Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

No ja mam właśnie problem co do okresu. Po 6 tygodniach połogu miałam 2 dni przerwy i dostałam miesiaczke. Teraz powinnam dostac dwa tygodnie temu i nic :/ Od dwóch dni mam baaardzo delikatne plamienia...ale mój problem polega na tym, że chce zacząc brac tabletki antykoncepcyjne tylko nie wiem kiedy zacząc . Czy powinnam jak zaczely sie plamienia czy czekac az bedzie normalna miesiaczka ;/

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2i09kczkni8xy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj u nas jest 21 st. i Leoś ma body z długim rękawkiem i skarpetki. Zawsze ze sobą biorę bluzę i spodenki dresowe w razie czego, jakbym go z wózka wyjmowała, bo my na dłużej idziemy (do mojej mamy). Jak było cieplej to body z krótkim rękawem i gołe nogi, a jak zasnął to przyrzucam go kocykiem.
Taka mękoła dzisiaj :( dopiero usiadłam żeby coś zjeść. Nic w domu nie porobiłam, bo standard czyli obiad i pranie nie liczę.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, mój Mały to w samym body z krótkim rękawem i skarpetkach jeździ. Tylko go okrywam cienkim kocykiem, jak jest tak koło 25 stopni i słonecznie, albo półśpiochy mu zakładam takie cienkie, bawełniane. Czapka to tak jak u Was zło, więc nie zakładamy. A jak mocno wieje to po prostu w domu Młody zostaje.

Zaraz wezmę go na spacer, bo dziś jeszcze z nim nie byłam. Na razie spacer z Hanią zaliczyłam. Teraz czas na Staśka.
Czasami tyle się nachodzę, że aż mi nogi posłuszeństwa odmawiają.

Julaa zazdroszczę jadłospisu. Mój po kapuście miał takie wzdęcia, że już do końca karmienia kapusty nie tknę.

5 urodziny? Coś ze Spidermanem, albo klocki Lego. Nie wiem co Mały lubi. Zapytaj najlepiej jego mamy.

Odnośnik do komentarza

Magda z lasu jego mama ( czyli moja siostra ;)) powie ze starczy jak przyjedziemy i to juz jest prezent dla niego. Klocki lego dostal na gwiazdke od nas chyba ze kupie mu jakies lepszejsze teraz bo tamte to takie dla poczatkujacych byly. Kiedys lubial bardzo Tomka i przyjaciol wiec mu kupowalam te ciuchcie tory itd no i samochody wszelkiego rodzaju. Ostatnio siostra liczyla ile och ma to za glowe sie zlapala. 80 tych malych, 15 tirow koparek ze 20 policyjnych tez od zarabania, czolgi karetki wszystko juz ma chyba, taki z niego maniak. 3 lata temu pamietam poszedl zemna do sklepu i wybral sobie fiata 126p swego czasu byla taka kolekcja dostepna, zrobil mu dachowanie z 1 pietra ale ma go do dzisiaj ;)

siunia moj sie obraca skubaniec a teraz siadac mu sie chce ;) pytalam pielegniarki czy moze to mowila ze skoro chce tak bardzo to moze ale zapewnic mu trzeba oparcie ;)

Moj malec dal mi dzisiaj w kosc rano bylo tak fajnie a jak wrocilismy ze spaceru to jakby ktos go podmienil na rece nie na lezaka nie na chustawce nie, mata tez zle koc zle, sasiedzi zamilkli zaczeli pewnie masluchiwac wiec malego z ogrodu wzielam i poszlismy do domu. Polozylam go na sofie a ten ryczy, se mysle nie moze tak byc bo plecy mi wysiada wiec przynioslam pranie stalam obok i skladalam, tak plakal ze az sie zanosil a jak namnie patrzal ze stoje i go nie biore ;( po 15 min wycia, bo to juz nie byl placz tylko darcie, w koncu padl i zasnal ;) no to szybko poszlam lozka powlec. Konczylam wlasnie lozeczko malego i slysze ryk, juz wstal. Przytulilam go ,uspokoil sie to poszlam reszte prania ulozyc a ten dalej w ryk. Przyszla kol na kawe bylo 20 min spokoju a potem dalej no to juz nawet rozmawiac sie nie dalo wzielam go na rece i tak z nim stalam i z nia gadalam wtedy byl spokoj a bron boze isiadlam to znow syrena ;( i caly dzien reka w buzi ;( tak sie zastanawiam czy to nie zeby ;(
A mowilam ze skoncza sie kolki i zaczna zeby ;(
Teraz spi smrod maly szybko dzisiaj nam poszlo z kapiela ;) i ok 20.40 maly juz w lozku ;) a plecy to mi zaraz pekna chyba a tu jeszcze caly kosz prasowania ;(

