Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość izzi098

Majoweczki 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Gość izzi098

Witam , tydzien temu zrobilam 2 testy ciazowe kazdy jak najbardziej pozytywny. Prawdopodobny termin porodu to 20 maja .
Jak narazie jestem w 5 tyg ciazy i strasznie dokucza mi sennosc , lekkie bole brzucha i nudnosci.
Mam nadzieje ze dolacza tutaj inne osoby z maja .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majóweczka

Ja jestem w 9 tygodniu i termin mam na 2 maja , narazie oprócz senności , boleści piersi nic mi nie dolega :)
za 2 tygodnie robię pierwsze dokładne usg gdzie dzidziusia będzie widać :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem w 4-5 tyg. ciąży i prawdopodobnie jak wszystko pójdzie dobrze będę rodzić dzidziusia między majem a czerwcem. Moja mama całą 4 dzieci rodziła zawsze ok. miesiąca wcześniej, także kto wie może akurat będzie majowe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marca

Witam, ja obecnie jestem w połowie 6 tyg, lekkie nudności i różne nastroje mi towarzyszą a ponadto przygotowania do ślubu.. i najważniejsze...... jak to powiedzieć rodzicom?? pomóżcie proszę;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość izzi

ah znam ten bol .... jak to powiedziec rodzicom....moi sami sie domyslili... po moich objawach ...:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maj

powiedzcie jak przechodzicie te objawy ciazy? bo ja na poczatku mialam bole podbrzusza te podobne do boli miesiaczkowych ,oczywiscie bole piersi ktore mi dokuczaja do teraz i naciaganie na wymioty ktore rowniez mam w tej chwili..jednak brzuch mnie przestal bolec czasami czuje klucia i lekkie bolesci ktore nie sprawiaja mi problemu.. mysle ze jestem pomiedzy 5 a 6 tyg . Martwie sie ze skoro bolesci ustaly jest cos nie tak z dzieckiem... mam rowniez problemy z jedzeniem przez to ze caly czas mnie "naciaga" na wiekszosc jedzenia nie umiem spojrzec ...draznia mnie zapachy nawet moich ulubionych perfum czy potraw . jedyne co umiem przelknac to woda , owoce , i suchy chleb znacie jakies sposoby na to ? Czy lepiej udac sie do lekarza..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość natalianna

Ja jestem w 8 tygodniu, termin porodu 15.05, a z usg 3 dni wcześniej- bo dzidziuś ma już prawie 17 mm (CRL). To nasza pierwsza i prawie rok wyczekiwana dzidzia, jestem najszczęśliwsza na świecie! Nudności prawie nie mam chociaż jedzenie mi nie smakuje, więc jem malutkie ale częste porcje i tylko to na co mam ochotę. Nie wymiotuję. Podobno dużą rolę w tych początkowych dolegliwościach robi sama psychika-częściej nasilone dolegliwości u zestresowanych i histerycznych kobiet- trzeba się odstresować no i brać witaminy( kobiety które przed ciążą zażywały preparaty multiwitaminowe lepiej znoszą początek ciąży, mają rzadziej nudności) Pozdrawiam wszystkie majowe mamy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Misi

Jestem w 5-6 tygodniu ciazy, w piatek sie dowiem .bola mnie piersi i kluje w podbruszu .W jednej chwili jestem szcesliwa a za sekunde placze. Ciesze sie i tak bardzo boje ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość izzii098

~Misi mam to samo ... Nie martw sie wszystko bedzie ok.

Wlasnie wieczorem wrocilam z badan USG w czwartek zaczynam 7 tydzien ciazy.
Moje malenstwo ma juz zdrowe bijace serduszko .Lekarz zapewnil ze jest wszystko ok i dal mi leki na mdlosci jak narazie pomagaja oby tak dalej :).
moj termin porodu waha sie pomiedzy 19 a 22 Maja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,
Mnie strasznie przeszkadza zmęczenie i obolałe piersi.. poza tym jem chyba, aż za dużo.. I powoli przeszkadzają mi mocne zapachy..
Powiedzcie mi jak wyglądała wasza 1 wizyta u lekarza.. ja byłam dzisiaj i trochę zwątpiłam.. może za dużo oczekiwałam. W sumie to dał mi skierowanie na podstawowe badania nawet na toksoplazmozę musiałam się sama upomnieć i.. tyle. Mam przyjść za miesiąc z wynikami, nawet usg na razie mi nie robi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dzidziaa

Moja pierwsza wizyta byla wczoraj bardzo przyjemna ze wzgledu na to ze przemily doktor.. Wykonal USG odrazu powiedzial wszystko dokladnie co i jak i kazal sie zglosic za dwa tyg na kolejne badania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Misi

