Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj z rana dostałam @ po raz pierwszy od porodu.Na razie jest ok.
Odważyłam się też kupić coś na tablicy i w zeszlym tygodniu przyszły baardzo fajne koszulki na mojego bąbla.Transakcja super,za 9 koszulek zaplacilam 35 zl...więc jak na mój pierwszy raz zakupów na tablicy,to hehe sukces :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza
Gość Krejzolka11

basia 88 Milenka jest przeslodka, kruszynka kochana ;)

Teraz to ja zazdroszcze wam pogody ;( u nas wieje i popaduje , sloneczko wychodzi na chwilke i choc temp nie jest niska bo 17-19 to i tak jest chlodno ;(

Odnośnik do komentarza

Basiu, Milenka słodka jak cukieczek. I teraz to już duuuża dziewczyna, potroiła swoją wagę urodzeniową, tak?

U mnie okresu jeszcze nie widać :) Niech tak zostanie jak najdłużej. Wczoraj byliśmy całą rodzinką na chrzcinach u kuzynki. Ma córeczkę 2 miesiące starszą od Stasia. Dzieciaczki grzeczniutkie były, spały w samochodzie w obie strony jak jechaliśmy, normalnie aniołki oby dwa :)

Co do poduszki pod materac to ja wkładałam taką zwykłą, żeby Mały miał wyżej główkę ale dziś w nocy wyjęłam bo się kręcił, wiercił i tak jakby mu przeszkadzało.

Dziś zapowiada się kolejny upalny dzień.
Dołączam do życzeń: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAMUŚKI :D

Odnośnik do komentarza

Fajnie macie z ta pogoda ;( ja wywiesilam pranie i musialam z nim po pol godziny do domu uciekac. Na szczescie mam suszarke ale wiadomo ze jak wyschnie na dworze to lepsze i tak pieknie pachnie ;)

Jamelk moj tez sie slini strasznie ale nie puchna mu dziaselka na szczescie, tylko pcha co popadnie do buzi ;) wspolczuje Wam napewno musi bolec Twojego babelka ;(

Odnośnik do komentarza

W okolicach Wrocławia rzeczywiście ladna pogoda i ja już po 9 na spacerze byłam,bo później ma być burzowo.Mnie od kilku dni męczy alergia i staramy się wychodzić z rana,albo późnym popoludniem,kiedy stężenie pyłków nie jest wysokie i slonce nie przygrzewa,bo wtedy zakatarzona chodzę i oczy jak królik mam.
Co do chustowania,to nie mam wyrobionego zdania,więc nie pomogę Ci Basiu.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

U nas dzis pochmurno. Godzinka spaceru szybkie zakupy i do domku.
Mam pytanie ile spia wasze maluchy ?
Moj zawsze na spacerkach a w nocy po 3-4 h wstaje na jedzonko.
Choc ostatnio w dzien spal 6h ! No i dzis w nocy pierwszy raz spal na prawde pieknie ;) przespal od 22.15 do 5.30 jedzonko i od 6 do 9 takze jq mam dzis swietny humor bo jestem wyspana. Ciekawa jestem kiedy zacznie spac juz regulanie dluzej chociaz po 5h w nocy

Odnośnik do komentarza

Nasz bąbelek w nocy śpi tak od 5 do 6 godzin.Później jednak głodomór je i tak jeszcze 3-4 godz.spi.W dzień to różnie.Raz potrafi Np.w mieszkaniu spać 3 h i później 2 h na spacerze,a dzisiaj no.przed 8 wstal,40 minut spania na spacerze i od tego momentu nie spał w ogóle...nie liczę drzemek 5-7 minutowych na bujaku...Teraz jest marudny,wręcz wsciekly,bo to jego pora na mleko,więc dudla butlę przysypiając przy tym i mam nadzieję,że jednak chociaż z godzinkę w łóżeczku pośpi.
Malinowaaa,Ty cycem karmisz?

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza
Gość Krejzolka

Malinowaa moj Ksawcio spi po 3-4 godz w nocy bo wstaje namleczko dzisiaj w nocy spal 5 godz a potem 4 wiec nawet sie wyspalam ;) no a o 6 jak wstal dostal mleczko i przysnal z tatusiem do 9 prawie ;) wiec zdarzylam z rana nawet wyprasowac ;) oni spali a ja do roboty dawaj ;(

Odnośnik do komentarza

Leoś śpi bardzo różnie, mniej więcej tak: od 21-22 do 2 (4-5h), do 4 (2h), do 6 (2h), do 8 (2h), na spacerze od 9tej (2h) a później to różnie. Przeważnie właśnie nie dłużej niż 2 h, bo to straszny wisicyc jest.
Co do chusty, ogólnie jestem na nie, chodzi mi o "duszenie" wręcz przegrzewanie dziecka (ciało od ciała się grzeje) i kręgosłup mamy. Bardziej jestem za nosidełkami, takimi na szelkach i to tylko na jakieś wyprawy,zakupy itp. Ale to moje zdanie. Wiem, że jest dużo zwolenników chust.

Odnośnik do komentarza

Ja na początku był cyc plus mieszanka,ale później mleka było coraz mniej i teraz tylko butla.
Malinowaaa,my też Nan używamy i wszystko odpukać jest OK.Maly się najadą,ale jak przychodzi godzina karmienia,to nie ma bata,butla musi byc juz gotowa zanim maly otworzy dziuba i oczy,bo chwila spóźnienia i jest taki wściekły,że słychać go na calym osiedlu.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza
Gość Krekzolka

Julaa u nas identycznie, butla musi byc na czas bo inaczej ryk taki ze glowa boli

Leosiowa ja mam takie nosidelko ale jeszcze nie probowalismy malego tam wkladac bo wudaje mi sie ze maly bedzie sie meczyl ale jak polecimy do polski to na cala przeprawe przez lotnisko pewnie bedzie w sam raz ;)

Odnośnik do komentarza

No ja na cycu i mała spi w nocy po 2,5-3h przeważnie,w dzień zalezy od humorku ale raczej drzemeczki;p
Dziś mała miała ost 3 juz szczepienie,odmysliłam sie zakupu 5w1 i jestem zadowolona z szczepionek państwowych,mala tylko zakwiliła,w samochodzie juz spała ,a w domku drzemka ,jedzonko i wesolutka,odpukać żadnych powikłań oby tak do końca dnia:)
Nie wiem jak u was ale tutaj idzie meega burza...tylko patrze kiedy pioruny zaczną walić.
W sobote chrzciny a tutaj deszczowo się zapowiada :((((

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ulw29j0p.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...