Skocz do zawartości
Forum

W czerwcu 2013 będzie dzidzia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kochane:*
kiki super że wszystko ok :) i brzuszek śliczny :D Po moim jeszcze prawie nic nie widać, ale najprawdopodobniej rośnie w nim... dziewczynka!!! :):):) Wszystko z dzidzią ok, waży już 1/4 kilograma :D Następna wizyta za miesiąc, a za 2 tyg. usg genetyczne to mam nadzieję że potwierdzą płeć :) Mąż się cieszy strasznie, chociaż liczył na chłopaka, ale druga dzidzia na pewno będzie chłopaczkiem ;)
według wzrostu dzidzi jestem już w 18 tyg. i 4 dniu ciąży :D

A wczoraj wieczorem tak masakrycznie bolały mnie łydki, że chodzić nie mogłam :( ale na szczęście już dobrze dziś :)

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw49n73bkmmdftr.png

Odnośnik do komentarza

Kiki ładny brzuszek, u mnie jest większy ale to sprawka mięśni :) Co do ruchów to u mnie z nimi kiepsko, martwię się bo w pierwszej ciąży między 16/17tc czułam maluszka, teraz wiem że dzidzia strasznie szaleje a ja jej prawie nie czuje. Tłumacze to sobie że winą za ten stan jest łożysko na przedniej ścianie ale mimo to sie zamartwiam.

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Cześć:)

Jasminaa super wieści. Cieszę się, że jednak dziewczynka, tak jak chciałaś:) Dziewczynki są cuudne no i pięknie można stroić Je - ubranka w sklepach są prześliczne:)

Frojdel nie przejmuj się tymi ruchami...Może faktycznie przez łożysko, a może poprostu tak odczuwasz. Niektóre kobiety w drugiej ciąży odczuwają ruchy później. Ja też teraz słabiej czuję synia, mimo iż bardziej rozbrykany od Lilci, ale narazie się nie przejmuję, bo to i tak jeszcze wcześnie na nie.

kiki świetnie, że wszystko gra. A brzusio śliczny! Zmotywowałaś mnie do zrobienia pierwszych zdjęć brzuszka:)

Wczorajszy brzuś:

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

a ja poszlam do lekarza z objawami zapalenia pecherza. Moja lekarka rodzinna poprosila o probke moczu i uswiadomila mi ze to nie pecherz...jestem w ciazy! radosc ogromna. Teraz zaczynam 17 tydz. i czuje sie super...przy pierwszej ciazy czas lecial powolutku natomiast teraz tydz. za tyg. pedza jak szalone. dowiedzialam sie w 6 tyg a tu zaraz polowa

http://www.suwaczek.pl/cache/a7e02bdb2c.png

http://www.suwaczek.pl/cache/c6d406368f.png

Odnośnik do komentarza

Mamalina widze, ze masz te koszulke z pszczolka:love: Brzusio ladnie sie prezentuje

Kiki Twoj brzuszek tez juz pokazny

Frojdel ja tez nie czuje ruchow, na razie sie nie martwie, wizyte mam za tydzien w piatek, zobacze jak fika

Ulla ja jakos nie mam zadnych zachcianek w tej ciazy....mam mniejszy apetyt, moze to mala, spokojna dziewczynka i nie potrzebuje tyle kalorii:D

Odnośnik do komentarza

Mamalina śliczny brzuszek :), ach rośniemy :)
Justina mnie to troszkę martwi bo jest inaczej niż przy Tymku, jak już go poczułam to regularnie go czułam a teraz poczułam w sylwestra rano, później jeszcze raz wieczorem ale tak delikatnie :(

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, podglądam czasem Wasze forum, żeby zobaczyć co mnie czeka, ja mam termina na 2 lipca wg OM. Mamalina mam do Ciebie pytanko, kiedy zaczął być widoczny Twój brzuszek? Ja jestem w 16 tygodniu i nic nie widać, jak jestem ubrana. Wiem, że brzuszki pojawiają się różnie, i z tego co widzę to Twoja 2 ciąża, ale już się nie mogę doczekać, a tu prawie nic. Pozdrawiam wszystkie Czerwcówki i zyczę dużo zdrowia dla Mamuś i ich pociech!

:angel1: Pola moja kruszyna odeszla od nas w 26 t.c. 23 marca 2013. Dałaś nam przez 6 miesiecy tyle szczęścia...

Odnośnik do komentarza

chanel85
hej kobietki wlasnie znalazlam taka stronke..:) całkiem ciekawa
biustonoszedokarmienia.pl-polecam:)
piekne sa koszule nocne...

Koszulki piękne, w odpowiednim czasie pewnie skorzystam, bo ceny też są przystępne, dzięki za namiar :D

:angel1: Pola moja kruszyna odeszla od nas w 26 t.c. 23 marca 2013. Dałaś nam przez 6 miesiecy tyle szczęścia...

