Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

gdanszczanka_27
Starletka, to wyobraz sobie,ze ja juz zwariowalam. Czynsz mi wzrosnie znowu... i za to male gowno bede placic 500 zl ponad

:Niespodzianka::Histeria:
my też w kawalerce - ciut większej bo tutaj jest chyba 34 metry
ale czynsz o 100 niższy

a to ogrzewanie macie gazowe?

Odnośnik do komentarza

martusia
gda wielkie gratki dla zuzanki ze juz ladnie robi na nocniczek. my jeszcze nie zaczelismy treningu toaletowego...

dziewczyny a czy uczycie na nocnik czy na kibelek z nakladka...???

co do rachunkow za gaz to sie nie wypowiadam.. masakra. u nas strasznie drogo!!

Martusia My korzystamy z nocniczka,i również w żłobku Panie uczą dzieci na nocnik (ale te z młodszej grupy)

Odnośnik do komentarza

było o gazie
to u nas nie ma ziemnego tylko butle
a ta skończyła się w momencie gdy chciałam zupę podgrzać dzieciom - głównie Natalce bo ona na 13 do przedszkola... wrrrrrrrr
no i chyba będzie miała wolne bo jakoś nie umiem jej bez obiadu do 18 zostawiać...

Odnośnik do komentarza

jestem juz z powrotem fakturki zlozone skarg brak wiec czekamy na wyplaty ...ale wsciekla bo M zalatwil przeglad ale sam. zostal u kolegi pod blokiem bo mu nieodpali :36_8_6::36_8_6::glass::glass:
Gda wyjasnijcie moze bo strasznie duzo jak za pare żeberek u nas znowu doplata za wode 200 a poprzednio 300 zwariowac mozna albo kapac sie raz w miesiacu
gratki za nocniczek, u nas niestety Wera ostatnio zahamowala w mowieniu i mowi tylko mama tata baba i czasami jakis dodatek, ale jak chce kupke to pokazuje pieluche i wtedy ja sadzamy i robi z siusiu to czesto bardziej przypadek, chociaz pokazuje pieluche ale kupki nierobi wiec wydaje mi sie ze kojarzy ze robi

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Zuzanka śpi,męczy ją kaszel kurcze jak jej to nie przejdzie to do lekarza się wybiorę,mam nadzieję że będzie ok bo w sobotę mamy imprezę rodzinną (50 urodziny rodziców T )dziś tato ma mi podrzucic pare rzeczy bo obiecałam że im pomogę a że siedzę w domu to czemu nie

Odnośnik do komentarza

radość serca
Patusiu ale serwujesz pyszności :)

Gda jak dla mnei to ta nadpłata mocno dyskusyjna... Mam nadzieję, że to jakaś pomyłka jest...
I gratki dla Zuzi za nocniczkowanie i wołanie siusiu :)

RADOŚC sama bym zjadła to,a ja nawet w domu chleba nie mam bo nie mam jak wyjśc a T do 18 w pracy

ZA NAS I NASZE SZCZĘŚCIE

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...