Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

zaraz sie postaramy dogodzic anulce i dobijemy pare stronek :)

nie pisalam nic od popoludnia bo zajeta na maxa, potem pojechalismy na zakupy, kolacja, dzieci spac, K do przyjaciela na foot a ja przed tv. ogladam wlasnie repoztaze i jeden na temat kryzysu, nie lubie takich programow ale jakos nie moglam wzroku oderwac i powiem szczerze ze strasznie sie boje przyszlosci..... ale moze zmienie temat :D

Odnośnik do komentarza

w ogole to witamy w domku INKE i MILENKE!!!!!!!!

gosiu kochana, zycze Ci duzo sil!!!! nie wiem co czujesz ale domyslam sie ze to jedno z ciezszych doswiadczen w Twoim zyciu!! jestesmy z Toba!!
kronkis, i za ciebie kciuki zacisniete, daj znac po jutrzejszym chirurgu....

gda, nie wiem za co trzeba kciuki zaciskac ale masz jak w banku! nie wiem jak mi sie uda dekorowac moje talerze rekami zacisnietymi ale zrobie co bede w stanie :sofunny:

starletka, kurde, a kopa w tylek chcesz?? ja Ci dam opuszczac rece przed dolkiem!!!

nefretete, dawaj, pomoge w zakopywaniu!!!!

Odnośnik do komentarza

mkarasowaska witam po dłuższej nieobecności :Śmiech:, gratuluję wagi i super rodzinki (fotki przesłodkie)

Martusia zdrówka dla Bartusia. Ja miałam zawsze takie kłopoty niejadkowe z Mikim. Na szczęście Maja co 5 minut rusza buzią, bez specjalnego zapraszania do stołu :Oczko:

witam nową mamę, pradzia rozgość się i dlaczego w depresji? czyżby przed premiera żłobkową?

Moniq superże z nadcisnieniem ok, to znaczy, że go nie ma :36_3_16:

Gda a co to za stres u Ciebie. Mam nadzieję, że odetchniesz :Oczko:

Mada super pierwszy dzień złobkowy :36_3_16::36_3_16::36_3_16: a co do kieratu, no cóż, będziemy tęsknić :36_3_16:
aha i przestałam liczyć ile przytyłam jak waga wzrosła o 22kg, więc do 23kg na 100% dobiłam :Śmiech::Śmiech::Śmiech: i też w 38 tygodniu :Śmiech:, na szczęście ważę o 1kg mniej niż przed ciążą :Śmiech:

Justyś fajowe zdjęcia Gajuni, a bawi się w chowanego czy a kuku? :Oczko: nie wspomnę o kurze domowej :sofunny:boska!

Anetka trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród, ładne fotki :Śmiech:

k8I gratuluję tych 3kg :36_3_16:

Gosia brak mi słów! Tule Kochana mocno. Popatrz na swoje małe cudo a ono doda Ci sił! będzie dobrze! musi być! :Całus:
Patusia zazdroszczę rozliczeń z US...mi jeszcze nie przysłali pita z pracy :36_2_42: a zawsze był w pierwszych tygodniach stycznia...ale cóż w sumie na urlopie wychowawczym jestem :lup:

Inusia Witajcie!!!! Super, że juz w domku. Jak zdrówko Milusi?

Asia chcesz i moje prasowanko, skoro tak dobrze Ci idzie? :Oczko:

kronkiś i Tobie współczuję przeżyć...o losie! o co chodzi z tymi guzami

na koniec pragne podziękowac za kolejne półtorej stronki i za to że wszystkie wymiotło spać :lup::lup::lup::glass: :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...