Skocz do zawartości
Forum

W czerwcu 2013 będzie dzidzia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Frojdel dziękuję. Ja własnie muszę miec taki z mega pewnym hamulcem, bo jak niechcący puszczę rączkę, to może byc nieciekawie:(.
A Synek Twój duży, moja ma 3 latka i 15 kg waży, podobno to waga w normie,ale i tak jest co dźwignac czasami. Chociaż teraz już coraz mniej,Ania wykazuje zrozumienie,ze dzidzius jest w brzuszku. ;)
Poza tym zaskakuje mnie bardzo pozytywnie, jeśli chodzi o maleństwo. Byłysmy ostatnio w sklepie i mówię,ze jakies spodenki kupimy, a ona na to: Mamo, najpierw cos dla dzidziusia kupimy, potem dla mnie.

Zazdroszczę Wam śniegu, tu nie ma ani trochę. A sanki od Mikolaja czekają i czekają:(.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5szbmhmbvh84qd.png[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqgtm5sabhz.png

Odnośnik do komentarza

Jasmina skąd takie przemyślenia, czyżby osobisty ciebie wkurzył....a ja nie spałam całą noc bo mamy trochę kłopotów z tym zakupem nowego domu, no ale cóż, poza tym mój mały nieznośny się zrobił chyba jest zmęczony został w domku by pospać w dzień, poza tym okres grypowy i jakoś tak pewnie coś małego bierze i walczy z tym dzielnie, a ja nie czuję ruchów i mi trochę smutno, jakieś naprężenia są ale nie ruchy

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Ullaoj tak.. ostatnio mnie denerwuje jak nie wiem, ale nie wiem czy to jego wina, czy mojego przewrażliwienia ;)
Kurcze, tak wcześniej dyskutowałyście o tych wózkach, a ja jestem w temacie tak zielona że głowa mała :( narazie to jak przeglądam na allegro, to skłaniam się w stronę tego, który mi się akurat podoba wizualnie ;/ Póki co dowiedziałam sie że piankowe kółka są be.. I to tyle:)

Zamówiłam ostatnio też sweterek i mam nadzieję że trafię z kolorkiem :)

I od bratowej jakieś ciuszki już dostałam, także wyprawka się kompletuje:)

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw49n73bkmmdftr.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czy Wy już czujecie dzidzie ale ręką, albo Wasi partnerzy?? Mój mąż mi dzisiaj powiedział ze wczoraj jak spałam i położył sie koło mnie to poczuł małą glizdę po prawej stronie. Ja teraz też jak już poczuje dzidzie to tylko po prawej stronie, pierwszego syna czułam tylko po lewej.

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Frojdel ja niedawno poczulam pod reka wieczorem, ten malec siedzi po prawej stronie tak jak Tomek, ciekawe czy tez ma siusiaka:D:D:D Moja mama mowila ze chlopcow miala po prawej a dziewczynki po lewej ( ma 2corki i 2 synow)

Ja mam kilka dni wolnego, Tomek chory, caly czas na rekach chce byc, niestety nocki tez zarwane a niedawno sie chwalilam ze tak ladnie spi, ale czlowiek juz jakos bardziej przyzwyczajony do wstawania

Odnośnik do komentarza

emaran a teutonii nie bierzesz pod uwagę? Ten mutsy ma hamulec ręczny, bo w teutonii jest taka opcja? Ja mam teutonię i baardzo sobie chwalę. Prowadzi się go praktycznie jednym paluszkiem - oczywiście w mieście na chodniku:)

jasminaa ja mam piankowe i nie narzekam - mieszkam w mieście. Jakbym miała głównie jeżdzić wózkiem po terenach nierównych, to skłaniałbym się bardziej ku kołom pompowanym. Napewno zaletą kół piankowych jest to, iż są dużo lżejsze i nie ma opcji złapania gumy:)

frojdel mój m czuje już dzidzię od jakiegoś czasu. Wczoraj obserwowałam brzuch i jak się dzidzia poruszyła, to było widaćmjak brzuch się lekko uniósł:)

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Justina dokąłdnie ja też mam noce fatalne, bo Tymkowi czwórki wychodzą i widzę że trójki też sie już pchają, wiec mamy tragedie, ale tak jak piszesz będziemy bez problemu wstawać do maluszków :)
Ciekawe co u Ciebie mieszka w brzuszku, ta nie wiedza jest fajna, bo ja jestem ciekawska i lubię wiedzieć, ale także podoba mi sie ten stan gdy jeszcze nie wiem :) Ciekawe czy sprawdzi sie tak jak u Twojej mamy :)
Super że masz wolne, to pomaga przy nie przespanych nocach :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Współczuję Wam tych nocek. Właśnie chyba 4 się najboleśniej przebijają, tak?
My czekamy dopiero na pierwszy ząbek, więc jeszcze wszystko przed Nami. Choć już myslałam, że blisko, bo dwa poprzednie wieczory usypianie trwało po 2,5 - 3 h, ale wczoraj padła normalnie, więc chyba to jednak jeszcze nie ząbki.

