Skocz do zawartości
Forum

Wyniki konkursu fotograficznego"Pielęgnacja maluszka"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Margaretka gratulacje podwojne i dla pozostalych rowniez.
Alez sie ciesze.. to jest w ogole w moim zyciu pierwsza wygrana:)
jestem w szoku. nie wierzylam w to co zobaczylam:):):):)
zdjecie moje malej to te w rozwym reczniku i kwiatuszkami w pewnych miejscach ;p

ja dane tez wyslalam juz, mam nadzieje ze dobrze bo robie to pierwszy raz:)

Odnośnik do komentarza

meren_ree
zwycięzcom, choc przyznam, że jedna z nagrodzonych fotek jest bardzo...standardowa. Prosze nie odebrac tego jako złośliwośc, jestem szczera...i zastanawiam się czym kieruje sie jury przy wyborze fotki:)
pozdrowienia

a ktora twoim zdaniem jest bardzo standardowa jesli mozna wiedziec?
i chyba nikt sie obrazac nie bedzie przeciez kazdy moze wyrazic swoje zdanie :)

Odnośnik do komentarza

meren_ree
zwycięzcom, choc przyznam, że jedna z nagrodzonych fotek jest bardzo...standardowa. Prosze nie odebrac tego jako złośliwośc, jestem szczera...i zastanawiam się czym kieruje sie jury przy wyborze fotki:)
pozdrowienia

Wniosek z tego jeden: standardowe fotki też mogą być po prostu ładne i mogą chwytać za serducho :) I jedno szczęście, że nie muszą być bardzo wymyślne, by znaleźć się wśród wybranych. Słowa uznania dla jury :) Może dzięki temu zdjęcia będa po prostu oddawały urok tych wyjątkowych i zupełnie codziennych, ale jakże ulotnych chwil, a nie będą fotkami pozowanymi i niejednokrotnie pstrykanymi pod konkretny konkurs :)
Raz jeszcze słowa uznania i dla autorów zdjęć i dla jury :)

Odnośnik do komentarza

Maria30
meren_ree
zwycięzcom, choc przyznam, że jedna z nagrodzonych fotek jest bardzo...standardowa. Prosze nie odebrac tego jako złośliwośc, jestem szczera...i zastanawiam się czym kieruje sie jury przy wyborze fotki:)
pozdrowienia

Wniosek z tego jeden: standardowe fotki też mogą być po prostu ładne i mogą chwytać za serducho :) I jedno szczęście, że nie muszą być bardzo wymyślne, by znaleźć się wśród wybranych. Słowa uznania dla jury :) Może dzięki temu zdjęcia będa po prostu oddawały urok tych wyjątkowych i zupełnie codziennych, ale jakże ulotnych chwil, a nie będą fotkami pozowanymi i niejednokrotnie pstrykanymi pod konkretny konkurs :)
Raz jeszcze słowa uznania i dla autorów zdjęć i dla jury :)

poniekąd masz rację....choć nie uważam, aby większość z nas specjalnie "męczyła" dzieci wymyślnymi pozami pod konkretny konkurs. Osobiście uważam np., że nadrzędny aspekt w wyborze dobrej fotki to również jej "profesjonalizm" amatora, którym jestesmy właśnie my.
całusy

http://www.suwaczki.com/tickers/j36rs8fwbku9m72j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eglm4pteq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5er8ue6lm4.png

Odnośnik do komentarza

panna-em
meren_ree
z wygranych zdjęć gratuluje przede wszystkim autorom zdjęcia nr 3 (dzidziusz w wanience) i nr 6 (banda dzieciaków w wannie). Super!!!!pozdrawiam.

a reszta jest standardowa??

e tam ja sie nie przejmuje... dla kazdego rodzica jest jego dziecko najpiekniejsze.. a konkurs jest od tego ze jednemu bardziej podoba sie jedno zdj drugiemu inne.. nie dogodzi sie kazdemu w 100%... wg mnie moje zdj nie musi sie podobac.. nie wiem dlaczego jest standardowe.. moze dlatego ze mloda zamiast kremu po kapieli trzyma zabawki? cieszymy sie ze ktos na nas glosowal i ze udalo nam sie m.in. wygrac :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...