Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam babeczki!!

mada, raz jeszcze, ciesze sie ze moglam sprawic przyjemnosc!! bardzo mnie zaskoczylas telefonem :36_4_9:

kasiu, niestety w styczniu, zeby zachowac jakis lad, musialam sie uporac najpierw z postami dotyczacymi moich swiatecznych prezentow, Twoje stronki sa zaprogramowane na sobote :) :36_2_51:

ineczko, zdjecie Milenki absolutnie sliczne!!! tak sie ciesze ze jestescie juz w domku i wszyscy razem!!

dziekuje bardzo wszystkim za komplementy i w kwestii mojego Noasia jak i prac mady, jestescie kochane!! inus, pamietaj ze i dla Was mam cos zrobic, bo jestescie juz w komplecie :D pomysl nad tym kiedys :D i polecam sie na przyszlosc
dodam tez ze mam jeszcze w planie kilka niespodzianek dla Was, tzn podkradlam jeszcze dwa trzy zdjecia niektorym z Was :) i kiedys poprosze o oadres. i z gory przepraszam ale nie jestem w stanie zrobic wszystkim, choc bardzo bym chciala, primo bo nie wszystkie zdjecia na forum nadaja sie do obrobki, niektore sa zdecydowanie nie w moich kolorach, tresciach, a i tez dlatego ze zrobic wszystkim to po prostu finansowo bym nigdy nie podolala. ale wierzcie ze bardzo zaluje ze nie moge! wiec mam nadzieje ze niektore z Was sie nie poczuja pokrzywdzone tym ze nie wszystkim zrobilam scrapa!! :36_3_16:

gda, czytam o tym Twoim achunku i az mi sie wierzyc nie chce ze to mozliwe by tyle placic!!

k8i, fajnie ze fotki Ci sie podobaja, co do salonu, tak, wiem ze niektorez z Was maja tyle powierzchni mieszkania ile ja salonu+jadalnia+kuchnia, dlatego nie lubie sie obnosic ze zdjeciami domku, w sumie nie jest on az taki duzy bo na parterze mamy tylko 80m 2 i tylko dzieki zagospodarowanemu poddaszu mamy 2 pokoje wiecej ( w sumie 120m2)

wejscie smoka diplodoka

za nas wszystkie, by usmiech goscil na twarzy, by optymizm nas nie opuszczal i by zawsze bylo duzo wiary i nadziei!!!!

Odnośnik do komentarza

Anulka
u nas z mówieniem rewelacja, nie straszne jej stwierdzenia typu: popatrz mama,
mama oć, mama daj mi, mama daj mlenio (tak mówi na mleczko), mama daj monia (smoczek), to moje, oczywiście wszystkie wyrazy nazywające członków rodziny typu mama, tata, babcia, dziadzia, Plotek (Piotrek mój bart), Lenia (Renia moja siostra), wujek (ze szczególnym podkresleniem litery K, podobnie jak w wyrazie tak), ciocia, Pan, piosenka to lat, to lat, dzije dzije nam, koci koci papci, dziemy babci, aaa koti wa (aaa kotki dwa), do tego ma niesamowity słuch i pieknie śpiewa jak na 16 miesięczną Panienkę..wie kiedy zaśpiewać wyżej, kiedy niżej...
:uff: to się pochwaliłam

Majusiu super :36_2_25::36_2_25::36_2_25:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

a nam udalo sie przebrnac zeszly rok bez chorób-wiec zeby nie było za lekko i pieknie po powrocie-ja jestem rozłozona:)nos czerwony, oczy załzawione-słowa wydobyc nie moge....oby tylko moje dziewczyny nie podłapały bo bedzie szpital w domu....tak wiec wpadam tylko was goroąco usciskac i zmykamy kapac Mile a potem do wyrka

Musze Wam powiedziec ze mimo iz strasznie tesknilam za Maja ta rozłąka ze mna wpłyneła okropnie na korzysc....nie musze wogóle byc przy zasypianiu, tata moze kapac...etc...juz nie ma tylko mama mama....no i pomijam fakt ze tesciowie utuczyli w 5 dni mi dziecko-wazy ponad kg wiecej

Moniq-ale cudne prace-jestem pod wielkim wrazeniem!!!!!i tez sie uśmiecham jak tylko zrobie fotki siostrzyczek:)

u nas z gadulstwem Maja sie rozkrecila przez ostanie 3 tygodnie-zawsze duzo mowila ale teraz łapie słowa typu grabki, popatrz, wstawaj, wnusia, taus(do tej pory byłtata), dziadzius,sanie, śnieg, ciocia....no i zaczyna łaczyc....choc oczywiscie odmiana daleko w tyle :) "dziadzius nie ma" "tatuś popatrz"
zdrówka potrzebującym
Kochane zmykam i wielki buziak na dobranoc

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...