Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe skarby 2014 :)


Mysia89

Rekomendowane odpowiedzi

magdalena a brałaś jakieś witaminy w ciąży? Kup sobie wapno w aptece takie najzwyklejsze i coś na żelazo nie pamiętam jak się to nazywało, ale gin na pewno ci pomoże .

Ja od początku biore femibion i wszystko gra, mleka nie pije, bo nie lubię, ale pije zwykle wapno, bo w fembionie jest wszystko oprócz wapna.

Magdalena zadzwoń do swojej gin i powiedz co jest grane powinna ci coś polecić przez tel przed jutrzejsza wizytą

Odnośnik do komentarza

brałam falvit a od kilku dni biore pregna plus bo mi pani gin zmienila bo stwierdzila ze jak mi zelazo maleje to za bardzo dobre te witaminy dla mnie nie sa :(
dziekuje z rade zaraz skocze do apteki bo mam blisko po to wapno

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

mamaali też mam dziś usg o 11:30 i też jak zwykle mam stres jak na egzamin, to bedzie mój 31+1 tc i tez jestem ciekawa ile Malutka waży bo brzuszek mam jak w 5 miesiącu...

magdalena3 musisz mieć straszny niedobór wapna, dzidzius teraz najwięcej go od nas zabiera. ja biore od poczatku femibion, magne b6 i teraz lekarz od niedawna kazał mi brać witamine d3, jak narazie odpukać wyniki bardzo dobre, zobaczymy jakie będą za tydzien bo będę miała kolejne

Odnośnik do komentarza

właśnie wróciłam z usg i wszystko jest w porządku :) Malutka waży około 1700g tylko jak narazie jeszcze się nie przekręciła główką w dół ale lekarz powiedział, że jeszcze ma czas :) nie spodziewałam się, że w takim małym brzuchu już się taki spory dzidziuś mieści, myślałam ze bedzie wazyc max 1500 g a tu taka niespodzianka :)

Odnośnik do komentarza

O, Alicja w tym samym tygodniu i dniu jesteśmy a ja jutro też śmigam po 17 do gina:)
Ciekawe ile Kacperek waży. Dwa tygodnie temu było 1400g.
znowu dzisiaj mnie kłuli i jutro odbieram wyniki zeby sprawdzić co z tym żelazem. Ostanio brałam po dwie tabletki rano tak jak jedna z Was tardyferonu, do tego 15mg kwasu foliowego i suplementy.
Mam nadzieje ze bedzie wreszcie ok.
I mam jeszcze jedno śmierdzące pytanko: czy wasza kupka też jest taka czarna? to podobno od zelaza ale lekko się wystraszyłam...

http://www.suwaczki.com/tickers/16ud9jcgtsm9sdbm.png
http://www.suwaczki.com/tickers/2nn33e3k59nwx33v.png

Odnośnik do komentarza

No więc.... ja po wizycie. Moja Jula waży 1771g czyli mieści się w normie;).Szyjka miękka zamknięta więc jeszcze nie rodzę;). Jeśli wody mi wcześniej nie pójdą to mam CC na 25 września, ale moja intuicja mówi , że jednak urodzę wcześniej...

Czeka mnie wyprawa do Zus zawieść L4 , ale mam na to chyba 3 dni więc zobacze jaka dzis będzie pogoda;)

Mam tez listę badań OSTATNICH na szczęście ; mocz, morfologia, HbS, odczyn Coombsa

Asia sc ja tam różnicy w kupie nie widzę;) .Trzymam kciuki za wizytę:)

Odnośnik do komentarza

Magdalena dzięki nim wiem wszystko o wielowodziu :D w 31 tygodniu położna stwierdziła, że za duży brzuch, dwa dni później ginekolog w szpitalu, że jest okej i pewnie miałam wzdęcia, tydzień temu na usg wyszło, że jednak za dużo wód i robili mi badania krwi, czy to nie infekcja. Więc boję się lekko dzisiejszego mierzenia brzucha :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22n8u69n0flnbf3.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpfa5qdfct.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfegz23l9bc6yt.png

