Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

widze zachwyt nad pracami Moni trwa, i słusznie...ja już kiedyś się zakochałam w jej pracach, ba! nawet miałam kilka gadżetów Moni wysłać, ale oczywiście przyszedł u nas kryzys i się zapędziłam z kłopotami w kozi róg, a potem zapomniałam...:glass:

Inuś
zdrówka, a co do rozłąki to u nas też wyglądało podobnie. Miki bardzo się usamodzielnił a dodatkowo przytył sporo przez te 4 dni mojej nieobecności w domu. Dziadkowie mają jakiś zbawienny wpływ na jego chęć jedzenia :Oczko:

Mada
:Całus: Wracaj do nas

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór, pamiętam o Was ale dziś miałam koszmarne popołudnie, B wrócił do domu po operacji kolana, a potem zaczęła się masa schodów które wyprowadziły mnie mocno z równowagi i musiałam i wciąż musze rozwiązać niemało problemów :Zły: (służba zdrowia). Jeszcze jutro wspomoże mnie Mama więc jadę załatwiać różne sprawy a potem już sama walczę z tym co mnie czeka. Potrzymajcie troche kciuki za moje siły i wybaczcie że nie jestem w stanie być na bieżąco, pozdrawiam Was bardzo serdecznie

Odnośnik do komentarza

u nas ok,małża tylko coś choroba chwyta ale walczy zawczasu :36_27_12:

Wiktorek nauczył się dłubać w nosie robi to nałogowo :16_10_9: ale jest w tym taki uroczy :11_9_16::11_9_16::11_9_16:
:lol:

ja ostatnio bzikuje z porządkami małe lokum i nie mogę dojść do ładu

Wiktorek mówi mało ale myślę że jeszcze nas zagada:D
We wtorek mamy szczepienie
W niedzielę mam teściów na ok tydzień czasu,w sobotę planuję zrobić serniczek :kucharz:

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...