Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe skarby 2014 :)


Mysia89

Rekomendowane odpowiedzi

zuzia2309, niestety nie znam żadnego sposobu na domowe pozbycie się bólu zęba - współczuję Ci bardzo zwłaszcza w tym stanie - ja się w życiu trochę nacierpiałam przez zęby i od jakiś 2-3lat biegam z byle dziurką i ogólnie kontroluję żeby mi się nie zrobiło nic poważniejszego, ale wszystkiego nie przewidzisz

beata.j ja też już poproszę wrzesień - wczoraj miałam dzień nad jeziorkiem ale już wieczorem czułam jaka wypruta jestem przez to słońce - zasnęłam jak dziecko i dziś też mam plan nic nie robić leżeć i odpoczywać, bo nie mam na nic siły, też się dziewczynki czujecie już takie zmęczone?

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkp07w9asewgxw.png

Odnośnik do komentarza

teosia coraz więcej debili na drodze jest - przykład to co się stało wczoraj w sopocie, czy zaćpany Dariusz K który zabił kobietę na pasach

Asia sc podziwiam, że wychodzisz w taki upał ja się na weekend zamknęłam w domu z wiatrakiem i lodami;)

Agasia to pewnie przez pogodę, może jesteś ciśnieniowcem stąd ten skok ciśnienia, a pogoda temu sprzyja.

Zuzia płukaj zęba szałwią ale tego nie połykaj - wypluwaj

Ja biorę 2 koszule, jedna jak zabrudzę to mąż weźmie do prania i mi przyniesie na drugi dzień

maidin ja też się juz coraz gorzej czuje i chce wrzesień !! , ja czuje, że do konca nie dochodzę

u mnie w cieniu na termometrze 32 stopnie ;/

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny,upał masakra,na szczęście u mnie w mieszkaniu nie jest najgorzej i jakoś daje radę.Ja też wczoraj miałam doła,dziś troszke lepiej dzięki moim przyjaciółkom,choć jeszcze nie rewelacja.A na dodatek nie mam przy sobie starszego syna,bo jest na wakacjach u babci,ale myślę w czwartek dojechać do niego,bo już mi się tęskni,no i jak mnie lapie dół,to jest dla mnie pocieszeniem.
Ja też polecam aptekę gemini jeśli chodzi o zakupy leków,kosmetyków.Muszę się pochwalić,że w piątek skręcałam łóżeczko.troche mało miejsca teraz w pokoju,ale do wiosny musi tak być,małe mieszkanie i możliwości przemeblowania również,a chciałabym przynajmniej jesień,zima mieć łóżeczko przy łóżku,więc jakoś damy rade,a potem będziemy kombinować.Wczoraj byłam również pooglądać porodówkęi oddział w moim mieśćie,zobaczyć co się zmieniło,powiem,że nawet ok,choć jeszcze do końca nie zdecydowałam,gdzie będę rodzić.Miłej niedzieli dl wszystkich.

Odnośnik do komentarza

oj dziewczyny, ja też jestem zdechlakiem...dzisiaj u nas pada i podobno nie jest duszno, ale ja chodzę i się pocę, normalnie gorąco mi bez przerwy..już 20:) jeszcze tylko trochę ponad miesiąc i nasze dzidziaki będą donoszone:)
planowaliśmy dziś się wybrać na cały dzień nad wodę i mieć namiastkę wakacji, ale aura nie sprzyja..my w tym roku nie mamy urlopu, niestety mamy za dużo kosztów i jeszcze za pół roku kupujemy mieszkanko, nie damy rady...ale za rok z bobasem wybywamy na pewno!
przeżyłam wczoraj szok, do tej pory nikt mi nigdy nie ustąpił miejsca, wszyscy patrzą w drugą stronę, albo i chamsko się wpychają (nie wiem dlaczego, ale szczególnie w biedronce) a wczoraj byłam w pubie i grzecznie ustawiłam się do długaśnej kolejki do toalety- oczywiście tak jak zawsze nikt mnie nie zobaczył a tu nagle pan ochroniarz i pan z obsługi mnie przechwycili i zaprowadzili do toalety dla personelu. nie mogłam się pozbierać:)) milej niedzieli ciężaróweczki:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki:)
Ja właśnie doprowadziłam sie do porzadku po całym dzionku nad wodą.
Zawsze kochałam gorąco i tak tez mam w ciązy.
Kumpela sie mnie ostatnio zapytała jak sie czuje i odpowiedzialam ze jakbym wypiła beczke piwa i mnie wywaliło:)
Mogłbym być ccałe życie w ciązy bo wszyscy tacy mili są.
Ogólnie to jestem mega pozytywna i zawsze zadowolona i myśle ze przyciągam to do siebie wiec dziewczyny nie marudzić tylko cieszyć się z każdej pierdułki i zobaczycie same jakie będa efekty;)
Rano wstaje przybijam piątkę z Kacprem i do przodu;)
Powiem wam ze weszłam na lipcóweczki i troche sie przeraziłam, ale widze jak to forum pomaga w zyciu.
Dziewczyny zdają relacje na żywo ale może lepiej narazie nie wnikajmy:D
Kupiłam dziś piżamkę, nie taką typowo do karmienia ale myśle ze będzie mi w niej wygodnie przygotowywać sie do porodu, a na samą akcje tak jak beata biore koszulki zwykłe bo to pewnie do wyrzucenia będzie.
Do karmienia puki co posłuzy mi stanik sportowy a potem coś kupie.

