Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Agnes33

Prezent na dzień dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka mam do Was pytanie . Mam 2 letnia chrześnicę i zastanawiam się co jej kupić na dzień dziecka . Wpadłam tak mi się wydaje na super pomysł, pomyślałam , że klocki będą swietną sprawą , Widziałam fajne zestawy lego duplo, które idealnie wpasują się w te małe rączki a co Wy o tym myślicie ?;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam podobny dylemat tylko ze swoją córką... za 20 dni będzie miała 2 urodziny a ja do końca też nie jestem pewna co jej kupić. Zestaw klocków to dobry pomysł, chociaż moja Ola sama nie jest jakoś bardzo zainteresowana budowaniem to wspólna zabawa klockami z rodzicami jest dla niej fajniejsza. Trzeba tylko pilnować, żeby dziecko nie rozrzucało tych klocków po różnych pomieszczeniach bo się pogubią a szkoda by było. Ja jestem z tych co szanowali zabawki :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hngltyenz.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Helena

na dzien dziecka mysle,ze fajniejsze jest wspolne wyjscie z chrzesnica:usmiech:

a gdzie-najlepiej spytac dziecka:usmiech:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziewczyny taki temat już jest rozruszany więc zapraszam tutaj http://parenting.pl/prezenty-i-pomysly/11740-jaki-prezent-na-dzien-dziecka-6.html

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami klocków. A jeżeli chodzi o legoduplo to mogę polecić nawet konkretny zestaw. Trochę tego mamy więc mogę chyba uchodzić za eksperta w tej dziedzinie. FOTOSAFARI - jest mnóstwo zwierzątek m.in. żyrafa, słonica ze słoniątkiem, lampart, hipopotam itd.
Dla dziewczynki bomba.

Miłej zabawy ;-):8_5_14:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No chyba zdecyduje się na te klocki , rzeczywiscie widziałam te nowe fotosafari i są po prostu słodziutkie takie fajne kolorowe zwierzaki wyglądają bardzo realistycznie mała na pewno się ucieszy a i wyjście na lody albo gofry nie wyklucza fajnego prezentu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SUu

Od siebie dopiszę że lego duplo u nas sprawdziło się rewelacyjnie,
najpierw sam bawił się starszy syn (zaczęliśmy od zestawów dla półtoraroczniaków i dalej)
teraz jako prawie 4latek bawi się nadal, ale już z młodszym bratem, prawie dwulatkiem :-)
Jak dla mnie klocki nie do zniszczenia i nie do znudzenia :-) POLECAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agnes33
No chyba zdecyduje się na te klocki , rzeczywiscie widziałam te nowe fotosafari i są po prostu słodziutkie takie fajne kolorowe zwierzaki wyglądają bardzo realistycznie mała na pewno się ucieszy a i wyjście na lody albo gofry nie wyklucza fajnego prezentu ;)

ja też się zajarałam tym fotosafari- fajnie że jest tam tak dużo zwierzątek szczególnie ta słonica ze słoniątkiem - uroczo!!!:36_3_1:

Małżeństwo i rodzina s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Darka78
ja mam podobny dylemat tylko ze swoją córką... za 20 dni będzie miała 2 urodziny a ja do końca też nie jestem pewna co jej kupić. Zestaw klocków to dobry pomysł, chociaż moja Ola sama nie jest jakoś bardzo zainteresowana budowaniem to wspólna zabawa klockami z rodzicami jest dla niej fajniejsza. Trzeba tylko pilnować, żeby dziecko nie rozrzucało tych klocków po różnych pomieszczeniach bo się pogubią a szkoda by było. Ja jestem z tych co szanowali zabawki :-)

Uwierz mi, nawet jeśli mała nie jest szczególnie zainteresowana budowanie to lego duplo napewno sie zainteresuje bo zestawy zawierają śliczne figurki zwierząt i ludzi :) Nawet Ty się zainteresujesz, zobaczysz :P Wiem z autopsji :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agnes33
Hejka mam do Was pytanie . Mam 2 letnia chrześnicę i zastanawiam się co jej kupić na dzień dziecka . Wpadłam tak mi się wydaje na super pomysł, pomyślałam , że klocki będą swietną sprawą , Widziałam fajne zestawy lego duplo, które idealnie wpasują się w te małe rączki a co Wy o tym myślicie ?;)

