Skocz do zawartości
Forum

Kwiecień 2013


Rekomendowane odpowiedzi

:Hi ya!:
Udało mi się jeszcze wejść.p
Proszę doradźcie mi i napiszcie co Wy wiecie na temat szyjki,łożyska, ktg, płynów owod., co robić, czekać czy umówic sie z położną na KTG np za tydzien czy 2tygodnie ????
Moja wizyta,hm.
szyjka skrócona-ile nie wiem bo lek. powiedziała tylko, że skrócona ale nie jest źle, nie wiem czy to norma w 37tyg czy nie? Co wy na ten temat wiecie?
Płynu owodniowego mniej-powiedziała ale sie nie czepia bo w normach.
Waga 2750g
jeśli nie urodzę do Świąt to wizyta 3kwietnia dopiero i tu jestem zaskoczono myślałam ze zrobi jeszcze z jedną przed Świetami. Myslalam tez ze da mi skierowanie na KTG gdzieś ok 38bądź chociaż 39tyg. Ale nie. Powiedziała,że ewent na KTG w ostatni mtyg czyli w 40tyg.
hm z tego co wiem to lekarze zlecają Ktg gdzieś 2tyg przed terminem;
chyba ze cos by sie działo to mam zadz do niej czy do szpitala i umówić sie na KTG.
Łożysko jeszcze nie 3stopień ale są zwapnienia. Powiedziała ze wporządku.

Marwią mnie te płyny owodniowe.Skąd będę wiedziała ze mam już rozwarcie, czy cos sie dzieje złego??? synek napiera kilka razy dziennnie, to ile szyjka wytrzyma to z napieraniem???

Juz sama nie wiem:ehhhhhh:

Jeśli coś Wam się podoba to mogę wysłać za koszty opakowania i wysyłki moje rzeczy na allegro. Bezsensu leżą w szafie. Niektóre są mojej szwagierki to ich nie, ale to zapytajcie.Pierwsze aukcje kończą się jutro. jak macie ochote to zobaczcie jeszcze dziś:
To moja strona:

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

http://www.suwaczki.com/tickers/j36regz228q4dpdu.png

http://s3.suwaczek.com/201303281662.png

Odnośnik do komentarza

Ja nadal w krzakach sobie oglądam co tu sie dzieje ale cisza cisza ;)

Agata teraz to juz tylko narzekać bedziemy do konca ! Nie ma innej opcji :) lepiej nie bedzie tak na pocieszenie :):)

Kurde mało mi sie dziecię rusza od paru dni ;/ wkurza mnie to . ..

Clauwi Rozalka też lubi moje żebra ;) piecze mnie tam i boli jakbym miała odbite . No i miłej środowej wizyty u fryzjera !:) ja muszę kupić farbę i sie walnąć przed weekendem ;)

Gosia a więc tak wg mojej wiedzy ;)

Skracanie szyjki jak najbardziej normalne kochana aż mały bedzie napierał ! mi lekarka mówiła ze jak juz sie ustawi bedzie lepiej i mi te się skraca i jest miekka oszczedzać się i tyle ;) Szyjka moze się skracać kochana jeszcze długo , a moze być tak ze z rozwarciem jeszcze pobiegasz a bedziesz czuć jak sie będzie robić rozwarcie bo zeby sie robiło muszę być skurcze w 90% bolesne ;)

Co do wód im dalej tym mniej ich bedzie kochana jak są w normie to super ;)

co do KTG zależy od lekarza , ja z Kacprem nie miałam ani razu dopiero dzien przed cc w szpitalu bo lekarz nie kierowal wiec każdy inaczej ;) nie ma co się stresować ! Jak bedzie Cię coś niepokoić to sie wybierz sama do szpitala .
Co do wizyt myślę że rutynowo za 3 tyg ;) każdej z nas tak ustawiają ostatnią wizytę ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

tak jak myślałam parę godzin mnie nie ma a te beze mnie se gawędzą w najlepsze :P a ze mną nie ma kto :P

oki ale biorę się za odpisywanie :)

