Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry
Hej kaskasto :Oczko:
Tasik super

U mnie rewolucyjny dzień, czyli nie mogę jechać do Megan ::(:, Szyma zostawiłam w domu (nie ma gorączki ale brzydko kaszle) - chcę podjechać do przychodni, niestety nie ma już numerków, pojadę p 14. licząc że może uda się go osłuchać. Rano odprowadzilismy Ule (Szym nie byl nieszczesliwy ze zostaje w domu), a ja ide pichcic mu jakąś zupę i obiad bo nie był dziś tu prowiantowany.

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

Po wczorajszym zebraniu mam jakiś niedosyt. Po ogólnym zebraniu z dyrektorką było potem zebranie w grupach. K był u Adasia, ja u Maciusia.
U Adasia do kupienia była książka za 68 zł i zaskakujące było, że nie trzeba się na razie składać na wyprawkę bo trochę zostało z zeszłego roku, a do tego pani dyrektor kupiła resztę. Ekstra! Składka ubezpieczeniowa 30 zł. Adaś został zapisany na taniec, bo na angielski nadal nie chce. O stawkę komitetu dowiemy się w październiku jak rada rodziców ustali wysokość kwoty. Szybko i na temat.
Natomiast u Maciusia nic się dowiedziałam bo przez 45 minut wałkowany był temat niegrzecznego Mateuszka. Rodzice dzieci jakby mogli to tego chłopczyka by do psychiatryka wywieźli :Zły:. Uważam, że mogli po zebraniu zostać i obgadać temat z mamą tego chłopczyka a nie pastwić się nad mamą i dzieckiem na forum publicznym. Tamta mama niezłego musiała mieć stresa.
Na zebraniu Maćka z tego wszystkiego pani zapomniała zebrać kasę na ubezpieczenie. A dla Maćka trzeba kupić tylko 4 rzeczy (bristol, blok techniczny, bibułę i brokat), bo resztę zapewniła pani dyrektor. Super :)


MEGAN BYŁAŚ DZIELNA, GRATULACJE!!!

Ann
już chyba dawno nie było takiego czasu by nie było żadnej MM w ciąży, a teraz musiałam zlikwidować na pierwszej stronie Czekamy na Maluszki :Oczko: ktoś to nadrobi?

A Ty nie myślałaś o maluszku? :Śmiech:

starletka
Ann
już chyba dawno nie było takiego czasu by nie było żadnej MM w ciąży, a teraz musiałam zlikwidować na pierwszej stronie Czekamy na Maluszki :Oczko: ktoś to nadrobi?

Może Dziubala? :Oczko:

karola
ja tez jestem za Dziubala :lol:


Optymistki :sofunny:

Mru – super z kartkami, dzięki :). A na spotkanie się szykuję :D

Kaskasto - witaj :)

Ann - zdrówka dla Szymiego!

Ita - brawa dla Marysi! :great:

Odnośnik do komentarza

Dziubala nie myślałam :Oczko:
Przykre zachowanie rodziców, takie rzeczy nie muszą być na tak ogólnym forum...

Co do wyprawki to u nas też u ULi nie musimy bo wszystko jest póki co. U Szymona nic Panie nie mówiły na razie. Zaskoczyła mnie stawka RR u Was ustalana, u nas to dobrowolne, bo to w ogóle (o czym się nie mówi głośno) jest tzw. dobrowolna wpłata.
Natomiast już wiem, ze u nas nie ma ulg przy drugim dziecku. Taka sama oplata stala.

Odnośnik do komentarza

Ann - w naszym przedszkolu to taka "tradycja", że RR ustala wysokość komitetu. Ale jest mówione, że to składka dobrowolna i jak ktoś nie chce nie musi płacić. A ci, których nie stać nie muszą płacić całej kwoty.
I jestem zaskoczona, że z tej kwoty komitetu bardzo dużo rzeczy jest opłacanych :yes:. A miałam porównanie do poprzedniego przedszkola Adasia. W tym przedszklu naprawdę mądrze gospodarują kasą :yes:
A nad maluszkiem to może pomyśl :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Szym wirusowe zapalenie gardła. Jak bedzie OK to moze w srode juz bede mogla go puscic. Chyba ze to sie w ogole szybko zwinie w nim. Zobaczymy

U nas z RR oplacane co miesieczne teatrzyki, co miesieczne koncerty, imprezy okolicznosciowe, prezenty na Mikolaja, pod choinke, na dzien dziecka, zakonczenie roku (najstarsza grupa), wycieczki, ochraniacze do przedszkola, upominki na Dzien Nauczyciela lub zakonczenie roku - kadra itp.

Dziubala myślenie teraz byłoby z mojej strony nieodpowiedzialne... nie mówię że nigdy nie ale też widzę metrykę :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...