Skocz do zawartości
Forum

Kwiecień 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz wypad do dentysty więc na szybko..

Asia28
może niekoniecznie skończy się tak, że Twoja córcia poczuje się odrzucona :) Myślę, że może udać się Wam dobrze rozwiązać sprawę,, trzymam kciuki!

Anna
no dopada stresik dopada..szczególnie, ze fryzjerka i kosmetyczka młódki i mogę na szybko być robiona by wyrobić się do urzędu stanu cywilnego.. na chwilę obecną to mnie najmocniej stresuje..

Gosiu
cieszę się, że dzidzia zdrowa i wszystko ok. I jaka już duża waga! :D Ja miałam cytologię przed ciążą może pół roku minęło i jakoś nie powielano tego :) Z imionami spokojnie jeszcze jest nieco czasu :) Maila od Johnsons też dostałam wczoraj :D I wpisałam dane Szymona i .. że jest w ciąży haha :D No adres ten sam więc .. Ale o kontakcie jak nie dojdą nie doczytałam chyba, pewnie po południu skrobnę do nich :)

Maryś
ja też anty suknia i proszę..jednak..i to ..jasna! Dodająca kg.. w dupkę mi w niej idzie.. cóż.. raz się żyje,ślub raz bierze.. jakoś to przeżyję. Odjazd do ślubu.. koleżanka jechała spod bloku ''karetą" hihi :D

Ania no i choinka jest i to najważniejsze! Przyjemnego zawieszana i ozdóbek, zawsze to wspólna zabawa! :)

Dorciu
Ty ranny ptaszku!

No nic, biegnę myjać zęby i na osiedle sąsiednie. Potem zanieść książeczkę cioci do lekarza, odebrać wynik, wybrać ochłap z bankomatu i kupić parę prezentów skoro ochłap już do mnie dotarł na konto.. Do potem, nie wiem czy pomiędzy wpadnę do Was :(

http://www.suwaczek.pl/cache/43b6ac128b.png

http://www.suwaczki.com/tickers/gannskjo5p6lltgf.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)
Rozalka jeżdżąca traktorem :D spodobało mi się, ciekawe co ten Twój Kacper jeszcze tam słyszy w środku ;)
Dorcia - niech Kamil się zarejestruje w wątku dla tatusiów, ciekawe do jakiego levelu dojdzie ;p
Ania - super że choineczka stoi , a Wy byliście kiedyś tutaj w PL na święta czy cały czas obchodzicie tam w Argentynie ??
No rodzice spakowani i wysłani w podróż do Londynu :D Mam nadzieje że tatuś okaże się dzielnym facetem :) w sumie to nie śpimy już od 5 bo starki się rano dopakowywali więc było trochę hałasu. Wczoraj mama dała nam prezent pod choinkę, piękny obrusik na nasz stół ( zdjęcie wrzucę później) a małżonek odebrał od szefa nasze zakupy i tak oto mamy piękną lampkę dla Bartusia :D ( zdjęcie wrzucę później ) a jeszcze moja szefowa mnie zaskoczyła wczoraj. Zadzwoniła z pytaniem czy chcę spodnie ciążowe tyle że z ciuch budy. Mówie że chce co mi tam. Okazał się że zapłaciła za spodnie 5 zł :D:D:D jak to powiedziałam Michałowi to myślałam że się przewróci :D
O idę nastawić pranie ;/
EDIT
Monia powodzenia na wizycie u dentysty :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczątka :)
Olisia to pewnie wygadana po mnie :P
a ja jakoś mam ostatnio problem z zasypianiem :/ kręcę się bardzo długo i nic ;( już mnie to męczy :/ ale koniec narzekań :)
Gosia ale masz ogromnego syna :D wow a imienia ja tez nie mam dla pocieszenia powiem, że dla dziewczynki łatwiej jakoś :) nic uciekam do później kochane :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hwbxxts7k.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz63e5e5zbtg6e4.png

Odnośnik do komentarza

ale z Was ranne ptaszki :)
mi coś w tym tygodniu nie chce sie wstawać :)
jeszcze troche poleniuchuje przed tv i biore sie za siebie i dzisiaj tylko zetre kurze, odkurze i umyje podlogi. Później zrobic kopytka na obiad,bo ziemniaków z wczoraj zostało.
A jutro od rana pieke keks , później do kosmetyczki , zrobic zakupy i po poludniu przymierzam sie do ciastek Natalki. W weekend R. nie ma wiec ide do mamy pomoc jej troche w przygotowaniach do swiat. Pozostanie jeszcze tylko do zrobienia piernik ale to w poniedziałek.
Glukoze juz sobie zrobie po nowym roku jakos nie mam zapedu by robic to swinstewko zaraz po swietach :P bo sobie tylko smak zepsuje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/oeuaebkmw2dc0gtw.png

