Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ja na chwilkę ieczorami padam z dzieciakami przychodze po pracy Mąz pracuje do 22.00 wchodzę teściowa wychodzi ja staram się coś zjeść z Hanią na ręku potem lekcje z Hanią kąpiel jeden drugi dzieciak i kładę ich spać czasem sama padam :(

Lucek śliczny i taki kochany :) zreszta jak i reszta majowych maluszków.

Smoka nie mieliśmy ....

http://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif http://pathi.pl/pl/ http://emotikona.pl/gify/pic/piesek2.gifPolecam nosidełka dla Maluchów Mei Tai od Pathi :) dobierze rozmiar a Ty wybierzesz aplikację w swoim stylu :)My już się tak nosimy :):36_15_44:
http://suwaczki.maluchy.pl/li-49503.png
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9krhmx7faw3h1.png

Odnośnik do komentarza

hej kochane :)
melduję się po kolejnym maratonie w pracy :) ale teraz już mam luźniejszy grafik.. po za tym w niedzielę chrzciny u tych co byliśmy w listopadzie na weselichu znaczy u Marcina brata ciotecznego.. a za tydzień mamy ślub kierownicy Marcina.. tak więc wydatkowo w tym miesiącu bo i jeszcze szczepienie.. i tym sposobem auta drugiego znów nie zrobimy bo spłukać się nie mogę za mocno bo nigdy nie wiadomo co człowiekowi wyskoczy..

mamcia śliczny Lucek!

smoczka pozbyliśmy się ostatnio.. zdaje się lipiec był jak mały miał zapalenie jamy ustnej.. boląca paszcza powodowała że nie chciał i tak zostało do dziś :)

mam do was pytanie z innej beczki i może znajdzie się któraś co mi pomoże.. od dłuższego czasu chcieliśmy do domu zwierzę ale że mały alergik a i teściowej by przeszkadzało to stanęło na rybkach.. ale!.. zawsze jest jakieś ale! :D nie wiemy jak się do tego zabrać.. co tak na prawdę potrzeba na start jak akwarium w środku urządzić i jaką wodę tam się daję.. i jakie rybki i ile żeby im krzywdy nie zrobić.. w necie nie za bardzo mogę znaleźć takiej dokładniejszej porady a w sklepie nie do końca mogą się na tym znać i wcisną byle by sprzedać.. może któraś z was ma akwarium i doradzi coś?! nic wielkiego na start nie chcę.. max 50l .. oglądałam gotowe zestawy akwariowe z filtrami grzałkami i lampą ale nie wiem czy to na pewno wszystko co trzeba rybce..

Odnośnik do komentarza

Gosiak0512
hej kochane :)
melduję się po kolejnym maratonie w pracy :) ale teraz już mam luźniejszy grafik.. po za tym w niedzielę chrzciny u tych co byliśmy w listopadzie na weselichu znaczy u Marcina brata ciotecznego.. a za tydzień mamy ślub kierownicy Marcina.. tak więc wydatkowo w tym miesiącu bo i jeszcze szczepienie.. i tym sposobem auta drugiego znów nie zrobimy bo spłukać się nie mogę za mocno bo nigdy nie wiadomo co człowiekowi wyskoczy..

mamcia śliczny Lucek!

smoczka pozbyliśmy się ostatnio.. zdaje się lipiec był jak mały miał zapalenie jamy ustnej.. boląca paszcza powodowała że nie chciał i tak zostało do dziś :)

mam do was pytanie z innej beczki i może znajdzie się któraś co mi pomoże.. od dłuższego czasu chcieliśmy do domu zwierzę ale że mały alergik a i teściowej by przeszkadzało to stanęło na rybkach.. ale!.. zawsze jest jakieś ale! :D nie wiemy jak się do tego zabrać.. co tak na prawdę potrzeba na start jak akwarium w środku urządzić i jaką wodę tam się daję.. i jakie rybki i ile żeby im krzywdy nie zrobić.. w necie nie za bardzo mogę znaleźć takiej dokładniejszej porady a w sklepie nie do końca mogą się na tym znać i wcisną byle by sprzedać.. może któraś z was ma akwarium i doradzi coś?! nic wielkiego na start nie chcę.. max 50l .. oglądałam gotowe zestawy akwariowe z filtrami grzałkami i lampą ale nie wiem czy to na pewno wszystko co trzeba rybce..
Na rybkach się nie znam ale moja znajoma jest alergikiem i kupiła sobie psa co nie ma sierści a włosy nie są długi i problem z głowy. Dziś Lucek wyglaskal tego pieska ale milusi w dotyku.

