Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Oopsy Daisy
Migotka5
Jutro zamierzam przebiec po parku 5 km na cześć tego spadku:oczko:

:alajjj: Mogę jedynie życzyć miłego biegania :happy:

A ja zamówiłam sobie prenumeratę gazety SHAPE tam fitnesy są :sofunny: Będę się gimnastykować więcej

Ja kocham Shape'a:heart: i też kupuję co miesiąc.
Fajne maja przepisy i te programy na bieżnię zarabiste:36_2_25:Możesz też je wykorzystać na Orbitreka:smile:

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Ja nie miałam z tą gazetą styczności nigdy, ale widziałam dzisiaj reklamę angielskiego odpowiednika i stwierdziłam że muszę to mieć !!

Ciekawa jestem czy Tobie sie spodoba?:smile:
Do edycji PL dodają czesto DVD,ale dopiero ostatnio fajne bo wcześniej oparte na pilatesie:joga:

A ja sie zastanawiam czy To sobie teraz kupic-->
Gymboss z USA - stoper, interwał, mma, boks, (2479092102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Gymboss do interwalow.Jestem bardzo bliska zamówienia.Troche kasy mi szkoda,ale...:hmm:

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

To stoper, tylko taki który możesz ustawić sobie i wykonywać ćwiczenia interwałowe,-ustawiać sobie rundy,przerwy,wydaje dźwięk i nie musisz nań patrzeć czy skończyło się np dane 50 sekund i czy można odpocząć
.Te ćwiczenia charakteryzują się tym,że przeplatasz ćwiczenia podnoszące tętno ze spokojniejszymi.-i tak szybko palisz tłuszcz:oczko:
Tak sobie wrzuciłam i zastanawiam się głośno.

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Migotka5

Daffodil-a wazylas po ciąży wiecej niż 65kg?

Jutro zamierzam przygotować na obiad/kolacje paczuszki z mintaja i soczewicy.Dobrze brzmi,ale nie wiem jak smakuje.I pieke dzis wieczorem moje dietetyczne ciastka owsiane i zamierzam (i moge co najważniejsze )wciągnąć ich cała blachę na sniadanie:yuppi:

Migotka zaraz po ważyłam jakieś 67-68 kg...

I jak się obiado-kolacja udała? :) Smaczne?

Odnośnik do komentarza

Migotka5
Oopsy Daisy
Migotka5
Jutro zamierzam przebiec po parku 5 km na cześć tego spadku:oczko:

:alajjj: Mogę jedynie życzyć miłego biegania :happy:

A ja zamówiłam sobie prenumeratę gazety SHAPE tam fitnesy są :sofunny: Będę się gimnastykować więcej

Ja kocham Shape'a:heart: i też kupuję co miesiąc.
Fajne maja przepisy i te programy na bieżnię zarabiste:36_2_25:Możesz też je wykorzystać na Orbitreka:smile:

Jutro idę do kiosku po tą gazetkę :)
Jakoś nigdy się nią nie interesowałam, ale skoro piszecie, że fajna, to też muszę zerknąć :)

Odnośnik do komentarza

Migotka5
Oopsy Daisy
Ja nie miałam z tą gazetą styczności nigdy, ale widziałam dzisiaj reklamę angielskiego odpowiednika i stwierdziłam że muszę to mieć !!

Ciekawa jestem czy Tobie sie spodoba?:smile:
Do edycji PL dodają czesto DVD,ale dopiero ostatnio fajne bo wcześniej oparte na pilatesie:joga:

A ja sie zastanawiam czy To sobie teraz kupic-->
Gymboss z USA - stoper, interwał, mma, boks, (2479092102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Gymboss do interwalow.Jestem bardzo bliska zamówienia.Troche kasy mi szkoda,ale...:hmm:

Migotka nie doradzę, bo pierwszy raz widzę coś takiego...

Odnośnik do komentarza

Daffodil
I tak nie mogę nic z gumą znaleźć, szperam po necie od pół godziny i nic :)

Tutaj dość fajna strona z ćwiczeniami na uda i pośladki. Można by jeszcze obciążniki na nogi do nich założyć i dość szybko efekt powinien być:
Modelki, Fotomodelki, Castingi, Ćwiczenia, Paznokcie, Zdjęcia - Modeling.pl

Cwiczenia fajne i wygladaja,ze dam rade:wink:

tylko poki co ja,cwicze miesien piwny
a wagowo to mi podejrzewam....poslzo w gore,ile nei wiem-wagi brak:(
a bylo juz tak pieknie:lup:

jestem u Mamy na garnuszku-ale cos tam probuje wcisnac moje nawyki zywieniowe:wink:
a piwo pije,bo za granica Zywca brak:wink:

a na cwiczenia poki co nie umiem zorganizowac czasu:(
ale bede musiala,bo sobie u Mamusi posiedze

Odnośnik do komentarza

Migotka5
To stoper, tylko taki który możesz ustawić sobie i wykonywać ćwiczenia interwałowe,-ustawiać sobie rundy,przerwy,wydaje dźwięk i nie musisz nań patrzeć czy skończyło się np dane 50 sekund i czy można odpocząć
.Te ćwiczenia charakteryzują się tym,że przeplatasz ćwiczenia podnoszące tętno ze spokojniejszymi.-i tak szybko palisz tłuszcz:oczko:
Tak sobie wrzuciłam i zastanawiam się głośno.