Doris obawiam się, że Twój atak na rozstępy nic Ci już nie da :/

Maleńka mały ma ładną wagę :) nic się nie bój wszystko wiesz bo każda z nas stworzona jest do roli matki :D siły dla sąsiadki :*

Kofiak jabym chyba do tego żłóbka zaszła od czego kurna one są by dziecko same nieczystości wynosiło przecież to jeszcze mała dziewczynka :/ i jakieś dziwne to tłumaczenie :/ lapton rzadzi :D

Dorcia ketchup ni ni nie lubie :P ale żółty serek :D bardzo mądry post o karmieniu! brawo! chcieć to móc!

Monika aleś Ty babo zabiegana siądź w końcu na tyłku już nie długo ciężko o to będzie :D

Inka dziękuję :) pokoik śliczny :D

Nastka a Tobie dziękuję za fajny post na stronie 1418 :) babcię masz niezłą :P

Gosia chyba dobrze po wizycie :)

nic uciekam bo lekarze zaraz lecą :) do juterka :) śpijcie spokojniutko :*

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hwbxxts7k.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz63e5e5zbtg6e4.png

Odnośnik do komentarza

Zdążyłam być na mikro spacer do osiedlowego ekoi zrobić sok z zakupionych jabłeki marchwi,a tu z końcówki stronic 418 wylądowałam w 422 :D

Doris ja też chciałabym cycuchem o ile leki nie dają przeciwskazań.. endo nic nie mówiła, neurolog wiem, że nie zabroni :) :P Tyle tylko, że o Twoje zasoby byłabym spokojna, o moje już mniej :(

Nastka racja! Ja nie mam ataków chęci na sprzątanie :D Może gdyby przejrzysty domek, fundusze na zakupienie co się czuje potrzebę i chęć, własny pokoik dla smyka to było by na tym polu inaczej, nie wiem.. Lipton jest mega udany! :D ps.Gadam czasem jak Twoja babcia na pendrajwa :D :D :D Ale ja to zawsze dinozaur byłam w pewnym sensie hihi :D A babcię masz niezłą aparatkę i amantkę, fiu fiu :D

Kofiak
dziękuję za otuchę z melczarnią :D ZA oscypa kuksaniec w bioderko! Ja mogę pomarzyć! Uh! Pewno raz w życiu w ustach miałam i nie pamiętam jak spakuje nawet ;/

Dorciu o, i Twoja wypowiedź o mleczarni też mnie uspakaja, buziaki za nią :* Zresztą.. to dla zdrowia maleństwa.. i portfel cięższy będzie ;) :P Także zaklinam razem z Tobą tę naszą rzeczywistość, a wg mnie Ty nie musisz skoro są baloniki solidne i odmienione w trakcie ciąży :D

Clauwi
oby mały nocą się 'naprostował" i zazdroszczę tej środowej wizytacji u fryza!

Agata a ja narzekałam, że mnie boli? :P :D No kurdę, ogolnie to nie jest zły dzień :D PO dreptaniu na mieście lekko czuję okolice podbrzuszowe, ale nic okrutnego, jestem z siebie dumna również, więc podpinam się pod Twoją wypowiedź :D ps. ZABIŁAŚ mnie tym ostatnim kawałeczkiem

Gosiu
na pyt. nie odp. bo ja laik :( Ale cieszę się, że synek Ci ładnie rośnie i zapewne wszystko ok, bo przecież wód ma nam teraz ubywać, a szyjki to pewno 99% babek się skracają :D Połowie nie mierzy się ich, w tym mi haha.. 1x mi mierzył dr gdy podpytałam, o :P Odnośnie rozwarcia słuchaj Natalki - kumpela łaziła z rozwarciem w koło 2 dzieci swych, a bobas nr 3 nie wyskakiwał dłuuugo wręcz ;)

