Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Ale fajniutkie te Wasze pociechy:))) Ja to sie zakochałam w moim synku na maxa, cały czas jak na niego patrze to jestem taka szczesliwa, że jest ze mna:)

Co do lezenia na brzuszku to kładziemy go jak jest w dobrym humorze, nie zaraz po jedzeniu i tez nie jak jest głodny, pocwiczy podnoszenie główki przez pare minut, zmeczy sie i koniec, trzeba go przełozyc na plecki.

A z mezem raczej sie nie kłócimy, bardzo mi pomagał od samego poczatku, akurat nie pracował pierwsze 2 miesiace, wiec praktycznie robilismy wszystko razem, a czasem nawet to on robił wiecej, ale od tygodnia juz pracuje, musi wstac o 5 do pracy, idzie spac o 21, ja około 24, wiec przesiosł sie do drugiego pokoju, ale zaraz po pracy bierze małego na rece i przejmuje go na pare godzin:) ale nie mam co narzekac, bo nasz maluch jest z tych śpiących:)

W pon. bylismy na usg bioderek, na szczescie wszystko ok, nastepna kontrolna wizyta za 3 miesiace.

krejzolka1 zmniejsz rozmiar zdjęć przed ich wstawieniem, ja np. otwieram fotke w paint i zmieniam ich rozmiar do małej miniaturki.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhyw9vvj4hc57w5x.png

Odnośnik do komentarza

Wszystkie dzieciaczki sa takie cudowne ;)

Julaa brqt juz lepiej, dziekuje . Wlasnie dzis ma operacje- wyjmuja mu druciki ktorymi mial poskladana noge.
U nas ogolnie jakies fatum... brat mojej mamy ponad tydz temu utonął, dzis go znaleźli dopieo.. czwartek pogrzeb a ja chodze jak wampir.
Spie po 2- 3 h... bo zaczely sie kolki.
Podawala z Was ktoras INFACOL? U nas dzialalo,ale na ulotce jest.ze mozna stosowac tylko tydzien ;( od niedzoeli bierzemy espumisan i jest koszmar... nic a nic nie dziala

Odnośnik do komentarza

Malinowaaa bedzie lepiej, tak czasami jest ze jak juz sie wali to wszystko na raz ;(
Jezeli chodzi o kropelki to ja daje lefax te niemieckie to to samo co sab-simplex i sa super. Wiem ze sab simplex mozna kupic w pl przez internet i ktoras z dziewczyn kupowala i mowila ze sa oryginalne ( bo siostra kupila i byly lipne) tyle ze lefax jest latwiejszy w dawkowaniu i mozna go brac 5 razy na dobe ;)

Odnośnik do komentarza

Krejzolka nadrabiasz całe 2 miesiące w dod zdj:D
śliczny synek i mamusia:)
My wczoraj byłyśmy na szczepieniu ,po opiniach w internecie zdecydowałam się nie kupować 5w 1 tylko normalnie 3 zastrzyki na NFZ.Mała dostała 2 a ten trzeci za tydz będzie.Narazie odpukać jest wesoła,dobrze je i nie gorączkuje:)
W weekend przygoda z wysypką ,bardzo mocno naszła na policzki byłam przekonana ze z powodu ogórków,lub pomidorów które jadłam;p (jem juz w zasadzie wszystko) ale lekarka stwierdziła łojotłok czyli takjakby dalszą ciemieniuche,faktycznie zrobiły się suche strupki a teraz juz zanika,mówiła niestety ze to częsta dolegliwość i będzie powracać do 4 miesiąca...
Piękna pogoda czas śmigać na powietrze;]

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ulw29j0p.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny ;)
Krugerka przeciez mowilam ze teraz was zasypie tymi zdjeciami ;) no niestety synek to czysty Tatus ;( zemnie to ma palce u nog chyba tylko bo ten drugi przerasta pierwszy duzy i dolki w policzkach zaczynaja mu sie pojawiac ;) a tak to Tatus ;)

A wiecie co?
My tez mamy w tym roku Dzien Matki ;) hi hi jak fajnie ;)
Wlasnie kartki dla mam wypisuje i smigamy na poczte ;) zeby doszly na tego 26 ;) Moj Ksawcio ma na poczcie swoja ulubiona pania, zawsze sie smieje jak ja widzi ;)

Milego dzionka dziewczyny ;)

Odnośnik do komentarza

Meeega upał dzisiaj i kręćka można dostać.Spacer z rana nie wypadł,bo Juniorek spał od 10 i dopiero co wstał,a teraz jest najbardziej upalnie.Niby wiatr wieje,ale i tak gorąco.Na spacer dopiero po 17 się wybieramy,bo już slonce nie będzie aż tak grzało.
Jak się czują Wasze maluchy?
Ja wczoraj byłam z wizytą u mojego gin.i wszystko jest Ok.Zagojone itp.
Zdziwiony byl,że nie karmię piersią,ja mu na to,Malo mleka itp.a on,że trzeba częściej przystawiać itp.,co przecież robię,ale i tak prawie nic nie leci...Wygląda na to,że jestem do bani matką...

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...