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=47111

Odnośnik do komentarza

Hello :)
Wczoraj popołudniu troche świętowaliśmy Darka imieniny i piliśmy winko za zdrowe serduszko Natalki :) Od rana znowu zabawa na wysokich obrotach, przyszedł wczoraj Pieszczoch i Wiki nie może się nim nabawić, poza tym rysowania, tańce i wszystkie zabawki w ruchu ;)

Agata przeczytałam Twój "mały" pościk :D Nie było tak źle ;) Fajnie, że zapisałaś się do szkoły rodzenia :) A ten konował to z Sosnowca :/ Pytałaś o laktator, ja na początku, wychodząc z założenia, że jak mnie mała przytnie parę razy dziąsełkami to karmienie się skończy, kupiłam ręczny za 35 zł (z baby ono), potem okazało się, że karmienie sprawnie nam poszło i kupiłam elektryczny, poprostu bolała mnie ręka od pompowania :D Miałam wrażenie, że muły mi się powiększają hehe ja mam taki: Laktator Medela Mini Electric wysylka kurier (2866639566) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i mogę go śmiało polecić. Z medeli sprawdził nam się też smoczek calma, pierwszy smok który Wiki przyswoiła: BUTELKA CALMA MEDELA NATURALNE KARMIENIE (2854928849) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Monika kciuki za wyniki badań no i oczywiście za zębologa, coby nic nie bolało ;)

anna widzę, że katarek zdał egzamin :)

jbio ja też gg podkradłam ;) A jak Twoje dziewczyny, zdrowe już ?

Maritta no u Wiki w żłobku, w grupie było 5-cioro dzieci na 24 szt !!! Nie wiem co się dzieje, że tak wszyscy na potęgę chorują... Współczuje kiepskich nocek i łączę się w bólu :/

Asiu bardzo ładnie już mówi Twoja Oliwka, fajnie tak obserwować jak dziecko idzie do przodu, człowiek czasami rozpływa się jak taki szkrab z czymś wyskoczy :)

Dorcia ranny ptaszek z Ciebie ;)

Co do oszustów na forum to faktycznie szkoda słów, zgadzam się z Wami, że to musi być choroba psychiczna a podczytywanie innych wątków, hmmm też mnie dziwi jak ktoś się do nas odnosi, ktoś kto jest tu widziany pierwszy raz...Z resztą ile to czasu trzeba przed kompem spędzać, człowiek ma problem z ogarnięciem jednego wątku a co dopiero kilku ;) Dziwią mnie też osoby, których aktywność ogranicza się jedynie do wpadania raz na jakiś czas i pisania tylko i wyłącznie o swoich problemach oczekując współczucia...

Póki co zmykam, miłego dzionka :)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)

Dziewczyny, jak to dobrze być we własnym mieszkanku, wykąpać się pod własnym prysznicem, spać we własnym łóżku i z własnym mężem :)
Mężuś szczęśliwy, że już wyszłam ze szpitala. Wprawdzie odwiedzał mnie codziennie, ale nie ma to jak razem posiedzieć przy herbatce, poleżeć obok siebie :)

Asia fajnie, że jesteś taka zżyta z córeczką :) Z synkiem będzie to samo, zobaczysz :)
A Twoja Oliwka jest w wieku mojego bratanka, on też taki wygadany :) Ostatnio brat dzwonił do mnie i opowiadał jak maluch zagadywał panią doktor podczas wizyty :D Uśmiałam się jak nie wiem :)

Monika oczywiście że się nie zanudziłam czytając Ciebie :)
Powodzenia u dentysty i przyjemnego załatwiania różnych innych spraw :) Mam nadzieję, że się za bardzo nie umęczysz :)

Anna nie studiowałam polonistyki :D Wprawdzie lubiłam język polski, ale było to w podstawówce, lubiłam dyktanda i gramatykę ;) W liceum dotarło do mnie że umysł mam ścisły ;)
A skończyłam analitykę medyczną ;)

