Skocz do zawartości
Forum

Lipiec 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Julka spi, szkoda, bo mialam jechac zawiezc kosiarke do serwisu, no, ale nic potem pojedziemy. Musze tez kupic Julii inne smoczki do butelki, bo te maja za mala dziurke, a sama nie bede kombinowac.

aśku no szkoda, ja ogladam czasem nianie na youtube, kurcze ona to ma dar ! Wiem, ze to glupie, ale ja kiedys tresowalam psy, u mnie w policji jeden policjant nauczyl mnie duzo rzeczy o psach i powiem Ci, ze niekiedy rozwiazania sa takie proste tylko mi ich nie dostrzegamy. Np. Jak Julia chce zalapac bezdech to ja biegne do okna, stukam w szybe i staram sie zainteresowac ja czym innym. No i jakos sobie radzimy. Choc w ciagu ostatnich dni bylo masakrycznie, dopiero pod koniec wymyslilam ten sposob. Mati slodziutki na zdjeciach. Super :)))))))))))))) Pytalas jak Julka wstaje, ona robi tak, ze np. wstaje przy mnie i jak stoi to sie puszcza calkowicie. No, a, ze sama nie ustoi dlugo to klap na pupe i od nowa. SERIO rece mnie strasznie juz bola.

goskasos reklama rzeczywiscie fajna hehe choc mi najbardziej podobaja sie rozum i serce :)))) Kurcze na zdjeciu Cie nie poznalam, jak nie Ty ;) ale slicznie wygladacie :))) Oj jak ja bym chciala gotowac raz na 2 czy 3 dni :( u mnie lipa, ja lubie cieple i swieze, nawet kawy sie zimnej nie napije, tylko goraca, az parzy. A MArtusia nie robi nic w sensie ruchu, bo czeka na odpowiedni moment :))) nikt nie bedzie jej poganial, wie co ma robic :)))))))))))))))))

slim oj szkoda Alusi bidulka. Trzymajcie sie jakos. Buziaki dla Was.

http://s7.suwaczek.com/20090815310120.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yd01kthebk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yde932w7ze.png

Odnośnik do komentarza

Hej Slim, doczekałaś się że ktoś (czyli ja :) zazdrości Ci tego pół słoiczka :)
Zdrówka dla Ali - śliczna jest na tych zdjęciach.

Gosia przecież Filipka ma zdjęcie w awatarze :) Phi, ja już dawno przetrzepałam Twoją galerię ;)

Blumchen ja wszystko (robótki) robię na podłodze, w rewirze, w którym akurat rządzi Dobrusia, zawsze gotowa interweniować w odpowiednim momencie. Ale staram się właśnie tylko wtedy, gdy grozi ewidentne niebezpieczeństwo. Parę razy zaliczyła wywrotkę i płacz był arcy dramatyczny, jednak teraz upadki spływają po niej jak po kaszce (oczko do Mamyoli). I poświęcam na taki prace góra godzinę, więcej mi się nie chce :) A podwijanie firan to mega nudy, też bym się nie zmobilizowała :)

Dzisiaj wiater taki, że nie wyszłam z Małą na spacer, nie chcę jej znów przestraszyć, bo zaczyna się przyzwyczajać do umiarkowanego.

http://www.suwaczki.com/tickers/5b09t5odljkk41ww.png

Odnośnik do komentarza

    Gosia i Blimchen
no właśnie o taki mi szal chodziło by rozjaśnić tą czerń:)
    Slim Lady
a to tak:/ wiem jakby moja teściowa mi pomagała to byłaby tragedia :/ ja bym same nerwy miała i to by na dziecku się odbiło,dlatego jej nie widuję od sylwka i powiem ,że mi dobrze z tym ,niestety..biedulki też bym była zła bo to męka ,a to za cieło teraz jest i o spocenie u dzieci nie trudno . Trzymajcie się i szybkiego powrotu do zdrowia.
    Adria
....... no to właśnie tak się puszcza i bach hi hi sprawdzają to i patrzą co się dzieje .Małe kombinatorki:). Puściłam matuche na podłoge ,ale radocha ,amiło sie patrzy na szczęsliwą minę:)) My to już największy etap wiszenia na mnie minął, ale dalej się ćwiczy na mnie .Bolą bolą ręce dlatego ja mu daję nogi i na nich się wyżywa hi hi:)

