Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Lena jak dalej krwawienie się będzie utrzymywać do jedź na SOR do szpitala jeśli masz możliwość. Tak naprawdę na takim etapie prócz brania leków i leżenia nic więcej nie możesz zrobić...
Asia u mnie też podobnie, tzn. po 3 stratach jestem i powiem szczerze, że póki co to nie "czuję " tej ciąży (tzn mdłości itp. to tak), ale ja się nie wkręcam, boję się, nie chcę się nastawiać itd. Ja za 8 dni idę na takie niby genetyczne bo chyba będzie ciut za szybko, maluch będzie za mały, ale gin powiedział, że właśnie 12 kwietnia go dokładnie zbada. I tak sobie obiecałam, że jak wszystko będzie dobrze, to chyba "uwierzę" w powodzenie tej ciąży, choć wiadomo, że na każdym etapie różne problemy się mogą pojawić :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny, co prawda ja październikowa ale zerknełam z ciekawości.
Lena ja w 6 tyg ciąży, gdzie tak na prawdę dopiero się dowiedziałam o ciąży, krwawilam.. Bez zastanowienia udalam się do szpitala na SOR bo mój lekarz prowadzący powiedział, że nawet nie mam się zastanawiać tylko jechać. Dostałam od razu kroplowke na zatrzymanie krwawienia, duphaston 3x1 oraz luteinie do 12 tygodnia dopochwowo. Wszystko było w porządku, ale lekarz w szpitalu powiedział, że gdybym zwlekała, to bym mogła żałować... Teraz już jest okej, spodziewam się dziewczynki:) trzymam kciuki za Ciebie...:*

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx9jcgh45butjj.png

Odnośnik do komentarza

Hej, niestety lekarz powiedział ze najprawdopodobniej jest to poronienie biochemiczne, co w sumie z tych wszystkim innych opcji jest najbezpieczniejsze dla mnie. Aby się w 100% upewnić robię dziś i po 48h betę, jeżeli jest malejąca to mamy potwierdzenie. Także kochane, wy się trzymajcie ciepło! Uszy do góry i dbać o maleństwa! My w sobotę wylatujemy na wakacje i będziemy się starać dalej! I do usłyszenia mam nadzieje za niedługo

Odnośnik do komentarza

Lena wiem co czujesz, aż za dobrze niestety :( Ale głowa do góry i nie trać wiary :)

Asia wydzielina może być różna, najczęściej chyba biała, kremowa, gesta lub płynna, ale mi nawet taka żółta się pojawia, co jest też normą, lekarz nie widział infekcji, a póki nie swędzi, nie piecze jest ponoć ok. No i nie powinna brzydko pachnieć.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za slowa otuchy Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze tylko jest to wedlog moich obliczen gdzies ok 6 tyg a jestem taka zmeczona i mam nudnosci. nie wiem jak dotrzymam do konca. Ale zdaję sobie sprawę ze wiekszosc z was tez ma takie samopoczucie w tym okresie Pozdrawiam wszystkie mamusie te mlode i te troszke starsze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...