Skocz do zawartości
Forum

Kwiecień 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia ciesz się, że w ogóle masz cyfrówę, bo my nie. Sz. sprzęt został skradziony z samochodu..chłopaki (był na fusze z kumplem) nie zamknęli prawdopodobnie autka i masz ci los..

Clauwi no to zakupy udane jak nic :D Wydatek był, ale część rzeczy z głowy, tak Cię pocieszę ;) A bryczką się nacieszysz :) Fajno!

Agata o jacie, teściówka widzę nieźle musiała być stęskniona, że tyle jechała pociągiem na 2h :P Oby moja w przyszłości nie robiła niezapowiedzianych wizyt, o boziu.. tylko NIE TO! Brzuszek w sumie b. podobny na 2 ostatnich zdjęciach - jak u zgrabnej mamuśki!

Maryś
vwspółczuję z Orange..

Asia, Koffiaczku - fakt - to plus u Sz., bo jak już ma sprzątać to robi to przyzwoicie, co mnie straszecznie cieszy :D

Kofiak
- smakowitej pizzy, mniam! :P Na pizze ostatnimi czasy zawsze mam smaka :D

http://www.suwaczek.pl/cache/43b6ac128b.png

http://www.suwaczki.com/tickers/gannskjo5p6lltgf.png

Odnośnik do komentarza

Asia28

Clauwi fajnie, że zadowolona z zakupów :) ja pepco średnio lubię :/ jakoś wątpliwa kupiłam kiedyś Oliwce t-shirty po wypraniu wyciągnęłam szmaty a naprawdę przestrzegam przepisów z metek :/ a powiedz mi kupiłaś czapeczki takie po kąpaniu czy wyjściowe? i jak oceniasz ich jakość? może też bym zajechała? a co do kasy to racja ucieka nawet nie wiadomo na co :/

ja pepco lubie i 3/4 ubran adasia wlasnie mam od nich reszta z 5-10-15. zdarzaly mi sie ubranka ktore sie kulkowaly ale 80% pepco jest super ...
czapeczki kupowalam bawelniane zwykle grubszych nie kupuje na razie bo mam dostac od bratowej :)

Doris88
Mam pytanie do zmotoryzowanych ;)
czy musi być baza do tego nosidła gdzie będzie przewożone dzieciątko , czy nie bardzo ( w sensie czy można samo nosidło?)

kazde nosidlo zapniesz pasami ale niektore maja ta baze dla ułatwienia ale nie jest ona konieczna :)
tak zapinasz na samych pasach
http://www.kajtus.pl/files/file/x-lander/xcar_zapinanie.jpg

