Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma duzo do nadrobienia, to Wam powiem ze tak kocham mojego Kube a tak mnie czasem denerwuje @#$%^&. Skoczylabym w ogien za nim, a czasem sie zachowuje jakby tego nie wiedzial. Musze mu to jakos bardziej okazywac, jak juz przestane byc zła haha :D

Kurde Filip coraz gorzej usypia na noc, coraz dluzej mu to zajmuje, wlasnie od 2 dni po 150ml tej kaszki mlecznej musze mu jeszcze mleko zrobic, jakies 50ml wypija i dopiero ale i tak nie moze odrazu bidulek, ale nie placze. Chy ba zrezygnuje z tej kaszki mlecznej i zaczne znowu do mleka dodawac 2 miarki i na razie tak. Najwyzej poprobujemy inne bezmleczne.

Blania: ja bym nie miala odwagi tak zwiac :D ogolnie ostatnio bylam w niedziele w kosciele to jak wychodzilam to nie moglam sie rozstac, i gadalam jak najeta wszystkiego instrukcje jakby Kuba nie wiedzial co i jak :D a znaczki, ja do Polski placilam 8 funtow ale chckalam zeby na pewno doszlo, jakks sobie poradze, nie bede OSZCZEDZAC na Was :D i zeby bylo fajniej zrobie sama, najlepiej jak umiem :)no tak i wszystkiego slodkiego dla Boryska :) :*

Beacia: zebys Ci sie zachcielo chciec wiecej bo mnie przerazilas tym ostatnim zdaniem! I zeby skok szybko minal, jak byloby cudownie jakby ichnie bylo.

Ania: fajnie sie jednak zdarzylo z Malgosia, czyli gdzies tam na gorze w planach byla :) i na prawde ze zdjec widac ze jestescie super rodzinka :) i macie swoj dom i ogrodek, cuuudnie :)

Dziubala: Ty lubisz w tych godzinach przychodzic, moze na koniec prania czekasz? :D

Zajrze jeszcze za troche, poszperam sobiepo internetach :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Staram się czytać 3razy dziennie. No i dziś na wieczór jestem pozytywnie zaskoczona :P
Nie gniewajcie się, ale nie mam dla Was czasu ostatnio, booo szyję :/
Sama nie wiem co chciałam napisać.
Pati- mam łóżeczko z tej serii i jest mega. Ale krzesełko mam "podobne" i z przykrością stwierdzam, że ten pasek na środku uwiera Dominika wiadomo gdzie, musiałam kupić drugie, plastikowe. Ale jest profilowane podobnie jak fotelik samochodowy. I można nawet dziecko dac na wpół leżąco.
Blania, pytałaś o basen, fajnie. Na początku go trochę zagięło, ale potem.. co widać po zdjęciach... był zadowolony :) Wszystkiego najlpeszego dla Bolaaaaa!
Ania, nasze szkraby chyba są identyczne wiekiem - ciążowym - u nas od kilku dni też problem z zasypianiem, a wcześniej tego nie było.

Nie no, ja dzisiaj nie dam już rady. Ale miałam dobre chęci. zmęczenie bierze górę. Wyabaczcie, naprawdę nie mam czasu na nic przez to szycie. U nas beż zmian- nerwus nerwowy inaczej. aleeeee.. jeszcze z tydzien i znowu będziemy miec skok ://////
Żeby tak już nie narzekać na niego. Chcę powiedziec, że moje fdziecko oprócz tego że jest najpiękniejsze na świecie (hihi;)) to jeszcse najpiękniej w świecie je. Slicznie otwiera buzię na widok łyżeczki i uwielbia wszystko co śmierdzi, np wspomniana ostatnio dynia czy ziemniaki ze szpinakiem.... brrr. Nie lubi jedynie owoców.
Kochamy Was ! I pozdrawiamy! I prosimy o usprawiedliwienie naszych nieobecności. Trzeba zmykać spać. Bo pobudki wciąż co 2h, a nawet co 1,5..........