Gosia super wieści powizytowe! Synuś waży chyba prawidłowo, nie jakoś dużo :)
Fajnie, że rosną nam dzieciaczki :)
Meble Vox Hiacynt cudne! O jak mi się taki styl podoba :)
Szkoda, że mąż jest na nie :(
Mój mąż w ogóle się nie wtrąca, ale czasem to chciałabym, żeby mi coś doradził, to mówi, że ja lepiej wybiorę, albo że po co ma się wypowiadać, jak i tak będzie po mojemu :P

Maryś to Ty ja Monika nie lubisz sukienek :) Ja też kiedyś chodziłam tylko w spodniach, ale w końcu sukienki polubiłam :) Myślę, że wygladamy w nich bardziej kobieco :)

Ania nie daj się katarowi! Gitarka przyjemna :)

Doris to czekamy na zdjęcia obrusika i lampki :yes: I Twoich spodni ciążowych ;)

Kofiak to imię już wybrane ? Ślicznie :)
Dzięki za odpowiedź w sprawie laktatora ;)

Na razie zmykam, bo mój mąż w domku ;) Do pracy wychodzi po 13, ale pewnie i tak do tego czasu zajrzę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09ked4pby06.png

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg3tjq40e0glj2.png

Odnośnik do komentarza

Kofiak - miałam taki sam laktator i też sobie go chwaliłam. Ja musiałam używać już w szpitalu żeby się "rozdoić" :) i jak wróciłam do pracy, żeby chociaż 1-2 razy w pracy zdoić. Ale warto mieć upatrzony jakiś model, a nie jak ja w szpitalu. Niby miała działać wypożyczalnia laktatorów, ale chyba tylko na stronie internetowej, bo w rzeczywistości jej nie było :( I małżonek musiał biegać po mieście i coś sensownego znaleźć. Także ja też polecam!

A i jeszcze a propos oszustów - mnie to strasznie przeraża, że są ludzie którzy na forach są całkiem kimś innym niż w rzeczywistości. I też znam przykład szarej myszki, która nie umiała się odnaleźć w normalnym świecie a w sieci kreowała się na super mądrą, świetną, przebojową i najzabawniejszą na świecie. Przynajmniej w sieci była tym kim chciała być!

http://www.suwaczek.pl/cache/957a9d4353.png

Odnośnik do komentarza

Agata.84

Dziewczyny, jak to dobrze ...... spać we własnym łóżku i z własnym mężem :)

hehe fajnie to zabrzmiało :D
ale masz racje nie ma to jak w domku i z własnym mężem ;)

Ja Wam powiem, że w sumie to raz się podszyłam pod kogoś innego hehe Teraz mi się przypomniało :D Flirtowałam z moim mężem na czacie i dużo rzeczy się dowiedziałam, np. to, że jest już po rozwodzie podczas gdy było między nami jeszcze dobrze... On siedział na poddaszu, w komputerowym a ja w sypialni przed lapkiem :D Nie zapomne jak się z nim umówiłam na wiecie co... i jak go zatkało jak mnie na spotkaniu zobaczył.... Ten widok jego oczu - BEZCENNY :D

Odnośnik do komentarza

Witam i ja :-)

Ja tez dzis porzadki bede robic,
jeszcze brata wysle po pampersy bo w rossmanie sa w promocji za 19.99 wiec kupic 2 paczki od razu i tak dostane rabat 5% bo mam karte rosnee :-) to troszke taniej mi to wyjdzie. No i zaoszczedze cos znowu.

Z racji ze jade do babci na swieta , to musze pomyslec co rodzicom i babci sprezentowac :-)

Babel wlasnie mi dokazuje w brzuchu a myslalam ze o mnie zapomnial :-)

Roza mowi do dzidzi Jozia ale S. sie to imie nie spodobalo Jozefa hmm :-) wymagania spelnia bo rzadko uzywane czy spotykane. No ale mamy czas jeszcze max 16 tyg, bo nie wierze ze urodze w terminie.
a Wogole to z USG mi wychodzilo ze jestem w 20 tyg i 5 dni, a nie 21tyg wiec pewnie sprzet nie ten :hahaha:
Dla mnie wazne ze dzidzia zdrowa.

Odnośnik do komentarza

W koncu udalo mi sie wyczyscic kafelki w lazience 3 dni probowalam , cos robilam, kombinowalam, no i wyglada to normalnie lepiej niz sufit bo On to mnie kazdego dnia przeraza. :-D
Zaraz bede robic miejsce na choine, wiec jak brat wroci z zakupow to pojdzie po Nia.