http://www.suwaczki.com/tickers/16ud9jcgtsm9sdbm.png
http://www.suwaczki.com/tickers/2nn33e3k59nwx33v.png

Odnośnik do komentarza

Witam mamuski. Tak czytam sobie ile koszuli zabieracie, ja z doswiadczenia wiem ze na kazdy dzien musze miec nowa bo zalewalo mnie i musiałam zmieniać, a co do koszulek to nie moglam miec bo w szpitalu u nas zakazuja nosić bielizne i wogole dół od podzamy wiec glupio tak paradowac zi uwazac czy nic mi tam nie wystaje, ale nie wiem jak jest u was.Ja ostatnie 3 dni spedzilam nad jeziorkiem, jutro zrobie sobie wolne bo musze troche zająć sie domem. Ja tez kocham upaly i drazni mnie jak ludzie gadaja "jak ja ci współczuje tak goraco, pewnie padasz" a kto mowi ze mi źle?! kocham taka pogode,mimo ze spuchlam jak niewiem, trudno takie uroki ciąży.

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fj6yxbgntcc6i.png

Odnośnik do komentarza

Mi upaly do tej pory nigdy nie przeszkadzaly, ale w moim blokowisku nie ma czym oddychac,duchota caly dzien..a na zewnatrz tez się mam jak wybrac, nie mogę spacerowac dluzej niz kilka minut bo mam skurcze..nawet zadnej laweczki blisko nie ma, więc narzekam sobie,a co:) ja zawsze bylam aktywna a teraz to uziemienie troche mi doskwiera..to wcale nie oznacza ze nie jestem szczesliwa i pogodna,szczegolnie odkad mniej pracuje-moglabym tak zawsze 4,5 pracowac:)

Odnośnik do komentarza

Witam w kolejny upalny dzień !! 7;00 rano - 24stopnie ;o

jana - fajnie, ze macie wszystko zaplanowane już:) , ja na swoja porodówkę przed porodem nie idę , bo mam złe wspomnienia;)

kasia.n - jakieś dobre słowo o ochroniarzu musisz szefowi pubu powiedzieć;) , bo to mało spotykane;).
Zobacz sobie jeszcze sukienki z ASOS - sa świetne , ja na wesele do brata juz też coś kombinuje i chyba wybiore jakaś kiece z tej firmy

Te mi się podobają;

http://allegro.pl/lux-asos-dress-szyfon-cekinowa-spodniczka-38-i4357031173.html

http://allegro.pl/asos-obledna-sukienka-w-kremie-z-cekinami-r-36-i4422452773.html

ciekawe czy 2-3 tygodnie przed porodem bym się w nie zmieściła;)

Asia sc - brakuje takich pozytywnych osób, oby tak dalej!!!ale podziwiam, że lubisz się prażyć na słońcu - ja nie nawadze bez ciąży a co dopiero w ciąży;D , zawsze w lato 2-3 razy na solarium i już problem z opalaniem miałam z głowy;)

Dorota - witamy:) a wiadomo na kogo oczekujesz chłopiec czy dziewczynka?:)

Ja mam jutro wizytę i USG ... dostanę pewnie skierowanie na badania przeciwciał ( serologia).Trochę się martwię, bo mam jakąś miękko w środku...