Asia28
oj babo babo, jak ja bym chciałą siedziec na tyłku! W weekend posiedziałam i jutro chyba się uda, ale dziś dzień na nogach bez 2 zdań.. miasto, potem lekarz, potem eko i mamy 22. No, a lada moment odbieranie dowodu, wyniku karbamazepiny (mogą to być więcej niż po 1 wycieczce spacerki) wizyta u ginekologa, potem pewno nowa by GBS pobrać, potem zanoszenie wymazu do laborki, potem odbiór, potem do lekarza z wynikiem.. a o brakujących do zakupu rzeczach już nie wspomnę.. I jak ja mam siedzieć na zadzie?! A mi 28 Lutego niby 1 dzień 36 tyg. lekarz wg ost. miesiączki ustalał.. -.- Stresa już mam bez kitu.. ;| Udanego seansu na tvn :)

A na koniec - tak - babcie są kochane i urocze. I te mniej i te bardziej obeznane i żywotne, każda ma jakieś "coś" w sobie.

A teraz moja kolej na kołderkowe klimaty, zmykam i do jutra kochane! :bath: :36_2_53:

http://www.suwaczek.pl/cache/43b6ac128b.png

http://www.suwaczki.com/tickers/gannskjo5p6lltgf.png

Odnośnik do komentarza

Gosiu - szyjka sie skraca to luzik teraz bo to juz koncowka .. ja mam rozwarcie juz i trwam :)
nawet jak Ci sie rozwarcie bedzie robić to tez nie jest zle.

zareaguj jak Ci odejda wody, lub jak zobaczysz krew bo to moze swiadczyc o odklejaniu sie lozyska, a tak na spokojnie jak na moje wszystko u Ciebie dobrze:)

co do wod to bardzo normalne ze jest ich coraz mniej bo dziecko nabiera masy wiec i wody nie sa produkowane w takich ilosciach jak wczesniej !!! spokojnie !!!

co do zwapnien na lozysku sie nie wypowiem bo pierwsze slysze.

KTG moglaby zlecic tak po 38 tyg... ale jesli nie masz skorczy i meczacych twardnien brzucha to moga nie robić... zawsze mozesz podjechac do szpitala i powiedziec ze maluszek sie nie rusza od kilku godzin i chcialabys sprawdzic na KTG czy wszystko jest ok to Ci zrobia :) chyba ze jak Cie uspokoi o zawsze prywatnie mozna zrobić, ja u Sarapa w klinice VICTORIA place 30zł za KTG i masz opis do tego... jak by co :)

Odnośnik do komentarza

gosial26
:Hi ya!:
Udało mi się jeszcze wejść.p
Proszę doradźcie mi i napiszcie co Wy wiecie na temat szyjki,łożyska, ktg, płynów owod., co robić, czekać czy umówic sie z położną na KTG np za tydzien czy 2tygodnie ????
Moja wizyta,hm.
szyjka skrócona-ile nie wiem bo lek. powiedziała tylko, że skrócona ale nie jest źle, nie wiem czy to norma w 37tyg czy nie? Co wy na ten temat wiecie?
Płynu owodniowego mniej-powiedziała ale sie nie czepia bo w normach.
Waga 2750g
jeśli nie urodzę do Świąt to wizyta 3kwietnia dopiero i tu jestem zaskoczono myślałam ze zrobi jeszcze z jedną przed Świetami. Myslalam tez ze da mi skierowanie na KTG gdzieś ok 38bądź chociaż 39tyg. Ale nie. Powiedziała,że ewent na KTG w ostatni mtyg czyli w 40tyg.
hm z tego co wiem to lekarze zlecają Ktg gdzieś 2tyg przed terminem;
chyba ze cos by sie działo to mam zadz do niej czy do szpitala i umówić sie na KTG.
Łożysko jeszcze nie 3stopień ale są zwapnienia. Powiedziała ze wporządku.