Dzieci sprzataja, balagania, sprzataja i tak caly czas. Wiec mozna skwitowac tak ze Roza posprzata przyjdzie Junior wywali zabawki i jest ryk , bo znow trzeba posprzatac , znow sprzataja razem , ale po chwili Junior wywali zabawki i znow kolo sie zamyka :-D

Junior poszedl po odkurzac wiec trzeba cos zaczac robic :-D
Do potem!

Odnośnik do komentarza

Jestem, strasznego bólu nie było, tylko 1 problematyczniejsze miejsce przy wierceniu, może ucisk na nerw. Po zapchaniu dziurki chwilę mi ćmił ząb, ale bardzo prędko przeszło! Mały podkopywał w międzyczasie dając znać, że jest ze mną i czuje haha :) W prezencie od doktorka dostałam 2 'urządzonka' do czyszczenia przestrzeni między zębowych, ponoć lepsze od nici, bo niestety, ale nić nie wchodzi mi wszędzie i to problematyczne, bo między zębami potem się robią 'buby'. Ząb mądrości zalepiony, a jak już będę jak to ujął "wolna" to "zabierają mi go" i papa. Drugi u góry też prędzej czy później pójdzie precz. Może mi się minimalnie poluźni szczena, aczkolwiek zawsze miałam ścisk..

Aura za oknem jakaś u mnie nietęga. Szaro i ciemnawo... Nie pada, ale może lada chwila i zacznie. Ja piję kawcię i jem rogala z czekoladą, chyba już mi wolno pomimo lekarstwa w zębie, koło 60min minęło :) Potem miasto, może wręcz nieco to odłożę by o 14h po być pod zakładem cioci i z nią do domku się zabrać. Oby tylko pogoda nie pokrzyżowała szyków deszczem..

Aniu piosenka mamuśki z synkiem odsłuchana i bardzo spokojna, melancholijna i miła dla ucha :)

Kofiak pomyślałam, ze jakby była konieczność kupię laktator, ale jak ujrzałam cenę to nie wiem, zlękłam się lekko :P Historia z ex mężem napawa lekkim szokiem i zniesmaczeniem..no to mu poszło w pięty, co za koleś! Grrr:36_2_16:

Agata to super, że oboje nie możecie się z mężem sobą nawzajem nacieszyć! Tak powinno być :D Dziś się chyba nie namęczę na mieście, bo na spokojnie raczej podrepcę :) Takie założenie :D I możliwe, że tylko w 1 stronę na pieszo :D

Doris porada by Kamil Dorci lvl osiągał na forum przefajna :D No i mega miło, że skapnęły Ci się od szefowej porteczki! Kochana babka!

Asia28 może jakąś książkę lub gazetę sobie przed snem poczytaj, może to pomoże przysnąć po dłuższej chwili jak oczy się zmęczą? :)

Nastka mmm keks, jami! Już mi ślinka cieknie..Z glukozą liczę na to, ze mi jutro lekarz pozwoli też zrobić po nowym roku! :D

Maritta
kurczaczek, musisz coś wykombinować by się zmachać za dnia. I czytanie lub tv przed snem i padniesz jak kawka może już bez pobudek nad ranem.. przynajmniej powinnaś biedulko!

Kofiak
podziwiam Cię z tym winkiem. Pamiętam, że lampkę to Ci zdaje się lekarz pozwalał, więc nie dziwota, że masz tę odwagę! Twardzielka :D

Maryś
mi tez na USG wychodzi lekko inny termin niż tu, ale do dniowe sprawy są, to nie ma znaczenia! ;) Szkoda, że nie mam synka, bo by mi przywlókł mojego wyjca w postaci odkurzacza i nie miałabym wyjścia jak tylko znaleźć czas i odkurzyć te paprochy z podłogi, bo już w okolicach pod wyrkiem się składać zaczęło! :p

Nic, zmykam pomału, bo wdepnąć muszę jednak tu i ówdzie więc może lepiej wyjść już całkiem niedługo. Miłego popołudnia dla Was wszystkich, Waszych :angel_l: aniołków lokatorów brzusiów również :)

http://www.suwaczek.pl/cache/43b6ac128b.png

http://www.suwaczki.com/tickers/gannskjo5p6lltgf.png

Odnośnik do komentarza

A ja przyszłam postękać. Zeszłej nocy dopadł mnie taki mega katar, że nie wiem jak się nazywam. Ostatnio zdawało mi się, że się męczyłam z katarem, ale teraz to już w ogóle porażka. Spałam tylko 4,5 h, więcej nie byłam w stanie, bo na leżąco nie mogłam oddychać. Na siedząco czy chodząco też zresztą szału nie ma :/ No już nie mam kiedy chorować tylko w lecie.

