Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Trusia
W sumie nie ma o czym pisać:wink: Jagódka w szkole na szczęście czuje się bardzo dobrze, ładnie mówi po angielsku (poprawia już rodziców:Kiepsko:), umie już pisać i czytać, zarówno po polsku jaki i po angielsku, więc odpadło mi czytanie bajek na dobranoc :lol: Piotruś jest kochany i gdyby nie to, że fatalnie śpi w nocy byłby dzieckiem idealnym :Oczko: Czy się zakorzeniliśmy? Sama nie wiem, gdybyśmy mieli wybór to pewnie wrócilibyśmy do Polski, ale raczej tutaj zostaniemy, nie ukrywam, że jest nam tutaj po prostu łatwiej.

A teraz uciekam spać, Piotrek ma katar, więc nasze fatalne nocki są teraz jeszcze gorsze:Kiepsko:

Dobranoc.

Oj Trusia Trusia :P tu cie spotykam ;) a na czerwcówki nie zajrzysz :36_1_4: oj nieładnie ;) proszę sie poprawic :)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

witam
wszystkiego najlepszego dla Dominika

Trusiu gratuluję mądrej córusi. Moja zna literki, ale czytać jeszcze nie potrafi.
Zobaczymy jakie postępy zrobi w ciągu tego roku.

Reniu Paolka tez idzie jutro na urodziny, na które czeka juz od prawie miesiąca.
Ma przyjaciółkę, o której jak słyszy, to prawie skrzydła jej rosną...
I czasem też tak się zachowuje, że zamknie się w sobie i koniec.

Ann kawał czasu. Ja sama się cieszę, że trafiłam najpierw na N, a potem tutaj. Mam dzięki temu wiele koleżanek (niestety nie tak jak Wy, ale dobre i co. Jest się komu wyżalić i pochwalić.):Usteczka:

Odnośnik do komentarza

śliczności Tadzio ;) - kawał chłopaka :D

Trusia mój Osek też 2005 ;) a Ty wbijaj na czerwcówki ;)

Ann zdrówka dla was ;)

a u nas ... dzieciaki oglądają bajkę, Nik poszedł spać (mam nadzieje ze uśnie, bo od kilku dni ze spaniem w dzień na bakier :/), Dominik na 11.45 do szkoły a Osek na 12.15 do przedszkola ...

upiekliśmy muffinki kokosowe ;) kto chętny ??

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...