Marwią mnie te płyny owodniowe.Skąd będę wiedziała ze mam już rozwarcie, czy cos sie dzieje złego??? synek napiera kilka razy dziennnie, to ile szyjka wytrzyma to z napieraniem???

Juz sama nie wiem:ehhhhhh:

Jeśli coś Wam się podoba to mogę wysłać za koszty opakowania i wysyłki moje rzeczy na allegro. Bezsensu leżą w szafie. Niektóre są mojej szwagierki to ich nie, ale to zapytajcie.Pierwsze aukcje kończą się jutro. jak macie ochote to zobaczcie jeszcze dziś:
To moja strona:

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

No to nie skromnie mogę coś powiedzieć na temat ktg :D
Tak na prawdę zależy od lekarza.Moja na przykład każe mi robić raz w tyg od 24-tego tyg.Powiedziała ,że u niej sie tak robi i koniec kropka.Mimo,że nie mam żadnych powodów do obaw.A w szpitalu do którego jeżdżę na ktg patrzą na mnie jak na panikarę,jak gdyby mi się nudziło i dlatego latam co tydzień :hahaha:
Tam mi powiedzieli ,że nie ma problemu i mogą mi robić ktg jeśli lekarka sobie życzy ale oni nie widzą powodów,bo ktg robi się w przypadku gdy coś wskazuje na problemy.Nie wiem,jeśli np.czujesz mało ruchów ,tzn że mały może mieć problem .Nasze skarby czasem bawią sie pępowiną i mogą zaciskać ją w rączce,bądż owinąć wokół rączki ,czy też zaplątać sie w nią.Nie będe pisała wszystkiego Bo zaraz wpadniesz w panikę i będzie :D
Moja siostra np.została podłączona do ktg dopiero gdy była dwa tyg po terminie ,tam wykazało że syn się poddusza i zabrali ją na cesarkę.Jeśli chodzi o skierowanie,moja lekarka powiedziała,że tego się nie praktykuje,w szpitalu co prawda pytaja o skierowanie,ale ja powiedziałam ,że mimo iż pytałam lekarka mi nie dała i ktg mi robią bez dyskusji.Jeśli chcesz po prostu idz tam gdzie robią u ciebie ten pomiar i tyle,będziesz czuła się spokojna ,i nie będziesz wpadać w panikę.
Ja się zastanawiam właśnie czy chce mi się jechać dziś czy odłożę to na czwartek,bo jak sobie pomyślę ,że mam tam przez godzinę wypełniać papierki ->biurokracja ,to odechciewa mi się ruszać z domu.Jeżdżę zawsze przed szkołą,bo mam po drodze,a póżniej drałuję do szkoły na piechotę :/ No ale jak trza to trza i już .

No ale sie wymądrzam :hahaha: Naj mniej wiem ,a najwięcej mam do powiedzenia :hahaha:

A tak w ogóle to dzień dobry dziewczynki :P

KOBIETA WIERZY ,ŻE 2+2 ZMIENI SIĘ W 5 JEŚLI BĘDZIE DŁUGO PŁAKAĆ I ZROBI AWANTURĘ

http://www.suwaczek.pl/cache/7566a8eddf.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0dc24c5de1.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/39157.png

Odnośnik do komentarza

Hej brzuchatki moje :)
Spałam dzisiaj w dużym pokoju bo mnie wieczorem Darek wkurzył i naburkana wysmyknęłam się w nocy z łóżka, nie miałam nawet ochoty walić go po mordzie za chrapanie :D Oczywiście ledwo zamknęłam patrzałki ta menda przylazła żebym wróciła na łóżko a że on będzie spał na kanapie więc opierdzieliłam z góry na dół ponownie za obudzenie mnie i wrócił do wyra...
Wiki wygląda dzisiaj nawet spoko, myślałam, że będzie gorzej z tym siwym polikiem i niech tylko będzie w uwagach dzisiaj napisane, że dziecko ma siniaka na policzku to zapowiedziałam Darkowi, że ma drukowanymi dopisać, że nabity wczoraj w żłobku i postawić wykrzyknik i swoją parafke :D Ale to ciapa i nie wiem czy to zrobi :D

