxcubrdi.png

Odnośnik do komentarza

Hahaha dziewczyny ja padne po prostu ze smiechu. W szpitalu mi po usg stwierdzili ze nie mam patologicznego rozejscia :D tylko 0,6mm... hahaha... a mnie caly poprzedni tydzien straszyli ze rozejscie ze hej, ze tylko cesarka. Ordynator stwierdzil ze moge rodzic w takiej sytuacji sn, wiec normalnie tak sie ciesze ze hej. Boli jak cholera caly czas ale podobno moze byc jeszcze gorzej, najwidoczniej zle znosze to rozszezanie sie miednicy. Wniosek: dobrze ze mnie moja gin skierowala do szpitala, jedyna porzadka z luxmedu, dobrze ze mam ten pakiet zdrowotny za free z pracy, bo jakbym miala placic za wizyty u takich hipochondrycznych niedouczonych lekarzy to by mnie szlag trafil, nawet usg zrobic porzadnie nie umieja.

http://www.suwaczki.com/tickers/relghdge0gdslw8c.png

Odnośnik do komentarza

Moni! Gratulacje!
Kinga! Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na wieści!
Malyszok - oby to i u Ciebie były tylko pomiarowe nerwy. A nawet jeśli nie, to w szpitalu się Wami zajmą, a maluszek szybko nadrobi po urodzeniu. Będzie dobrze, zobaczysz.
Iwa, Mirisz, no może to już TO!!! :)
Pysiak, ja, podobnie jak Iwa brałam Biofer, ale przed ciążą. Żelazo z poziomu 23 podskoczyło mi w pół roku do 130. Teraz łykam tylko femibion, a hemoglobina mi... rośnie :)

U nas dziś jesień :( Gdyby nie gimnastyka, tobym z łóżka nie wychodziła. A tam fizjoterapeutka nam znowu wycisk dała - oj będą zakwasy na girach... ;)

Wczoraj nareszcie mój wrócił - nie było go 2,5 tygodnia, a mnie się dłużyło jakby z miesiąc tam siedział... I do grudnia już nie wyjeżdża :)) Na powitanie dostał łososia na szpinaku z beszamelem :) A dziś będą mielone z marchewką z groszkiem :)

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fcsqvekaynbvo.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3s8wcv28r.png

Odnośnik do komentarza

Malyszok kinga i tyszsnka czekamy na wiesci.

Dziewczyny ale smaka tymi plackami narobilyscie. A ja nie mam maszynki a trzec nie mam dzis sily. Moj jak wstanie to pewnie nie bedxie chcial robic.

Iwa mowisx ze moze wody? A jak tak to trzeba bedzie jechac rodzic.

Mirisz a ty czekasz na cesarke wkoncu tylko chcesz zeby sie akcja sama zaczela.?

Sweet moze ci sie dzis cos rusxy.

Ja pozmywalam dzis podlogi. Szymek napiera na pachwiny i pipke i pozatym cisza. Musze wykombinowac cco by tu zjesc

http://www.suwaczki.com/tickers/74dii09kqtlwealj.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jutro kończę 37 tydzień ciąży i zaczynamy 38 :) ulala ogólnie Dziewczyny coraz mniej nas zostaje faktycznie na październik hmm chociaż lekarz powiedział, że do końca września urodzę ciekawe czy się sprawdzi.. W czwartek mam wizytę badanie KTG i USG zobaczymy jak tam Synek chociaż wierci się niesamowicie ale mam pewność że wszystko u niego oki:D ALe wiecie na co mam ochoteę:D Zresztą zapewne jak Wy na porządny Sex:D:D:P:P

Kinia powodzenia my czekamy na wieści:D
Iwa u mnie też mówią, że brzusio coraz niżej:D Wkładek nie ma sensu nosić więc kupiłam sobie podpaski bo wkurzało mnie wieczne latanie..:D

Odnośnik do komentarza

Mirisz to dobre wieści! Powodzenia :)

Ania C, Karolina- chciałabym żeby coś ruszyło, ale szczerze wątpię, bo czuję się świetnie. Tzn nie mam skurczy dziś wcale tylko śpiąca jestem i tyle. Może nawet lepiej jakbym wytrzymała do jutra. Spokojniejsza będę wiedząc, że będzie mnie badał mój lekarz i pewnie jutro coś postanowimy. Jakoś czuję się bezpieczniej pod jego okiem :)

Chyba utnę sobie drzemkę. Obiadu się najadłam i jeszcze szarlotkę wcisłam-zaraz pęknę!

