Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Karolina wcześniej mały się bardzo zniżył i dr bał się, że za szybko się wszystko rozkręci. Minął miesiąc od tamtego czasu i wszystko się zmieniło. Teraz obawiam się przenoszenia, bo dość, że po dexavenie dzieci są mniejsze to jeszcze po przenoszeniu to samo.

Ja się uaktywniłam, zaraz idę na spacer, bo piękna pogoda. Seks zarządziłam od wczoraj codziennie :) - wg zaleceń dr.
Jest już połowa marca więc czas na nas :)

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanlinoshatyb.png

Odnośnik do komentarza
Gość mama_1985

mariposa
mama1985- na pewno składową globulek była amoxycyklina, co jeszcze, nie pamiętam. Dalej masz objawy? po 15 dniach ? To może zaniepokoić...

najpierw mialam 10 dniowa kuracje potem przerwa i na nastepnej wizycie ten metronidazol....

Odnośnik do komentarza

Malinowa nie wybieraj się gdzieś daleko na ten spacer i z zegarkiem w ręce licz skurcze.
Co do nowego wątku, o porodach - zaczęłam pisać i się zawahałam, bo pierwszy poród miałam ciężki i nie chcę straszyć, to może później coś opiszę, niech najpierw piszą te co miały łatwe porody.
Aniats ale Ci dobrze z tym seksem - zazdroszczę. Ja pewnie gdybym teraz chciała, to już pewnie spoko nic by się nie stało, ale myśmy się nie kochali całe 9 miesięcy :( to już człowiek się odzwyczaił.
Tygrysy! - ja rozstępy mam na brzuchu i w du... ;)

Odnośnik do komentarza

No.i nie poszlam.na spacer... zle sie czuje jakos.tak mi slabo. Wziela kapiel ,wydepilowalam sie na wszelki wypadek. Skurcze jakby ustaly bol kregoslupa zostal. Zjemy obiad i jak pozniej znowu beda skurcze to pojade do szpitala bo juz sama sie przestraszylam... mdli mnie z tego wszystkiego. Dziewczyny jak wasza *wydzielina*? U mnie po kapieli zauwazylam,ze normalna ale w duuzo wiekszej ilosci.

Odnośnik do komentarza

Malinowaa - trzymaj się :) Coś mi się wydaje, że poród u Ciebie to już sprawa kilku godzin :)

Tak z ciekawostek, to wczoraj urodziła pierwsza kwietniówka :) Także dziewczyny do roboty :D

Ja dziś byłam na USG i się zmartwiłam. Mój mały przez ostatnie dwa tygodnie nie urósł ani odrobinkę i waży 2,5 kg, dokładnie tyle samo co na badaniu 2 tygodnie temu :/
Jestem w 37 tygodniu ciąży, więc trochę mało waży jak na ten tydzień. Gin. wszystko zbadała, łożysko, pępowinę i wszystko jest OK, kazała przyjść za tydzień to zobaczymy czy wzrost mu stanął czy może to chwilowe. Ostatnio wychodził mi termin porodu na końcówkę marca, a teraz wyszło na 12.04. :/ Coś czuję, że znowu przenoszę ciążę :(
Miała tak któraś z Was?

Odnośnik do komentarza

Minela kolejna godzina i nic... takze z porodu raczej nici a ja zlapalam dola... zadzwonilam do lekarza powiedziec co sie dzieje a on,ze *jak tak bardzo chce to moze mnie wziac na obserwacje* i to jest moj wujek??? Rozlaczylam sie wsciekla. Do jego szpitala i tak nie mialam zamiaru jechac tylko tutaj gdzie mieszkam. Myslalam,ze cos powie doradzi a on tak mnie potraktowal... to przykre. Tak jakbym sie na sile prosila... ehh szkoda gadac

Odnośnik do komentarza

Czesc Mamusie:)
Kilka dni nie pisalam ale czytam na biezaco. Niestety u mnie nadal nic i jestem juz strasznie zniecierpliwiona.
W srode mialam ten masaz szyjki i strasznie sie go balam bo naczytalam sie na roznych forach ze to baaardzo bolesne ale wcale nie bylo. No ale co wazniejsze niestety u mnie zero skutku zadnych skurczy nie bylo, krwawilam troche po tym przez 1,5 dnia mialam takie pojedynczy i krociotkie bole i juz juz myslalam ze to moze poczatki ale nastepnego dnia obudzilam sie juz bez zadnych bolow i tak jest do dzisiaj.
Wczoraj tez wypilam 3 lyzki stolowe olejku rycynowego myslac ze moze pomoze ale d... Nadal moj synek w srodku ;) noi najgorsze ze wywolywanie planuja mi dopiero za tydzien weekend wiec bede probowala na nich wplynac zeby wczesniej to sie odbylo. Zobaczymy.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371pp5kfhpx.png

Odnośnik do komentarza

KateTony, myślałam, że już urodziałaś!
Ja dzisiaj idę znowu na ktg i badanie...Od wczoraj pobolewa mnie brzuch i napina mi się. Nie wiem, kiedy chyba to skurcze, ale nie zbyt bolesne, więc pewnie jeszcze czas..

Malinowaaa, ja bym chyba na Twoim miejscu i tak pojechała do szpitala...nie znam się, ale wydaje mi się, jakby Ci się zaczynał poród..

KasiulaZ.G. to rzeczywiście szybciutko wychodzisz, ale Ci fajnie :)

Odnośnik do komentarza

Ciekawa jestem malinowaaaa czy to faktycznie oznaki porodu bo masz termin kolo mnie.. Ja mam taki twardy dzis brzuszek i bole lekkie tez od 2 dni ale zadnych skurczy...i to mnie martwi.
Moja mama przepowiedzila mi ze urodze dzisiaj bo jest 10 dni przed terminem i ona tez tak urodzila..Babcia tez wczesniej :D
Ale ja tego jakos nie widze...podobnie jak przepowiedzila mi plec dziecka...

Zobaczymy czy cos sie sprawdzi :Dhttp://fajnamama.pl/suwaczki/rfvwfwp.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...