Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziewczyny pisze do was z domu jeszcze właśnie piję kawe i ubieram się i jadę do szpitala stres mam w majtkach, a mąż dalej obrażony, no cóż córka przyleci do mnie bo idzie tylko na polski do szkoła a potem ją zwalniam bo dziewczyna nie chce przeoczyć narodzin brata.... jacie cholera ale u nas na forum sie dzieje

Pysiak

Zobacz na prywatnej poczcie mój numer i wyślij mi sms swój pozwole sobie do ciebie zadzwonić po południu i przekaże wieści nie mam darmowych sms ale man darmowe minuty do wszystkich sieci bez ograniczeń. Wykożystam cię kochana , mogę?

Wszystkim dziewczyną życze powodzenia i nie bój cie się, ja sama posrana jestem...:))))))

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqtkfodf75l3q.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja jeszcze nie urodzilam. Po ktg skurcze troche ucichly. Teraz wracaja. Wody leca od wczoraj tak od 17-18. Mam nadzieje ze dzis urodze.
Jak to jest z tymi wodami to maja jakis czas na wywolanie jak samo sie nie posowa. Bo u mnie to cos pomalu jakos. Jakbym miala paciorkowca to pewnie juz by wywolali. A tak to czekam jak na zbawienie. A tak sie dra dziewczyny jak rodza. Ciekawe czy i ja bede tez tak sie darla

http://www.suwaczki.com/tickers/74dii09kqtlwealj.png

Odnośnik do komentarza

Karolina, oni pewnie wszystko na raz monitoruja, oprocz wod czy postepuje rozwarcie i jak skurcze, czy sie nasilaja. Np. mi czesciowo odeszly wody, jak przyjechalam do szpitala to mialam rozwarcie na 4 cm, przyjeli mnie na porodowke i bylam juz podlaczona do ktg. Ale reszte wod to mi technicznie polozna wychlupala ;-) Trzymaj sie!! Dobrze ze na razie nie boli Cie masakrycznie.
Iwa, czekamy na wiesci :-)))

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!
Oj, dziewczyny, ciekawe, które tę datę zapamiętają do końca życia...?!? Bo widzę, że AKCJE się dzieją! Powodzenia, trzymajcie się! I pamiętajcie- nie musicie być najdzielniejsze: jak Wam to pomoże to krzyknijcie, przeklnijcie, powiedzcie, że już sił nie macie... Wiem, jak to boli i jakie są emocje!!! Przy Adasiu miałam wrażenie, że krocze mi rozerwało i że całe płonie, przy Magdzie strasznie drżały mi mięśnie nóg z wysiłku, przy Przemku popękały mi naczynka w oku... A Wam życzę, by przede wszystkim raczej szybko było. U mnie raczej wszystko w sensownym tempie narastało, nie było zatrzymań akcji... No i piszcie!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8k0s34z61phm9.png

Odnośnik do komentarza

Hey dziewczyny ! Faktycznie jak ruszyło forum tak wita fasolki codziennie i bardzo dobrze :)

Ja miałam wczoraj wizytę i co ? I NIC :| Rozwarcie jest wszystko w porządku skurczy nie ma ... Ciekawe ... W domu czuję skurcze, ale takich kilka i mija ...
We wtorek kolejne KTG coraz bliżej terminu ... Mógłby wyjść :)

Gratuluje wszytskim mamusią !
Za te szpitalne mamusie trzymam tak mocno kciuki !
Właśnie Karolina Tb się sączą te wody ? A pierwsze to było chluśnięcie ?
Matko zaczynam sie stresować że nie bd wiedziała że to to, że już pora jechać ...
Brzuch mi się spina, podbrzusze też popolewa od czasu do czasu ale nic więcej ....

Czekamy na wieści !

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0a78e8hdwc.png

http://www.suwaczki.com/tickers/neomdcimp5cyra81.png

Odnośnik do komentarza

Zosia: to ci Natalka robi psikusy:) będzie dobrze, trzymam kciuki za Was...Oby już bo wiem jak to się teraz ciągnie.

Idę na 12 do mojego gina. Mam nadzieję,że przekonam go do przyszłego tygodnia żeby zrobić cc. Sprawdzałam pierwsze usg z badań prenatalnych i wyszedł mi termin na 8 .10 a on coś wspominał ostatnio o 7 żeby zrobić cc. Stricte do końca mnie trzyma. U mnie cisza ze skurczami czasami jakiś pojedynczy. Brzuszek się spina ale o dziwo nawet nawet ok. Gabi tylko imprezę urządza bo brzuch w każdą stronę lata. Bałam się że urodzę wcześniej a teraz mam obawy aby nie przenosić:(Chcę już 12....

Karolina-dawaj znać jak rozwój sytuacji:)))Trzymam kciuki:))

Czytam was od czwartej ale nie chciało mi się laptopa zabrać do łóżka. Dziś będzie piękny dzień wrażeń:)

Iwa- jesteś mega:) ja bym pewnie od razu pojechała. Za Was też trzymam kciuki i czekam na wieści:)

Pysiak- a ty jak tam? włączyli mi ogrzewanie:))))

aniamama23-chyba każda się stresuje-jesteśmy razem:)) ja ale chyba przez to czekanie to już bardziej rozdrażniona się robię niż zdenerwowana:(

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh3714i267vtp.png

Odnośnik do komentarza

Rozwarcie na opuszek :)

Mam sie stawić przy kolejnych skurczach i juz wtedy nie będą mnie odsyłac bo jak to lekarz powiedział jak jestem w terminie to i bez konkretnej akcji porodowej przygotują mnie
do cesarki, będę ją miała na życzenie ze znieczuleniem w kręgosłup :D
Powiedział, że najpierw stara bliznę mi wytna i Natalke dostane od razu!!!

Aha i zrobili by to już od razu ale przepełnienie mają i serio, nawet korytarze załadowane rodzacymi!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, mój pierwszy termin z OM to 29.10, teraz to przerażenie mnie ogarnęło, bo ja tak liczyłam że mała będzie chciała wyjść wcześniej (poza tym z USG jest dużo większa i termin wychodzi w okolicach 17.10...), a jak ona będzie chciała posiedzieć?? I do połowy listopada ją przenoszę? Aż mi się nie chce wierzyć, że to by mogło się stać ;-))) Przecież ja się już ledwo ruszam!!
Dzieje się, staram się dzisiaj śledzić na bieżąco, może jeszcze jakieś zdjęcie małej istotki któraś zamieści :-))

Odnośnik do komentarza

Karolina-
trzymam kciuki, pewnie już są jakieś postępy.
Krzycz ile wlezie to pomaga :)

Zosia-
no to za chwilę będziemy witać małą księżniczkę...
Może jakieś pastowanie podłóg w domu potrzebne?
Do roboty a skurcze na pewno wrócą ;D

Iwa-
niecierpliwie czekam na wieści...
A córka to pewnie się już doczekać nie może :)

A ja zjadłam śniadanie nic ciekawego w porównaniu z waszymi wieściami. Zastanawiam się czy nie pojechać na ktg bo Olin leniwy od wczoraj. Rusza się, ale bardzo delikatnie w porównaniu do tego co było i nie wiem co myśleć. Gin mówił, żeby się położyć na godzinę i obserwować no i jak się kładę to się rusza tylko tak leniwie, przeciągle jakby no i trochę się stresuję:( Może to brak miejsca...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...