Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Ło matko jaki skwar!
Spakowałam wczoraj siebie i młodego i pojechałam w góry.W taką pogodę nie dajemy rady wysiedzieć na 4 ostatnim pietrze....A tutaj gdzie jestem,to raz,że mega cisza,ptaki śpiewają,wieczorami słychać szum potoku,a w domku przyjemny chłód i Tygrys smacznie śpi w wózku.
Ja używam cały czas butelek Lovi i jestem zadowolona.
Mam jednak inny problem,otóż na brzuszku od szyi w dół mój dziubek ma wysypkę,taka czerwona kaszka manna.Co to może być wg Was.Mleko caly czas to samo używamy,może to od proszku lub płynu do płukania,ale w sumie też cały czas ten sam.Nie ma gorączki itp.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny ;)
Krugerka nie strasz mnie prosze ;( my do polski jedziemy w lipcu i po tyg pobytu w domu tez jedziemy do bliskich znajomych na wesele ;( maly zostaje co prawda z moimi siostrami i babcia ale tez pewnie bede panikowac. A wrocic nie bedzie jak bo my jestesmy z pod Wejherowa (gdynia) a jedziemy na Slask na to wesele wiec wyjezdzamy juz w pt po poludniu a wracamy dopiero w ndz lub poniedzialek ;)

Juula a moze to potoweczki poprostu. Nie zawsze jest tak ze sa tylko w miejscach gdzie najbardziej sie maluch poci a skoro jest tak goraco to moglo mu wyskoczyc na calym cialku ;) obserwuj to poprostu i jakby zamienilo sie w takie plamy rozlane to wtedy do lekarza ;( dodaj do kapieli maczke ziemniaczana dzisiaj i zobaczysz rano jak bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Krejzolka

Aha krugerka ja mam aventa buteleczki i smoczek ten 0-6 mcy w ksztalcie naturalnego niby cycka i maly nie ma problemu z piciem. Zadko kiedy sie zachlystuje a jak juz to z tego powodu ze zarlok z niego i szybko ciagnie ;) ale samo nie leci trzeba ciagnac i to dosc mocno ;)

Odnośnik do komentarza

Jakie słodkie wasze dzieciątka;)

A ja okresu jak nie miałam tak nie mam, ale bóle na szczęście minęły, był moment, że myślałam już, że do szpitala w nocy się wybiorę, nie mogłam ani siedzieć, ani leżeć ani stać.. i ciężko było mi oddychać, nie mam pojęcia co to było.. dopiero dziś jak się obudziłam to mnie nic nie bolało i odpukać może już nie wróci, ale jutro ide sobie mocz zbadać tak na wszelki wypadek. Na wizycie kontrolnej byłam u gin. już dawno, po 6 tyg. od porodu i niby wszystko było ok.

Nasz Szkrab nie za bardzo lubi leżeć na brzuszku, ale troszkę go trenuję, kilka razy dziennie go kładę, chociaż na chwilę, też się przy tym ślini i pokrzykuje, że już dość;) ale ostatnio zaczął się siłować, ładnie już główkę trzyma i ze 3 razy się już przekręcił na boczek i wtedy jest zadowolony, że już nie leży na brzuszku;))
Za to uwielbia, jak leży mi na kolanach, ale tak,że ma głowę na moich kolanach a nóżki na moim brzuszku (twarzą do mnie) i się spina i do góry chce, to biorę go za rączki i się dźwiga do góry, tak jakby chciał siadać, ale tylko troszkę go tak podciągam, bo się boję o jego kręgosłup, ma jeszcze dużo czasu na wszystko;)

monthly_2014_06/marcowe-cudenka-2014_12008.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/bhyw9vvj4hc57w5x.png

Odnośnik do komentarza

Kasyi moj szkran juz od trzech tyg sie tak do siadania dzwiga, i jak go przytrzymasz to siedzi i glowka mu sie nie kiwa juz nawet. Pytalamzsrodowiskowej czy to nie za szybko ze tak sie reie do siadania to powiedziala ze jesli tak naprawde chce to mam usiasc na podlodze nogi wziasc szeroko na bok i sadzac go miedzy nogami zeby mial jakies podtrzymanie, albo poduszkami go obkladam i spokoj wtedy i usmiech od ucha do ucha ...

A dzisiaj patrze a maly lezy na plecach i sie siluje zeby wstac skubany, patrze dalej a on na lokciach sie podpiera ;) taki z niego aparat ;) jak nie tak to tak, jak nie chca mnie sadzac to sam sie posadze ;)

Odnośnik do komentarza

Jamelka, Kasyi, Krejzolka ale macie małych zuchów :)

A ja mam pytanie. Ponieważ, za jasną ch ...ę ;) nie mogę nauczyć Leośka ssać smoczka uspokajacza (już 5 przetestowanych), Leoś postanowił umilić sobie czas ssąc swoją rączkę i kciuka. Wiem, że to nie jest do końca dobre, bo później wady zgryzu i gorzej dziecko odzwyczaić, niż od smoczka. No to powiedzcie mi - co robić? Pozwolić ssać palce i rączkę, czy zabraniać i dalej walczyć o smoczek? Czy Wasze dzieci może tak robią? Ale mnie synuś szkoli, z córką tak nie miałam, a mówią, że z drugim dzieckiem łatwiej ;)

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki ;)
Leosiowa moj Ksawcio ssie reke, reke nie kciuk ;) teraz non stop, podkladam mu wtedy albo pieluche albo ta szmatke z metkami i wtedy memla te rzeczy. Czasami sama sie dziwie jak on wepchnie cala piastke do buzki ;) ale wepchnie. Smoczka ciagnie ale to jest ok 5 min po czym smoczek leci na kilometr. Od paru dni tez podkladam mu gryzaki ale cos nie za bardzo go interesuja, moze jak zacznie lapac rzeczy w raczko to bedzie lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Krejzolka

Jak wy to robicie ze wasze maluchy tak dlugo spia? Moj zasypia ok 21 i pobudka ok 12-1 i wtedy ok 4-5 no i jeszcze zasnie tak na 2 godz. Dobre jest tylko to ze jak wstaje to zje i spi dalej czasami mu sie zdarza przespac godz karmienia ale tak to te dwie pobudki sa w nocy ;(

Odnośnik do komentarza

Mój Leoś też nie śpi tak długo, ale to dlatego że jest na samym cycu, a mleko matki jest szybciej przyswajane i szybciej dziecko jest głodne. Tak wyczytałam. Najdłużej spał 6 godzin, ale obudził się tak głodny, że aż się trząsł jak cycka zobaczył ;)
Dobrze, że mamy chłodniej w domu, bo na zewnątrz jest masakra! Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Mój Piotrus od kilku dni tez ciągle wstaje o 5 :/ A dzisiaj w nocy co chwile sie budził przez tą temperature :/
Dzisiaj kończymy 3 miesiące!:):):) Bylismy na badaniach kontrolnych krwi i czekamy na wyniki :) Jeszcze miesiac i bedziemy wprowadza jakies jedzonko :):):)
co myslicie o takim gryzaczku? http://allegro.pl/gryzak-do-zywnosci-nikidom-i4316056738.html

Basia a co to za książeczka?Gdzie ją kupiłaś?:)

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2i09kczkni8xy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...