Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2014


oby Laura

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mama julci i alanka

Dziewczyny a jak u was z miesiączką, bo ja mam problem. Po porodzie dostałam normalnie pierwszej miesiączki potem nie miałam przez dwa miesiące skończyło się tabletkami, po odstawieniu tabletek miałam normalny okres, potem spóźnił mi się dwa dni i nie był taki jak powinien być krew była bordowa i mało intensywna trwała trzy dni. Teraz powinnam dostać 16 lutego a dostałam dziś. Bardzo boli mnie brzuch cały dzień leżałam w łóżku wstawałam tylko tyle co do małego. Nie wiem czy to normalne bo po julce miałam normalny okres regularny i nie tak bardzo intensywny jak teraz i nie bolało mnie tak bardzo. Jak u was wyglądają cykle, czy są bolesne i jak ogólnie znosicie te dni????

Odnośnik do komentarza
Gość mama julci i alanka

A ja po pierwszym dziecku miałam azalia tylko że ja nie mogłam brać bo nie mogę hormonów źle się czułam. A teraz poluje na te wkładki dopochwowe. Podobno są bardziej skuteczne niż spirala. No musisz iść bo jak nie karmisz i bierzesz to możesz się też źle czuć.

Odnośnik do komentarza

Mój lekarz uważa że spirala to dobra metoda dla kobiet które nie planują już dzieci (przynajmniej przez najbliższe 5 lat).
A krążek dopochwowy jest dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które mają problem z pamiętaniem o tabletkach lub dla tych z nas które mają słabe wyniki prób wątrobowych lub USG wątroby.
Co do rodzenia się dziecka ze spiralą w główce lub w pupie, to podobno jest kwestia złego zamontowania spirali. Są też kobiety które do ginekologa przecież na wizyty kontrolne nie chodzą, więc jak coś złego się dzieje, to o tym nie wiedzą.

http://www.suwaczek.pl/cache/673b0f16bd.png
http://www.suwaczek.pl/cache/9ee138bc50.png

Odnośnik do komentarza

Moja Misiu, sorry, ze Ci dopiero odpisuje, ale nie moglam przez kilka dni wejsc na parenting, bo blokowaly mnie reklamy, a telefon mi sie wieszal zapewne od przeladowania zdjeciami. Karmie butelka i piersia czasami, bo w szpitalu dopiero rozkrecalam laktacje i nie mialam za duzo pokarmu, a jestem po cc, potem nie bylo pewne czy maly sie najada i nawet w poradni laktacyjnej zalecili dokarmiać, co sie skonczylo, tak jak pewnie z reguly sie konczy, maly zaczal preferowac butelke, przy piersi po chwili ssania juz byl niezle wkurzony. Teraz nadal laktacje utrzymuje laktatorem i podaje mu mleko wlasne w butelce, mm raz dziennie obecnie przed glownym snem. Maly chetniej tez jakby ostatnimi czasy pociaga sobie z piersi, dzieki temu moge go szybko uspokoić u lekarza, uspac, jak zajdzie potrzeba, czy zapewnic potrzebe bliskosci. Wkurzyl mnie parenting ostatnio, bo wpisujac na google haslo listopadoweczki pojawiaja sie zdjecia, a jak sie kliknie na zdjecie, to odsyla bezposrednio do komentarzy, jest to moim zdaniem przegiecie kogos kto tym zarzadza.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza
Gość mama julci i alanka

A my życzymy ząbków:-)
Es-ze; znowu siedzimy w domu dziś padało cały dzień wiatr niesamowity:-) powiększyła nam się rodzinka szwagierka urodziła śliczna dziewczynkę:-) dziś byliśmy zobaczyć taka słodka malutka niedawno moje pociechy takie były a już takie duże:-) za tydzień następna prawdo podobnie urodzi a na marca następna:-) u nas w rodzinie jedna rodzi druga zachodzi:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...