Odnośnik do komentarza

Heh... tak czytając co piszecie, przypomniała mi sie puenta jednego kawału "Prędzej czy później każdy się puści" :))) No jak narazie u naszych dzieci inne puszczanie wchodzi w grę, ale wszystko przed nami :)))

adria, ja tez lubie świeże, nie znosze np kotletów schabowych odsmażanych na drugi dzień, ale dzisiaj zrobiłam mięso duszone, więc to przez 2-3 dni bedzie jak świeże :)) Do tego tylko codziennie ziemniak albo makaron, surówka, i mam z głowy.

Anusia, a to zdjecie widziałaś?? nk.pl :))))))))
No wlasnie chyba nie chcę, żeby Filipka kojarzła mi się tylko z krecikiem:)) Chociaz i tak myślę o niej jak go widze, i tak juz zostanie:)
Doszła paczka?? Czy jednak jutro będzie?

A tak poważnie rzecz biorąc, to jak chcesz żeby Dobrusia zjadała cały sloiczek na obiad, to mam rozwiązanie. Musisz przyjechac z nia do ciotki, i jeśli nie zadziała na nią jedząca Marta, to ja wezme sprawy w swoje ręce :)

slim, Alusia prześlicznie stoi na zdjęciach :))) Dołączyła do grona tych chodząco-stojących. Szkoda tylko że choróbsko złapała:((( Musisz być chyba bardziej stanowcza jak masz jakieś przeczucia, przeciez Ty najlepiej znasz swoje dziecko i wiesz co dla niej najlepsze. Nawet święty spokój z tęsciowa nie jest wart Twoich późnijeszych wyrzutów sumienia.

Odnośnik do komentarza

Gosia najpierw myślałam, że przez Ciebie listonosz obudził mi dziecko (a to był listonosz z rzutnikiem do bajek ;) a teraz wychodzi, że muszę sobie po tę paczkę pójść na pocztę (bo jak to list w duuuużym formacie, to listonosz go nawet ze sobą nie bierze). Ale nie przejmuj się, zrobię sobie spacer, colę pod sklepem obalę i git :D

A Ty nie masz Filipki na NK? A, to konto Twojego mężusia, nie zauważyłam nasampierw ;) To tę galerię sobie zaraz przetrzepię. Zdjęcie komiczne, śliczne też oczywiście :)

Aha, ja do mojej ciągle krzyczę puszczaj, puszczaj (wiadomo, jak za włosy sięgnie), mam nadzieję, że to nie działa, jak zaklęcie.

Taka jesteś pewna siebie? Ok dam Ci nakarmić Dobrusię, o ile się zakładamy? :D

http://www.suwaczki.com/tickers/5b09t5odljkk41ww.png

Odnośnik do komentarza

Hej - maluch pospał do 13 i teraz się zdrzemnal pół godzinki do 17... ciekawe czy uśnie wieczorem o 20... W sumie w dzien spał 1,5h, więc myślę, ze powinien.

Ja tam gotuję zazwyczaj rzeczy, które na drugi dzień smakują jeszcze lepiej :) Jak się przegryzą - typu gulasz, czy spagetti... I lubię mieć przynajmniej dzień spokoju z gotowaniem.

aśku - słodkie zdjęcia Matucha! Nieźle już sobie radzi! Kurcze, musimy się spotkać - nasze maluchy się już pozmieniały sporo od ostatniego czasu! Leo też po wstaniu się puszcza, albo próbuje mnie objąć :) Oczywiście kończy się natychmiast parterem ;)
A na czym i kiedy ten program leci?

anuszka
- ale Ty pamiętliwa jesteś ;) My się dziś wiatru nie przestraszyliśmy :)

slim - zdrówka dla Alusi. Bidulka. No właśnie nie ma nic gorszego jak przegrzać malucha. Już lepiej zbyt chłodno...
Zdjęcia jak stoi prześliczne! Jak z reklamy :)
No i super, że je już coś innego niż mleczko :)

gosia - to co się dziwisz, że Martusia mało je - po kimś to ma ;)

A jeśli chodzi o jedzenie, to u nas jest jakiś szał ostatnio... Leo wcina tak często, że ja nie nadążam. Dziś było tak:

W nocy cyc, ostatni o 7 rano
8 - śniadanie
9 - cyc
10 - cyc
12 - banan
14 - obiad
15:30 - cyc
16 - kilka kawałków ananasa i jeden kurczaka z naszego obiadu i troszkę ryżu
16:30 - cyc
17:30 cyc...
O 19 będzie kaszka i o 20 cyc....

