Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Mój maluszek po usg w 12 t 3 d ma 7 cm ;) jest prawie tydzień starszy niż z terminu om a to dziwne, bo owulacja była trochę później. Widocznie duży będzie i chyba ma jajka :D starałam się dokladnie 13 cykli o ta ciążę, z cora zaszlam w 1 cyklu. Teraz pomógł mi duphaston ;) tutaj gdzie ja jestem kwas foliowy i omega 3 bierze się całą ciążę. A do smarowania używam oleju kokosowego, cudnie pachnie i sama natura :) rozstepy i tak mam po pierwszej ciaży więc teraz też się spodziewam, moja mama też ma, ale za to niemal bezboleśnie urodziła 7 dzieci :D ja pierwsza miałam cc, teraz mam dużą nadzieję na sn.

Odnośnik do komentarza

to jak cos to pij chociaz wode z cukrem, zeby troche cie trzymalo na nogach, sprobuj mleko moze jeszcze bo ja jak mam mdlosci to po mleku przechodzi...

ja mam dzisiaj lenia, wyjelam piersi z kurczaka z zamrazalnika i mam chec na kotlety ale nie mam checi ich robic .... bo jak pomysle ze musze odkroic kosc i potem smazyc to mi juz rosnie wszystko...
mimo tego ze czesto jest , bardzo bo nawet co 2 godziny albo czesciej to weszlam dzis na wage i jak wazylam 65kg tydzien temu to teraz waze 64kg ale to norma w poczatkowej ciazy chociaz juz sama nie wiem... :)
macie cos na polepszenie humoru i na "lenia" ??:D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dzwonilam do poloznej, mam jesc papke z marchewki i same suche gotowane warzywa nic mlecznego co mnie zdziwilo... no i wode z cukrem pic. Ja na lenia mam sen hehe a na polepszenie humoru obejrzyj "piosenkę ciazowa" kabaretu hrabi, ka ostatnio przy niej płakałam i sie smialam... te hormony...

Dzis w domu gotuje facet bo ja marze tylko o lozku i paczce husteczek i placzemy :(

Od kiedy mam przypadłości ciążowe w domu panuje straszny haos... nie mam sily tego ogarnac. Moze w sobotę

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyskjoy7fhx0es.png

Odnośnik do komentarza

Chaos w domu... Nawet nic nie mów... Niedługo już rolet nie trzeba będzie u mnie zasłaniać, okna takie brudne:( A ja jak wracam po 10-11 godzinach pracy to ledwo obiad jakiś robię, o grubszych porządkach nie ma mowy. Muszę męża zmobilizować do sprzątania i pomyśleć o paru dniach wolnego dla siebie i Maluszka:)

Odnośnik do komentarza

zuzia.be27
Co do szkół rodzenia....warto czy nie? Bo ja nie czuję potrzeby, żeby chodzić w takie miejsce i razem z innymi ciężarówkami sapać itd itp :P Nie lubię takich zbiorowych "ćwiczeń". Z moich znajomych nikt nie chodził.

cudów nie nauczą, ja chodziłam dla zabicia czasu do szkoły którą prowadzi moja gin.
bylo fajnie, ale teraz juz nie pójdę. chyba ze wprowadzą ćwiczenia gimnastyczne.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

~marggaret84
koniczynka malenstwo jakie juz duze, gratuluje. Piekne zdjecia takie wyrazne. Super:)
Dziewczyny mam pytanie wiecie kiedy najlepiej mozna zrobic sobie takie pamiatkowe badanie 3d\4d na plycie? U mojego lekarza nie ma takiego sprzetu. I zastanawiam sie w ktorym miesiacu je wykonac prywatnie?

jak ja robiłam w poprzedniej ciąży, to mówili mi że najlepiej między 20 a 24 tc

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

sheViolet
@Julka Dziecko MUSI mieć tak na prawdę tylko 1 rzecz. Twoją miłość. Cała reszta to tylko dodatki, więc się nie przejmuj, bo rodzina na pewno Ci pomoże. Wyprawkę dla dziecka może ktoś Ci pomoże skompletować po groszach albo nawet za darmo. Myślę, że nawet jakby było bardzo źle to na dziewczyny z forum będziesz mogła w jakimś stopniu liczyć :) Najważniejsze to idź do lekarza, żeby dziecko było zdrowe, reszta się ułoży. Nie w takich sytuacjach były dziewczyny i dobrze się skończyło (u mnie w mieście np. 13latka kiedyś bliźniaki urodziła....).

@Zuzia i @Osłona z kwasem jest tak ze do 12 tyg dziecku jest potrzebne do rozwoju, później już nic nie daje. Ale jeśli nie bierzecie preparatów wit tylko sam kwas to ja bym nie odstawiała, bo my polki mamy z natury braki kwasu i dla samych was jest korzystny. Wiem, bo moja dawna gin kazała mi brać, pomimo, że dziecka jeszcze nie planowałam.

w poprzeedniej ciąży a raczej przed nią i teraz przed tą także braliśmy kwas wspólnie z mężem. teraz też mam zaleccenie do 12 tc,ale tak jak piszesz- nie szkodzi.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Happy93
Ja mimo mojego młodego wieku (w czerwcu 22lata) starałam się z moim narzeczonym ponad rok..
Przez cały ten okres zrobiłam chyba milion testów aż było mi w pewnym momencie wstyd iść do apteki bo wszystkie Panie już mnie tam znały :D. No, ale gdy nadszedł ten wieczór kiedy znowu skusiłam się zrobić test, zobaczyłam dwie kreski, pobladłam, spociłam się, zaczęłam płakać i poleciałam do mojej miłości, która wpadła w szał na rękach mnie nosiła i płakała razem ze mną. CUDOWNY WIECZÓR, PRZEPIĘKNY CUD!!! Nie wyobrażam sobie teraz życia bez drugiego serduszka <3
<br />

ja tak miałam z tymi testami w pierwszej ciąży.