Asia ja nie mam pretensji do kobitek ze żłobka bo wiem jaka Wiki jest, to takie troche niezdiagnozowane ADHD :D trzeba mieć oczy dookoła głowy, one pewnie się czymś zajęły a Wiki wstała z tronu i zajumała cały nocnik a jak one to zauważyły i pewnie jej coś powiedziały to ona wtedy dostała powera żeby spierniczać z tym nocnikiem i gotowe... No tak myśle bo wiem jak Wiki reaguje ostatnio na słowa "nie wolno" albo "zostaw" :D Nie jeden taki guz jeszcze nas czeka i aż się boje co to będzie latem, te poobijane kolana itp :D

gosia a lekarka nie odpowiedziała Ci na te wszystkie nurtujące Cię pytania ? Synek ładnie waży, ciekawe ile mój szczypior teraz ma...

Monika oby plan dnia pt."siedzenie na zadzie" wypalił :D

Mykam na śniadanko bo zapach ciepłego jeszcze chlebka kusi mnie, oj kusi :)

Miłego dnia mamusie i brzusie :)

Odnośnik do komentarza

Dzem dobry we wtorek :* ja juz naszykowana na wizytacje ale ze mam do gabinetu 10min wliczajac zapas na kulenie i przystanek w trakcie to jeszcze plaszcze tylek w fotelu ;P nocka spokojna, chociaz zanim zasnelam na dobre to co 5min latalam do kibelka bo mlodziez tak ulozona ze sikam jakbym chciala a nie mogla..:| ale juz tak moze zostac jezeli o spanie chodzi, myslalam ze do konca sie bede meczyc z niemoznoscia zasniecia i wstawaniem na siku po siedem razy a tu mila odmiana od dluzszego czasu ;)
Kofiak czyzby ta menda Ci dostarczyla swieze pieczywko z rana?:D mam nadzieje, ze kanape macie wygodna ;)
Gosia ja tam sie nie znam na tych parametrach,wiem tylko ze moj gin tez mi nic nie tlumaczy, ba, nawet nie sprawdza, wiec nawet mi sie nie chce isc do niego nerwow tracic ale mus to mus ;) przynajmniej moze serduszka poslucham, tego nigdy za wiele :) no i cisnienie sprawdze, bo ostatnio jakies dziwnie wysokie bylo na SR ;)
Clauwi a ja tak myslalam sobie kim Ty wlasciwie jestes ;) w sensie wiem napewni ze prowadzisz warsztaty chustowe w szkole rodzenia, ale czy cos jeszcze z sr masz wspolnego, jakies inne zajecia tam prowadzisz tez?
Monika no wlasnie jak cycuchy byly nabrzmiale i duze tak teraz sie zrobily puste i dlugie :D takie flaki mam wrazenie, ale siostra stwierdzila, ze ona po wczesniejszym nawale tez ma wrazenie, ze ma flaki a Toska sobie z.nich doskonale pije i nie narzeka ;) ojj po karmieniu bede ja musiala sie wziac za nie i cwiczyc, pewnie znow urosne w barach przy okazji ale nie moga one tak wygladac jak w tej ciazy wygladaja, jak z rozstepami trzeba czekac taj z ksztaltem trzeba dzialac..
No nic, trzymajcie kciuki zebym bez nerwow od dziada wyszla ;) :*

http://www.suwaczki.com/tickers/zud3skjopc63m9b7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdv4jn6wtgk.png

Odnośnik do komentarza

Nastka88
Hej Grubaski Kochane :*

Jejuuuuś ale jestem umęczona... nie wiem czy wogóle dzisiaj spałam... wydaje mi się, że nie :( a to siku, a to pić, ****** przyjaciel wrócił i tyłek mnie boli jak nie wiem co :(, brzuch ciągnie do dołu jak chodze a raczej nie chodze tylko sie tocze :) ja juz chce finitooo!!!!!!