Pozdrawiamy Ola , Lucek & Fasolka
http://www.suwaczek.pl/cache/0340c391e0.png
http://www.suwaczek.pl/cache/629acc2ebb.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Rybki - ja dwa lata temu zlikwidowałam, jeśli mogę coś polecić to: minimum 100l - ja miałam 112 i wody nie wymieniałam jedynie dolewałam. Łatwiej w tak dużym akwarium o czystość. Przy 20-50l musisz wymieniać 1/3 wody co max dwa tygodnie, bo inaczej rośliny szlak trafi a ty będziesz walczyła z glonem na który nawet glonojad nie pomoże.
Bardzo ładnie wyglądają akwaria panoramiczne (lekko zaokrąglone) a ilość rybek oblicza się następująco: bierzesz rybkę dajmy na to molinezję która ma w dorosłym wieku bodaj 4 cm więc ona potrzebuje 4 l wody.
Na pewno musisz kupić żwirek ale niezbyt drobny bo pleśnieją. Roślinki, jakiś korzeń najlepiej z zoologicznego tylko go sparz najpierw bo może barwić wodę. Filtr i pompkę oddzielnie bo ta przy filtrze nie jest zbyt dobra. Grzałka z termostatem.
Najlepiej kupić akwarium z pokrywą i zamontowanymi żarówkami ale tylko z jarzeniówką bo ta nie nagrzewa wody. Zwykła żarówka odpada.
A rybki to: glonojad, kirysek, molinezja, mieczyk, gurami itp. gupiki - ładne ale się mnożą na potęgę. Nie kupuj skalara, bojownika, nie polecam również danio bo tak w nocy ganiają że wiecznie woda chlupie:)
Miałam akwarium przeszło 10 lat, zlikwidowałam bo mój M był w Koszalinie a ja wiecznie na jakimś szkoleniu poza domem, więc musiałam wiecznie kogoś prosić by je nakarmił. (miałam taką rybkę która jadła tylko mrożone czerwone coś - zapomniałam jak to się nazywa - był to węgorz ozdobny z takimi ślicznymi oczkami na ogonie miał z 10cm długości, niestety podczas jednej z moich nieobecności moja mama źle przymknęła okienko w pokrywie akwarium i wyskoczył) One bardzo lubią skakać i nie są agresywne do innych rybek.

Mam nadzieje że pomogłam:)
A tak w ogóle to rybki to super sprawa, lepsze od TV można na nie patrzeć godzinami i działają bardzo uspokajająco.

Odnośnik do komentarza

Asiu słoneczko trzymaj się dzielnie.
Nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu, ale czasem może lepiej zakończyć coś co się wypaliło. Nie wiem jaki jest Twój M, ale ojciec dla dziecka jest również szalenie ważny, no chyba że Ci przy dziecku nic nie pomaga i średnio go interesuje Michałek.
A co on Ci odpowiedział ?

U mnie psychicznie już dobrze, czasem się zastanawiam czy aby nie za dobrze.
Wróciłam jednak do mojego nałogu - znów piję 2l Coca-coli dziennie co niestety odbiło się już na mojej wadze. Dałam sobie jeszcze 3 dni i koniec, biorę się za siebie bo zaraz znów będę ważyć tyle co przed porodem:(

Odnośnik do komentarza

Gosiak - rybki mialam prawie zawsze.... Lepiej wieksze akwarium niz mniejsze, bo latwiej utrzymac i mniej problemow. Gotowy zestaw to super sprawa, filtr zewnetrzy bardziej wydajny niz wewnetrzny. NA dno zwirek, pare roslinek (nie bierz rzesy wodnej, rozmnaza sie jak szalona i potem masz problem), dobrze miec termometr do kontrolowania temperatury... Rybki - gupiki, neonki (jak bedzie ze 30-50 szt to plywaja lawica i pieknie sie mienia). Najwazniejsze to nie przekarmiac i wszystko bedzie dobrze.... ;-) Ja mialam parke skalarow i pare gupikow (skalary sa drapierzne, ale gupiki chowaly sie w roslinkach i rozmnazaly sie jak szalone, wiec skalary mialy co jesc ;-))

Musze was nadrobic, bo mialam problemy z netem...

Sara ma ok 80cm i ciut powyzej 10kg, biega, skacze, kreci sie w kolko i co tam jej jeszcze do lebka strzeli.... Mamy cala buzie zeboli, 16szt. Ladnie je sama, ale nie traktuje takiego jedzenia na powaznie, wiec ciagle ciagnie butle ( w sumie dla mnie wygodniej....). Juz za pare dni lecimy do USA wiec bedziemy odzwyczajac. Pieluchy wielo, wiec o rozmiarach jednorazowek nie pogadamy :-)
Ostatnio zalapala, ze w wodzie mozna plywac, wiec plywa jak szalona - jeszcze w rekawkach, ale w przyszlym roku postaram sie aby bylo bez.
Po powrocie idzemy do przedszkola, bo tak ja ciagnie do innych dzieciakow, ze juz nie daje sobie z nia rady w domu.

Gratuluje pieknych zdjec z wakacji! Wszystkie dzieciaczki sa super!

http://tinyurl.com/NaturalPregnancyProgram http://tinyurl.com/HowTeachBabyRead

Odnośnik do komentarza

asiabambo
SUPER STANISŁAW!!!!!