Odnośnik do komentarza

Hej!
Jako mama 5-cio latka powiem, że mój syn uwielbia spiderman, batman, superman ;-)
Na dzień dzisiejszy przerabiane są "śmieciaki" - małe to dziadostwo, a drogie jak cholera :-/
Lego tez mu się podoba po obejrzeniu filmu "lego przygoda", ale jak mu kupiłam do składania to sama musiałam się z tym męczyć :-/

Bartuś - 19.06.2009 Milenka - 7.02.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgta9wray4.png

Odnośnik do komentarza

Byłam z Milenką we wtorek na konsultacji u rehabilitanta i stwierdził, że jej rozwój psychoruchowy jest na poziomie dziecka w wieku 6 tyg :-/
Musimy się rehabilitowac, ale ciężko będzie się dostać na zajęcia z nfz :-/
Przyszły tydzień to już w ogóle spędzę w przychodniach:
Wtorek - Neonatolog
środa - neurolog
Czwartek - alergolog
Piątek - okulista

Bartuś - 19.06.2009 Milenka - 7.02.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgta9wray4.png

Odnośnik do komentarza

Mój też nie chce się w ogóle przekręcać z plecków na brzuszek i nawet jak go na brzuchu pomoże,to kwiczy i nie tylko głową kiwa w prawo i lewo i slini się przy tym masakrycznie.W ogóle ostatnio ma fazę na wkładanie rączek do buźki i ślinotok na maksa.
Śpi cały czas na plecach z głową raz na prawo,raz na lewo,lub na wznak,a w nocy tak się przekręci,że głowę i nóżki ma ułożone od tej krótszej częsci łóżeczka.
Kupiliśmy śpiworek i rewelacja!!!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki ;) dzionek zaczal sie placzliwie, znowu ;( a ja po wczorajszym maratonie ryku synka nie moge dojsc do siebie ;( pospala bym chyba z pol dnia jeszcze ;( no i pogoda tez nie fajna niby 18 stopni ale niebo pelne chmur i co chwila popaduje a po poludniu ma burzyc wiec caly dzien w domu z moim placzkiwm sie szykuje ;)

Basia Milenka przecudna, jaki usmiech slodziaczek malyski z niej rosnie. Nie ma sie co martwic napewno po rehabilitacjach szybko wszystko nadgoni, ale na twoim miejscu chybq bym pomyslala o prywatnych rehabilitacjach bo na nfz faktycznie bedziesz czekac i czekac i moze pozniej bedzie ciezej mala wycwiczyc, tutaj chyba czas jest wazny ;( to wydatek wiem ale zapytaj swojego lekarza napewno ma namiary na jakiegos rehabilitanta. A moze moglabys dojezdzac na jakies kursy dla rehabilitantow bo tam czesto potrzebuja tzw modeli tak. Ja bym pokombinowala troche ;)

Juula ja mysle ze to zeby ida bo zamiast coraz lepiej to coraz gorzej z moim malcem. Marudzi, placze i rece non stop w buzi ;(

Odnośnik do komentarza

Witam,wczoraj się wybawiłam na weselu i pierwszy raz zostawiłam małą na tak długo ,babcia miała dyżur;p
Powiem wam ze jak juz jest dzieciątko to nie to samo,myślami ciągle byłam gdzie indziej;p nie mówiąc o tym że na trzeźwo i męcząc się z laktatorem na szczeście w pokoju młodych miałam komfort by sobie ze spokojem odciągać aby cycuchy mi nie wybuchły.No i nie obyło się bez alarmu,mała babci się zachłysnęła a ta w panike -.- ze do du...dałam jej butelke ze coś z nią nie tak( mam z tommy tippy) i tak się wystarszyła ze poleciała do apteki kupić z rurką ,aby nie bać się karmić małej.Szczerze powiem ze po tym tek chciałam wrócić do domu juz a była dopiero 18.00.
co prawda mała umie pić z butelki dzięki temu ze karmie od początku przez kapturek a to prawie jak z butelki,z tym ze niestety z butli samo leci i trzeba dawac czas by łapała powietrze i odetchneła od tego zasysania;p
a wy jakie butelki używacie???

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ulw29j0p.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...