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczor ;) ee tak jak myslalam skromnie dzisiaj z pisaniem i nadrabianiem, nie mialam lektury na wieczor :P
Agata a to Ci niespodziewanka z tesciowka :D ojj nie lubimy takich wizyt ;) brzuszek sliczny taki maly i zgrabny ahh :)
Malaga szkoda Kacperka, widac spotkania z Szymkiem mu nie sluza..CO do wykladzin to nie wiem, nie wydaje mi sie zeby regularnie odkurzane i prane byly jakims straszliwym siedliskiem kurzu, jak w Londynie mielismy pokoj z panelami to pierd*lca dostawalam z kotami ktore codziennie mozna bylo wyciagac z katow. No i w nozki cieplutko ;) jakis fajny dywan tez by polepszyl sprawe mysle.
Doris.nonono gratuluje samochodu :D widze ze teraz czas na szukanie fotelika :D
Clauwi a nie jest tak, ze sa takie foteliki z baza i tylko w tej bazie mozna je montowac (isofix czy jakos tak?) czy takie tez mozna pasami? Fajnie ze zakupy udane, gorzej, ze kasa leci jak opetana heh
Kofiak znowu oczy? Ehhh no jak nie urok to.wiadomo, przynajmniej pizza mam nadzieje smaczna byla :D
Asia i co, wafle zrobione spiochu? ;))
Marys wspolczuje sprawy z Orange, niepotrzebnie dodatkowy stres..
Gosia a dzisiaj przywiozlam do domu taka spora torbe (na sale) i do tego siostra pozyczyla mi mniejsza na porodowke, mysle ze to.w zupelnosci wystarczy, rzeczy na wyjscie dla malego i dla mnie przyszykuje Kamilowi w foteliku czy w torebce i przywiezie mi przeciez bez problemu :)
Monika no to Szymek najpierw rozrabia a potem odkupuje winy sprzatajac, te chlopaki to szczwane bestie jednak sa ;) co do mechanika to jakis znajomy taty, robil mu rozrzad i bylo wszystko ok, no a u nas wyszlo jak wyszlo, ostatecznie okazalo sie wstawil nowy rozrzad, kable, swiece a nie wyregulowal miksera pod te nowe czesci i dupton, teraz odpukac jest wsio ok :)
Ciekawe czy Dominike zostawili w szpitalu czy jak ze sie nie odezwala..
mam nadzieje ze zadnej nie pominelam ;)
No i dzisiaj bardzo sympatyczny i bardzo meczacy dzien ;) przede wszystkim Tosia przeboska, tak sobie wodzi tymi oczkami ktore jeszcze nie wiadomo co widza, ale wpatruje sie uparcie, czy to w twarze czy w jakies swiatlo, usmiecha sie slodko, glosisko ma ;) i juz nie wiem do kogo podobna :D ale taka duza z jednej strony (4600) a z drugiej malenka.. A Ulka przy niej to wogole wielkolud o mamo ;P zostala u nas pospac jak Asia ze szwagrem pojechali na zakupy i jak sie obudzila to Mama akurat rozmawiala przez telefon, no i wolala tate (bo Ula tak bardzo za szwagrem ze.szok!) i jak zobaczyla ze to nie tato a ciotka to w taki ryk uderzyla :O no nie dalam rady jej uspokoic, ja to wogole jak cipa w takich sytuacjach grr nie biore np na sile na rece bo z jakiej racji, moze sobie tego nie zyczy ;) dopiero cos tam do niej pogadalam i sama chciala zeby ja wziac na rece, no to wzielam, znioslam na dol i oddalam mamie ale wystarczylo zeby brzuchol zastrajkowal heh :( porobilysmy z Mama sernik, muffiny, szyszki z karmelu i ryzu preparowanego i duzo.siedzenia gadania chodzenia i teraz zdycham. Ale warto bylo ;) lubie takie spotkania a jutro kolejne ;)) dostalam ciuszki, kocyk i troche gadzecikow, juz serio niewiele zostalo do skompletowania :) no i praktyczna nauke karmienia piersia :D a teraz ide spac, buziaki babki :*

http://www.suwaczki.com/tickers/zud3skjopc63m9b7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdv4jn6wtgk.png

Odnośnik do komentarza

Wróciłam
było nawet fajnie, żadnych durnych pytań itp.:wink:obżarłam się i sapię teraz.
Tak dużo pisałyscie o wypakowaniu się w marcu, więc zapytałam/
Cieszę się, ze żadna się nie przenosi na inny miesiąc. Zresztą jesteśmy tak zżyte, bezsensu by było. Ja oczywiście z Wami będę:yuppi:
jakby co to będziemu marcowe kwietniówki lub majowe kwietniówki:wink:

Monika jem chleb:36_1_21: z żółtym albo z twarogiem albo z jakąś szynką. nie mam co się cieszyc z aparatu bo ja uwielbiam miec dużo zdjęc w albumie i jakość ich nie jest dla mnie zadawalająca.
agata no to to rozumiem z tym becikowym, w takim razie się łapiemy:)
dlaczego tak Nastce powiedzieli, ze dziecka sie nie liczy.
A teściowa co? a jakby Was nie było to pojechała by spowrotem? nie lubie takiego czegos. A brzuszek widać ze urósł.
Moja kol.sąsiadka I poród miała cc a drugi po2,5 latach sn.
Dominika dziewczyny dobrze radzą, lepiej zgłosić się do szpitala, jakaś niepoważna ta lekarka czy co???
Aga
WOW Pięknie wyglądasz. A ta Pani na dole to kto? mam podobną koszulę? jest wiązana z tyłu a Twoja?kupowałam przez allegro.
Kofiak muszę Cię skarcić!!!! Po choinkę używasz leków jak nie wiesz czy można?????????
Malagaaa Jeśli sprzątasz tak często jak piszesz to skąd tam kupa "kotów". ja mam panele wszędzie i jakoś kołtunów nie mam i niegdy nie miałam, a odkurzam raz w tyg. wszystkie podłogi i pod łóżkiem i pod meblami też.odkurzacz wszystko wciąga. a jak sie jeszcze umyje to już cud malina. Z tego co pisałaś kiedyś to Wy macie chłodno w sypialni i macie wilgoć więc moze odtego nie schnie podłoga?Są takie pochłaniacze wilgoci może poszukaj i kup.
Doris gratuluję auta. dobrze pamiętam, ze to ma być Twoje?
Maryś mam sony DSC W 520. Ja raz w roku wywołuje zdjęcia i przez ten aparat mam ich mniej i jakoś wydruku taka sobie-niezadawalająca. różne ustawienia robię i raz wychodzą ok a innym razem nie. najlepiej to jeszcze na dworzu i jak nikt się nie rusza i robiący zdjęcie ani drgnie ręka. strasznie czuły jest. chciałam statyw kupić, ale mąż marudzi ze wymyslam.moze kiedy sobie kupie sama.
Ta sprawa z Orange coś mi smierdzi, jakaś podpucha, oszustwo na moje. rozmowy z taki zawsze są nagrywane.
eeeeee ELA i MOLO to już tu chyba nie zajrzą?????????:ehhhhhh:

http://www.suwaczki.com/tickers/j36regz228q4dpdu.png

http://s3.suwaczek.com/201303281662.png

Odnośnik do komentarza

Hej !! Mnie nie było całe popołudnie bo pojechaliśmy z Kacprem do babci bo jednak dzisiaj było świniobicie , a później nie było jakoś kiedy ;)

Doris jak kupujesz wózek 3w1 to mają zazwyczaj bazy pod fotelik jak osobno to zależy .

Agata "współczuje" wizyty teściowej ;) A brzuszek sliczny !!:):)

Dorcia widzę wieczór minął miło :) super !! No i znów wypieków mnóstwo :D

Monika super ze Sz sprząta ! punktuje :)

Gosia ja mam panele tylko w sypialni i u Kacpra , a kurzu u nas jest na podłodze bo na 85 m2 mamy podłogówkę a to taki efekt tego i codziennie zamiatam a myje podłogi co drugi dzien i nic nie zrobie ciągle jest pełno kurzu a najwiecej na panelach w tych rowkach i wiadomo na pierwszy rzut oka nie widać , ale jak wezmę gumową szczotę to zbiera sie dużo ;) wilgoś wychodzi na ścianie nie od wilgoci w pokoju ale od ogrodu bo poziom ziemi jest wyżej od czegoś tam T mi tłumaczył z resztą nie ważne ;) to tylko sypialnia , a ja wole odkurzac wykładzinę jak zamiatać panele :D

Kofiak biedaku jak oczy ? dobrze już ?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam podłogówki w sypialni ,tam gdzie jej nie mamy są własnie panele ;) ale kurz sie przyciąga u nas nie lata kurz ale własnie trzyma sie podłogi z racji ogrzewania , a ze w sypialni drzwi otwarte to tam tez sie zbiera . ogólnie podłogówka fajna sprawa ale zamiatać by można 3-4 razy dziennie . a w sypialni chce wykładzinę z racji tego ze zimno strasznie tam , a kurz kurzem chyba go niestety nie dam rady wyeliminować ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

Doris Twoje pytanie i Twoja Clauwi odpowiedź uświadomiły również mnie, bo zastanawiałabym się nad tym także, dziękuję ;)

Dorcia czyli stary znany szpec od mechaniki samochodowej miał jakiś kiepściejszy dzień, no ale najważniejsze, że teraz wsio działa sprawnie, no i oby tak dalej! Z Dominiką racja, trza będzie jutro puścić koło południa smska jakiegoś z zapytaniem do niej, co? Zazdroszczę wyżerki (ślinka leci od samego słuchania), popodglądywania jak się z dzieciaczkami obchodzi, karmi i tych gadżecików, super, że masz wiele z głowy! Z tego co napisałaś to dzień był męczący, ale mega udany! :) Superaśnie!