http://suwaczki.maluchy.pl/li-69466.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór :D


beaciaW
Dziubala, odezwij się :D Czyżbyś nie mogła się po zumbie ruszyć? :D

Haha, ruszam się normalnie, zumba jednak mnie nie wykończyła :D. Ale było super, czułam się rewelacyjnie, rozćwiczona od stóp po głowę :). Nie mogę się doczekać kolejnych zajęć. Zakwasów nie mam, więc cellulit nie krzyczał :D, może to zasługa porządnych ćwiczeń rozciągających na koniec ;)

Ania92
Dziubala: Ty lubisz w tych godzinach przychodzic, moze na koniec prania czekasz? :D

Jaka Ty spostrzegawcza jesteś z tym praniem ;). Ale dziś nie ma prania :D. Wczoraj było, ale poprosiłam K., żeby rozwiesił, bo ja padłam, a planowałam tu zajrzeć :), ale laptop przegrał z łóżkiem ;)



A dziś miałam intensywny dzień, bo i gościowy, a potem jeszcze lekarski. Mam rozpisane masaże na kręgosłup szyjny i lędźwiowy i fizjoterapię. Zobaczymy teraz kiedy będą wolne terminy.
A dzień jeszcze miałam emocjonujący, bo Starszak miał konkurs matematyczny Alfik i całkiem dobrze mu poszło, więc jestem dumna :)

Odnośnik do komentarza

Blania, buziaki dla 5 mies. Boryska! :*
A pomysł z kartkami na I urodziny rewelacyjny!!! :)
Święta też lubię, ale nie pod kątem religijnym ;), tylko za to oczekiwanie, atmosferę, spotkania, prezenty, radość dzieci :)
Wczoraj mimo zasapania wszyscy zdążyli tam gdzie mieli ;)

Anka, patrząc na Twoje fotki smutno mi się zrobiło, że ja ciągle nie mam zdjęcia rodzinnego całej naszej piątki. Muszę to jak najszybciej „naprawić”! :). Fotorelacja świetna, a porównawcze fotki maluchów na kłapouchu kapitalne! :)
Zazdroszczę męża grającego na gitarze, uwielbiam gitarzystów ;). Na razie żaden ze starszaków nie wyraża zainteresowania nauką grania, może Jaś się nauczy ;)
A Twój Adaś, to dobrze jakby poszedł do psychologa, tak przegadać to i owo (chodzi o te strachy), i niech potem psycholog powie czy trzeba jakieś jeszcze spotkanie zrobić czy nie.
Kartki ręcznie robione uwielbiam :). Jak kupuję kartkę na jakąś okazję, to zawsze wybieram właśnie coś z made in hand :)
A wiesz, że mój Adaś to też okularnik ;). Tylko dziad mały nie chce ich nosić cały czas a powinien.

Kia, wymiękłam ze Stasia – Kilara :D. I już wiem jak wyglądasz, choć wyobrażałam sobie Ciebie z krótkimi włosami ;)
A co do kręgosłupa, to u mnie w klubie na osiedlu, gdzie chodzę na zumbę, są też zajęcia pt. "zdrowy kręgosłup”. Chciałabym chodzić ale dni mi nie pasują, może Ty skorzystasz :)

Tusia, cudny Mikołajkowy Hanutek :)

Ania, a z tym wynajęciem mieszkania, to możecie trochę pogrymasić z wielkością czy lokalizacją, czy musicie wziąć to co Wam zaoferują?
W obecnym domu mieszkacie z rodzicami T. i jego siostrą?
A ubranek nie chcesz sobie zostawić dla rodzeństwa Fifiego? ;)

Marcosia, przyszła @? ;)
A siostrę to rozumiem, że wzięła ten odsysacz skoro jej córka też ma katar a to jej własność więc ma pierwszeństwo ;). Insza inszość, że mogła to dyplomatyczniej załatwić.