Aha, już kumam :)
Ja coś takiego ustawiam sobie na bieżni czy rowerku, ale rzeczywiście jak więcej ćwiczy się samodzielnie w domu, to może się przydać.

Odnośnik do komentarza

Helena
Daffodil
I tak nie mogę nic z gumą znaleźć, szperam po necie od pół godziny i nic :)

Tutaj dość fajna strona z ćwiczeniami na uda i pośladki. Można by jeszcze obciążniki na nogi do nich założyć i dość szybko efekt powinien być:
Modelki, Fotomodelki, Castingi, Ćwiczenia, Paznokcie, Zdjęcia - Modeling.pl

Cwiczenia fajne i wygladaja,ze dam rade:wink:

tylko poki co ja,cwicze miesien piwny
a wagowo to mi podejrzewam....poslzo w gore,ile nei wiem-wagi brak:(
a bylo juz tak pieknie:lup:

jestem u Mamy na garnuszku-ale cos tam probuje wcisnac moje nawyki zywieniowe:wink:
a piwo pije,bo za granica Zywca brak:wink:

a na cwiczenia poki co nie umiem zorganizowac czasu:(
ale bede musiala,bo sobie u Mamusi posiedze

Helena wiem o czym piszesz, bo ja teraz na weekend u mamci byłam z chłopakami i na wagę się boję wejść :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Migotka5
A tećwiczenia na dobranoc sobie zrobiłam,tylko bez pompek na ścierkach :oczko: bo aż taka dobra to nie jestem:lol:

crab shak daje wycisk pupce:ass:

Fajne te ćwiczonka, dodałam sobie do ulubionych.
A pompki na ścierkach dobre do froterowania podłogi he he :)
tylko weź sobie zrób pompkę taka pewnie i zrobię ale jakoś bez entuzjazmu.Boję się o twarz jak nań upadnę na świeżo wyfroterowaną podłogę:oczko:

dokładnie dziewczyny kuchnia i pobyt u mamy to zło:diablo:
dlatego ja po działce zawsze się boję wejść na wagę bo u mnie rodzice tak typowo polską kuchnię jedzą-a wiadomo z niektórych rzeczy nie da się zrezygnować- te smaki i zupy mamine,ciasta itp, itd

Kwiatuszek,Ana-czyzby wakacje?

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Daffodil

Helena wiem o czym piszesz, bo ja teraz na weekend u mamci byłam z chłopakami i na wagę się boję wejść :hahaha:

ja to chyba bede miala traume przed waga:lol:
ja sobie u Mamusi troszke posiedze-mam nadzieje ze do konca sierpnia wroce do domku,no ale nic pewnego

nie,no musze wrocic do cwiczen,calkowicie zapomniec o kolacji(jak moj chlop pojedzie do domu,a jzu w piatek wraca,to bedzie mi latwiej:lol: )
i moze bedzie dobrze:wink:

Odnośnik do komentarza

Migotka5
Daffodil
Migotka5
A tećwiczenia na dobranoc sobie zrobiłam,tylko bez pompek na ścierkach :oczko: bo aż taka dobra to nie jestem:lol:

crab shak daje wycisk pupce:ass:

Fajne te ćwiczonka, dodałam sobie do ulubionych.
A pompki na ścierkach dobre do froterowania podłogi he he :)
tylko weź sobie zrób pompkę taka pewnie i zrobię ale jakoś bez entuzjazmu.Boję się o twarz jak nań upadnę na świeżo wyfroterowaną podłogę:oczko:

dokładnie dziewczyny kuchnia i pobyt u mamy to zło:diablo:
dlatego ja po działce zawsze się boję wejść na wagę bo u mnie rodzice tak typowo polską kuchnię jedzą-a wiadomo z niektórych rzeczy nie da się zrezygnować- te smaki i zupy mamine,ciasta itp, itd

Kwiatuszek,Ana-czyzby wakacje?

Moja mama fajnie, zdrowo gotuje, ale tak nam chce dogodzić jak przyjeżdżamy, że tutaj ciasto, tutaj lody, a ja mam słabą silną wolę, jak ktoś przede mną słodkości stawia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...