Nie wiem co sądzić o takiej częstotliwości jedzenia...

Do tego jakiś płaczliwy dziś jest - nie wiem, czy prze to spanie dziwne - tylko 30-minutowe, czy przez zęby. Ale stawiam na dwie górne dwójeczki...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqghmekeuw0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/961lwn1548dfts7t.png

http://s2.pierwszezabki.pl/036/036180990.png?1651

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie, ze nie poodpisuje osobowo, ale brak mi sil.
Bylam na zakupach z Julia, potem w domu z nią szal wdrapywania sie po mnie i chodzenia po meblach.
Teraz zrobilam farsz na ruskie pierogi, maz wlasnie robi ciasto, a ja zaraz bede kleic, no i jeszcze musze sie pouczyc :(((((((((

Jutro wieczorem mam seminarium magisterskie i maz przez to nie jedzie do szkoly, bo nie ma co z Julia zrobic. W sobote ja mam szkole, maz kurs, wiec znow kombinacje co z Julia. Tylko niedziela na spokojnie, bo tylko ja mam szkole.

Ciezki weekend przed nami :((

Dobrej nocki.

http://s7.suwaczek.com/20090815310120.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yd01kthebk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yde932w7ze.png

Odnośnik do komentarza

Cześć kochane
Dzisiaj wiczorem Adasia zabawiali moi teściowie, więc nawet nie jesteśmy tacy zmęczeni. Mąż już się kapię, zaraz ja lęcę i robimy piżama party przy dr House :)

filipka z moją pracą to niestety wciąż nic nie wiadomo. Czekam na "cynk". Opiekunka wybrana i jestem z nią umówiona od 2 kwietnia. Tymczasem wcześniej niż w maju pewnie pracy nie zacznę. Czyli jeśli będę chciała "zabukować" opiekunkę będę musiała zacząć jej płacić. Zobaczymy, może umówię się na początek na 1/2 lub 3/4 etatu i wtedy ona będzie przychodziła np. kilka razy w tygodniu na kilka godzin na przeszkolenie.
Najgorsze jest to, że tak na prawdę jestem zawieszona w tym wszystkim i nic już ode mnie teraz nie zależy.

blumchen wyglądasz ślicznie, ten komplecik jest bardzo w moim stylu. Na pewno będziesz się dobrze czuła. Tak jak dziewczyny napisały, jakiś szaliczek, czy biżuteria i bęzie super.
Co do jedzenia Mani, to moim zdaniem jest okej. Adaś nie zjada dużo więcej.

mamaola, aśku
Leon zdrowy, więc umawiajcie się jak Wam pasuje :) Z góry zakładam, że obie napiszecie, że się dostosujecie, więc proponuję np. wtorek albo środę, powiedzmy na 12?

slim oby nie przerodziło się w choróbsko! Zdróweczka!!

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64qps64oxg3vuo.png

Odnośnik do komentarza

Gosia no mam! Sukienusie śliczne - retro i flower power, jutro zrobię sesję zdjęciową :) Ale jak myślisz, że ja się sfotografuję w swetrze i jeszcze wstawię tutaj, to śnij dalej... ;) Mięciutki i mega ciepły, no i Twój ulubiony, a więc jego wartość wielokrotna - a czy on ma Twój aktualny zapach? Nie żebym jakąś fetyszystką była, ale dzięki temu już Cię odbieram niemal wszystkimi zmysłami :)

Dziękujemy pięknie wraz z Dobrusią :) Jędrzejowi trochę psiklo, ale go udobrucham ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/5b09t5odljkk41ww.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja tylko tak na chwile zameldować się.
Dzisiaj miałam sobie odpocząć. Maż wziął urlop i pojechał na pogrzeb kogoś z rodziny no i wziął ze sobą Mikołaja... miałam się wyspać.... a tym czasem wzięłam się za gruntowne porządku i tak od 12 do teraz, łącznie z obiadem i zmywaniem... jestem mega zmęczona....ehh ale mam z głowy mycie okien, mycie schodów no i przed świętami tylko ogólnie się posprząta:)