Gosia no jasne, ja rozumiem zawód z jakości, ale jednocześnie i tak chciałabym się z Tobą móc zamienić i mieć jakikolwiek aparat :) Mój w telefonie to wiadomo.. plus sisterka nie zainstalowała blutooth'a w lapciaku i nawet nie mam jak przerzucić na niego zdjęć z telefonu, o...Odnośnie śniadanek to po tym co napisała Malaga już sądzę, że może to co jesz nie ma znaczenia :P Ale zawsze możesz spróbować jeść co innego ocenić czy lepiej się czujesz :) Co do Eli i Molo to może np. przed porodem lub po wstąpią do nas na moment hehe..

Malaga mam nadzieję, że u babci było sympatycznie i komfortowo? :) No i będzie wyżerka po świniobiciu, mmm...A Sz. się upiekło, bo kompa PC naprawiał, formata robił itd. potem małe zakupy, kolacjo-obiad znów komp.. A pomyśleć, że specjalnie wyrko składaliśmy odkurzyć podłogę solidnie, eh eh :leeee:

Ok, uciekam pod kołderkę po spokojnej forumowo i leniwej ogólnie u mnie Sobótce.

Spokojnych nocek, duuużo zdrówka i kolorowych snów mamcie!
Obyśmy się jutro WSZYSTKIE obudziły jak nowo narodzone młode boginie, a przynajmniej lepiej się czując niż dziś!:cherli3:

http://www.suwaczek.pl/cache/43b6ac128b.png

http://www.suwaczki.com/tickers/gannskjo5p6lltgf.png

Odnośnik do komentarza

Gosia Widzialam/czytałam gdzies dzis na forach ze duzo osob na aparat (ten model) narzeka. Ja ogolnie nie lubie takich malych cacek - bo bałabym sie ze mi wypadnie z rąk. A z Sony to u nikogo u znajomych nie widzialam "jesli chodzi o takie male podreczne aparaciki"
Znam jednego fotografa ktory dla mnie amatora ( bo duzo dzieciaki fotografuje) polecał takie male cyfrowki z Canona, Nikona i jeszcze jedna firme - ale oczywiscie pamiec nie ta.
Co do tego Soniaczka - to mysle tak ustaw Go sobie na rozdzielczosc 10mpx - ew iso 400/800 albo auto , z tego co gdzies wyczytalam jest opcja jakas " Autoprogram" i tam bedziesz miala wypisane opcje ktore masz ustawione.. :D
Albo zmienic aparacik na inny. Tzn Sony ewidentnie sie pozbyc! Moze masz cos na oku??

Ja mam Canona ale ciezszego , siostra ma inny ten z lzejszych tez Canona - fajny do robienia zdjec dzieciom! I z obu bylam zadowolona jak np. robilam na przemian - bo ten moj mam dopiero od pol roku :D W koncu udobruchalam brata i mi odsprzedal ::):
Jak bys chciala to wkleje linki obu :photo:

No dzis to totalne pustki byly. Wszystkie wypoczywaja ::):

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki,
napisze tylko jaka ze mnie największa ofiara losu i spadam. Wczoraj już nie zdążyłam zjeść pizzy, od popołudnia do 2-ej w nocy miałam biegunke i co 30 minut wymiotowałam. Przez to byłam bez leków jakieś 12 godzin i przez to mam non stop skurcze, szyjka kłuje mnie jak cholera, nie wiem czy nie pojade do szpitala bo mam cykora strasznego. Do rana wogóle nie spałam, padam na pysk :(
Normalnie mam dosyć życia, nos zatkany, oczy zaropiałe, brzuch twardy, szyjka kłuje, mam dosyć...

