Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Julaa ja tez mam tendencje do rozstepow i niestety moje siostry i mamusia tez maja. Cieszylam sie jak prze dlugi czas nic mi nie wychodzilo nowego ale niestety jakies dwa tyg temu pojawily sie swierzynki, takie rozowo-fioletowe swiezynki na dole brzucha, nawet maz zauwazyl ze jak to nazwal "jakies siniaki ci wyszly".
No coz jesli ma sie tendencje do takich rzeczy to jakbysmy kremow nie uzywaly i tak wyleza predzej czy pozniej :(

Odnośnik do komentarza

Widze ze wszystkie chcemy byc piekne dla naszych maluszkow :) Ja w sobote tez bylam u fryzjera :)
Jak tam samopoczucie dziewczyny? U mnie dzisiaj nie bardzo :( Jakos od 12 mam silne bóle w dole brzucha :( Wziełam nospe ale nie bardzo pomogła :( No i rano miałam straszne kłucia jakby ktos mi tam igły wbijał :( Chyba mały tak główką w ciśnie albo nie wiem :( Wizyte mam 20 wiec jeszcze pare dni :(

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2i09kczkni8xy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Leosiowa

Krejzolka - wróciłaś? wszystko ok? ;)

Skoro mowa o zabiegach upiększających, dajecie radę z dołem? ;) Ja już "po omacku" golę, ale jak to wygląda, to nie widzę dokładnie nawet w lusterku ;) Jak będę miała jechać do szpitala, to męża poproszę żeby porządek zrobił.
A paznokcie u stóp malowałam ostatnio na zasadzie "zygu zyg", czyli jazda pędzelkiem na odległość :) Przed porodem siostrę poproszę, bo mąż nie podoła takiemu zadaniu :)

Odnośnik do komentarza

Przed porodem będę musiała jeszcze odrosty pomalować, oczywiście henna i regulacja brwi też :) ale zostawiam to na sam koniec (mam nadzieję, że zdążę).
Golenie dołu też u mnie po omacku :D Naszykowałam maszynkę na golonko "przed" i albo zrobi to mąż albo już położna/pielęgniarka.

Dziewczyny jestem tak drażliwa i awanturna, że szok ! Zamiast zachowywać spokój to denerwuję się o byle głupotę :( Chyba najlepiej jakbym do porodu była sama w ciszy i spokoju, bez kontaktu ze światem zewnętrznym - no z wyjątkiem osób, które będą mi donosiły jedzonko :D Nie wiem jak mąż ze mną wytrzyma...

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanlinoshatyb.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny

ja już nie mogę, już mam dość, ten brzuch mnie wykończy :-/ ciężko w dzień i ciężko w nocy. Dziś z moim 4 latkiem byłam na bilansie i ma płaskostopie i rehabilitacja nas czeka :-/ na miejsce czeka się podobno koło roku (tam gdzie chcę iść). Poza tym dostał gorączki i nie wiem co znów się przyplątało. Byłam dziś jeszcze odebrać firanki, bo zamówiłam na cały parter i ledwo je dałam rade zanieść do auta.. teraz czekam na M. aż wróci z pracy i powiesi.. za jakieś 2 tyg sama bym wieszała.

Troszkę się uśmiałam jak czytałam o Waszych wizytach u fryzjera, bo właśnie dziś się umówiłam do mojej fryzjerki na piątek (walentynki). Chcę pocieniować i ułożyć. Tak w ogóle to duuuużo mniej włosów mi wypada od około 2 trymestru, są gęste i jakoś szybciej rosną, mam już prawie do pasa. Leosiowa, ja od dawna ledwo daję radę z dołem a teraz nawet z lusterkiem ledwo ledwo... Masakra. A co do paznokci.. hmm.. wiem ze u rąk do cc nie można mieć pomalowanych więc z tymi na dole też daję sobie spokój. Nawet jakbym nie miała planowanego cc to bym nie malowała bo różnie to bywa. Ale tęsknię za malowaniem, już dawno nie kupiłam sobie lakieru :(