Ja na pierwszej wizycie bylam 2 tygodnie temu . Na usg bylo widac dzidzie ale dopiero teraz w paitek lekarz bedzie mogl powiedziec czy rozwija sie prawidlowo. Mam nadzieje, ze bedzie ok. Moj maz tak bardzo sie cieszy, ze musi byc dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam was przyszłe mamusie pozwolę się wtrącić na chwilę by wam życzyć cudownych, zdrowych, przyjemnych, beż jakichkolwiek dolegliwości ciążowych już jakby nie było nie całych 9 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania
rośnijcie sobie zdrowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpadam się przywitać. Co prawda termin mam na 25 kwiecień, ale któż wie czy przypadkiem nasz orzeszek nie zechce zaczekać z przyjściem na świat na maj :)
Życzę Wam drogie mamusie bezproblemowej ciąży, żadnych uciążliwych dolegliwości :)
Pozdrawiam!!!

http://fajnamama.pl/suwaczki/2g9whb1.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgh64qcgnz.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość majowka09

hej kwietniowka1984 oby malenstwo dobrze sie rozwijalo :) znasz juz prawdopodobna plec?
Kiedy na ogol ginekolog moze okreslic prawdopodobna plec? w ktorym tyg ciazy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie :) miło dołączyć do grona

Termin rozwiązania mam na 18. maja :) byłam juz na USG i słyszałam bijące serduszko mojego Bebe - to moja pierwsza ciąża i choć planowana to nas zaskoczyła bo po miesiącu starań :) juz zaszłam. USG robiłam na drugiej wizycie u gin. wczoraj - za 3 tyg. mam następną wizytę i wtedy będę robić pierwsze badania - to mnie trochę zaskoczyło bo myślałam, ze od razu zrobią mi krew i morfologie ale w sumie czuje się bardzo dobrze i sie nie upierałam.

Pozdrawiam serdecznie

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw19e09ml7q.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość izzii098

~Agulla - czyli rodzisz dzien przedemna :) jezeli oczywiscie nic sie nie zmieni. mi sie termin juz zmienil trzy razy po raz pierwszy z moich obliczen byl 22 maj , pierwsza wizyta 20 maj inny doktor natomiast powiedzial 19 maj.
Tak samo jak i ty mam wizyte i badania za 3 tyg .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Izzii098 no to super jak to fajnie znaleść drugą osobę w niemalże identycznej sytuacji :) napisz jak sie czujesz. Ja w tym tygodniu czuje sie swietnie, miałam mdłości cały zeszły tydzień i trochę się namęczyłam ale po cichu liczę na to, że to może koniec moich mdłości ;) Muszę tylko często i mało jeść i generalnie wszystko gra. Napisz czy robiłaś juz jakieś badania poza USG oczywiście.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie obecne i przyszłe mamy :)

Pa. Coś sie cicho zrobiło

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw19e09ml7q.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Misi

To jestem kolejna na 17-19 maja:) dzis juz wiadomo ,ze dzidzia jest zywa i na usg widzialam malego robaczka, chociaz lekarz powiedzial ze ma juz 9mm wiec nie jest taki malutki jak na swoj wiek:)mam skierowanie na wszytskie badania i za 2 tygodnie mam sie stawic z wynikami, wtedy lekarz zalozy karte ciazy.
P.s tak sobie mysle,ze nie bedziemy musialy dlugo czekac na pierwszy Dzien Matki:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ja zaś jestem w niewiadomej jeszcze ale już w środę się dowiem :) Wszystkie objawy i temperka wskazują na bube no ale zobaczymy. Według wyliczeń w 7 tyg jestem / byłabym , bo nie wiem na 100% ale w 80% jestem pewna i miałabym termin na 26 maja :)

Pozdrawiam wszystkie przyszłe i szczęśliwe mamy ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Agulla nie jeszcze nie robilam badan bede miala na nastepny tydzien badanie krwi . Ja sie okropnie czuje...
Wszystkie zapachy mi dokuczaja i mam straszne nudnosci zwlaszcza gdy "zapomne" o jedzeniu .
Czasami z wykonczenia placze bo te zle samopoczucie mnie wykancza niby to normalne a jednak gdy sie nie mialo tego nigdy wczesniej teraz sie cierpi podwojnie..Mam wielka nadzieje ze to wkrotce minie slyszalam o przypadkach ktore mialy nudnosci do konca ciazy ...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67958.png
mój suwaczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kademal- wspolczuje. mam nadzieje ze wszystko bedzie ok..
jest jakis sposob na te torbiele teraz w czasie ciazy?
WielkiZnakZapytania- Trzymam kciuki :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67958.png
mój suwaczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...