Mikołaj ciągle co 1,5-2h w nocy budzi się i za każdym razem wypija ok 150ml mm.
Wczoraj nawet kupiliśmy Bebilon Junior 3 bo myślałam że 2 sięjuż nie najada... a tu bez rużnicy, taka sama iloś z taką samą częstotliwością... No ale doszliśmy z mężem do wniosku, że przez to że w dzień on nic nie chce jeść, ?(ewentualnie tylko jakieś biszkopty czy suchą bułę) to nadrabia w nocy mlekiem...

Teraz mąż go usypia a ja pijęwieczornąherbatkę i ide spać. Może trochęsnu złapie.

Dziewczyny wszystkie zdjecia cudowne:) a raczej dzieci na zdjęciach:)
I chciałabym zaznaczyć, że jak Mikołaj zaczynał wstawaćto mi nie wierzyłyście, a tu chwila moment i większość dzieciaczków wstaje i próbuje chodzić:) raczkowanie omijają, a przynajmniej poróbują ominąć:)

Blum No jakbyśmy mieszkały bliżej siebie, to mogłybyśmy Manie z Mikołajem puścić żeby się bawili... ciekawa jestem które szybciej by drugiemy oko podbiło;p

Teraz już mówię dobranoc:) Spróbuję jutro coś napisać więcej i reszcie odpisać. Miłych snów

http://mikolaj-jerzy.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb1g6nwf2d6.png

Odnośnik do komentarza

hej i ja sie witam;)

poczytalam co u was i sprobuje cos popisac ;)

asku zaczynam od ciebie bo zakochalam sie w twoim Matusku;) zdiecia w szlafroku sa cudowne, on jest poprostu sliczniutki;) chyba moglabym miec takiego ziecia;))

adria ciesze sie ze Julcia wkoncu wrocila do "spokojnosci", zgadzam sie z tym co pisalas - ja nie znosze jak zosia placze,ale na szczescie robi to bardzo rzadko;)
wytrwalosci w wekend, napewno jakos sie zorganizujecie i dacie rade;)

rudzia hmmm ciekawe czemu Miki tak duzo je;/ zoska je raz w nocy a jak budzi sie juz drugi raz to wolalabym jej mm nie dawac, ale wkoncu i tak daje.skoro jest glodna znaczy ze tego potrzebuje.jakos nie moge sie przemoc zeby dawac jej wode zamiast mleka. mysle ze twoja i meza teoria z jedzeniem w dzien jest sluszna.

blum wygladasz slicznie, stroj ladnie kryje niedoskonalosci - choc ja ich nie zauwazylam!!! ale Mania tam probuje mamusi skarpetki zjesc;)

natalia
no to faktycznie jestes w zawieszeniu;/ szkoda tylko ze nie pracujac bedziesz musiala "dolozyc do interesu", ale jesli opiekunka ci podpasowala to chyba warto nie;)

kasia
czyli w badaniach wyszlo cos nie tak;// a jak Hania przybiera teraz??

filipka ja tez dawnooo was nie widzialam;/ a co do pisania w pracy , mysle ze w przerwie na kawke nie ma problemu;) ja zawsze czytam rano przed rozpoczeviem pracy;)
trzymajcie sie cieplo;)

mamaola najwazniejsze ze kupy mineły;)co do jedzenia moze taki okres poprostu?? zoska je w miare duzychj odstepach czasowych ale ma takie dni ze chcialaby jesc caly czas;)

nasze jedzenie wyglada tak:

