Kącik dla mam

Lakier hybrydowy

mona-lisa

mona-lisa

Cześć dziewczyny! Robiła sobie któraś z Was takie manicure? Bo ja się przymierzam i potrzebuję Waszych rad - czy to naprawdę jest trwałe i długowieczne ;), jakimi lakierami najlepiej wykonać i jak to jest z tym acetonem - żeby po użyciu nie wyżarło mi skóry ;)

39249 mona-lisa Kobieta, 29 lat, Pcim

Odpowiedzi znajdują się poniżej

borsuk9w

borsuk9w

Ja sobie robiłam taki 3 w 1. Wiesz trwały to on był, minimalnie otarły się końcówki. Z tym acetonem to prawda, później musiałam mocno nawilżać końcówki palców. Ale jak się zmywa zwykły lakier to też się niszczy płytka paznokcia.

38688 borsuk9w Kobieta, 30 lat, Pcim
kamila34

kamila34

Powiem Wam moje drogie, że manicure hybrydowy posiada więcej zalet niż wad. Główną zaletą jest długotrwałość oraz naturalność. Ja stosuję lakiery hybrydowe i jestem zadowolona z nich :)

39892 kamila34 Kobieta, 34 lata, Dąbrowa
~pitupitu

~pitupitu

Ja robiłam w salonie kilka razy, ale nigdy nie utrzymał mi się dłużej niż 1 tydzień. Więc wydawanie na to kasy to dla mnie zbędny wydatek. Ostatnio próbowałam lakier Sally Hansen Miracle Gel, utrzymuje się tak samo długo, a mogę zrobić go w domu. No i jednorazowy wydatek to ok 50 zł, a malować można wiele razy (jak zwykły lakier). Do tego bez lampy i można normalnie zmyć zmywaczem.

kingamat

kingamat

Polecam Ci, bo przy maluchach ciężko dbać często o paznokcie. U mnie utrzymuje się około 2 tygodni. Moja kosmetyczka korzysta z lakierów OPI i podobno to własnie ta marka przoduje w hybrydach. :) Plus jest taki, że dobrze zrobiony manicure hybrydowy będzie też bezpieczny dla dziecka, bo nie drapniesz go przypadkiem ;)

--

Zanim zaszczepisz

44188 kingamat Kobieta, 29 lat, Łódź
~asiaczekos

~asiaczekos

Hybrydy jak najbardziej polecam - ale new nails. O ile będziecie systematyczne, zaangażowane, to paznokcie powinny wyglądać na prawdę ok. Przy czym dbałość o paznokcie jednak wymaga...

Rysia43

Rysia43

Hybrydki napewno wiele lepsze niż paznokcie żelowe. Jeżeli masz cienkie paznokcie to lepiej hubrydy. A też są dość trwałe i ładne :) Maszynke można kupić w internecie nawet.

44216 rysia43 Kobieta, 47 lat, szczecin
gotka

gotka

Lakier hybrydowy to świetna sprawa. Trzyma się trzy, cztery tygodnie. Mimo, że robisz wszystko w domu, lakier nie odpryskuje. To dobra opcja dla zapracowanych mam.

--

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQy_S9_INwK8uQStIpcCjdLqT8_TJn409huQRh2WsSplNVYTWCP

44758 gotka Kobieta, 30 lat, Gliwice
~ymca

~ymca

ja wypróbowałam manicure hybrydowy i na pewno będę do niego wracać w okresie wakacyjnym, wtedy full serwis manicure i pedicure hybrydowy sa niezastąpione, caly urlop nie musze się martwic ze cos odprysnie :)
na co dzień używam lakierow wibo, nie niszcza paznokci tak jak hybryda i wytrzymują około 5 dni

lakiery wibo

~mysiana

~mysiana

Hybrydy to od new nails - super dają efekt, a przede wszystkim są trwałe. To nie wpływa negatywnie na paznokcie, a jednak paznokcie cały czas wyglądają super. Osobiście jestem zdecydowanie na tak ;-)