Skocz do zawartości
Forum

Najpiękniejsze imiona!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej mi się podoba jak rodzice wybierają imiona nie te najpopularniejsze w ostatnich np 3 latach:-) dziecko będzie chyba lepiej się czuło jak nie będzie wokół miało tak jak ona 5 kolezek o imieniu lenka czy zuza itd. Z mężem wybalismy Laurę póki co ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Joanna21

Mój mąż ma na imię Ariel i uwierzcie wcale nie kojarzy się z proszkiem do prania. :) do każdego imienia można w sumie przypiąć jakąś łatkę. A mój Ariel to na prawdę fajny facet! My spodziewamy się Zosieńki. Już coraz bliżej! Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy! :)

Odnośnik do komentarza

Hej mam suma Adriana i Mateusza. Cudnie chłopcy ale poczytajcie sonie znaczenia imion,one.podobno określają w jakim stopniu ich charakter. U nas się Zgadamy. Mati,anioł,dusza człowiek,wrażliwy,serdeczny i dobry dla ludzi.. ADI,egoista,pewny siebie wysoko podniesiona głową
Dobry człowiek ale bardzo dyskretnie to okazuje.
Było trzecie dzieciątko,miało być Alicja,Mają,Pola albo Kacperek,Franciszkiem Piotrem,Karolem....poronilam i juz nie wybieram.
Miło was się czyta,wybieracie to świetne zajęcie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki ja również mam w domu dwóch synów jeden to Wiktor drugi Milosz a teraz w trzeciej ciąży dla chłopca podoba mi sie Kostek (Konstanty) Kajetan i Szymon a dla dziewczynki Milena Jowita Roksana ale na dzien dzisiejszy jeszcze nie wiem co będzie wiec się nie przyzwyczajam do imion dopiero jak poznam plec zacznę na poważnie planować imie

http://www.suwaczki.com/tickers/h4zp3e3kqy3xs0af.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...