8.30 kaszka 160 ml
12-13, obiadek 125 g, czasem wiecej
15,00 mm 130 lub 170ml
17. 00 deserek z biszkoptem
19.00 180 ml mm
i pozniej raz w ocy, czasem o 22 czasem o 24 a czesem o 3 160 mm. bywa roznie, raz je w nocy 1 raz innym razem 2;)
jak ja jestem w domu to do tego zjada ze mna troch kazdego dania;)

slim Alicja bezbledna;)oby szybko wyzdrowiala;) niestety teraz taki okres z ta pogoda;/

gosia u was tylko 3 mleczne posilki a u nas 4 do 5ciu, noi oczywiscie lekarka twierdzi ze to za duzo;/ ale to ze zosia nie zawsze je 180 ml ja usprawiedliwia;)
a swoja droga macie tak jak ja???? ja zawsze chcialam miec wszystko tak idealnie - tyle posilkow ile ma byc, ladne spanko w nocy etc a tu sie okazuje ze mamusia ma guzik do gadania - zosia rzadzi;)

no z nowowscie zosia orpcz baba i tata od dzis zaczela wolac mama, wiec teraz ja jestem na tapecie;))

i wiecie co mam maly dylemat, bo ja nie robilam zosi usg bioderek,lekarz stwierdzil ze nie ma potrzeby. ale dzis wzielam ja tak pod paszki i w powietrzu stawiala kroki, noi zauwazylam ze prawa nozka jakos tak dziwie sie ulkada,tak jakby lekko po skosie .i teraz nie wiem czy to wina tego ze ona tak "wierzga:nogami czy moze dlatego ze to jeszcze nie jest chod??
mysle zeby zrobic to usg , tylko teraz nie bardzo mam czas;/ ale chyba dla spokoju zrobie/

dobra uciekam do lozeczka, caluje was mocno

jesli kogos pominelam-wybaczcie;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sgu1ris7k5h2m.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73obuyhz93.png

Odnośnik do komentarza

:))) Anusia, niekoniecznie sweter pachnie "mną". Leżał jakis czas nie używany i przez to zostal po prostu uprany przed wysłaniem w plynie do prania. A nie smaruję się tym plynem przed każdym wyjściem jak jakąś francuską perfumą :)) Mam nadzieję że Ci sie spodoba i przyda, bo jest naprawde fajny, I moja siostra chudzielec wygladała w nim fajnie (kupiłyśmy sobie identyczne), wiec pasuje na rózne figury. No mam nadzieję ze dostane Twoja podobizne w swetrze, chociażby mailem:) No i nie moge doczekac się na Dobrusię flower-power :) Balam sie czy nie będzie ta tunika za mała... Bo sukienka to chyba ok?

Przeproś Jędrzeja, ale nie mam gitary:((( nawet struny żadnej nie uświadczysz. Ewentualnie jak moja corka sie zgodzi to wyślę mu jej pianinko, pogra se chlopak troche;)
Jak przyjedziecie to zabiore go w ramach rekompensaty do sklepu Hołdysa :) Pasi??? :)

Ide karmić szkodnika mojego i klaśc ja spać:)

Odnośnik do komentarza

annaz
Hej Kochane!piszę z prośbą o radę..otóż moja mała siada tylko jak czegoś się złapie..pełzania brak no podnosi pupę tylko tyle czy powinnam skonsultować to z lekarzem?nie widzę nieprawidłowości ale martwi mnie to jak czytam o waszych maluszkach i ich postępach.Staram się przebywać z nia jak najwięcej na podłodze ale ona zaraz się denerwuje albo płacze

Moja też sobie ulatwia jak tylko może :D
leniwiec pospolity, nadal nie chce raczkowac i to pelzanie też wychodzi jej średnio świadomie - na około i do tylu, do przodu z przypadku i mało też sie zdarzy... najskuteczniejszą formą przemieszczania się to jest turlanie jak na razie, ale mamy czas do końca 10 mies [czyli jeszcze 2 mies]
mamaola

U nas w końcu pierwsza noc bez kupy! Jupi!!! Uznaję temat biegunki za zamknięty.

Fajnie że wszystko wraca do normy... domyslasz sie co to mogło być? [wirus o którymś wczesniej pisałaś czy jednak zabki?]
Blumchen

Realne - a czemu Ty musialas wyjechac???? Jak sie dzis Madzia czuje???