Odnośnik do komentarza

Czesc Wam

KOFIAK - Wspolczuje dolegliwosci, rozumiem ze jechac nie chcesz bo masz obawy ze Cie zostawia. Ale sprawdzic zawsze mozna. :D zycze jednak owocnych przemyslen w tym kierunku i jedz sprawdzic co i jak.

ASIA - a do Ciebie maly leniuszek wpadl dobrze ze czytasz tu Nas. Zycze Tobie rowniez milej rodzinnej niedzieli :D

A ja od 8 nie spie dzieki Juniorowi , mielismy poranne porzadki , S i Rozia spali do 9.30. Wiec sa pelni energi i dobrych humorow, ja za to musialam uslyszec ze wstalam lewa noga wiec pewnie zaraz spac pojde a S niech zajmuje sie Rozia. Bo mlody mi zasnal o 11. Wiec drzemka sie przyda Nam obojgu. Lili uprawia sporty ekstremalne pupa i nogi w ruch wiec czuje ja wszedzie. Czasem to niezbyt mile ale dajemy rade. :-]

Ide zobaczyc jak rosolek sie gotuje, tabsy zabrac bo S mial mi przyniesc i widze ze siedzi.. przed kompem.
Rozia oglada bajki wiec zaraz sie obok Niej poloze i ide spac.. albo bajki poogladam :-D

Narazie spokojnego poludnia zycze ! Wszystkim

Odnośnik do komentarza

dorcia1989
Dobry wieczor ;)
Clauwi a nie jest tak, ze sa takie foteliki z baza i tylko w tej bazie mozna je montowac (isofix czy jakos tak?) czy takie tez mozna pasami? Fajnie ze zakupy udane, gorzej, ze kasa leci jak opetana heh

kazde nosidelko czy to co ma baze czy jej nie ma mozesz na samych pasach zamontowac !!! kazde jest przystosowane do samych pasów.
natomiast jak chcesz miec z baza to musisz juz poszukac takiego ktore ma mocowania na baze.
ja mam fotelik maxi cosi cabriofix i moge go zamontowac samego na pasy ale mam tez baze na ktora moge go wpiac :)

gosial26

Aga WOW Pięknie wyglądasz. A ta Pani na dole to kto? mam podobną koszulę? jest wiązana z tyłu a Twoja?kupowałam przez allegro.

dziekuje :)
ta babeczka to stylistka/wizazystka ona mnie malowala do sesji i robila za trzymajke do tulipanow ;) hehe
a koszula lumpikowa za 16zł :) z tylu ma gumke :)

kofiak
Hej dziewczynki,
napisze tylko jaka ze mnie największa ofiara losu i spadam. Wczoraj już nie zdążyłam zjeść pizzy, od popołudnia do 2-ej w nocy miałam biegunke i co 30 minut wymiotowałam. Przez to byłam bez leków jakieś 12 godzin i przez to mam non stop skurcze, szyjka kłuje mnie jak cholera, nie wiem czy nie pojade do szpitala bo mam cykora strasznego. Do rana wogóle nie spałam, padam na pysk :(
Normalnie mam dosyć życia, nos zatkany, oczy zaropiałe, brzuch twardy, szyjka kłuje, mam dosyć...

a moze jakas jelitówka ???

Odnośnik do komentarza

pbmarys
Czesc Wam

KOFIAK - Wspolczuje dolegliwosci, rozumiem ze jechac nie chcesz bo masz obawy ze Cie zostawia. Ale sprawdzic zawsze mozna. :D zycze jednak owocnych przemyslen w tym kierunku i jedz sprawdzic co i jak.