Odnośnik do komentarza

Mirisz to swietnie ze jednak to spojenie Ci sie nie rozeszlo i masz szanse na naturalny poród!!
Sweete jutro sroda bedziesz miala z Nami jakiś kontakt jak Cie poloza?
Wowo i Ania C kupie sobie ten wyrok jestescie kochane bardzooooo Wam dziekuje:)
Dzisiaj dostalam paczuszkę z apteki brakuje mi juz tylko kilka rzeczy jestem mega zadowolona!!! Torbę dla Malej wypralam wlasnie sie suszy i pióra sie ostatnie juz pieluszki i mozna zacząć pakowanie jednak do jednej torby sie nie zmieszczę a tak planowalam;) wózek dzisiaj ubralam i juz stoi pojazd zwarty i gotowy;)) lozeczko ułożone wiec nic mnie nie zaskoczy;)
Juz bym chciala tego malego lokatora mieć obok:)

Iwa moze to faktycznie wody Ci sie sacza;D ale czad by byl:)
u nas sie tyle dzieje!! Dobrze ze jest Nas tak duzo!!!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-69168.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-69169.png

Odnośnik do komentarza

Zosia ale czadowa ta podusia! Dojce najlepsze :P

Pysiak- nie wiem właśnie jak tam internet mi będzie odbierał, ale w razie czego będę się kontaktować z Wami przez Iwę. :)
Ty już prawie ze wszystkim gotowa-brawo! Też już bym chciała mieć mojego brzuszkowego lokatora obok.

Tyszanka- halo, halo jak badania?

Zaraz dzwonię do lekarza, ciekawe czy mi powie coś konkretnego.

Odnośnik do komentarza

Sweet, korzystaj z senności i się pakuj do wyrka! Dopóki możesz :))))
Zosia, jak cuuuudna krowa :))
Mirisz, szczęściaro - podwójna - nie dość, że sn, to jeszcze zzo :))
Tyszanka, czekamy na sprawozdanie ze szczegółowego usg!

Dziewczyny, niech któraś poczeka na mnie z rozpakowywaniem...! Bo ja tu sama zostanę! ;) Ależ ja Wam zazdroszczę! :))

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fcsqvekaynbvo.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3s8wcv28r.png

Odnośnik do komentarza

No to mnie maszyna ostatnio zabrała, wczoraj z nią powalczyłam, bo nagle szyć przestała, okazało się, że trzeba ja smarem przepluskać.
Zaraz idę po Piotrusia do przedszkola, ciekawe jak mu się krowa spodoba..

A wszystkie jej elementy to zwyczajnie moje stare bluzki, koszule :)

Dziewczynki, czuje, ze zbliżamy się już do finiszu, malutka napiera mocno na dół, jutro idę do szpitala do mojej doktorki i zobaczymy, a jak nie jutro to ma piątek się nastawiam na cc. Mam nadzieje, ze znajdzie się jakiś powód.

Co do sprzedaży moich robótek, próbowałam kiedyś, ale nic z tego nie wychodziło, nawet znajomi czy rodzina złotówki nie dadzą, tylko robią słodkie oczka, żeby po prostu im dać.

Dlatego teraz szyję dla Piotrusia :D jego radość jest dla mnie bezcenna!

Odnośnik do komentarza

Zostawili mnie na obserwacji, nie wiem na jak długo. Ale po tutejszych badaniach wyszło, że tylko główka jest mniejsza, a reszta w porządku. I waga córci nie 1932 gramy, tylko ponad 2700, nie wiem, jak można tak się pomylić. Teraz czekam na ktg, a jutro chyba pozostałe badania. Szyjka długa i zamknięta. Teraz emocje opadają i czuję się jak wyciśnięta cytryna.
Dziewczyny, dziękuję wszystkim za kciuki

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3b79vhbq0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...