Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Agnes33

Prezent na dzień dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam troszkę inny pomysł na "dzień dziecka". Z racji, że moje dzieci lubią przygody wybierzemy się całą rodziną na rejs promem po morzu Bałtyckim. A na nim wiele atrakcji wymyślonych specjalnie dla naszych dzieci :D
Sama już nie mogę się doczekać, w sumie każdy z nas ma coś z dziecka :D
http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/rejsy_specjalne/dzien-dziecka
Proszę, może też ktoś skorzysta z mojego pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardzo fajny ten pomysł:) my w tym roku pierwszy raz z Ola pójdziemy na dzień dziecka organizowany w naszej parafii, jeste tam sporo atrakcji dla dzieci wiekszych i mniejszych:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również możemy polecić wcześniej wspomniane zabawki Fisher Price. Ciekawą propozycją, która może spodobać się zarówno dziewczynce, jak i chłopcu jest zestaw ""Little People Wesoła farma", w którym znajduje się wesoła farma, figurka farmera Eddiego,figurki zwierząt (kura, konik, krowa, owieczka),trzy elementy ogrodzenia (płotek) i inne akcesoria. Jest to bardzo ładnie wykonana zabawka, która rozwinie kreatywność każdego dziecka. Zdecydowanie rekomendujemy zakup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samych pomysłów na prezent może być naprawdę bardzo wiele,ja akurat osobiście skłaniam się ku grom edukacyjnym lub planszowym dla tych nieco starszych dzieci,to świetna zabawa dla całej rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość joanna 19

My zabawki kupujemy tylko na urodziny i pod choinkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość joanna 19

Staramy się co roku inne, były już bobasy, Barbie, lalki monster high, puzle, różne gry, tablica z kredą, laptop edukacyjny zabawkowy,oczywiscie chłopcom pojazdy, pamiętniki itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość szalonamama

Ja z moimi znajomymi, którzy także mają małe dzieci zamówiliśmy dla nich klauny, które zapewniły im super zabawę i niezapomniany dzień! znaleźliśmy ich przez internet na stronie www.klaunpolska.pl . zobaczcie sobie ich funpage na facebooku, mają tam super zdjęcia! zabawa była przednia, polecam taką formę prezentów :))))))))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla malucha można kupować jeszcze rzeczy praktyczne – ubranka, zabawki, chociaż jak znam życie to zabawki szybko „wychodzą z mody” i są rzucane w kąt, chyba, że trafi się idealnie, a w ubranka i tak ubiera mama, więc to bardzo praktyczny prezent moim zdaniem :) polecam maxmia.eu, bo mają świetną jakość i sama ostatnio kupiłam tam sukieneczkę na preznet dla córki koleżanki :) dodatkowo zachęca to, że wysyłka jest za grosz, zwrot jest całkowicie darmowy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naszemu maluchowi na Dzień Dziecka zamówiliśmy rowerek trójkolorowy w Arti.pl. Musze przyznać, że sprawdza się rewelacyjnie, ponieważ używamy go częściej niż spacerówki. Nawet jak idziemy do sklepu osiedlowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też lubimy prezenty, które są praktyczne albo mogą zostać na dłużej.:)
I tak samo powtórzymy, że wspaniałym prezentem jest czas, wycieczka, zabawa- coś, co uczyni ten dzień specjalnym. Śladem po nim będą i wspomnienia i zdjęcia.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eleonorka

moje dziecko dostało na dzień dziecka elektroniczną kostkę do gry DICE + prezent do dzisiaj cieszy się ogromnym powodzeniem tak jak w dniu urodzin, a szczerze mówiąc to nawet my rodzice strasznie się wkręciliśmy w tą kostkę, dzięki niej spędzamy ze sobą więcej czasu każdego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o zabawki dla dzieci, u mnie hitem była ogromna, interaktywna kostka do zabawy:
http://www.zabawkismyka.pl/INTERAKTYWNA-OGROMNA-KOSTKA-CENTRUM-ZABAWY-SMILY-PLAY,p,1853

Szczególnie przypadł do gustu bębenek i pianko, super zabawka, polecam wszystkim. Nie tylko moja Amelka lubiła się nią bawić, bo każde dziecko które do nas przychodziło interesowało się tą zabawką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupuję zazwyczaj pluszaki bo każde dziecko to lubi a czasem mona kupić zestaw pluszak plus kocykhttp://www.anluxsklep.pl/pluszaki-z-kocykami/735-mis-z-kocykiem-polarowym-2-kolory-888-296.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co myślicie, gdybym chrześnicy podarowała wózek? Jakiś naprawdę fajny. Trochę się rozglądałam, ceny są bardzo zróżnicowane. Moją uwagę zwróciły jednak wózki Quinny. Mają tam naprawdę fajną ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Izunka, a jesteś pewna że rodzice dziecka nie mają jeszcze wózka? Z reguły jest to jedna z pierwszych rzeczy którą rodzice kupują, często jeszcze przed narodzinami dziecka. A jeśli mają to nie widzę większego sensu kupować czegoś co już mają, lepiej te pieniądze wydać na coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...