Maz uczy sie do egzaminu radcowskiego...
A Magdalenka dobrze sie czuje, idzie jej chyba druga jedynka lub pierwsza dwojka [cos mi sie dzisiaj uwidziało lekkie pekniecie w okolicach lewej dwojki, ale nei dala sobie obejrzec z bliska]
filipka
realne to Twoja mama taka 'milusia' z rana ? :)

Różnie to bywa :D
Ale ciezko z niąwytrzymać [ale mam doświadczenie w przebywaniu z nią więc daje radę... a przynajmniej nie daję się tak łatwo :D]
mamaola
Kurcze, poszłam z Leo na spacer (ale wieje) i mi zasnął... A to jeszcze zupełnie nie pora na drzemkę. No i biłam się z myślami - obudzić/nie budzić i w końcu położyłam go do łóżeczka. Tylko pewnie obudzi się koło 14 i nnei wiem jak to będzie po południu... Do wieczora nie wytrzyma a jak go położę, to wieczorem nie zaśnie... Ale żal mi go było budzić, tak twardo zasnął... Jak Wy robicie? Budzicie w takich sytuacjach? Czy pozwalacie spać... Na dodatek ma jeszcze kupę w pieluszce, bo zrobił na spacerze... Mam nadazieję, że sobie pupy nie odparzy :/

Moja na spacerze też dziś zasneła - na spacerze w chuście bo w wózku nei chciała - tylko na ręce - to uznałam że bez sensu ją na rękach dźwigać a wózek drugą ręką pchać... zawinełam się do domu wysadziłam ją na nocnik i wyszłyśmy w chuście i pospala mi około 40 minut!
Dziś już była w dobrym humorze :D
ale dziadek mi się rozchorował [ostre przeziębienie] i to ma być dowód że mała wczoraj też była przeziębiona [bo ja ją za cienko ubieram!]...
A i jak zaśnie mi mała to śpi - nie budze jej [nie przekladam nie dotykam i ogólnie zachowuję się ciszej bo w dzień śpi jak mysz pod miotłą... nie wiem czemu w dzień mi tak śpi, bo w nocy jak zaśnie to wszystko daje się przy niej robić.... przekładać, dotykać, rozmawiać etc... tylko w dzień jakaś taka wrażliwa
aśku
    Realnie
szok jak mała sie domaga nocnika :)

Dziś do mnie dopełzła i zaczęła się wspinać - ale jak juz wysadzałam to zdążyła się zsikać... generalnie jak się bawi i coś jej się zachce to zaczyna marudzić [ale też zanim się zoriętowalam to zdąrzyła się zmoczyć... wyraźniej sygnalizuje w nocy i nad ranem, ale nad ranem często też ma mokra pieluszkę [chyba że wysadzam koło 5:30, to na ogół sucha pielucha]... ale rano jeszcze chce pospac ile sie da i rzadko ja wysadzam o tej porze to wysadzam ja kolo 6, 6:30 na nocnik na kupę...
goskasos
Haaaaalo to jaaa, pedzę do Was światłowodem... lalalala :))) Strasznie mi sie podoba ta reklama :)

realne, wracaj tutaj, nie męcz się tam. NIech Twój mąz jedzie do rodziców sie uczyc, a Ty w spokoju przeżyj sobie te kilka miesięcy. Razem damy rade, sama nie będziesz. Więc jak? Wracasz??? :)

Chciała bym ale niestety musze sie pomęczyć... ale pocieszające info:D
9-12.04 jestem w Wawie... i później 21.04 do połowy maja [tzn do ZD Woli wracam po pisemnych egzaminach maturalnych brata]...
Ale łato nie jest, dziś tata ściągnął pranie i miałam je na 'ten tychmiast' poskladać bo oni moga zająć sie Magdalenką... a ja 'zaraz' :D
i to zaraz troszke potrwało, zdązyli obrucić na działkę po coś tam... ale oczy mi sie same zamykały to jak wyjechali to położyłam się i karmiłam małą [znowu mleko mi az sika... jak karmię z jednego cycka to z drugiego leci, lub jak sie odczepi to ma małą mleczną fontannę :P] i troszkę przysnełam [blok reklamowy na TVN]
AAA i co do tej niani to wczoraj ogladałam o dziewczynce ktora grala na skrzypcach i ciągle więcej i więcej... o tym wyzywającym tez ogladalam ale nie obejrzałam końcówki więc nie wiem jak się to skończyło

