Skocz do zawartości
Forum

Palenie w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Koliberek
Znów ktoś się obudził...a może trzeba uruchomić silna wolę i czytać coś więcej poza tytułem wątku...

:sofunny::sofunny:
Właśnie!

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Koliberek
Znów ktoś się obudził...a może trzeba uruchomić silna wolę i czytać coś więcej poza tytułem wątku...

Dokładnie!
Osoba, która nie była w nałogu nigdy do końca nie zrozumie jaką walkę trzeba stoczyć, żeby wygrać :D

:angel1: Pola moja kruszyna odeszla od nas w 26 t.c. 23 marca 2013. Dałaś nam przez 6 miesiecy tyle szczęścia...

Odnośnik do komentarza

są jednak wyjątki oto ja dokładnie rok temu powiedziałam że to mój ostatni papieros i już nie kupiłam więcej nie zapaliłam od tamtej pory ani razu i co dziwne uwaga wcale mnie nie ciągnęło a dziś się zastanawiam dlaczego byłam taka głupia????
ale powiem szczerze próbowałam wcześniej rzucić kilka razy i nie udawało się i zawsze miałam taki lęk przed tym więc też wiem co to znaczy
wszystkim rzucającym życzę powodzenia dacie radę

Odnośnik do komentarza

Ja już nie palę 4-5 lat - poznałam mojego przyszłego męża i dla niego rzuciłam :D
Na poczatku strasznie mnie ciągnęło ale tak około po miesiącu albo dwóch zapaliłam jednego i był tak obrzydliwie niedobry że więcej nie sięgnęłam po nie ;D
Po prostu mnie odrzuciło :D
Może to ględzenie mojego męża? ;D ;D

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

:36_6_2:dawntemu tez zostawilam faje tak z dnia na dzien i juz.Wczesniej tez kilka razy chcialam i ciezko bylo. Najlepeij wywalic, ale wiadaomo kazdy inaczej to przechodzi. Zawsze powtarzalam, ze jak zaloze rodzine, to przestane palic i tak zrobilam, nawet wczesniej, bo moj przyszly nie palil,bylo mi go szkoda...ja taka smierdzaca dymem. Nie pale...?...ok.13lat

(:
chyba juz to wspominalam, ale to tak dla tych wskakujacych i zupelnie nie majacych pojecia o watku od poczatku, jak malenka wspaniale walczy.

Ja tez caly czas dopinguje i pozdrawiam:36_3_13:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...