ASIA - a do Ciebie maly leniuszek wpadl dobrze ze czytasz tu Nas. Zycze Tobie rowniez milej rodzinnej niedzieli :D

A ja od 8 nie spie dzieki Juniorowi , mielismy poranne porzadki , S i Rozia spali do 9.30. Wiec sa pelni energi i dobrych humorow, ja za to musialam uslyszec ze wstalam lewa noga wiec pewnie zaraz spac pojde a S niech zajmuje sie Rozia. Bo mlody mi zasnal o 11. Wiec drzemka sie przyda Nam obojgu. Lili uprawia sporty ekstremalne pupa i nogi w ruch wiec czuje ja wszedzie. Czasem to niezbyt mile ale dajemy rade. :-]

Ide zobaczyc jak rosolek sie gotuje, tabsy zabrac bo S mial mi przyniesc i widze ze siedzi.. przed kompem.
Rozia oglada bajki wiec zaraz sie obok Niej poloze i ide spac.. albo bajki poogladam :-D

Narazie spokojnego poludnia zycze ! Wszystkim

ANNA przepraszam ze pomylilam Cie z Asia w telefonie trudniej mi z edytowac posciora.. Ale jak siade na komp to to zmienie.

Ja wciagnelam 4 kromki chleba z szynka, a poszlam tylko sprawdzic zupe do kuchni i po tabsy normalnie sama siebie zaskakuje.

Odnośnik do komentarza

:Hi ya!:
nudy na budy...

Monika tylko co innego jeść niż chleb? musli odpada. ewent. zacierki, ale komu by sie chciało robić?
Co Wy jecie na śniadanie?
Maryś Kupując go sugerowałam się z starymi modelami, tymi pierwszymi cyfrówkami moja koleżanka i brat mają te stare i są ok a mój strasznie czuły i to jest jego największa wada! ustawiałam już różnie. te zdj co wstawiałąm to większość z autoprogram. zmianiał ma tylko oświetlenie, w dzień musi byc inne bo inaczej niebieski idcień, wieczorem przy świetle żarówki. aparat dobry dla tych co robią zdjęcia, wrzucają do kompa i nic więcej z tym nie robia:) TO nie ja:)
chciałabym jakiś z cmos.
Kofiak biegiem do szpitala. jesteśmy z Tobą!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/j36regz228q4dpdu.png

http://s3.suwaczek.com/201303281662.png

Odnośnik do komentarza

Koffiaczku! Serce mi się kroi jak to czytam! :( Mam nadzieję, że wydobrzejesz! :*

Anna i Ty..? Ucho bolące i zatoki.. nawet nie chcę o tym myśleć! Mnie w życiu mało ucho bolało i bardzo to niefajnie wspominam, lekko pokłuwa a ja już w stresie! Zdrowiej także!

Maryś wszamałabym rosołku! Smacznego! I wypocznij! Dobrze, że apetyt dopisuje!

Jbio
ale niefart! Oby autko szybko/ tanio odżyło! No i aby katarek pomógł! Z to kurcze ja sama nadal nie wiem czy mam dostać fotelik, więc..coś mam jeszcze od cioci podostawać, ale kiedy, licho wie. Coś mi świata, że i fotelik, a rozmiary mi obce więc póki co nic nie kupię raczej.

Gosiu
ja różnie, najczęściej kanapka i np. owoc lub jogurt, ale nie ma reguły. Sęk w tym jaki chleb i co na kanapce niekiedy. Jak brzuszek zmęczony trawieniem i ciężkie pożywienie to może to jakoś wpłynąć. Dziś zjadłam.. budyń.. i potem banana.. ale samopoczucie jakieś lekko niemrawe.. ciekawe czy ma to związek -.- No przykładnym śniadaniem toto nie jest..

Aniu spokojnego i owocnego tłumaczenia! :)

No nic idę po coś na ząb, bo jakaś jestem smętna, może nie z krzyża zdjęta, ale coś bleee.. Ostatnich parę dni lekko odchrząkam rano i kaszlę,oby nic mnie nie chciało rozmontować, bo się wkurzę ;/ Sz. PC sobie doprowadził do ładu i mnie już lekko nerwy zaczynają brać, bo mi tu szumi i dmucha, pewno będzie to jak wczoraj cały dzień..urokliwie.

http://www.suwaczek.pl/cache/43b6ac128b.png

http://www.suwaczki.com/tickers/gannskjo5p6lltgf.png

Odnośnik do komentarza

Witam w niedzielkę :)
A mnie w weekendy czas biegnie szybciej, niż w tygodniu :) Także na nudę nie narzekam :)

