Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry Kochane

Noc kiepska prawie nie spałam Zuzanka cały czas kaszlała to taki duszący kaszel już jesteśmy po wizycie u lekarza no i niestety antybiotyk ale co najważniejsze płucka ok wszystko poszło do góry

JUSTYNKA super że przechodzicie na antybiotyk doustny teraz tylko do przodu,to Ci Gajka tak psoci,Zuza to samo (moja mama wczoraj kupiła jej rybki i wędkę bo ona bardzo lubi ryby i teraz po całym domu chodzi i je łowi):36_1_1:

AGNIESZKA zdrówka dla Was

ANN zdrówka dla B mam nadzieję że szybko wróci do formy no i sił dla Ciebie

My dziś do 18 same :36_2_20:

GŁOSIKI W KONKURSIE ODDANE

Odnośnik do komentarza

Ogarnęłam mieszkanko i na dziś mam labę wszystko inne zrobione

MARTUSIA a może by Bartusiowi zrobic wszystkie badania??Moja Natalka też była takim niejadkiem wszystkie badania jej zrobiłam (wszystkie wyszły ok)po prostu lekarka stwierdziła taka jej natura

Odnośnik do komentarza

pradzia32
witam wszystkie mamy!!!mam córeczkę Paulinkę i synka Marcina (ma 8 lat).jutro idę na szczepienie trzecie DTP,stad moje pytanie do Was,jak wasze dzieci ja przeszły ponieważ słyszałam ,że odchorowuja to szczepienie??

Witamy gratuluję córci i synka,a co do szczepienia to Moje dziewczynki zawsze znosiły dobrze szczepienie nigdy nie było żadnych powikłań

Odnośnik do komentarza

madalenka
Witam :kura:

Dziecko zaraz wraca do domu. B dzwonil, ze jak go oddawal to bylo gorzej niz wczoraj...ehhh.///denerwuje sie/

Mada Kochana spokojnie na początku zawsze tak jest Kajtuś to mądry chłopiec i na pewno zrozumie że żłobek to miejsce w którym można się bawic że zawsze mama czy tato przyjdą po niego to dopiero 3 dzień (wszystko jest nowe dla niego)

Odnośnik do komentarza

witam :)
juz po wizycie
nadcisnienie Natanka wykluczone, uffff
Noas nienawidzi lekarzy, normalnie placze, krzyczy i sie zanosi ale ze on nigdy nie jest chory to jego jedyne skojarzenie z lekarzem to to ze on go kluje i ze boli, wiec niezadowolony. a w sekundzie jak tylko zrobila zastrzyk to jak reka odjal i sie usmiechnal, pacan jeden normalnie :lup: :lol:
wazy 10.900 i 85cm :) zdrowy, silny i wszystko ok :)
za miesiac ponownie bedzie wrzeszczal, losie moj..

witam nowa mamusie, pradzie :)

madus, kochanie, jedyne co moge Ci poradzic to nie brac sobie do serca tego ze dzis bylo gorzej!! dlaczego? bo i tak niczego to nie zmieni!! i maluch bedzie czul jak bardzo stresuje Cie oddawanie go do zlobka!! musisz sobie zakodowac w glowie ze jemu tam krzywda sie nie dzieje i musi sie przystosowac do sytuacji tak samo jak Wy, wiec normalne sa ui u niego hustawki..... bedzie dobrze!!

starletka, jak tam dolek?? zakopany juz???

patusia, a jak sie ma T, juz lepiej??

Odnośnik do komentarza

monikouette
witam :)
juz po wizycie
nadcisnienie Natanka wykluczone, uffff
Noas nienawidzi lekarzy, normalnie placze, krzyczy i sie zanosi ale ze on nigdy nie jest chory to jego jedyne skojarzenie z lekarzem to to ze on go kluje i ze boli, wiec niezadowolony. a w sekundzie jak tylko zrobila zastrzyk to jak reka odjal i sie usmiechnal, pacan jeden normalnie :lup: :lol:
wazy 10.900 i 85cm :) zdrowy, silny i wszystko ok :)
za miesiac ponownie bedzie wrzeszczal, losie moj..

