Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam szybkim rzutem:)
streszczenie:

witam nową mamusię :) zostańz nami i pisz jak najczęściej>
ciesze sie niezmiernie z powrotu Mkarasowskiej(superowe zdjęcia,a Ty mega laska-czekamy na Twoją dietę cud),Bloomoo:) nie znikajcie juz
Gda-co się dzieje?mam nadzieję,ze nic złego?daj nam znac jutro o co chodzi!ściskam!
justyna-cieszę sie ,ze Gaja wrca do siebie i będzie antybiotyk do usatny:)a miejsce na kupkę -oryginalne:36_15_9:
ann-mam nadzieję,ze dacie sobie radę.jakby jakies zakupy trzeba było zrobić czy coś -daj znać!pomogę!jak B się czuje?
moniq-super,ze wszystko z Natankiem ok!Noaś-superowe wymiary!a ja nadal czekam na foty pokoju ;)
kasia-żeby już te końcowe dolegliwości minęły.bo ile mogą Cie tak męczyć?zdrówka!
martusia-koniecznie z Bartem do lekarza idż i zrób mu wszystkie badania.współczuję zmiany koła:(
mada-widzisz,jakiego masz dzielnego mężczyznę w domu?super,ze Kajtulowi żłobek przypasował.i ja sądzę,ze pati będzie wniebowzięta jak pójdzie do dzieci :)a tobie zazdroszczę "czasu dla siebie" :)
starletko-co do kwiatka to moge Ci polecić zamiokulkasa http://dom.gazeta.pl/ogrody/1,72157,1719840.html
nie bardzo lubi światła a podlewa sie go raz na tydzień.jest ładny i ma efektowne liście!jak Twój dołek kochana?mam nadzieje,ze juz zakopany?albo chociaż przysypany?
anetko-sex+schody+umycie okien= szybki poród :) nie no żartuję;)spokojnie,urodzisz niebawem.pięknie wyglądasz brzuszkowniczku.
agnieszka-pamiętaj-uważaj na siebie!
olimpia-bardzo się cieszę Twoim szczęściem!super,że wnosisz tu troche swojej radosci:)a dominikanę-kiedyś sobie odbijecie;) z nawiązką:)
nefretete-heheh mam nadzieje,ze tym razem M przyjechał pięknym rumakiem ?;)dobrze,ze Wercia wychodzi na prostą!oby tak dalej!bo trzeba się w końcu spotkać!!!!
czy Inuś z MIlenką już w domku?ktoś ma newsy?

no to i ja sie pochwalę( na razie mały efekt ale od piątku 3 kg mniej:)).jeszcze trochę przede mną ale DR!z ćwiczeniami juz lepiej-mięśnie już tak nie bolą!!

kochane,mam do Was pytanie:
czy jak Waszym dzieciaczkom idą zęby to czy robi im sie pod tym wychodzącym zębem taka gulka (narośl),która krwawi?no bo pati się coś takiego zrobiło pod niewyrżniętą górną czwórką:(pod tą naroślą czuję twardy ząb,ale nie wiem co mam zrobić? (na dentyste na razie kasy brak ). do tego ma katar taki zatykajacy,jak przy wychodzącvych zębach.bedę wdzieczna za rady!

od ponad godziny próbujemy położyć naszą gadzine spać i nie udaje nam sie to!moze zaraz sama padnie!oby....

ściskam wszystkie mocno

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

dzielne z Was kobity!!!! choc czasami naprawde mam chec podrzucenia Ali do dzieci, niestety w okolicy nic nie ma

a ja nie mam ani jednego zdjecia z czasu ciazy, ogolnie jestem anty nastawiona do aparatu a wtedy to mordowalam wzrokiem;

Odnośnik do komentarza

k8i witaj kochana!!
wlasnie o Tobie myslalam i zrzucilam na kompa zrobione wczoraj zdjecia salonu :D zaraz bede wstawiac :D

nie wiem za bardzo co to za narosl, fakt ze dziaslo nieco twardnie i moze robi sie jakis podskorny skrzep?? gdybam bo nie wiem

gratki zrzuconych 3kg, to w 5 dni tyle zrzucilas?? to chyba Ty musisz cos pwoiedziec o diecie cud! rewelacja!! ale Ty chyba nic nie jesz?????

oh, masz zamiokulkasa! marzy mi sie ale nie mam juz miejsca na kwiaty... moze jak juz na dobre wykonczymy gore to sobie kupie....
moja gadzina spi, druga ide polozyc bo panie mi przed wieczorem a mam troche zajec przewidzianych...

