Skocz do zawartości
Forum

Uwaga na sklep internetowy Bajkowe Wnętrza Kids - oszuści


Leuk3o

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy przyszli rodzice! Chciałabym was ostrzec przed sklepem Bajkowe Wnętrza Kids. Niech nie zwiedzie Was profesjonalnie wyglądająca strona i brak negatywnych komentarzy- wszystkie nieprzychylne opinie są usuwane z profilu na Facebooku i Instagramie, a autorzy tych opinii blokowani. Sklep nie oddaje pieniędzy za zwracany towar. Ja osobiście zamawiałam pościel, otrzymałam zupełnie inną niż na zdjęciach, dodam że czekałam na nią dwa tygodnie. Jakość bardzo słaba, kontakt ze sklepem praktycznie niemożliwy, telefon podany na stronie nie odpowiada. Uważajcie! Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy. 

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam negatywne opinie. Telefon nie działa. Jakość nie jest taka jak na zdjęciach i kolory też nie (zżółkły print). Problem z wyegzekwowaniem zwrotu pieniędzy za niezrealizowaną część zamówienia. Blokują za negatywną opinie na facebooku i instagramie. Poczytajcie opinie na gowork i google o sklepie (tylko trzeba wpisać bajkowe wnetrza radom). Właścicielka wraz z koleżankami i rodzinką moderuje grupę na fb Rodzę w 2024/2025 - największa grupa dla mam, gdzie prężnie się reklamują. Bezczelna obsługa klienta. Ja prawdopodobnie będę musiała prawnie dochodzić zwrotu pieniędzy. Bardzo dużo osób napotykam oszukanych przez nich.

Odnośnik do komentarza

A ja akurat bardzo polecam zamawiałam wiele razy i wszystko doszło na czas. Widzialam za to w jakim stanie klienci potrafią zwracać towar bo kiedyś prowadziłam podobny biznes i nic dziwnego że nie otrzymują zwrotów za towary zniszczone lub zużyte. W internecie można napisać wszystko i każdego czernić także nie wierzcie we wszystko co czytacie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...