Doris - Biedrona fajna, obrusik też :)
Co do Świąt to my zawsze tutaj. Odkąd tu jestem (3 lata) nie byłam ani razu w Polsce. Taki wyjazd do Polski tylko w odwiedziny nie ma po prostu sensu, za duża odległość, zbyt wysokie koszty niestety...Jeśli już kiedyś zdecydujemy się na przyjazd do Polski to będzie to na stałe. Ale najpierw chcę skończyć rodzić dzieci hehe, bo mi się podoba bycie w ciąży w tym kraju :)
A, i jeszcze mi się przypomniało, że pytałaś mnie kiedyś czy pracowałam kiedyś będąc tutaj. Nie, nie pracowałam nigdy. To tłumaczenie to było takie moje pierwsze zlecenie.
A choineczkę będziemy ubierać dzisiaj :)

Kofiak - Akcja z mężem faktycznie szokująca, ale widocznie tak miało być. Teraz masz za to Darka, śliczną córcię i za chwilkę druga dołączy :)

Monika - Fajnie, że u dentysty w miarę bezbólowo i że dzidziol dotrzymywał towarzystwa mamie ;) Ja chyba też się powinnam wybrać, bo wieki całe nie byłam!

Maryś - Tak sobie ostatnio myślałam, że Róża ma fajną datę urodzin :) No i u Juniora też 9 :) Może tym razem urodzisz 29? :D

Agata - Też mnie tekst o spaniu z własnym mężem ubawił :D No jakby nie patrzeć, z własnym mężem najlepiej ;P

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2be6yd72ptga29.png

http://www.suwaczki.com/tickers/o148e6ydkcfqa7tr.png

Odnośnik do komentarza

Wreszcie posegregowałam zdjecia i utworzyłam album. Dodałam również świeżuteńkie dzisiejsze zdjęcia brzucholka :)
Zapraszam do ogladania :)
Wykąpana, pachnąca i nęcąca biore odkurzacz w dłoń i szusuje po mieszkaniu :)
R. właśnie wpadł. Zawinął z wigilii w pracy pudełko sałatki śledziowej i pare kawałków rybki :D akurat trafił na mój mega głód i już połowy nie ma :)

http://www.suwaczki.com/tickers/oeuaebkmw2dc0gtw.png

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=47111

Odnośnik do komentarza

Cześć.
Ja to jestem dziś padnięta. O 9 wyszłam z domu i wróciłam o 12 30. Pierwsze kościół i spowiedź. Drugie odwiedziny w pracy i pożegnanie koleżanki która odchodzi z końcem roku. Trzecie trzy sklepy zaliczone rossmann, netto, intermarche. Wszedzie kolejki do kas. Mam dość zakupów. Nie wiem czy zdąże odpocząć bo niedługo muszę lecieć po Bartka. Także popołudniu jak usiądę to już nie wstanę do wieczora.
Ale to co sobie założyłam to udało mi się zrobić.
Już wypiłam kawkę z dużą ilością mleka zjadłam drożdżówkę i trochę moich ulubionych chipsów. Taka nagroda i mam nadzieję że nie będzie mi niedobrze.

Asia28 mówisz że masz imiona dla dziewczynek to może mi podrzuć bo ja się nie mogę zdecydować.
Monika napewno fryzjerka i kosmetyczka dadzą radę i zrobią cię na bóstwo. I dobrze że spokój z zębami.

Ania moze to taki ciążowy katar i w miare szybko się z nim uporasz przynajmniej tego ci życzę. I przyjemności z ubierania choinki.

Agata to prawda że w domu najlepiej i wierzmy w to że do szpitala to tylko na poród już. Fajny zawód masz analityk medyczny. Ja skończyłam ekonomiczne.

Miłego dnia.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3qtkf9b22ggko.png
http://www.suwaczki.com/tickers/thgfdqk31s01w6rm.png"]http://www.suwaczki.com/tickers/thgfdqk31s01w6rm.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Kofiak super że świętowanie udane ;):) To rozumiem Imię wybrane ??:)Akacja z męzem dobra , widze juz jego mine co za dupek ! mnie korciło sprawdzić Tomka ale jak go kiedyś zostawiłam to jak cienias nie dał sie żadnej obcej pindzie wiec jestem spokojna :D

Piszecie że łatwiej wybrać dla dziewczynki a mi sie wydaje ze prosciej dla chłopca ;)

Agata fajne ze siły Ci wracają ;) odpoczywaj !!