witam nowa mamusie, pradzie :)

madus, kochanie, jedyne co moge Ci poradzic to nie brac sobie do serca tego ze dzis bylo gorzej!! dlaczego? bo i tak niczego to nie zmieni!! i maluch bedzie czul jak bardzo stresuje Cie oddawanie go do zlobka!! musisz sobie zakodowac w glowie ze jemu tam krzywda sie nie dzieje i musi sie przystosowac do sytuacji tak samo jak Wy, wiec normalne sa ui u niego hustawki..... bedzie dobrze!!

starletka, jak tam dolek?? zakopany juz???

patusia, a jak sie ma T, juz lepiej??

tak właśnie czytam o żłobku i juz się denerwuję ponieważ Paulinka też od lutego ma isc.dziś byłyśmy zobaczyc jak jest i nawet jej się podobało,ale to pewnie tak na poczatku,wszystko nowe,fajne i inne!

Odnośnik do komentarza

pradzai, nie mozesz sobie mowic ze na poczatku tylko fajne, skoro podjelas decyzje ze mala idzie do przedszkola to musisz sama siebie przekonac o slusznosci tej decyzji bo inaczej to sie bedziecie wszyscy meczyc!! bedzie dobrze, zobaczysz!! maluchy odkrywaja nowy swiat, to dla nich super sprawa!! choc i tak sie wypowiadam a mojez dziecko do zlobka nie chodzi, za to do opiekunki, ale i tam tez sa dzieci, choc duuuuzo mniej :D

Odnośnik do komentarza

MONIK super że Natanek ok a Noas to kawał przystojniaka,T ma się dobrze przeszedł najlżej choróbsko dziękuje że pytasz

PRADZIA Zuzanka chodzi to żłobka i jesteśmy zadowolone

GDA no to trzymam kciuki aby stres poszedł sobie

Zuzanka usnęła ciekawe ile pośpi (kaszel ją męczy)

A tak w ogóle to prosimy wszystkie wirtualne ciotki o głosik w konkursie

Odnośnik do komentarza

Moi kochani Panowie jada juz do domku. B dzwonil, ze po jego wyjsciu juz nie bylo dramatu = ladnie sie bawil, jadl obiadek (znowu wstal po dokladke - panie sie mnie pytaja czemu on taki lekki skoro tyle je - nie chciala mi wierzyc jak opowiadalam, teraz sama to widzi :36_1_19:), na spacerku siedzial w wozku...takze ulga niesamowita. Jutro pierwsze spanko!!! A ja sama siebie nie poznaje - jutro kosmetyczka, w piatek fryzjer, w sobote zakupy - a w poniedzialek do kieratu. pewnie nie bede Was za czesto odwiedzac. :le:

Moniq - ogromnie sie ciesze, ze zdrowko powraca Synusiowi!!! moj tez z tych trzesomajtek - jak lekarza widzi to szal w gabinecie!!!

Pradzia - witaj w naszym gronie!!! napisz cos o sobie i coreczce!! :15_9_25: teraz widze z perspektywy kilku dni, ze strach ma wielkie oczy - dzieci potrzebuja zmiany otoczenia i to My-Mamy nie radzimy sobie z tym. Maluchy sie swietnie aklimatyzuja!! uszy do gory i pisz smialo - ja tez jestem debiutantka zlobkowa :glass:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Mada super korzystaj ile sie da, po takim spa dopiero wrocisz z humorem
Moniq super ze wszystko oki u lekarza, u nas Wera panike robi jak tylko wejdziemy do gabinetu, chociaz ostatnio jestem w mega szoku bo jedna lekarka starsza kobitka tak ja zagadala ze patrzyla i nawet nie jeknela, i efekt tego taki ze wczoraj na kontroli zaczela pisk,ale za chwile ciiisza ( po mimo ze to byla inna lekarka ta przez ktora zaczela sie tak bac, bo jak byla mala to podchodzac do niej szurnela krzeslem..)
Ann super ze juz od poniedzialku wracasz do pionu oby B szybko doszedl do siebie
Gda a co to sie dzieje?
Pradzia witaj
Aga a jak u ciebie po wizycie ? jak sie czujesz? jak te krwawienia?
Patusia glosik oddany
Wera padla obiad sie robi a ja czekam na M bo wraca nowym autkiem ciekawie w jaki stanie bo jak taki jak ostatnio kupil i juz go sprzedal.. to chyba w nim zamieszka hehe dobrze ze mam jeszcze rozowa sprawna strzale dla siebie

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...