kasiawawa
byłam dziś u endokrynologa z Hanią- dalsza częśc badań, mam się zgłosić do gastroenterologa i dalej badać

martwie sie:(
Nie martw się... będzie dobrze :D

agatcha
i wiecie co mam maly dylemat, bo ja nie robilam zosi usg bioderek,lekarz stwierdzil ze nie ma potrzeby. ale dzis wzielam ja tak pod paszki i w powietrzu stawiala kroki, noi zauwazylam ze prawa nozka jakos tak dziwie sie ulkada,tak jakby lekko po skosie .i teraz nie wiem czy to wina tego ze ona tak "wierzga:nogami czy moze dlatego ze to jeszcze nie jest chod??
mysle zeby zrobic to usg , tylko teraz nie bardzo mam czas;/ ale chyba dla spokoju zrobie/

Ja robiłam tylko jedne w 8 tyg...
ale mojej znajomej dziecko tez wykrzywia jedną nóżkę jak chodzi [czasem tak jakby się o nią nawet potyka] była z tym u ortopedy, ale ten powiedział ze jest OK... jak się nauczy dobrze chodzic to jej minie, jedyne jak mozna pomóc to zakładać botki prawy na lewą...
ale skonsultuj to będziesz spokojniejsza.

Jestem padnięta, a mam jeszcze powiesić pranie... które się już [mam nadzieję] kończy prać

http://magdalenap.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/08d4h5u.png

Odnośnik do komentarza

O jaaaaaaaaaaa Anusia ... sie zakochałam normalnie. Brylant masz w domu, i to dobrze oszlifowany już. Normalnie jakbym w knajpi trafiła na niego grającego, to bym sie rozpływała przy stoliku, wzychała i plakała... Ale masz fajnie jak on Ci tak przygrywa w domku.. Chyba zacznę ryczec że on juz zajęty jest :))) Ale Ty go musisz kochać...!!
A tak powaznie to ja mam taki niedosyt kultury od jakiegos czasu, że za glowę sie łapię... MOja koleżanka spod lasu ostatnio powiedziala, że dziecko bardzo uwstecznia. Zgadzam się z nią w 100%. Mnie nie tylko dziecko uwstecznilo, ale mąz, gonitwa za kasą i jeszcze kilka innych spraw.
Nie chce Wam teraz słodzić, więc powiem tylko że zaj...ście mi sie podobalo.

Realne, to przypomnij jak bedziesz miała być w wawie, jakby co to czekamy :)
I o jakiej niani Wy do cholery piszecie??? JA na zadną nianię w tv nie trafilam, nie licząc superniani jakiś czas temu. Ale to sie już skończyło...

Odnośnik do komentarza

Goska - To sie nazywa teraz coś w stylu "świat według dziecka" czy jakoś tak.. i to prowadzi własnie ta superniania :D
jest to w formie reportażu... najpierw jest pokazany nagrany dzień, później rozmowa niani z dzieckiem... i analiza dla rodzica oraz wskazówki co może zrobić, żeby to zmienić :P

Zobacz sobie:
I Ty możesz mieć Superdziecko - odcinki online - VoD w Onet.pl
Świat według dziecka - odcinki online - VoD w Onet.pl

http://magdalenap.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/08d4h5u.png

Odnośnik do komentarza

Agatcha - wydaje mi się, że to za wcześnie, by Zosia idelanie prosto stawiła czy wierzgała nóżkami. Jednak jeśli ma Cię to niepokoić - lepiej dla świętego spokoju przy okazji zapytać pediatry. Moja Alunia - gdy trzymam ją za rączki - to raz prosto chodzi, a za chwilę przewróciłaby się o własne nogi - do środka idą, to chyba jeszcze czas na korekcję :)

Anusia - mój internet niestety nie pozwala na odtworzenie filmiku - ale po relacji Gosi - musi być, że tak poeiwm: wow!!! :smiech:

Rudzia - skąd ja to znam... Niby dzień wolny - a okazuje się, że wieczorem pada się z nóg... Ehhh..Życie kobiety...

