Skocz do zawartości
Forum

Razem raźniej... Klub "Grubasów" ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

znam to kupiłam jensy prezd ciąża i leżą nowe praktycznie i nie mogę w nie wejść tzn wejdę ale gorzez ze zapięciem .

Silna silna :)) Nawet męża wczoraj wyzywałam jak chceiał u babci wziąść placek bo on też przez post nie jue słodkiego :))

Odnośnik do komentarza

Heja babki :)

Trochę mnie nie było, bo cały weekend nie włączaliśmy kompa :) Ja się zważę dopiero w środę, choć pewnie nic z tego czekania nie będzie, bo co prawda trzymam sie, ale chyba powinnam się więcej ruszać.

W sobotę byliśmy na urodzinkach chrześnicy M, na szczęście jedzonko było lekkie i tak też się czułam po powrocie do domu. A wieczorem poszliśmy z M na UWAGA!!! - na dyskotekę!!! No i tańczyłam tam prawie non-stop od 23 do 3 rano, aż mnie nogi bolały :) Mam nadzieję, że jeśli się nie odchudziłam, to przynajmniej spaliłam te browary, co ich sobie nie żałowałam :hahaha:

A wczoraj były imieniny babci M, a tu na szczęście jedzenie mi nie smakowało, więc też nie poszalałam. Kolacje dalej utrzymuję lekkie - jakiś serek wiejski (niestetyu na spółę z M, bo się zawsze napatoczy...), jakiś owoc albo sałatka owocowa.

A dziś gotuję na obiad zupkę jarzynową. Musimy mieć jakąś bombę witaminową po sniadaniu, bo nic mi się nie chciało szykować i były parówki :(

http://suwaczki.maluchy.pl/li-26026.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68097.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Bozena a nie lepiej bylo zjesc czarny chlebek? Ja na obiad mam piers w sosie pietruszkowym i kasze jaglana

Asia to była bułka grahamka.

coś taka cisza dziś.
ja w domu z córcią, trochę chora, teraz piję kawkę ale taką slabą bez niczego,idę po jabłko, a za godzinkę zjem jogurcik na kolacyjkę

miłego wieczorku

Odnośnik do komentarza

witajcie
wróciłam z cwiczen i wcinam własnie serek wiejski....... wiem wiem do 18:30 późneij nei jesc ale mały serek nic więcej :)
ja juz obsesje mam jakąś na punkcie wagi jakbym mogła to co 5 minut na wage bym wchodziła.....

Odnośnik do komentarza

Polki i dieta kontra cellulit
Skrócone zasady
1.Konkurs trwa od 10.02.2010 do 10.03.2010
2.Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zalogowanie się na stronie Vichy Consult według Laboratoriów Vichy oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego uwzględniającego:
a.Odznaczenie informacji o tym skąd użytkownik dowiedział się o akcji Polki i dieta kontra Cellulit
b.Dołączenie swojego zdjęcie
c.Opisanie, dlaczego uczestnik chce uczestniczyć w warsztatach
3.Do dnia 12.03.2010 jury wyłoni 20 osób, które wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez ekspertów Vichy, dermatologów, dietetyków i trenerów osobistych
4.Do dnia 12.03.2010 organizator skontaktuje się telefonicznie z wybranymi osobami, w celu potwierdzenia ich uczestnictwa w warsztatach.
5.Warsztaty odbędą się w dniu 15.03.2010 w Warszawie

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

AgaiLila
Szani
co tu taka cisza.........
ja powiem Wam że weszłam rano na wagę a tam : 87,300 :)

e no, tylko pozazdroscic:) Ja ostatnio troche poluzowalam z dieta(w koncu od listopada sobie zaolwalam) a intensywnie cwicze:) dzis przebieglam 5km:D

od listopada ja od kwietnia 2009 juz.... no ale warto :) mam takie dni ze mówie sobie ze dzisiaj pofolguje ale jak widze efekty które juz mam to jestem zawzięta dalej :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...