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Czekam na wieści :). My mamy już dwie 4ki a 3ki widać już w dziąsełkach :), oprócz tego Tymon w zeszły czwartek i piątek miał temperaturę zaczęło sie 38,5 a później już było tylko do ok 38 topni , wiec mam nadzieje że kolejne dwie 4ki lada chwila wyjdą :)
Mamalina najgorzej 3ki ale 4ki to też zmora :(

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Nam pierwszy ząbek wyszedł jak Tymek miał skończone 7 miesięcy :), ale podobno im później wychodzą to są także lepiej zmineralizowane. A co do bólu to super że mnie boli bo jakby miało być jeszcze gorzej niż teraz to nie wiem co bym zrobiła, chyba wyskoczyła z okna :) Tymek budzi sie co ok 2 godziny ze strasznym płaczem :(

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

U Nas szczoteczka już czeka, także tylko wypatrywać pierwszego ząbka:) Ale jakoś specjalnie mi nie spieszno do niego.

Zmykam, uciekamy na spacerek:)

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Cześć Wam:) ja właśnie najczęściej czuję ruchy jak się położę 'na wznak' na plecach albo jak dłużej siedzę rozluźniona w pozycji półsiedzącej. Początkowo głównie po lewej stronie a od 3 dni centralnie po środku poniżej pępka. A wczoraj kopnęło mnie podwójne szczęście, bo poczułam W KOŃCU pod ręką :) od razu zawołałam mojego chłopaka a tu cisza.. tylko delikatne ruchy odczuwalne tylko dla mnie. Chyba dzidzia się zawstydziła.. Bardzo pragnę coraz częstszych kopniaczków odczuwalnych pod dłonią. Baaardzo ekscytujące przeżycie :D a u reszty jak z tym czuciem 'pod ręką'? Czujecie już coś? Buziaki dla Was i maluszków:)

http://www.suwaczki.com/tickers/82do20mmkgzh8xz8.png

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz ja, dzisiaj mam dzień intensywnego surfowania po necie ;D Już kilka miesięcy temu się dziwiłam, że tutaj na forum kilka razy u różnych kobietek natknęłam się na imię Liliana - ich córeczki tak mają albo będą miały na imię, odkryłam Was chyba 3.. :D Mi się Lilianka marzy od czasów zanim jeszcze zaciążyłam, tylko rozważałam ciążę. U mnie w małym mieście liczącym ok 10 tys mieszkańców bardzo popularne są imiona takie jak Maja, Hania, Michalinka, Lenka co 2 dziewczynka ma tak na imię. Ja bardzo chciałam żeby imię mojego dziecka nie było tak popularne i żeby później w przedszkolu/szkole nie miał/miała by 5 kolegów/koleżanek o tym samym imieniu.. :D ja w klasie miałam 5 Mateuszów i 4 Natalki :P Myślicie, że Liliana 'wchodzi do mody'? Czy to takie Liliankowe forum, bo przyznam, że w życiu codziennym poza forum nie spotkałam się z ani jednym dzieckiem o tym imieniu:) mamalina, u Ciebie w okolicy Lilka to mało popularne imię? Badam sytuację, bo podświadomie czuję, że będę miała córunię :) (bardzo bym chciała) poza tym u mnie w rodzinie same baby się rodzą :D Jak będzie chłopczyk to będzie Leon - po moim dziadku. Wy kochane pewnie też macie jakieś wytypowane imiona:) podzielcie się, bo ciekawa jestem:)

http://www.suwaczki.com/tickers/82do20mmkgzh8xz8.png

Odnośnik do komentarza

Daria ja wiem ze będę miała chłopca i chciałabym zeby miał na imię Tytus :) ale mój mąż się łamie :( Co do dziewczynek kiedyś miała być Hanna, a teraz jak jeszcze nie wiedzieliśmy maż chciał Romę :)
Co do Lilianek to spotkałam sie z tym imieniem dopiero tutaj na forum :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Justina
Frojdel ja niedawno poczulam pod reka wieczorem, ten malec siedzi po prawej stronie tak jak Tomek, ciekawe czy tez ma siusiaka:D:D:D Moja mama mowila ze chlopcow miala po prawej a dziewczynki po lewej ( ma 2corki i 2 synow)

he he ... za to ja cały czas czuje synusia po lewej stronie jak sobie buszuje, rzadko przemieszcza się na prawy bok :) fajnie tak spoglądać na brzuszek jak się rusza.

Jutro podejrzę maleństwo na USG połówkowym, może otrzymam jakieś foto to się podzielę na forum :)

Miłego popołudnia życzę Wam :yes:

http://www.suwaczki.com/tickers/5b092n0a1812vgov.png

07.03.2010 - 14tc.

Ewa :angel_star:, 22.01.2012 - 11tc. [*] Adaś :angel_sar:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...