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witaj K8i, niestety nie pomoge ale moze do eksperta napisz na szybciutko????chyba jest,
buziaki dla Ciebie i Patusi, niech katar szybko znika,

Nefretete- nie bylam u gin, przeziebienie mnie maczy wiec nie bede sie pchala do ludzi i zarazala, zreszta juz nie krwawie, jak byl to krwiaczek tak jak ostatnio to w kazdym razie jakis mini i go nie ma, zreszta co mi gin powie???za mam odpoczywac, lezec i nie dzwigac, awykonalne!!1
jak Wercia????ile dni jeszcze tego antybiotyku zostalo???

Odnośnik do komentarza

moniq-też mi sie wydaje ,ze to wylew podskurny,ale poczekam jeszcze i zobaczę co będzie sie działo!jak do jutra nic sie nie wykuje to będę musiałą iśc z małą do dentysty:(co do diety-stosuję dietę 1000 kalorii (wg polecenia nefretete),ale tak się zawzięłam,ze chyba wychodz trochę mniej niż 1000.a zamiokulkasa polecam gorąco!jest piękny i mało wymagajacy :)hmmm czy któraś mogłaby mi go przesadzic w większą doniczkę?bo ja nie mam pojęcia o przesadzaniu kwiatów!!!

co do przybranych kg w czasie ciaży to poprosze o przekazanie palmy pierszeństwa mnie:) 30 kg na +!wcale nie ma sie czym chwalić!!!!wstyd,aż mogłabym zapsć sie pod ziemie!no ale skutecznie zrzucam pozostałości!

justyna-oplułam ekaran na widok Gaji,jako kury domowej :):):)super dzieczyna:)

aguś zaraz nastukam do eksperta dentysty

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

Zuzanka wstała (nie było tak źle kaszel na początku a później ok nawet sprawdzałam czy oddycha antybiotyk chyba zaczął działac)

K8I brawo zrzuconych kilogramów,buziaki dla Patuli

JUSTYNKA myślałam że się posikam jak zobaczyłam Gajkę

Moja mama była pełna podziwu jak zobaczyła ile Zuza je zupy

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

my u Ali wlaczamy na cala noc nawilzacz (przed pojsciem spac juz chodzi jakas godzine), wczesniej jest wietrzone,niestety my mamy nawiewy cieplego powietrza wiec jest kaszmar, chyba gorzej niz od kaloryferow,

Ala spi na tarasie opatulona i jak na rzie nie kaszle, wystarczy ze w domu jest i zbliza sie wieczor to jest masakra, ale i tak o niebo lepiej niz bylo

Odnośnik do komentarza

agnieszka, bierz czekolade, a co, nalezy Ci sie!!

justyna, zaplacze sie ze smiechu, kura domowa jest BOSKA

k8i, jestes dzielna babka, trwaj w tej diecie ile mozesz!! brawo
ja nie mam sily do diet, chlopakom musze robic dobre obiady a ze sama lubie to co gotuje to jak tu nie jesc :lup: ale juz pow oli zaczynam sie przyzwyczajac do moich kg, i tak nigdy szczupla nie bylam, nawet jesli wchodze do rozmiaru 38/40 to wiem ze sadelka mi sie zostalo, trudno, jak kiedys samo sobie pojdzie to sie uciesze, byleby go nie przybywalo :lup:

Odnośnik do komentarza

justyna@
Agnieszka31
Patusia- super ze jest lepiej, a nawilzasz pokoj????u nas np jest strasznie sucho i to bardziej podraznia Ali gardlo

ja kupiłam nawilżacze na kaloryfer takie gliniane podobni najzdrowsze

ja też takie mam
ale nie wiem czy wilgotność większa

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Właśnie wrocilam z Gdanska. Nie bylo naswietlania bo jak lekarz zobaczyl moja piers to o malo zawalu nie dostal. Jedna wielka sącząca sie rana. nie bede miala juz naświetlan bo moja skóra jest za delikatna, niestety przechodzę na chemie::(: ::(:

Odnośnik do komentarza

Gośka
Witajcie. Właśnie wrocilam z Gdanska. Nie bylo naswietlania bo jak lekarz zobaczyl moja piers to o malo zawalu nie dostal. Jedna wielka sącząca sie rana. nie bede miala juz naświetlan bo moja skóra jest za delikatna, niestety przechodzę na chemie::(: ::(:

GOSIU całym serduszkiem jestem z Tobą :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...