http://s4.suwaczek.com/201402195564.png

Odnośnik do komentarza

Leosiowa tak wrocilam wlasnie herbatke se zaparzylam. I cholera jasna skubala mi te brwi penseta...bo mialam pelno takich malych drobnych...
to jak jutro sie nie odezwe tzn ze pojechalam :)
Z goleniem dolu ciezko ale daje rade, przy tym zwykly prysznic wydluza sie strasznie ale gole sama...kupilam gillette venus z olayem, to takie grube paski z zelem nawilzajacym i nie ma mowy zeby sie przy tym zaciac, nawet po omacku :) wiec jak narazie daje rade, minusem jest to ze ten zel po trzech uzyciach maszynki sie wyplukuje, jest, ale taka ciensza warstwa i wtedy juz nawet nie probuje dolu golic ale do pach czy nog jak najbardziej, no i cena nie jest niska. Tutaj w Anglii nawet gdybym poszla zarosnieta po kolana to nikt nie zwroci na to uwagi, dla nich to naturalne i nawet nie zaproponuja ci golenia przed porodem tak jak w pl. Ja tam sie ogole bo to chodzi o moje dobre samopoczucie i komfort :)

Odnośnik do komentarza

27 dzieci
9 dziewczynek
18 chłopców
na świecie - 1
w brzuszku - 26
Już na świecie:
Basia_88 -----> 24.03.2014 córeczka Milenka --> 7.02.2014
Jeszcze w dwupaku:
asi_ek----------> 5.03.2014 córka Laura
krejzolka1 ------>06.03.2014 synek Ksawery
Nati83---------->07.03.2014 synek Leon :)
Maugosia-------->08.03.2014 syn Radosław :)
siunia25------ >09.03.2014 syn Tymoteusz
KateTony -----> 09.03.2014r syn Antoni
Angie-------------> 10.03.2014r córka Alicja:)
Asti89----------> 10.03.2014r synek Natan
Kasiula.ZG -------> 11.03.2014r córka Oliwia
xewcia91x -----> 14.03.2014r synek Piotruś :*
Dinowa89--------->?17.03.2014 syn Franciszek
Julaa------------> 18.03.2014 syn Filip
Diem------------>20.03.2014 syn Michaś
kasyi------------>22.03.2014 synek Filipek
Malek---------->23.03.2014 Synek
Malinowaaaaa---->24.03.2014 synek ;)
kasia23---------->26.03.2014 synek
Anu-------------->26.03.2014 córka Lena
aniatst----------> 26.03.2014 syn Adaś
KarolinaR----->27.03.2014 syn Kazimierz
Gosia 86 -----> 27.03.2014 córka Julcia
fasolka84-------> 28.03.2014 córka
Leosiowa -------> 31.03.2014r??? syn Leoś
mariposa ------->31.03.2014??? córka Łucja
Magda z lasu ---> 31.03.2014 syn Staś
Krugerka1989 --->01.04.2014r córka Zoja :)

Odnośnik do komentarza
Gość Leosiowa

KarolinaR - ja też bym pojechała do szpitala. Wiem, że w domu najlepiej, ale w szpitalu wiedzą co robić. Trzymaj się i daj znać, co i jak. Będzie dobrze.

Asiek, ja wiedziałam, że do cc paznokci u rąk nie można malować, ale u nóg też? Wiesz coś na ten temat, bo w internecie nic nie jest napisane. A jak wyskoczę z jakimś czerwonym lakierem to będzie głupio :)

Też jestem, jak wściekła cholera. Wszystko mnie denerwuje. Pamiętam, jak przed pierwszym porodem powiedziałam do męża "jak mi powiesz "przyj" to cię strzelę w łeb". Takież to miłe mamusie jesteśmy przed porodem.

Odnośnik do komentarza
Gość Leosiowa

Ja mam świetną gin, ale też nie informuje mnie szczegółowo o szyjce. Mówi np. że jeszcze sporo czasu, wszystko pozamykane, albo że łożysko ok. Nie mówi nic dokładniej, ale jakbym zapytała, to pewnie by mi powiedziała. Tylko, że nic ta informacja by mi nie dała, bo się nie znam.

Odnośnik do komentarza

ja się pytałam położnej czy można pomalować paznokcie i powiedziała że absolutnie nie wolno bo jak się coś dzieje z pacjentka to pierwsze patrzą na płytkę paznokci.Co do golenia dołu to masakra w lusterku nic nie widzę a po omacku też masakra ale zawsze przed wizyta u lekarza staram się dobrze wygolić a jak są jakieś niedoskonałości to trudno już na pewno do tego przywykli :)Dziewczyny od 3 dni w nocy mam skurczę brzucha z bólem jak na miesiączkę też tak macie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...