---------------------------------------------

Moja myszka zakatarzona i strasznie kaszle jak spływa jej do gardła katarek - do tego stopnia, że ją naciąga :( co jej dzis dałam - wit. C, calcium czy syropek za chwile zwymiotowała, bo ją ten kaszel tak drażni. Chyba jutro pójdę do lekarza zobaczyć, czy się coś w oskrzelach nie dzieje. Po prostu mam do siebie takie pretensje :( A z drugiej strony wydawało mi się, że jak daję pod opiekę dorosłej osobie dziecko, to mogę ufac w rozsądek...

DOBRANOC! Wyśpijcie się :)

http://tickers.baby-gaga.com/t/catcattdr20100802_1_Alicja+is.png http://s2.pierwszezabki.pl/034/034065990.png?4228

Odnośnik do komentarza

a co do spacerówki kilku znajomych ma parasolki ABC design - Bunny (pozytywna opinia instytutu matki i dziecka o ile dobrze pamiętam)
Mała już raz w nim jechała (spała i siedziała) i wyglądała na zadowoloną.
Dobrze się prowadziło i bardzo podobała mi się bezstopniowa regulacja, szkoda że tylko do pozycji półleżącej, ale i tak małej było wygodnie :D

http://www.tosia.pl/upload/productvariant-13354-s-1.jpg

http://magdalenap.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/08d4h5u.png

Odnośnik do komentarza

cześć :)

w temacie spacerówek moim zdaniem kierować się- żeby rozkładała się na płąsko, torba na zakupy, wygodna podstawa pod nózki, dobre pasy i dośc lekka bo tu już dziecko co raz cięższe

Hania nadal raczej nie przybywa na wadze ale jak porównuje z ilością zjadanych pokarmów przez wasze- to nie jest z nią źle, mleka pije mało tylko

http://lbyf.lilypie.com/PuRGp2.png

http://lb1f.lilypie.com/Deicp2.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry
Dzisiaj mój potwór zarządził pobudkę już po 6.00 :)) no i mamusia niewyspana. Zjadł kaszkę i teraz bawi się w krzesełku.

anusia masz zdolnego męża. Trafił swój na swego :) Bardzo lubię taką muzykę. Możesz przekazać swojej połówce słowa naszego zachwytu :) Czyli co? Doberko będzie uzdolniona i muzycznie i plastycznie? Super!

slim lepiej rzeczywiście niech lekarz osłucha małą. Tak dla świętego spokoju. Może spróbuj inhalacji?

rudzia
co Ty masz z tym sprzątaniem? Kobieto, odpocznij w końcu bo się wykończysz :) A tak poważnie to ja zazwyczaj robię to samo. Mąż zabiera Adasia, każe mi poleżeć na kanapie, a ja od razu albo sprzątam albo gotuję :)

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64qps64oxg3vuo.png

Odnośnik do komentarza

Jejku dziewczyny, nie mam kiedy was poczytać...

Wczoraj spać o 21 w nocy mega dużo pobudek, poranne wstawanie o 5.30 i teraz musze się z młodym bawić, bo jak nie to ryk i leci za mną...

Jak położę go na drzemkę, to będę miałą moment żeby chociaż śniadanie zjeść:)
natalia2000 Wiesz co, ja jestem leniem patentowany, jak byłam panienką to tylko był spała, odpoczywała i wcale nie lubiłam sprzątań;p Ale po ślubie to się zmieniło, bo przecież nikt za mnie tego nie zrobi a jeszcze trzeba udowodnić rodzicom że potrafię :) No i mąż mój z wiekiem robi sie coraz większym pedantem i robi czasem mi wyrzuty że jest bałagan, no ale cóż:)

A no i Mikołaj jedyne co jee na śniadanie, to biszkopty i odrobinę jogurtu od Hippa...

http://mikolaj-jerzy.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb1g6nwf2d6.png

Odnośnik do komentarza

Rudzia - moja na śniadanie zjada małego danonka i czasem popija sobie cyckiem :)
Ale nie zazdroszczę Ci tych pobudek w nocy... moja na szczęście tylko w dzień póki co bywa upierdliwa, ale nocki przesypia z jedną lub bez pobudek ostatnio [oby jej się nie odwidziało]

a dziś Magda sobie kibicowała, leży i słyszę oł oł ołołoł oł oł ołołoł (w rytm znanej wszystkich kibicom melodii - o ile tak można to nazwać)

http://magdalenap.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/08d4h5u.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...