Odnośnik do komentarza

cześć Kochane, straaaasznie dawno się nie odzywałam ale dzielnie sledziłam Wasze wpisy :) niestety 2 tyg temu zmarł mój tata, w takim momencie mojego życia... :( ale czas leczy rany a dla Malutkiej muszę być silna.
co do koszul do szpitala to ja kupiłam dwie i myślę, żeby wziąc ze sobą jakiś t-shirt dłuższy do porodu, który pozniej odrazu wyrzuce. Jutro mam usg w 32tyg ciąży i oczywiście stresuje się jak nie wiem co ( standardowo przy każdym usg ), ale cieszę się, że zobaczę boją małą bokserkę :)
Dziś przyjdzie mi łóżeczko dla mojej księżniczki także nie mogę się doczekać, dokupiłam do niego płozy do bujania - super sprawa i mam nadzieję, że się sprawdzą :)
co do samopoczucia to czuje się różnie, wróciły mi trochę mdłości ale nie jest tak zle jak na początku, także jeszcze chodzę do pracy, mam tu klimę i jestem wśród ludzi więc mi dobrze :)
pozdrawiam Was serdecznie i dam znać co i jak po jutrzejszym usg

Odnośnik do komentarza

czytałam, że na poród też warto mieć coś, żeby piersi można było łatwo wyjąć, czyli najlepiej coś na ramiączkach bo dzieciaczki są od razu do mamy przystawiane, skóra do skóry, przynajmniej w tych szpitalach o których wiem.

Odnośnik do komentarza

Witaj na forum dorota2110 - napisz coś więcej o sobie

mamaali, czekamy na wieści jutro - ja miałam wizytę dziś-niedawno wróciłam - u mnie wszystko ok- następną mam 25.08 dop bo mi się doktorek będzie urlopował - dobrze lepiej teraz niż na mój poród, a na następnej wizycie będzie pobierał ten wymaz na paciorkowca i kolejne 0,4 kg na plusie - nieźle jak na miesiąc - z takiego przyrostu jestem zadowolona - razem niecałe 9kg - ale z drugiej strony to co ja zjem to mnie po prawie wszystkim żołądek boli także się nie obżeram tylko tyle żeby głodna nie chodzić

alicjapola - wyrazy współczucia dla Ciebie i podziwu że jeszcze pracujesz

Zazdroszczę też dziewczynom które tak dobrze znoszą upały - ja i przed ciążą je źle znoszę a teraz to ze zdwojoną siłą

Dziś byłam na stacji - tankowałam i poszłam zapłacić - jedna kasa czynna, upał, kilka osób przede mną, ja dyszę, niektórzy się obrócili ale zaraz spowrotem w swoją stronę, nikt nie przepuścił to ja im zaczęłam pufać jeszcze więcej, żeby im się głupio zrobiło - ale nic - może ja za mało gruba jestem jeszcze??

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkp07w9asewgxw.png

Odnośnik do komentarza

hej Mamcie ! :) Dorotka masz termin taki jak ja :) kogo nosisz pod serduszkiem?
ja dziś po USG.. mlody waży 1729 gram i jest raczej dużym dzieckiem :) wszystko ok, serduszko pieknie bije, przepływy ok, łożysko 2 stopień, ja się nabawiłam zespołu cieśni nadgarstka :) dostaliśmy zdjęcie buziuni i sisiorka :) ja od początku 10 na plusie, nie jest najgorzej

monthly_2014_07/wrzesniowe-skarby-2014_13719.jpg

monthly_2014_07/wrzesniowe-skarby-2014_13720.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/relgo7esrfa2wdr0.png

Odnośnik do komentarza

alicjapola moje kondolencje, szkoda, że nie pozna wnuczki. Mój tata umarł jak miałam 9 lat więc to już 20 lat minęło. Daj znać koniecznie jak po usg .

Kinga zawsze mam takie schizy dzień przed USG;)

Kamila tak seksowna jest, ale ciekawe czy tak samo seksowna będzie na kobiecie w 9 miesiącu ciąży;D

kasia.n ja się zakochałam się w tej pierwszej;) , dlatego czekam na decyzję z ZUS o zasiłku na L4 i ja biorę;)

maidin fajnie, że u was wszystko gra, 9 kg zazdroszczę ja mam 12 czasem dobije do 13;). Ja jak idę na stację czy w ciąży czy nie to tankuje np . pod nr 3 i podchodzę do kasy i mówię, że tankowałam z trójki i zostawiam kasę, wsiadam i jadę;)

dziś pierwszy raz poczułam co to zgaga - nigdy jej nie miałam i już jej nie chce!!;)

Odnośnik do komentarza

ratujcie !!!
w piatek wieczorem wypadł mi ząb !! :( a wczoraj inny mi ukruszyl czy to mozliwe ze jak odstawiłam mleko bo od tyg nie pije to az taki zanik wapnia?? musialam odtawic mleko bo pilam 1,5 litra dziennie a znowu nadmiar wapnia spowalnia wchlanianie sie zelaza co u mnie wlasnie zelazo spada wiec nie wiem co mam robic niby jutro mam wizyte zeby sie umowic na USG ale nie wiem czy wytrzymam :(

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...