A ja polecam gry Memo, magnesowe rybki DJECO i takie tam :-)
np na stronie cudanakiju.pl

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

my w tym roku zabieramy naszego dzieciaczka i mojego chrzesniaka na basen ::): otworzyli nam nówkę w mieście wiec szał ciał jest ::):

a pozniej to już co tam sobie dzieciaczki wymyslą ::):

prezentów nie robimy bo dzieciaki mają mnóstwo zabawek, gier....miejsca juz brakuje.

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

panna'em
my w tym roku zabieramy naszego dzieciaczka i mojego chrzesniaka na basen ::): otworzyli nam nówkę w mieście wiec szał ciał jest ::):

a pozniej to już co tam sobie dzieciaczki wymyslą ::):

prezentów nie robimy bo dzieciaki mają mnóstwo zabawek, gier....miejsca juz brakuje.

świetny pomysł!

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie rację dziewczyny wspólne wyjście z dziećmi to super prezent,my też tak zrobimy w tym roku,juz wystarczy tych zabawek ,wszędzie się walają aby.A tak dzieci miło spędzą czas z rodzicami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem bardzo ważne jest to,aby spędzić ten czas razem z dziećmi,wspólnie całą rodziną. Może być to wyjście,wyjazd lub nawet zabawka,ale ważne aby dziecko czuło,że to wyjątkowy dzień i pamiętaliśmy o nim.

www.dzieckowita.pl - wszystko dla Twojego bobasa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agnes33

Ja uważam, ,że dla dziecka w tym wieku najlepszym prezentem będzie jakaś pamiątka. Z reguły rzeczy materialne takie jak zabawki, szybko odchodzą w zapomnienie.

Jest wiele ciekawych pomysłów na prezent dla maluszka. I nie muszą to być zabawki :)

mika_152
Macie rację dziewczyny wspólne wyjście z dziećmi to super prezent,my też tak zrobimy w tym roku,juz wystarczy tych zabawek ,wszędzie się walają aby.A tak dzieci miło spędzą czas z rodzicami.

Racja, czas spedzony z dzieckiem jest znacznie cenniejszy niż droga zabawka, która trafi w kąt, a z takiego wspólnego wyjścia dziecko i rodzice będa mieli miłe wspomnienia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agnes33

Jest wiele ciekawych pomysłów na prezent dla maluszków. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to na czym się w końcu u was skończyło? My idziemy w niedzielę do zoo, a dzisiaj był tylko drobny prezent w postaci kilku książeczek. Powinnyśmy podtrzymać wątek na inne okazje :) niedługo moja 7 letnia chrześnica ma urodziny i nie mam pojęcia co jej kupić. Bardzo rzadko się z nią widuję i nawet nie wiem na jakim etapie są takie dziewczynki. Orientujecie się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u nas w piątek festyn odwołany bo pogoda nieodpowiednia, w sobotę wyjazd do Krakowa na paradę smoków, dzisiaj do południa goście na obiad a popołudniu na przedstawienie

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ulla
u nas w piątek festyn odwołany bo pogoda nieodpowiednia, w sobotę wyjazd do Krakowa na paradę smoków, dzisiaj do południa goście na obiad a popołudniu na przedstawienie

No to baaardzo aktywnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agnes33

takie klocki w tym wieku bardzo dobrze się sprawdzają. Wiem to po swoich dzieciach. Potrafią godzinami układać te klocki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może kupić coś z czym dziecko mogłoby poszaleć na podwórku. Myślę tu np o rowerku trójkołowym. Taki rowerek, przeznaczony dla dzieci powyżej drugiego roku życia. Myślę, że sprawi on wiele frajdy i radości dziecku i jak rodzicom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...