Co do mojej teściowej i jej wczorajszej wizyty... To nie będę się wdawać w szczegóły, bo nigdy nie wiadomo, kto forum podczytuje ;) W każdym razie nie dzwoniła, że przyjedzie, żebyśmy się nie szykowali specjalnie ;)
A w ogóle to miała coś tu do załatwienia, i dlatego - przy okazji - postanowiła, że wpadnie do nas na kawkę ;) Powiedziała, że gdyby nas nie zastała, to odwiedziłaby wtedy moich rodziców, którzy mieszkają kilka bloków dalej ;)

Maryś współczuję przebojów z Orange... Ciekawe jak ta sprawa się rozwiąże...

Monika powiem Ci, że ja bez aparatu, to jak bez ręki ;) Teraz można w miarę tanio kupić cyfrówkę... Kiedyś, jak to była nowość, to ceny były dużo wyższe...

Dorcia fajnie się czyta, jaka Ty jesteś szczęśliwa u rodziców :) Popiekłyście same pyszności :) Skubnęłabym co nieco ;)

Gosia fajnie, że spotkanie z rodzinką nie wymęczyło :) Co do Twojego aparatu to nie wiem... Może po prostu się już wysłużył i dlatego zdjęcia sa gorszej jakości...
Kiedyś jeden facet powiedział mi, że taka zwykła cyfrówka to po 2-3 latach jest do wymiany...
Na śniadania jem właściwie wszystko... Od serów, przez jajka, po wędliny ;) A po śniadanku zawsze owoc :)

A mnie też się wydaje, że Ela i Molo już tu nie zajrzą...

Kofiak zmartwiłaś mnie :( Mam nadzieję, że Twoja dzidzia jeszcze poczeka grzecznie w brzuszku! Już malutko Ci zostało do 4 kwietnia :) Trzymaj się! Poprawy samopoczucia i humorku życzę!

Anna zdrówka!

Ania powodzenia z tekstami :)

Miłego popołudnia i wieczorku!

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09ked4pby06.png

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg3tjq40e0glj2.png

Odnośnik do komentarza

:36_2_53:

Pisałam do Malenkiej "bo sie dawno na forum nie odzywala" Wiec napisala mi ze jest dobrze.
No i pisałam do Dominiki Zatrzymali ją (podobno) do jutra na obserwacji - jutro sie dowie co lekarz powie i ze jednak cos sie dzieje niepokojącego z łożyskiem :( Napisala tez ze nie musi cały czas lezec - ale generalnie ma uważac aby ruchy ktore wykonuje nie byly zbyt gwałtowne.
Jak bede cos jeszcze wiedziec to Wam napisze :36_15_44:

Odnośnik do komentarza

GOSIA - co do aparatów to moja siostra ma taki model : Canon SX120 IS (10 mpx, 10 x zoom) - stan bdb (3056041658) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
cos wiecej o aparacie Canon PowerShot SX120 IS - Cyfrowe kompakty - Canon Polska
A ja znowu mam taki :D Canon PowerShot S5 IS, 4GB, torba - Poznań (3052052877) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
tu cos wiecej o Nim. Canon PowerShot S5 IS - Cyfrowe kompakty - Canon Polska
I cały czas się Go uczę ::):

Mnie duzo osob polecało marki i aparaty: Nikon, Samsung, Canon i ew Olympus.
No i z radą ze duża ilosc mpx nie musi swiadczyc o tym ze zdjecia beda lepsze czy cos.

:photo:

Odnośnik do komentarza

nudy :)

ja sie szykuje na wykladzik do SR bede chusto0-uwiadamiac przyszle mamy :P
dziwnie mi w ciazy prowadzic zajecia dla ciezarnych hehe :P ale sie moje mamuchy smieja ze jestem przez to wiarygodniejsza:P

ja mam aparat nikona d3000 to ta najprostsza lustrzanka,a le jest bardzo intuicyjna i zdjecia wychodza calkiem fajne :) jak zaczne kurs z fotografowania to bede umiala robic foty na wlasnych ustawieniach a nie na auto :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...