Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Ann
Dziubala czemu :(
Ita dzięki za wieści
Puszek rejestracja ważna rzecz, i dobrego terminu obrony Ci życzę :)
Kaskasto zjadłabym mufinka. Mam formę, ale ciemną a piekarnik gazowy więc nie współgrają :( i mi się doły zawsze przypieką za mocno.

Ann a w papierowych foremkach (papilotkach??)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo :)

Adaś po wczorajszym judo już nie był tak zachwycony jak po poniedziałkowym :Oczko:. Spodziewał się innego rodzaju ćwiczeń, bo te co robił ma takie jak w przedszkolu. Ale na kolejne zajęcia chce iść, to dobry znak :Śmiech:
A Maciuś z przedszkola bardzo zadowolony. Rano wszedł na salę jak do siebie :Śmiech:. Jak go odbierałam po obiedzie to pani zaczęła od tłumaczeń, że... guz na czole i siniak na nosie zrobił się w wyniku zderzenia z dziewczynką w ogrodzie. Poza tym wszystko ok, Maciuś ładnie zjadł, ładnie się bawił, choć raz się przestraszyły bo Maciuś wołał na zmianę „ratunku” i „ałć”. Panie myślały, że się skaleczył zabawkami, a tymczasem Maciuś robił wypadki z autami i udawał ranne autka :Szok::Oczko:. Tak więc Maciuś dał się dziś poznać z różnych stron, i mówiły, że na pewno one i dzieci nie będą się przy nim nudzić :D

Dzielna Megan, a biedny Tadzik, trochę go leżenia czeka :(

Ann – powodzenia szukaniem odpowiedniej opiekunki.

Mru – mogę we wtorek, mam nadzieję, że nic minie wypadnie. Czekam na info o miejscu i godzinie :)

Odnośnik do komentarza

Martyna po 1 zajeciach baletowych bardzo jej sie podobalo
Bylam na zebraniu w przedszkolu badanie postawy wykazalo to co wiem stopy plaskie koslawe oraz kolanka idace do srodka
poza tym ciagle mamy zakorzenione se plenienie i juz nie mam pomyslu jak z tego wyjsc - poki co 3 rok z rzedu mamy zajecia u logopedy

w pracy mmnostwo roboty spie po 5 godz jestem zmeczona ale M dzielnie mi pomaga
w przedszkolu sie wkurzylam bo Pani dyr zabronila wkladac zaproszenia urodzinowe w szafki i nie mozna tez poprosic o pomoc Pan nauczycielek

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/DIae.jpghttp://lbyf.lilypie.com/DIaep12.png

http://lb3f.lilypie.com/DaJAp1.png

Odnośnik do komentarza

Ann
Tadziu nacierpiał się wczoraj, ma bardzo kruche i kręte żyły i do tego dużą wrażliwość na wenflony - trzeba było wymienić ten założony w środę i panie miały chyba kilkanaście podejść. Jest niemiłosiernie pokłuty ale bardzo dzielny

biedactwo ::(:::(:::(: niech szybko wraca do zdrówka
aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl o tym

Odnośnik do komentarza

starletka
Ann
Tadziu nacierpiał się wczoraj, ma bardzo kruche i kręte żyły i do tego dużą wrażliwość na wenflony - trzeba było wymienić ten założony w środę i panie miały chyba kilkanaście podejść. Jest niemiłosiernie pokłuty ale bardzo dzielny

biedactwo ::(:::(:::(: niech szybko wraca do zdrówka
aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl o tym

biedactwo, oby infekcja szybko ustąpiła a Megan i Tadziu wrócili do domku!!:Usteczka:

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo :)

Ja już mam 2 dzieci w domu, bo odbierając Maćka po obiedzie ten poszedł po Adasia i wyciągnął go z sali :Śmiech:
Zdążyliśmy do domu wrócić przez ulewą :). Fajnie, że już z domu nie trzeba wychodzić ;-)

Żal mi Tadzia, biduś sie nacierpi :(. Od razu mi się przypomniało jak mi pękały żyły gdy byłam w szpitalu (w ciąży z Adasiem), okropny ból :(

Odnośnik do komentarza

Tadziu jest bardzo dzielny i silny!!
bilirubina spadła z 18 na 12,5 i odstawiono lampy . Mocz w badaniu ogólnym ładny.
Przybiera ładnie, aktualnie 4500 g

Megan prosi byście pisały tu a nie milczaly by miała co nadrabiać :Oczko: i ściska MM tęskniąc

Wiecie... kobiecie w pologu raczej się nie odmawia :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...