Bia, Jaś też dotyka twarzy, „gada”/głuży/piszczy, przesłodkie to, gdy do tego jeszcze jest we mnie wpatrzony z uwielbieniem i miłością w oczach, to cała się rozpływam… :)))

Beacia, ja ofkors czytam wszystkie Twoje eseje :)
Nie wiedziałam że otworzyli sklep internetowy F&F, dobrze wiedzieć, choć wolę kupować „na żywo”, ale dzięki za info :)
Aerobik w wodzie super sprawa, mam na sąsiednich osiedlach takie zajęcia, ale dojazd komunikacją kijowy, a samochodem nie jeżdżę.
Jaś w kombinezonie był na razie 2 razy, ale leży zawsze na kocyku i kocykiem go też przykrywam. Jakby się ociepliło to wtedy kocyk można odkryć :)
"Dziubala wiele twarzy ma" – chodzi Ci o kolor włosów i fryzurę? ;)

Nicca, z siekierki padłam :D, to się nazywa oryginalne hobby :D

Inga, nie mam czegoś specjalnego do smarowania buzi na wyjścia, ale jak przyjdą mrozy, to kupię jakiś krem w aptece, co tam dobrego polecą, choć wystarczy coś jak „Nivea, krem na każda pogodę”.
A czym jej buziaczka teraz smarujesz? Jak Olusia ma czerwoną buźkę po powrocie do domu, to nie smaruj jej następnego dnia, żeby sprawdzić czy zaczerwienienie ma związek z kremem czy z samą pogodą. Jeśli Mała na policzkach czerwone i zimne placki, to obejmij delikatnie buzię dłońmi i ogrzej. I co ważne, to taki krem po powrocie do domu trzeba zmyć z buzi!

Pati, takie krzesełko ze stoliczkiem do karmienia będzie miał Jaś, o ile mu kuzynka w końcu odda ;). Starszak dostał je w prezencie od moich rodziców a Jaś będzie 5-tym dzieckiem, które je użyje i na pewno nie ostatnim ;)

Pipi, dobrze, że się odezwałaś, dzięki temu jesteś usprawiedliwiona :D. A teraz idź spać i niech się Mały budzi jak najrzadziej.

Odnośnik do komentarza

I znowu forum z komórka :-D właśnie siedzę w pokoju Olki o słucham jak moje dziecko piękne śpiewa. Na dropie nie uzupełnilam tabelki bo nie mam jak tego zrobić na komórce. Ale mogę wysłać do Beaci mojego maila i może wkleić, zrobisz to dla mnie Beacia? ;-)

Nicca, co do ubranek ze smyka to ja podobnie jak Emwro je uwielbiam. Mam trochę ciuchów po innych dzieciach i te ze smyka są w super stanie. Co do grubości to tu znaczenie tez ma splot bawełny. Dla mnie akurat to atut bo skóra oddycha no i super się zakłada bo te ubranka są trochę elastyczne.

Dziubala, dzięki za info o kremie nie miałam pojęcia ze to trzeba zetrzeć po powrocie do domu. Teraz stosuje emolium na buzię bo po reszcie kremów miała kropki czerwone na buzi. A Oleńka ma bardzo wrażliwa skórę. Gratulacje za konkurs matematyczny. Twoje starszaki to raczej umysły ścisłe? Może Jaś będzie dusza artystyczna i będzie grał mamie ballady ;-)

Marcosia, Całuski dla Margotki przekaz jej pięć caluskow każdy za jeden miesiąc. :-* :-* :-* :-* :-*

Na tyle pisania starczyło mi cierpliwości ;-) buziaki.

http://www.suwaczki.com/tickers/961lwn15puz0w91q.png

Odnośnik do komentarza

Hej!
Zamiast prasować przyszłam do Was. Uzależnienie? :))

U nas stabilizacja się zaczyna:)) Wczorajszy dzień był cudny i dziś zapowiada sie tak samo (oby po napisaniu tego, nic się nie zmieniło )
Małgosia ma pierwszą drzemkę.

Pipi
Ja wymiękam powoli z nocnych karmień. Wczoraj i dziś w nocy opuściłam jednego cysia na rzecz butelki. Wczoraj była zdziwiona, zanim załapała,że trzeba inaczej ssać trochę minęło już myślałam,że się nie powiedzie, ale wypiła 60ml i po dwóch godz.znowu jeść. A dziś zrobiłam 90ml i jeszcze dałaby radę. Zasnęła od razu i 4 godziny spania :)))
Więc my powoli i skutecznie odzwyczajamy się i na święta może już zjem bigosik !!!
Obmyślam uszycie dla Małgosi kolorowych literek na ścianę. Tylko całe imię bez zdrobnień strasznie długie a skrót Gosia u nas na razie nie funkcjonuje.