teraz 13 miesięcy trwalo finansowanie aptek :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Witam BRZUCHATKI :) My z mężem odstawilismy gumki chyba we wrzesniu . I pilnowalam dokladnie kslendarzyka zeby owulacji nie ominac i swiece nawet robilam iiiii nic. Po powrocie ze swiat u rodzicow nadrabialismy zaleglosci w łóżku i ani przez moment nie myslalam o robieniu dzieci no i pozniej mialam przed okresem lekkie krwawienue i bole brzucha no to juz sie przestraszylam ze znow cysta a tu u gin wyszlo ze w ciazy ... nie moglam uwierzyć beczalam na tym jej łóżku i dziekowalam.
ja smaruje sie na zmiane olejkiem z awokado i ze slodkich migdalow bo akurat je wczesniej sobie kupilam do buzi. I chyba lepiej mi na nie cialo reaguje bo po zwyklej oliwce z johnsona mialam takie suche sutki ze az o materiał koszulki tarlo a teraz juz nie. Zaraz ide do ortopedy sie dowiedziec dlaczego mi czesto dretwieje prawe udo z przodu...buziaki

Odnośnik do komentarza

doczytałam was:)

ja dzisiaj zobaczyylam monstrum :D tzn brrzuch,
i stwierdziłam że wogóle mi hormony nie skaczą. poprzednio byłam jak wulkan albbo bomba zegarowa a teraz nic.
czekam do poniedziałku na wizyte. skórę mam tak ususzoną jak rodzynek a smaruje się calutka od stóp po włosy 4 razy dziennie. w życiu nie miałam problemów a teraz cycki suche na wiór...

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

że i też skóra wyschła na całym ciele, szczególnie łydki i plecy. Mimo ogromnego lenistwa od 3 tyg. Dziś w końcu umyłam okna i ogarnęłam burdel nawet ciasto marchewkowe właśnie mi się piecze.
A co do starań to pół roku schizowałam się brakiem efektów. Liczyłam mierzyłam mój już też podłamany uznał że strzela ślepakami aż tu nagle na początku lutego wystarczył jeden raz i trafiliśmy całkiem przypadkiem (pamiętam bo wtedy mieliśmy okazję tylko raz w tygodniu) także śmiejemy się że w gruncie rzeczy zaliczyliśmy wpadkę ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

justyna12315 widze ze na podobnym etapie ciazy jestesmy :) na kiedy masz termin wyznaczony??
Ja mam niby na 29.10 ale z ostatniego USG wyszlo ze 1.11.
ale za to ze mam miec CC to 2 tyg wczesniej bedzie...
Tak po cichu mam nadzieje ze jednak malenstwo urodzi sie po 21.10 bo ja i moj jestesmy skorpiony wiec jeszcze jeden by byl :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja już po prenatalnym :)
Wszystko jest pięknie :D Doktor powiedział, że kompletnie nie ma się czym martwić :)
Dziecko ssało sobie kciuk i olewało starania doktora, żeby się trochę poruszać :P 17 to taka godzina, o której my odpoczywamy przed tv :P
CRL 62,00 mm / 160 uderzeń na minutę serca, przezierność 1,4 mm :)
Doktor obejrzał i stwierdził, że raczej to będzie Marycha :P hehe

monthly_2015_03/pazdziernikowe-maluchy-2015_27289.jpg

Odnośnik do komentarza

zuzia.be27
Ja już po prenatalnym :)
Wszystko jest pięknie :D Doktor powiedział, że kompletnie nie ma się czym martwić :)
Dziecko ssało sobie kciuk i olewało starania doktora, żeby się trochę poruszać :P 17 to taka godzina, o której my odpoczywamy przed tv :P
CRL 62,00 mm / 160 uderzeń na minutę serca, przezierność 1,4 mm :)
Doktor obejrzał i stwierdził, że raczej to będzie Marycha :P hehe

gratuluję i zazdroszczę!!!:)

dziewczynki podobno mają wykle tętno powyżej 140:)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

magalena3 według obliczeń lekarza i internetowego kalkulatora na 28.10 jeszcze nie obliczał mi na podstawie USG. Ja tak mam ze swoimi rodzicami ja 11 mama 13 a tata 15 styczeń a maleństwo jedyne z całej rodziny w sumie rodzin bo mojego również, będzie z października.
zuzia.be27 Gratuluję jest prześliczna i jaka już duża ;) ważne że zdrowa :*

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Mam załamanie nerwowe od pol godziny rycze...
Szukalam jakiejs ladnej wiazaneczki dla Agatki i nie moge przestac płakac.... :(
Jakby tego bylo malo siedze sama w domu i mi niedobrze... :(

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
Mam załamanie nerwowe od pol godziny rycze...
Szukalam jakiejs ladnej wiazaneczki dla Agatki i nie moge przestac płakac.... :(
Jakby tego bylo malo siedze sama w domu i mi niedobrze... :(

tęsknisz.... nie umiem pocieszyć choć bardzo bym chciała.
ja najcięższe sytuacje muszę przespać.

w razie czego jesteśmy tutaj.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...