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony dobrze ze sa tacy dokladni ale jednak czasami troche straszą ale moze to i dobrze.
A mierzenia sie nie boj bedzie dobrze napewno :)

Ja za to dzisiaj się nic nie dowiem od mojej pani gin bo wczoraj i dzisiaj jest niedostepna dopiero jutro od rana sie moze ze mna spotkac :/ no ale coz przezyje :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

a propo mierzenia brzucha w ktorym miejsu dokladnie was mierza?? bo mnie nie mierzy pani gin tylko sama sie mierzylam tak z ciekawosci ale u mnie to mowia ze mam bardzo maly brzuch jak na te tygodnie

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam.Jestem w końcu w domu.Nie odzywałam się,bo niestety nie mam internetu w telefonie.W sobotę dostałam silnych bóli,nie mogłam wytrzymać z bólu.Wzięłam nospę,ale nic nie dało.Koło 19 mąz zawiózł mnie na IP.Po badaniach okazało się ,że to atak kolki nerkowej.Ból niesamowity,a do tego doszły skurcze.Dostałam antybiotyk i magnez w kroplówkach.Dobrze ,że fajne były dziewczyny,rozmowne ze mną na sali,to czas szybko leciał.Jedna 9 dni była po terminie,a druga na 21.07 miała cc,ale już 2 tygodnie leżała w szpitalu.Noc przed moim wypisem ze szpitala jedna z nich dostała skurczy,a ja też zwijałam się z bólu podbrzusza,jak się okazało na drugi dzień,to synek przekręcił się główką w dół.W dzień wypisu dziewczyny przenieśli na poródówkę,a do sali do mnie dodali 4 dziewczyny z ciążą obumarłą,które miały czekać na poronienie.Normalnie koszmar,cieszyłam się,że wychodzę,bo te pare godzin co tam z nimi spędziłam,czekając na wypis,to był koszmar,a co dopiero spędzić noc,lub kilka dni z nimi.Niestety jest w tym szpitalu taka pani doktor zołza,która badając jedną z tych dziewczyn co miała rodzić naturalnie,to zrobiła to tak boleśnie,że dziewczyna potem zaczęła krwawić.Ja na szczęście nie miałam z nią styczności.Spotkałam za to w poniedziałek moją panią ginekolog,która jest super.Jest też w ciąży jakiś 20 tydz.Synek super rośnie,miał w sobotę 2170g.Dostałam recepte na antybiotyk zinnat i biorę nospę oraz magnez.Najważniejsze,że jestem w domu i że też za niedługo bedę tulić synka w ramionach.Później Was nadrobię.Pozdrawiam.
A jeszcze jedno,Czy któraś z Was może pracuje w sądzie,lub zna się chociaż na prawie rodzinnym?

http://fajnamama.pl/suwaczki/t0osvcu.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/jvongjz.png

Odnośnik do komentarza

Teosia to nieźle się musiałaś wystraszyć. Na szczęście jest okej,

Dlatego ja żeby nie leżeć tak długo w szpitalu jak te dziewczyny które pisałaś marzę o tym, żeby odeszły mi wody jak mam iść już rodzić, bo wtedy muszę urodzić w ciągu 24 godzin. Nie dała bym rady wyleżeć w szpitalu 9 dni - koszmar!!!

Powiem ci z perspektywy tych dziewczyn które czekały na zabieg, to kiedyś byłam na miejscu tych dziewczyn.Czekałam na zabieg ( czyszczenie w 8tc) i położono mnie z dziewczynami które szykowały się do porodu - to dopiero było przykre dla mnie...

Mi też mierzy od spojenia i pod cyckami, ale bardziej przykłada palce i patrzy na prawidłowość umiejscowienia macicy.Po tym patrzy na szyjke i mówi , że jeszcze nie rodzę;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...