Dziubala
Zdjęcie całej piątki - musisz nadrobić. U mnie zdjęć tysiące, a nawet może miliony. Mamy bzika i już córka też zarażona.
Albumów nie mam gdzie stawiać:))
Z Adasiem się wybiorę do psychologa. Taka sprzeczność w nim. Wczoraj T. wrócił ze szkoły z andrzejek i opowiada mi jak wszyscy naszego Adasia lubią, każdy ma mu coś do powiedzenia, pyta o radę, na wszystkie urodziny do kolegów chodzi. Rodzice innych dzieci też ciągle same dobre rzeczy o nim, że taki uśmiechnięty, że się nie wstydzi, że z każdym ma o czym porozmawiać. Gaduła w rodzinie nr 1.
Co do okularów, to nosi chętnie, bo twierdzi,że jego twarz lepiej w nich wygląda;)

Inga
Czytałam gdzieś kiedyś,że krem na zimę dla dzieci nie powinien zawierać wody.

Blania
Całusy dla Boryska od Małgoni :))

Ania
Mam dom, mam ogródek i już w miarę wszystko wyprowadzone, ale dużo czasu nam to zajęło :)

Świeta od jakiegoś czasu są pewną męczarnią dla mnie. Lubię jak już zostajemy sami i wtedy dopiero magia działa na mnie. Z racji,że nie mieszkamy sami, to na wigilię zjeżdżają do nas dwie siostry T.z rodzinami. I przyjeżdżają w GOŚCI. rozumiecie? Urabiałam się po pachy i zero pomocy. Wrzuciłam już na luz, już się nie spinam. Robię minimum.

Beacia
Dobrze Ania Ci napisała "żeby Ci się zachciało, chcieć więcej" .Czekamy na eseje.

Przygotuję Wam znowu fotorelację z ewolucji naszej rodziny:)) Powstrzymuję się, bo zalałabym Was fotami :))

Idę na drugie śniadanie i może czas na MelB?-choć nie chce mi się dzisiaj:(

do usłyszenia

http://www.suwaczki.com/tickers/wff2io4plymhszxi.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamusie :-*
Tak mi się przypomniało a propos tego co pisała Nicca o "podobieństwie małżowin usznych" :D Z racji tego, że Iśka też córusia tatusia to doszukałam się pewnego podobieństwa hahah, uwaga bo padniecie :D Jak Mysza robi "wielkie oczy" i podnosi brwi do góry to jej się robi taka bruzda na czole... hahah, no i mi się robi identyczna, I. takiej nie ma :D No co, trzeba się jakoś pocieszyć, że dziecko coś ma po mnie :-p

Marcosia
Całuski w stópki dla Małgosi!!!

Blania
Normalnie ciotki itp. zachowują się jakbyś co najmniej się do innego miasta przeprowadzała :D

Ania
Tak to jest, że nie zawsze jest kolorowo z naszymi połówkami, raz jest lepiej raz gorzej, mnie też I. nie raz denerwuje, ale życia sobie bez niego nie wyobrażam. Może Fifiemu troszkę za mało te 150ml skoro się jeszcze mleczkiem musi dopełnić.

Pipi
Nie gniewamy się na Ciebie, co Ty :-) Fajnie, że pomimo że masz nawał pracy o nas pamiętasz! Rozbawiło mnie to, że Dominik uwielbia wszystko co śmierdzi hahah.

Dziubala
Ciekawe czy ze mną będzie też tak dobrze dzisiaj po zumbie :D Ćwiczenia rozciągające na koniec ćwiczeń zawsze dużo dają. Uzdolnionych masz tych swoich chłopaków :-) A "z wieloma twarzami" to tak, chodziło mi o kolor włosów i fryzurę :-)

Inga
No pewnie, że uzupełnię tabelkę jak mi przyślesz swoje dane.

Kurde, znowu zaczęły mi się filmiki na forum wyświetlać... wrrr... same z siebie, a nic nie zmieniałam, mam ten AdBlocker...