Nastka miłego pichcenia !! galerii nie widze wiec nie skomentuje ;)

Asia28 łącze sie w bólu z bezsennością nie budzę się w nocy ale dłuuugo zasypiam , wczoraj wstałam o 1 zrobilam sobie 3 skibki chleba z śledziem w sosie ,musztardowym musiało walić w sypialni bo Tomek sie ocknął i patrzyl jak na nienormalna walnęłam tylko "dobre przynieść Ci?:" odwrócił sie i zasnął :D

Monika super że dentysta zaliczony !! Nie przejmuj sie kosmetyczką !! Pozytywne myślenie !!

Doris obrusu i biedronki też nie widzę ale na pewno są ladne ;) i miły gest od szefowej ;)

Dorcia ty ranny ptaszku :) ja tez nie spałam o tej godzinie , ale zmusiłam sie i zasnełam :D

Ania współczuje kataru ! Oby odpuściło raz dwa !!!

Pbmarys miłych porządków ! co do Józi mam dziadka Józefa i babcie jego żone Józie , jakoś tylko u dziadków moich ok ale dziecku bym nie dała , ale wiadomo każdemu podoba sie co innego ;)

Kacper wczoraj wieczorem pojechał z Tomkiem bo auto sprzedaje wrócił przywiózł sobie od babci lizaka i chipsy a po chwili wyciąga z kieszeni drugiego lizaka daje mi i mówi "to mamuś dla Lozalki naszego dzidziusia " :)

Miłego dnia !!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

Nastka88
Wykąpana, pachnąca i nęcąca biore odkurzacz w dłoń i szusuje po mieszkaniu :)

Hehehe :D Nie ma to jak nęcąca i pachnąca kobieta z odkurzaczem ;) A brzuszek bardzo zgrabny :)

Anna - To się obiegałaś. Mam nadzieję, że wieczorkiem porządnie odpoczniesz. Macie powera dziewczyny. Mnie męczy nawet wyprawa do sklepu :) Jakoś w pierwszej ciąży miałam więcej energii, ale to chyba też dlatego, że byłam w ciąży jesienią i zimą, a teraz to lato mnie dobija.
Ja też skończyłam studia ekonomiczne :)

Kofiak - Trzymam kciuki i za mój i za Twój katar, żeby szybko odpuścił. Ja już bym nawet przeżyła jakby mi się miało z nosa lać, ale nie, tym razem mam po prostu tak zatkany, że nie czuję nic, ale najgorsze, że nie da się normalnie oddychać, tylko przez usta.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2be6yd72ptga29.png

http://www.suwaczki.com/tickers/o148e6ydkcfqa7tr.png

Odnośnik do komentarza

ania_h83
Hehehe, to Lozalka dostała swojego pierwszego lizaka :) Tlaktolem już jeździła to i lizaka musi spróbować :)

On jest w tym taki słodki ze się normalnie rozczulam ;) a jak mowie do brzucha coś na zasadzie "wiesz Rozalka bo Kacper to super chłopak i Twoj starszy brat i on Cię nauczy , on Ci pokarze On Cię bedzie wozić wózkiem" to on stoi dumny jak paw i tylko kiwa głową ":taaak taaak " hehe ;) na szczescie jest nauczony bez mamy i nigdy nie był zazdrosny o dzieci w moim otoczeniu wiec mam nadzieje ze później sie to nie zmieni ;)

Ania_262 to sie nabiegalaś ! Smacznych chipsów !

Ania jeszcze raz współczuje zatkanego nosa , nie cierpie tego ;/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

Malaga wiesz, ja dałabym się pokroić za mężulka, razem jeździliśmy do pracy, z pracy, nawet nie pomyślałam, że może mieć na takie numery czas no bo i kiedy ??? I niby taki cichutki i spokojny a jednak powiedzenie, że cicha woda brzegi rwie okazało się tutaj bardzo trafne...
Już sobie Ciebie wyobrażam z tymi kromami w nocy :D Ale Rozalka była głodna więc niepowinien się Tomek dziwić :D Słodziak z Kacpra, napewno będzie wspaniałym starszym bratem :)

Ania mnie już tak męczy kilka dni, liczyłam, że będzie jakaś poprawa ale nic lepiej, sól niewiele daje, tabletek się boje brać, na kroplach oilbais też pisze, że w ciąży nie bardzo a przez to oddychanie buzią gardło non stop podrażnione i kaszel mnie męczyć zaczyna :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...