Oho wspolczuje.. ;( moj sie uspokoil i nie boli, tyle dobrego, swiadomosc ze wogole jest spycham gdzies w tyl glowy :P co do kulania sie to mam to samo jeszcze ze dwa tygodnie temu mialam wrazenie ze normalnie chodze, a teraz brzuch do przodu i kaczucha na boczki, jeszcze teraz jak znow ogonowa mnie napierdziela to juz wogole komedia :P trzymaj sie, caly dzien przed Toba na dospanie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zud3skjopc63m9b7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdv4jn6wtgk.png

Odnośnik do komentarza

dorcia hehe menda codziennie rano wstaje przed 6-tą i przynosi świeże pieczywo na śniadanko i z parkingu przyprowadza mi pod blok samochód w razie jakbym chciała gdzieś jechać to żebym nie musiała tych 100m na parking iść :D Cieszę się, że nie mam cukrzycy ciążowej bo wtedy pieczywa jeść nie mogłam, teraz moge sobie pozwolić ;) A kanapa wygodna, inaczej bym tam nie poszła ;P
Powodzenia na wizycie !!!

Nastka współczuje przyjaciela, ja myślałam, że to mam ale to podobno nie to, bynajmniej tak lekarz mi powiedział :D

Odnośnik do komentarza

Heloł witam i ja :D
myślałam, że wczoraj jeszcze wejdę po lekarzach ale Oliwka przyszła sobie do mnie i się kładzie obok mnie i układa, żeby wygodnie się oglądało :/ no co za menda mała nawet wieczór nie mogę posiedzieć sama :/ pacyfikacja trwała następną godzinę odnosiłam ją i nim wróciłam to na korytarzu już mnie wyprzedzała :/ no to w końcu poszliśmy spać z Nią :/ ale od 23.30 spała do 7 więc ni ma źle coś Jej yno odbiło :P
o któej dzis macie wizytację ja ok. 15.30 :/ zaś długo trzeba czekać :/

Kofiak wczoraj był bardzo głupi odcinek lekarzy :/ nieprawdaż :P a co do Wikuli to Ty wiesz najlepiej co jest normą a co nie :) a pieczywka zazdroszczę :) ja bułki od wczoraj :/

Nastka uuuuu kolega zaś wrócił nie zazdroszczę :/ siły życzę na dzień dzisiejszy :)

Monika ale odpoczywać też musisz babo, ze by nabrać siły :D

Dorcia Ty widzę chyba humorek dziś ciut lepszy :)

Romek właśnie dzwonił, że Oliwkę do przedszkola zapisał :( ale jeszcze jest szansa, że się nie dostanie :P

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hwbxxts7k.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz63e5e5zbtg6e4.png

Odnośnik do komentarza

A mnie jutro z rańca odwiedzi koleżanka jupi :) Na tę okoliczność już ukręciłam budyń i zrobie rafaello bez pieczenia ;P Teraz chwila wytchnienia i mycie głowy, pasowałoby też zmienić emalie paznokciową, podwozie wczoraj wykoszone także chociaż to mam z głowy ;P