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Siemaneczko ;*
my po szczepieniu ja od 5:30 na nogach, Zuzie musiałam obudzić o 6:30 a o 7 pojechaliśmy z K po nocce, żeby być 1 w kolejce bo lekarz od 8 przyjmował udało się a za nami tylko 2 osoby haha ;) a zawsze jest taki tłok, że szkoda gadać.. Zuzia nawet nie płakała po szczepieniu, można powiedzieć, że dobrze go zniosła ;) następne 15 stycznia 3 dawka pneumokoków ;) a później jeszcze pobranie krwi bo ostatnio miała niską hemoglobinę ;) my teraz u babci później wybieramy się do carrefour widziałąm tam piękne bańki na choinkę w kształcie słodziutkich babeczek ;) !
Któraś pisała kiedyś na temat pampersów i mówiła, że są też pomarańczowe z pamers ;D ja je używam sleep and play są tanie 30 zł wczoraj kupowałam na promocji za 27zł i jestem bardzo z nich zadowolona ;) ani nie przemakają ani nic !
Super, że w końcu F&F dorobił się esklepu ;D ciuszki mają śliczne..
Kia87 - Dziękujemy haha jakoś w miarę leci już 3 nocki za nami ;) o widzisz czyli masz kuzynkę o takim samym imieniu i nazwisku jak ja ;)
beaciaW - ja to dawniej zawsze się sugerowałam rozmiarami ale nie ma co lepiej na oko ;) no właśnie najważniejsza jest waga moja raczej teraz wypija tak 100 ale jak patrze na rozpiskę na mleku to jestem przerażona nie wiem skąd oni biorą takie kosmiczne ilości wypitego mleka ;) w sumie to sąsiadki córka ma 1,5 miesiąca a 120ml na raz to norma moja je tyle tylko w nocy ;) oczywiście dziś przed szczepieniem musiałam lekarki zapytać czy prawidłowo waży nie dało mi ;) ja od porodu mam świra na punkcie jedzenia i wagi ;D bo sama to bym konia z kopytami zjadła K tak samo więc dziwie się, że nie odziedziczyła po nas apetytu ;D
blania.domanska - mam, jak byłam w ciąży to myślałam o takim zdjęciu pewnie trzeba będzie kiedyś zrobić zazdroszczę że możesz pisać z wanny pełny luksus ! jak ja żałuję że zdecydowaliśmy się na kabinę ! nawet nie można się zrelaksować ...
Nicca - parasolka, deszcz i wózek odpada! jedną ręką ciężko prowadzić, lubię tu przychodzić PRAPRA BABCIA Zuzi się tak cieszy jak przychodzimy tu wozi w wózku ;) w sumie to ona mnie wychowała zawsze myślałam o tym żeby doczekała moich dzieci :)

na razie tyle później może coś jeszcze napiszę ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relghdge7r488tmk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/uc8gxzdvoq4nuywz.png

Odnośnik do komentarza

Ach, jeszcze Ingowa Oleńka!!!
Dla Oleńki oczywiście również samych słodkości!

Za nami kolejna nieudana przeprawa z innym jedzeniem, Mysza zaszalała, zjadła ok. 40g zupki jarzynowej... Niby jej smakowała, otwierała buzię, po czym stwierdziła że lepiej się ją wypluwa, a za chwilę zaczęła gadać z zupką w buzi i wszystko wokoło było pomarańczowe... 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... 10...
No i oczywiście marudzenie mega, nie mogę się tym bardziej doczekać na tą dzisiejszą zumbę i wyjście z domu... ech... niedobra jestem...

Dianeczka
Od 5:30 na nogach... o_O... to noc jeszcze :-) Jak w ogóle Zuzia po szczepieniu na pneumokoki reagowała? My w grudniu mamy pierwszą dawkę. Myślałam że te pomarańczowe pampersiaki są droższe od tych zielonych. Używałaś tych zielonych też? Jestem ciekawa czym się różnią. Bez przesady z tymi kosmicznymi ilościami mleka :-) Iśka 1-2x na dobę wypije 190ml, zdarza się 100ml, zdarza 60... Ogólnie zwykle na pierwszy i ostatni posiłek robię jej 190, a na pozostałe 160, bo i tak w ciągu dnia więcej nie wydulda, średnio teraz może te 130ml. No ale teraz w trakcie S to zupełnie inaczej wygląda, jedzenie w kratkę. A ile razy dziennie Zuzia je?

