Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

co tu tak głucho i cicho?
Weekend w górach bardzo udany. Szkoda, że tak w daleko w góry, że na weekend ciężko się wybrać. W sobotę powędrowaliśmy na Halę Gąsienicową i do Czarnego Stawu Gąsienicowego. Nasi mali piechurzy wywoływali uśmiechy i komentarze nie jednego turysty, zwłaszcza jak głośno i ochoczo wszystkich pozdrawiały. A w niedzielne przedpołudnie atrakcją były trzy kolejki: na Gubałówkę, grawitacyjna i z Butorowego Wierchu. Pogoda nam dopisała. Szkoda tylko, że trzeba było wracać. Dziewczynki już tęsknią za Tatą, a Marysia ledwo pociąg ruszył miała łzy w oczach.

Dziubala wszystkiego najlepszego.
Ann fajny kasztanowy dzień.
Megan cudny Tadzio.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Witam ::):

Dziubala - najlepszego

Renia Super, że wyjazd udany, zazdroszczę wypadu w góry.
Ann Fantastyczne ludziki kasztanowe, wracają wspomnienia z dzieciństwa::):

Tadziu cudny i super, że taki dzielny facet.

Readaptacją był ciężka, zupełnie inaczej niż na początku. Płacz już przy wyjściu z domu, w szatni ryk, w ciągu dnia już lepiej,ale nadal bez spania. Liczyłam ze będzie lepiej w tym tygodniu, ale dziś wstał z temp 38...No i po readaptacji. A dopiero się Przemo wykurował. No i właśnie odkryłam, że kot musiał rano śmignąć chłopakom między nogami. Nigdzie go nie ma. Będzie ryk nieziemski po powrocie z przedszkola. Super, nie ma to jak moc atrakcji.
A jutro mam ważny dzień, więc bardzo proszę o kciuki, dobre myśli, bo jakoś trudno mi się w tym chaosie teraz pozbierać...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32078.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35897.png

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

U nas chłopaki zadebiutowały w sobotę na kursie pływania :). Maciuś był z K, a potem ja z Adasiem. Obydwóm się baaardzo podobało, a ja byłam pod wielkim wrażeniem prowadzących. Był główny trener z 2 pomocnikami na 16 dzieci (Maćka grupa trochę mniejsza). Świetnie zajęcia prowadzili, a ile pomysłów na zabawę mieli, nieprawdopodobne.
A dziś dziwnie się czuję bo jestem od rana sama w domu :Śmiech: i miałam parę godzin tylko dla siebie :Śmiech:

Dziękuję za życzenia :Całus:

Megan - Tadzio słodki, niesamowite, że ma już 1,5 tygodnia ::):

Puszek - byliśmy z K w Bagateli na „Mayday”. Już mnie to nie śmieszyło tak jak za pierwszym razem, ale cieszyłam się z samego wyjścia z K, bez dzieci :Oczko:

Ann – super figurki kasztanowe, niezła frajda dla dzieci ::):
Bajki niestety nie znam.

Renia – słodki to musiał być widok jak takie małe dziewczynki pozdrawiają innych turystów w górach ::):
Fajnie, że Wam pogoda dopisała :)

Sliffka - ciężki początek tygodnia. Oby potem było coraz lepiej!
Jutro będą kciuki!

Sekundka - co u Was?

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Tadzik cudny. Megan trzymam kciuki zebyscie szybko wrocili do domu.

Ann to juz kasztany sa...bede musiala zobaczyc czy u na tez. Fajne zajecie miely Twoje dzieci.

Renia super, ze weekend udany. Twoje dziewczynki to juz zaprawione na gorskich szlakach. No i cekam na jakies zdjecia.......nie tylko z ostatniego weekendu ale z wakacji tez :)

Dziubala najlepsze zyczenia.
Fajnie, ze chlopakom sie spodobaly zajecia na basenie. W czasie tych zajec rodzice musza byc razem z dziecmi w basenie i uczestniczyc w zajeciach? Ile trwaja takie zajecia u Was i ile za nie placicie? Ja probuje znalezc jakies u nas ale jak na razie znalazlam takie ktore sa w cyklach dwutygodniowych tzn codziennie a mi to nie odpowiada bo czasami by kolidowaly z innym zajeciami w tym czasie. musze poszukac troszke dalej od nas chyba.

Sliffka zaciskam kciuki na jutro.

A my wczoraj spedzilismy popoludnie tez w gorach. Bylismy w jaskini, chlopakom bardzo sie podobalo a pozniej zrobilismy sobie piknik nad potokiem. Przejscie szlakiem ponad 5 km wcale nie sprawili chlopakom trudu a energii mieli po tej wyprawie wiecej niz zwykle :lup:
U nas juz zaczela sie piekna kolorowa jesien wiec na troche nas zapraszam obok.