Asia ja mam wizytę przed 18-tą także Twoja godzina do pozazdroszczenia ;) Lekarze może i głupi odcinek a nowy zaraz sobie zapodam coby czas szybciej leciał ;) Ciekawe ile Kamilek waży, między nami tylko 2 dni różnicy...
Fajnie napisałaś, szansa, że się Oliwka do przedszkola nie dostanie :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie :) Oj tak, dzisiaj lepszy humor i wizyta w sumie udana chociaż nie wiem z czego ja się cieszę :hahaha: Lekarz chyba z dziesięć razy powtórzył, że "to jest duże dziecko.." :whoot: jak się położyłam i wymacał mi brzucha to aż oczy w szpic postawił i głową pokręcił- "To jest DUŻE dziecko" mówiąc ;) a później:"no, zobaczymy co to będzie" i się uśmiecha :36_11_1: Ale powiedział też, że wszystko jeszcze wysoko, główka wysoko (to co ja będę czuła jak ona będzie nisko????? :O ) ale, że to nie znaczy, że nic się nie może w każdej chwili rozkręcić. Usiadł przy biurku i do mnie wyszczerzony: "no to teraz tylko rodzić :))" ja do niego:"już można??" a on na to:"TRZEBA!!". Więc chyba naprawdę jakiegoś potworka wyhodowałam skoro "pan profesor" z takim stażem nawet się zdziwił delikatnie mówiąc :P olaboga.. A pani położna stwierdziła, że opuchlizna normalna pod koniec ciąży, żebym się nie martwiła, bo widzi, że nawet nosek mam spuchnięty :36_11_1: :hahaha:
No i ja następną wizytę mam po porodzie umówić już. Nie wiem czy to normalne, chyba nie, ale on stwierdził, że tu rodzic trza a nie morfologię robić. Jakby coś się dzialo to oczywiście do szpitala a jakby do terminu porodu (czego nie zakładamy) nic się nie ruszyło to ze 3 dni po terminie też się zgłosić.
I to na tyle, muszę ochłonąć :P

http://www.suwaczki.com/tickers/zud3skjopc63m9b7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdv4jn6wtgk.png

Odnośnik do komentarza

Cześć mamuśki !!

Obudziłam się o 8 , ale wstałam o 9 , później zrobiłam włosy ogarnełam i jestem ;)

Dorcia , Asia , Kofiak powodzenia na wizytach i czekamy na wieści ;);)

Nastka współczuje hemo ;/ oby zniknął raz dwa albo chociaż przestał być dokuczliwy !

Kofiak mówisz że na kanapie drzemałaś ?:) moje też wygodne no i ja sie mieszcze :):):P SMacznego świeżego pieczywka !! No i raffaello mówisz ? mmmm :D:D

Dorcia oby wizyta pozytywnie Cię rozczarowała kochana !! A co do piersi często jak maluch wypije to wydają się puste jak nie wiem , ale to nie świadczy o ilości pokarmu ;) tak samo jak nagle robią sie pełne ;) bedzie dobrze ! musi być !!

Asia mówisz miałaś maraton z Oliwką ?:) my tak mielismy w sobote , wydawało się że śpi a za chwile stał przy drzwiach obłed ;)No i kochana z nami do tej 15 zleci Ci czas ze hej !:) Nie chcesz by Oliwka poszła do przedszkola ?:) ja bardzo chce by Kacper poszedł ;) ale już wiem że bede ryczeć jak go pierwszy raz zostawie :D

Monika z tym odpoczywaniem to dla Twojego dobra bo za chwilę nie bedzie czasu na to by usiąść ! wiec korzystaj i odpręż sie troche bo już nigdy nie bedziesz sama wiec warto czasem uśiąść na kanapie zamknąć oczy i wdychac tą ciszę ;) Ja wiem jak ja łykam czas samotności ;) wczoraj wieczorem jak dzieci których rodzice samych w domu zostawili się cieszylismy z Tomkiem :)

Moja znajoma na Fb pochwaliła się 3 t c gratuluje im ale kurka jak na mnie troche wczesnie by się światu pochwalić no nie ? ;/ szczególnie że raz dzieciątko straciła . Ja już się śmiałam do siostry wczoraj że ten Fb lepszy od wiadomosci w tv :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Moja nocka kiepska, ale teraz to już mniej ważne... Wypadł mi chyba ten czop śluzowy, o którym tak ostanio pisałyśmy... Albo nie wiem, ale dzieje się coś :(
Już z samego rana zauważyłam troszkę brunatnego śluzu na papierze toaletowym, a po dwóch godzinach pojawiło się śluzu więcej, taki szary i w dodatku z krwią... Sorki za opis...
Na 12 jadę do lekarza...