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Beacia
Widzę,że co do jedzenia zupek, to nasze dziewczyny jak siostry. Więcej plucia niż łykania. Ale i tak masz lepiej, bo mówisz,że Iza buzię otwiera. Moja niestety i albo jak chce coś powiedzieć i otworzy, to jej wepchnę, a jak się już wycwani i nie gada, to muszę jej pomóc w otwieraniu :))
Wczoraj udało jej się przekręcić z brzucha na plecy. Dwa razy pod rząd, tak zadzierała głowę za tatą, dziś jeszcze tego nie powtórzyła.

http://www.suwaczki.com/tickers/wff2io4plymhszxi.png

Odnośnik do komentarza

Ale mnie wkurzają te reklamy, ciągle się zacina forum wrrr...

Ja jak zwykle na szybko:) Guga śpi ja połknęłam obiad to skrobne coś na szybko:)

Super pomysł z przepisami na pewno skorzystam:)

Anka74 Świetna fotorelacja:) Cudownie popatrzeć jak dzieci rosną:) Fajny pomysł z kartką z datą sylwestra:) Kartki piękne, uwielbiam scratching, ale już mam tyle poza poczynanych różnych metod twórczych, że za to się już nie biorę :D

Blania myślę, że pomysł z kartkami super:) Tak szatka podobna myślę, że od tego samego sprzedawcy na allegro:)

Beacia Ja kładę do wózka pod kombinezon wełnianą "przykrywkę" - część śpiwora, a na wierzch normalnie kocykiem:) Zam to wypluwanie, kiedyś Alex kichnął podczas jedzenia marchewki... odechciało mi się... A najlepszy ubaw z tego miał mój mąż :D

Nicca ja często kupuję w F&F powiem szczerze, że są to ciuszki lepsze gatunkowo od wielopaków smykowych, które rozciągają się po praniu, nawet te na licencji Disney:/

Pati smoking genialny szkoda, że nie widziałam go w sklepie stacjonarnym:/ Takie właśnie krzesełko kupili moi rodzice dla Alexa na Mikołaja tylko, że większe z żyrafką:)

A teraz co u nas:) Nieprzespanych nocy ciąg dalszy, ale dziś mąż w końcu znalazł sklep zielarski i kupimy te zioła o których mówiła mi Beata, któraś z Was stosowała ziele ostrezenia?

Nowy debiut Alexa jabłko-brzoskwinia, ziemniak-szpinak:) smakowało chociaż po tym drugim qpa twardsza :p

Kupujecie soczki czy robicie same? Dla mojego synka sok z 1 całego jabłuszka to już za mało i wczoraj kupiłam jabłko-banan, smakowało :)

Alex pełza już po podłodze:) jak kładę grzechotkę to tak się wierci, unosi tyłek i przesuwa, aż dostanie to co chce:) nie uleży już na plecach od razu przewraca się na brzuch i wierci:)

Jeszcze jedno pytanie czy Wasze dzieci też się otrzepują? Tak jakby przeszedł dreszcz, Alex ostatnio dość często tak robi, poczytałam w internecie mogą być różne przyczyny od zwykłego siusiania po refluks i napięcie mięśniowe, jak jest u Was?

Aaaa Alex bierze już stopę do buzi :D

uff, nieco nadrobiłam:)
pozdrawiamy

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y4lhkrgkc.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvp07w8bk28fbw.png
http://www.suwaczki.com/tickers/felk7jqqof0lp00c.png
[url=http://www.suwaczki.com/][img]ht

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :)

Jestem w kiepskim humorze i wszystko mnie wkurza. Nie wiem jak dotrwam do końca dnia, biedna rodzinka będzie ;)


Serdeczności miesięcznicowe dla Olusi i Małgosi! :*:*


Ania, oczywiście miało być rodzice K. a nie T. ;)

Inga, po powrocie do domu zmywamy tylko ten krem, który służy do smarowania specjalnie na zewnątrz. Jak to są kremy takie „domowe” to nie trzeba ich zmywać.
Starszak to umysł ścisły, Średni jeszcze nie wiadomo ;)

