Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

witam
Megan
kochana trzymam mocno kciuki za zdrowie Tadzia:Całus:
Dziubala
super ze chlopcy maja zapal do dodatkowej aktywnosci. no co ty - kupowanie prezentow dla dziewczyn to pestka:D, dla chlopcow to ciezko:Padnięty::Oczko:
Justys
nie wiem co lubia hamerykanskie dziec:Oczko:i, powiem co jest u nas:D mozna jakies gry edukacyjne, plecaczek taki kolorowy lub pluszowy, bajki o ksiezniczkach - ksiazka lub plyta, zestaw plastyczny, no roznosci

http://by.lilypie.com/Tzvwp2/.png

http://lbyf.lilypie.com/Yhlwp2.png
nasz Aniołek

16.09.09http://lb2f.lilypie.com/rWIfp1.png
Odnośnik do komentarza

ita

Dziubala
no co ty - kupowanie prezentow dla dziewczyn to pestka:D, dla chlopcow to ciezko:Padnięty::Oczko:

:Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Justyś, przypomniało mi się, że w zeszłym roku kupiłam 6 latce piżamę z Hello Kitty, był to jej ulubiony prezent. Adaś jej dał i była zachwycona :Oczko:. W tym roku tej samej dziewczynce (ale już 7l.) planowałam kupić pościel z Hello Kitty, ale okazało się, że dziewczynka marzy teraz o Hanie Montanie. Normalnie nie nadążam :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Dziubala mi się wydawało że Hannah Montana (nie oglądałam nigdy) jest na topie u młodych nastolatek, jakie było moje zaskoczenie kiedy okazało się że to 6-7 latki. Fajne radości chłopaków
Starletka u nas też by kasa za karnet przepadła, zgodnie z regulaminem klubu, ale próbowałam skoro zajęcia się jeszcze nie rozpoczęły a już wiadomo było że nie da rady przez chorobę. I udało się

Własnie okazało się że Emilka która przychodziła do Szyma ma plan zajęć nie pozwalający jej przychodzić do nas przed 18 ::(: Muszę poszukać kogos nowego :( na min. dwa dni w tygodniu by nie ciągnąć Szyma na plastykę i basen z przedszkola. Marna atrakcja dla niego chodzić tam i czekać na Ulę po całym przedszkolnym dniu i wracać do domu na kolację.

Kciuki za Tadzia cały czas trzymam, Megan jest dzielna, choć głos zmęczony...

Odnośnik do komentarza

Infekcja niemal potwierdzona bo co prawda nie ma wyniku badania moczu ale bardzo gwałtownie rośnie żółtaczka która nie ma prawa już rosnąć jeśli dziecko jest zdrowe. Tadzio przez najbliższy czas będzie na oddziale noworodkowym pod lampami a Megan będzie chodziła go tam karmić.

Odnośnik do komentarza

Biedny Tadziu - zdrówka i sił dla Megan

Dziubala, Ann u mnie nie ma zainteresowania samą postacią Montany ale za to wszystkim co ma jej wizerunek. A dlaczego? Bo inne dziewczynki mają i Natalia też chce.
Na chwilę obecną szał padł na Hello Kitty i trudno mi wytłumaczyć, że nie wszystko można mieć :Szok:

Odnośnik do komentarza

witam,

trzymam mocno kciuki za zdrowie Tadzia i siły dla Megan!!

Dziubala moja Paolka ma pościel z hannah montana, ale dlatego, że dostała ją od dziadzia, miała żel pod prysznic i szczoteczkę do zębów- śpiewającą (a i nieśmiertelnik), ale nie fascynowała się nią.

Ann zdrowia dla Dzieci. A termin mi już wyznaczyli, teraz jestem w stresie czy zdążę się nauczyć wszystkiego...

Odnośnik do komentarza

Byliśmy z Maćkiem na lodach i rozbolał mnie brzuch. Wzięłam krople żołądkowe i trochę przechodzi. Nie ma się co dziwić, że bolał skoro mu taką mieszankę dziś zrobiłam :Nieśmiały:

starletka

Dziubala, Ann u mnie nie ma zainteresowania samą postacią Montany ale za to wszystkim co ma jej wizerunek. A dlaczego? Bo inne dziewczynki mają i Natalia też chce.

Mi właśnie nie chodziło o samą osobę tylko o różne rzeczy, na których ona jest, typu bluzki, torebki, piórniki itd. Marketingowcy nieźle się postarali :Oczko:

Puszek - dasz radę! Będziemy mocno trzymać kciuki :yes:

Odnośnik do komentarza

Dziubala

starletka

Dziubala, Ann u mnie nie ma zainteresowania samą postacią Montany ale za to wszystkim co ma jej wizerunek. A dlaczego? Bo inne dziewczynki mają i Natalia też chce.

Mi właśnie nie chodziło o samą osobę tylko o różne rzeczy, na których ona jest, typu bluzki, torebki, piórniki itd. Marketingowcy nieźle się postarali :Oczko:

najlepsze jest to, że gdyby nie przedszkole Natalia w ogóle nie zwróciłaby uwagi na rzeczy z tymi postaciami:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Witam

po dniu w biegu. Jutro kolejny dzień pędem. Dziś do pracy jechałam 2 godziny (zwykle ok. 40 minut) :Zły: Masakra.

Megan niech Tadzio goni szybko infekcje. Sił dla Ciebie :Całus:
Ann zdrowia dla Uli i Szyma. Sił dla Ciebie. I trzymam kciuki, by udało się znaleźć miłą osobę na popołudnia dla Szyma.
Alfik fajnie z baletem.
Dziubala oby entuzjazm chłopców nie minął.
Puszek zacisnę kciuki za obronę.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...