Odnośnik do komentarza

przyszła wiosna brzuszek zaczął się zaokrąglać jakoś już w 12, 13 tc, a tak żeby był widoczny przez ubranie to jakoś w Święta, czyli w 15 tc - w każdym bądź razie Ci, którzy nie wiedzieli o ciąży zaczęli podejrzewać. Ale tak jak zaznaczyłaś - to nie moja pierwsza ciąża. W poprzedniej ciąży troszkę później było widać. Pamiętaj, że każda z Nas jest inna:) Niedługo się doczekasz swojego brzuchalka:)

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Justina ja wizytę mam 28 stycznia, zobaczę dopiero wtedy swoje maluszka, mam nadzieje że wszystko z nim w porządku.
Co do wielkości brzucha faktycznie dopiero w 20tc mnie tak mocno wysadziło a teraz mam cały czas brzuch od porodu Tymka, może to ma jakieś przełożenie. Ja mówię o czuciu dzidzi tak w środku, nie przez zewnętrzne warstwy brzucha, nie wiem jak to opisać :) - to tak dla jasności :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Izabelka :) miło ze dołączylas :) rozumiem ze dzidzia ci niespodziankę zrobiła ;)

Kiki tobie to już miejsce śmiało można w tramwaju ustępować :) piękny brzucho :)) ja póki co tylko 4 cm w pasie do przodu i nie widać ze chodzę 2w 1 :@ ale glaskam dzidziulka codziennie jak leze na plecach to macica mam taka twarda i dość wypukla jednak pod ręka ruchów nie czuje cos nie chce wspolpracowac.
Ruchy czuje już nie mizianki a takie mikro kopniaczki bym powiedziała co jakiś czas najczęściej wieczorem w tej porze lub popołudniu jak uda mi sie zaliczyć spanie dodatkowe :)
Odezwał mi sie mój zeszłoroczny uraz kręgosłupa i muszę sie oszczędzać i nic nie dźwigać dziś myślałam ze do domu nie dojdą a w siacie jakies 3 kg na maxa.

Jak tam wasze zachcianki ja wczoraj w końcu makaron z truskawkami sobie zrobiłam a dzis ciasto drozdzowy ze sliwkami i jagodami :)

Miłego wieczorku dla was i dzidziulkach w brzuszkach :))

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmhny2jvje1.png
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia.
Poznaj swoją wartość i zacznij się doceniać!
http://www.suwaczki.com/tickers/relgio4ponynmp2l.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki:) JA brzuch mam już spory:) Moja szwagierka mówi, że rośnie z każdym dniem:) Wieczorem poproszę męża, żeby zrobił mi zdjęcie:)

Frojdel ja też nie czuje ruchów maleństwa...a przecież niby wg wielkości dzidzi ma już 20 tydz i 4 dzień..... BArdzo się martwię i wizytę mam dopiero 30 stycznia... chciałam pójść w międzyczasie na 3D ale mój mąż akurat w te dni kiedy przyjmuje ten lekarz na 3d musi pracować dłużej a chce iść z nim...

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bmg7ycikfl69g.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2xzdvnpt0jll4.png

Odnośnik do komentarza

Justina
Ja w zeszlym tygodniu troszke czulam, ale w tym nic:( Ale zeby tak pod reka poczuc kopniaczki to jeszcze za wczesnie
Wiem wiem że za wcześnie :) Mam nadzieje że z brzdącem wszystko ok bo na co dzień z moim Tymkiem jest kupa roboty i biegania, muszę odpoczywać bo cały czas czuje sie strasznie padnięta i boli mnie brzuch, dlatego sie martwię jeszcze bardziej.

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)

He he fajne te Wasze brzunie :36_2_15: Ja czuję, że mój rośnie teraz w zaskakującym tempie. Macica jest na swoim miejscu, bardzo dobrze wyczuwalna i twardawa, gdzieś dwa palce poniżej pępka:) Synuś też bardzo aktywny, chyba dobrze mu w tym domku :) W piątek będę na półmetku, tak więc wielkie świętowanie u mnie a zaraz i u Was. Później to już z górki :36_11_20:

W przyszłym tygodniu czekają mnie wizyty, w tym najważniejsze USG połówkowe w środę :)

W załączeniu pozostawiam foto (wczorajsza sesja). Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia. :36_2_53:

http://www.suwaczki.com/tickers/5b092n0a1812vgov.png

07.03.2010 - 14tc.

Ewa :angel_star:, 22.01.2012 - 11tc. [*] Adaś :angel_sar:
Odnośnik do komentarza

Wydra boskie brzuszek :)
Justina czekamy :)
Jasminaa ja miałam tak jak Ty, tzn w pierwszej ciąży w 20 tc taki brzuszek mały a na koniec tego tygodnia zaczęło mnie wypychać i na początku 21tc już byłam ładnie zaokrąglona :) Oto zdjęcie od lewej 20 tc początek, 20 tc koniec, 21 tc początek :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...