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20050222_-8_Sebastianek+is.png

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20061203_-8_Kajtus+is.png

Odnośnik do komentarza

Witam

Renia - super weekend. Mam nadzieję, że będą fotki?
Dzieci na szlaku super wyglądają :Śmiech: Dominik czasem na czworakach większe kamienie pokonuje:Oczko:

Ann super kasztanowy dzień

Sliffka
ciężki czas - sił życzę i trzymam kciuki

Dziubala - super takie wyjście bez dzieci
Serdeczności Imieninowe

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny kochane, co ja bym bez zrobiła :Całus: Jesteście niezastąpione we wlewaniu otuchy w serce. A dzisiaj dodatkowo żołądek potrzebuje wsparcia, rozbolał mnie po obiedzie i cierpię. Nikt oprócz mnie nie, więc albo wyszły mi nerwy (tu tylko walnąć się po głowie i zapamiętać ten ból na przyszłość) albo wirus - już wolę pierwszą opcję....Wojtek cały dzień z temperaturą i zapchanym nosem, ale bez dodatkowych objawów, więc obserwujemy, na razie nawet nie zbijałam bo w ciągu dnia sama zeszła do 37,5 ale teraz znów 38, więc chyba na noc dostanie jednak Nurofen.
Kot się znalazł, błąkał się koło domu.
Przemo poszedł do przedszkola nieszczęśliwy i jęczący, a wrócił uradowany, bo dostał rolę księcia w Królewnie Śnieżce, przedstawienie będzie na Dzień Babci.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32078.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35897.png

Odnośnik do komentarza

dzień dobry
Sliffka :Całus: kciuki jak wiesz będą
Renia cudny weekend, czekam na fotki (na spotkanie też :) ) może w jakiś poniedziałek mała kawka?
Justys super wyprawa
Dziubala fajnie z zajęciami. Ja mam nadzieję że Uli uda się nadrobić wrzesniowe trzy spotkania i zacząć od października.
Sekundko co u Was
Ita hop hop!!

Ula ma od czwartku zielone światło na przedszkole, więc jeszcze dwa dni w domu i powrót. Szym zaczął dziś readaptacje, odpukać poszedł bez problemu,. smutek go jakiś dopadł jak wychodzili na plac zabaw ale chwilowy. Ogólnie zadowolony, jak wróciliśmy do domu (Ula poszła na plastykę) to przez ponad pół godziny słuchałam jak bawi się i śpiewa "Powiedz Jasiu, powiedz Olu..."

Odnośnik do komentarza

Sliffka kciuki trzymam, a żołądek niech nie dokucza.
Justys :Nieśmiały: zdjęcia z weekendu będą najwcześniej za tydzień, bo są w aparacie, a aparat z K w Opolu. A z wakacji już wybrane i gotowe do pokazania. Myśląc o zdjęciach z Tatr uświadomiłam sobie, że tych z wakacji jeszcze nie pokazałam. Postaram się to nadrobić.
Ann na kawę ja zawsze chętna, zwłaszcza w miłym towarzystwie. W przyszły poniedziałek mam nadzieję, że wreszcie będzie u mnie mój Tata.

Byłam dziś w przedszkolu na pokazowych zajęciach z nauki gry w szachy. Dziewczynki brały w nich udział i spodobało się. Umieją nazwać figury i poprawnie ułożyć na szachownicy. Mam nadzieję, że zbierze się grupa chętnych, a dziewczynki nie stracą entuzjazmu.

A w Poznaniu Sting... a mnie tam nie ma ::(: na pewno jest wspaniały koncert.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo :)

Wczoraj Adaś wyszedł z judo zachwycony, fajnie widzieć taką radość na buzi dziecka ::):. I znów się przypomniał z plastyką, a myślałam, że zapomniał, bo wolałabym żeby nie miał więcej zajęć. Ale z drugiej strony jak tak bardzo chce, to może jednak (jeśli zwolni się miejsce)? Jak myślicie?

Justyś – rodzice na basenie muszą być tylko z 3 latkiem. Rodzic (jeden :Oczko:) musi wejść z nim do wody. Natomiast 5 latka można zostawić samego na zajęciach. Ja byłam z Adasiem bo chciałam zobaczyć jak to wygląda (siedziałam na krześle pod ścianą). I chyba w sumie wszyscy rodzice byli.
Za Adasia płacimy 27zł/45min. (kupuje się karnet na trymestr), u Maćka wychodzi drożej 30-37,5 zł/45min., cena zależy od rodzaju karnetu (ilości wejść).

Sliffka – dobrego dnia! Niech wszystko będzie po Twojej myśli!
Zdrówka dla Wojtusia i brawo dla Przemka za rolę księcia :)

Ann - fajnie z bezproblemową readaptacją Szymiego :)

Renia – super z szachami :yes:. U nas są dla 6 latków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...