Możecie pisać co chcecie, ale nic na to nie poradzę, że jestem spanikowana :(:(:( I ryczeć mi się chce...

Gosia cieszę się, że Twoja wizyta ogólnie w porządku. Moja szyjka skraca się już od dawna... W ostatnim miesiącu to chyba norma... Synuś ładnie rośnie, fajnie :)

Dorcia i Twoja wizyta chyba ok...

Kofiak nie wiedziałam, że i Ty masz dziś wizytę, przeoczyłam... Powodzenia!

Asia trzymam kciuki i za Ciebie!

Zmykam...

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09ked4pby06.png

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg3tjq40e0glj2.png

Odnośnik do komentarza

Dorcia super wieści :D no to trza rodzić!!! a waga no ja z przymrużeniem oka do tego podchodzę mojej koleżance lekarz mówił 4-4,5 kg a mały urodził się bo naprawdę urodził się maly 2450 gram i 50 cm więc kruszyna :/ ale życzę Ci dużego dziecka skoro chcesz choc mniejsze lepiej urodzić :P

Kofiaku mówisz wykoszona :/ ja idę buszmenka bo jak mam kosić się przy oliwce jak ją genitalia zaczynają strasznie interesować jakoś myślę, że oszczędzę Jej w tym wieku tych widoków :/ ehhh szkoda słów no ale mam tak pomocną teściową przecież, że nawet mam szansę się z dzieckiem umyć :D a uważam, że po co ma iść do przedszkola skoro ja będę w domu a poza tym nie wyobrażam sobie tego by była długo beze mnie w obcym miejscu :(

Malaga włosy zrobione i wogóle zazdroszczę jak ja dziś w gabinet wpadnę to ginka nie będzie wiedziała gdzie patrzeć, żeby się na kocmołucha nie gapić :/

nic idę troszku poprasować :) szpinak zrobiony, marchewka się dorabia bo do wyboru dziś, zupka koperkowa się już gotuje ziemniaczki obrane później tylko jajuszka ugotować i wszystko gotowe :D dostałam powera od rana i skurczy :P

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hwbxxts7k.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz63e5e5zbtg6e4.png

Odnośnik do komentarza

Agatko zaciskamy kciuki!!!! Ja nic nie mówię, bo tak jak Malaga robiłabym pod siebie jakby mi się coś ostatecznie zaczynało!! Miejmy nadzieję, że pomimo wypadniętego czopa syn poczeka jeszcze ten tydzień- dwa, chociaż 36 tydzień to już jest dobrze kochana! mam nadzieję, że lekarz Cię uspokoi.
Malaga on nie ma USG w gabinecie a poza tym już mi wcześniej przecież powiedział, że jak to w 24 tygodniu jest wporządku (a moje jak nabardziej było) to on nie widzi wskazań do kolejnego.. No teraz jakbym miała mieć USG to tylko żeby wagę poznać bo po co innego. W szpitalu w 32 też miałam przeciez. Co do paciorkowca to kazał wyniki wziąć do porodu (tam jest też antybiogram, tylko na jeden antybiotyk jest niewrażliwy u mnie a na resztę wrażliwy, więc pewnie dostanę penicylinę bo czytałam że najczęściej to podają jak nie jestem uczulona) , stwierdził, że "wcześniej tego nie leczymy, tylko podczas porodu" - skoro tak mówi, Agata też tak wczoraj stwierdziła więc trochę spokojniejsza jestem. Mimo wszystko boję się, że wody odejdą mi w domu i bakteria się dostanie do małego, dlatego pewnie będe panikarą i przy pierwszych regularnych skurczach będę lądowała w szpitalu, żeby ze wszystkim zdążyli..

http://www.suwaczki.com/tickers/zud3skjopc63m9b7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdv4jn6wtgk.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...