Anka, u nas też mnóstwo zdjęć było. Było, bo kot zrzucił dysk zewnętrzny na podłogę i przepadło kilkadziesiąt tysięcy fotek :( Odzyskanie zdjęć kosztowałoby ok. 3 tys. zł, więc zrezygnowaliśmy i teraz szwagier próbuje z 3 kart z aparatów odzyskać zdjęcia, nie będzie tego wiele, ale zawsze coś.
Pokazałam Twojego Adasia w okularach mojemu Adasiowi, może się ciut zachęci do ich noszenia :)

Beacia, podobieństwo w bruździe to unikatowa rzecz, podobnie jak np. dołeczki w brodzie czy policzkach ;). Trzeba się cieszyć i z takich podobieństw :)
Miłych wrażeń na zumbie :)

Dianeczka, w naszej przychodni umawia się na godziny, opóźnienia rzadko się zdarzają, a jak już, to rzędu 5-10 minut. Dobrze, że udało się Wam być pierwszymi, bo czekanie w kolejce z niemowlakiem jest straszne.
Co do jedzenia Małej przeczytaj tu sobie pierwszą zasadę ;) http://babyonline.pl/nowy-schemat-zywienia-niemowlat-2014,schemat-zywienia-niemowlat-artykul,15669,r1p1.html

Madzix, ja stosowałam ziele ostrzeżenia za namową teściowej na średniego syna, nie podziałało ;)
Soczki dla Jasia na razie kupuję. Można podawać je rozcieńczone i wg zaleceń żywieniowych nie więcej niż 100ml soku na dzień.
„Otrzepywania” się na razie nie zauważyłam u Jasia.

Odnośnik do komentarza

Czy któraś przesiadła się już do spacerówki?
Śpiwór, kombinezon, buty i nogi ugięte. Chyba trzeba ją już wyciągnąć i się przymierzyć.

Jak się nazywa ta kostka co ma Werka i Ania? Chociaż mój nie reaguje na interaktywne, najlepsze do zabawy są chusteczki i moje okulary.

Żebym tylko mogła się rozdwoić. Już kolejny raz potwierdziło się, że jak mamy 'późno' jakieś wyjście czyli ok 16-17 to raz, dwa zasypia wieczorem.
A jak śpi smacznie na spacerach jak taka zimnica. Po 1.5h się poddaję i wracam, bo mi tyłek odpada (nie mam długiej kurtki :/), a Damianowi cieplutko.

Odnośnik do komentarza

Juz wiem co wczoraj chciałam napisać.... miałam się z Wami podzielić tym zielem ostrzeżenia bo przewcież obiecalam
U nas nie podzialalo. zrobilismy 2 kapiele i bez zadnych farfocli na koniec. Młody jaki był taki jest :(
Beacia, ahhh! Dziękiuję za te ukłony! ;)
Anka, extra, ze Małgosia pospała dłużej, w sumie już taki czas że fajnie byłoby zrezygnować z cyca, jeśli córcia będzie chciała współppracować ;) U nas takie noce to są na butelce.. odkąd męczymy się z ząbkiem. Mam nadzieję, że w końcu wylezie... Wcześniej pobudki co 3h. No ale zawsze to lepiej niż 1,5 czy 2...
Tęsknię za Wami wszystkimi jak cholera. Ale po świętach jak szycie się uspokoi to będziecie miały mnie DOŚĆ!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-69466.png

Odnośnik do komentarza

Dobra jestem, po porannej drzemce i po spacerku :) mialam sie pytac odparzacie butelki? Jak czesto? Ja to zawsze, mam 4 do mleka i jedna na wode i wieczorem odparzam i rano po butli. Czytalam ze do roku czasu trzeba odparzac, ale moze juz powoli odparzac co drugi raz?

Pipi: kurde, szkoda ze nie podzialalo, albo nie dziala albo Dominik nie mial zadnego uroku na sobie. I to faktycznie jego charakter, albo po prostu raz skok, raz zabek. Nigdy nie bedzie Cie dosc, pracuj dzielnie i lap troche snu :)

Emwro: ciekawe jak by w Angli taki przypadek potraktowali. My na spacerowce jeszcze nie jestesmy, mamy jeszcze tyle luzu jak Fifi spi jak zawsze z troche podgietymi nozkami. Kostka to chicco. U nas gdy tylko poleci z niej melodia jest chwila ciszy :)

Werka: to zdrowiej szybko i wracaj do nas :)

Dziubala: szkoda tych zdjec, mi ostatnio skasowaly sie z karty pamieci z telefonu zdjecia z jakis 6 lat, nie wszystkie byly na komputerze, tak plakalam, ale na szczescie K. ogarniety w tym temacie i mi je odzyskal :)
Z mieszkaniem - jesli oferuja nam to pomoc w zanlezieniu czyli sami nie daja tego socjalnego to daja nam liste i sobie ogladamy wybieramy a socjalne jesli jest dzielnica spoko dla dziecka i nie jest do remontu to odmowic nie mozna. Takie ewentualnie moglibysmy zglosic sprzeciwy ze wzgledu na Fifiego. A tak w obecnym domu tak mieszkamy, tyle ze mama siostry K. nie jeste mama K. :D o tak prosto to wytlumaczylam :D a ubranka, po pierwsze nie wiadomo kiedy bedzie rodzenstwo, w ogole nic nowego prqktycznie nie kupowalam tylko kupowalam uzywane wiec tez mi nie szkoda, sa bardziej pod chlopca, poza tym jakby drugi synek powiedzmy w nie byl ubierany to by mi sie kojarzylo z Fifim, niby fajnie ale ja lubie kupowac wiec po prostu jak bedzie trzeba to znowu bede gromadzic, kupowac :) choc mam taki sentyment do nich to nie mam tu miejsca, a w nowym mieszkaniu tez tego nie chce gromadzic, bo mam ich mnostwo.
Mam nadzieje ze szybko termin znajdziesz na masaze, moja mama z pol roku temu dowiedziala sie ze na dopiero od 2015 nowe zapisy, tez miala jakies masaze prady, na szczescie przynjamniej w mojej okolicy to nie wychodzilo drogo i podleczyla kregoslup :) ale juz raz w roku musi sobie cos takie naprawczego sprawic. No a ja wczoraj usnelam szybciej niz myslalam, i czulam ze bedziesz tylko nie dotrwalam :)

Madzix: Filip sie nie otrzepuje jak na razie, a soczki musimy zaczac kupowac bo na razie tyle co mi sie z jablka lyzeczka wycisnelo, a potrzeba wiecej :)

Beacia: ale u Was to te skoki zazwyczaj trwaly pare dni i odrazu umiejtnosci! :) super :) Filip uczy sie pomalu, od ostatniego skoku caly czas. W sumie pierwszy byl tak odczuwalny wiec nie wiem jak to bedzie. A Iza cos probuje siadac? Moze tez pomalu bedzie wyrazac checi, w sumie praiwe ma pol roku ! :) ciekawe jaka bedzie Iza jak pojdziesz, czy pospi tacie jak zwykle :Dco do tej kaszki mleczn3j, na opakowaniu jeest norma 150ml wody i 4 lyzki na dzien, i dostawal to na noc, i rozumiem byc glodnym po godzinie, dwoch ale po 25 minutach?! :D dlatego cos bede kombinowac :)

Diana: nie wiem czy to sa kosmiczne ilosci, bo Maluchy tak jedza najczesciej, ale najczesciej nie znaczy ze wszystkie. Wiec spokojnie, poczekaj na wyniki krwi wazcie sie i mie martw sie na zapas i nie patrz na tabelke bo tak jak mowisz krecka idzie dostac, i prawidlowo wazy Zuzia?
Co do pampersow to slyszalam ze pomaranczowe sa nie fajne, ale skoro mowisz ze spoko, to kiedys sprobujemy :)

Ania: to rozumiem ze przyjezdzali na gotowe? A przeciez swieta to tez spedzanie czasu tuz przed w kuchni rodzinnie :) to tez jest magiczne ale jak sama wszystko musisz robic to faktycznie nie za fajnie. Malgosia dlugie imie, mi sie bardziej podoba wlasnie Malgosia niz Gosia :) takie wybraliscie dlugie imie to teraz rob tyle literek :D i wrzucaj zdjec ile chcesz, ja uwielbiam ogladac zdjecia :) super ze Malgosia juz tyle przesypia z czasem calkowicie przyzwyczai sie i przekona do butli, dobrze Wam idzie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...