Jak się czujesz Kasiu? Mam nadziej że już lepiej psychicznie ;-) ściskam Was mocno ;-)


U nas wielki małżenski kryzys.... z mezem tak naprawde nie rozmawialam już od daaaaawna, dzis powiedzialam mu ze chce rozwodu...

Asia ja juz to niedawno przerabialam (tzn rozwody i klotnie) to norma ze jest kryzys po urodzeniu dziecka u nas jest narazie ok ale juz nie tak samo jak przed porodem:ehhhhhh:

http://www.suwaczki.com/tickers/2r8rwn15lx2gvyhz.png

http://s2.pierwszezabki.pl/039/0394729d0.png?9711

Odnośnik do komentarza

kaskam
A i jeszcze się Wam pokażemy, byście nie zapomniały jak Staś wygląda :sofunny:

[ATTACH]80377[/ATTACH]

:iloveyou:sliczny chłopak

asiabambo
SUPER STANISŁAW!!!!!

Jak się czujesz Kasiu? Mam nadziej że już lepiej psychicznie ;-) ściskam Was mocno ;-)


U nas wielki małżenski kryzys.... z mezem tak naprawde nie rozmawialam już od daaaaawna, dzis powiedzialam mu ze chce rozwodu...

O rany Asiu to musi być mega poważna sytuacja wiem że jesteś wierząca a dla nas wtedy to zupełnie inna historia ...
ufam jednak żę to co mu powiedziałaś otrzeżwi go nieco i przejdziecie przez to obronną ręką i ta sytuacja tylko wzmocni Waszą miłość .

kaskam
Asiu słoneczko trzymaj się dzielnie.
Nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu, ale czasem może lepiej zakończyć coś co się wypaliło. Nie wiem jaki jest Twój M, ale ojciec dla dziecka jest również szalenie ważny, no chyba że Ci przy dziecku nic nie pomaga i średnio go interesuje Michałek.
A co on Ci odpowiedział ?

U mnie psychicznie już dobrze, czasem się zastanawiam czy aby nie za dobrze.
Wróciłam jednak do mojego nałogu - znów piję 2l Coca-coli dziennie co niestety odbiło się już na mojej wadze. Dałam sobie jeszcze 3 dni i koniec, biorę się za siebie bo zaraz znów będę ważyć tyle co przed porodem:(

A jak tam Bydgoszcz ?

Magnuna
Gosiak - rybki mialam prawie zawsze.... Lepiej wieksze akwarium niz mniejsze, bo latwiej utrzymac i mniej problemow. Gotowy zestaw to super sprawa, filtr zewnetrzy bardziej wydajny niz wewnetrzny. NA dno zwirek, pare roslinek (nie bierz rzesy wodnej, rozmnaza sie jak szalona i potem masz problem), dobrze miec termometr do kontrolowania temperatury... Rybki - gupiki, neonki (jak bedzie ze 30-50 szt to plywaja lawica i pieknie sie mienia). Najwazniejsze to nie przekarmiac i wszystko bedzie dobrze.... ;-) Ja mialam parke skalarow i pare gupikow (skalary sa drapierzne, ale gupiki chowaly sie w roslinkach i rozmnazaly sie jak szalone, wiec skalary mialy co jesc ;-))

Musze was nadrobic, bo mialam problemy z netem...

Sara ma ok 80cm i ciut powyzej 10kg, biega, skacze, kreci sie w kolko i co tam jej jeszcze do lebka strzeli.... Mamy cala buzie zeboli, 16szt. Ladnie je sama, ale nie traktuje takiego jedzenia na powaznie, wiec ciagle ciagnie butle ( w sumie dla mnie wygodniej....). Juz za pare dni lecimy do USA wiec bedziemy odzwyczajac. Pieluchy wielo, wiec o rozmiarach jednorazowek nie pogadamy :-)
Ostatnio zalapala, ze w wodzie mozna plywac, wiec plywa jak szalona - jeszcze w rekawkach, ale w przyszlym roku postaram sie aby bylo bez.
Po powrocie idzemy do przedszkola, bo tak ja ciagnie do innych dzieciakow, ze juz nie daje sobie z nia rady w domu.

Gratuluje pieknych zdjec z wakacji! Wszystkie dzieciaczki sa super!

Wow do przedszkola ale to tak na kilka godzin dziennie w sensie 3-4 ?

AnkaS
asiabambo
SUPER STANISŁAW!!!!!

Jak się czujesz Kasiu? Mam nadziej że już lepiej psychicznie ;-) ściskam Was mocno ;-)


U nas wielki małżenski kryzys.... z mezem tak naprawde nie rozmawialam już od daaaaawna, dzis powiedzialam mu ze chce rozwodu...

Asia ja juz to niedawno przerabialam (tzn rozwody i klotnie) to norma ze jest kryzys po urodzeniu dziecka u nas jest narazie ok ale juz nie tak samo jak przed porodem:ehhhhhh:

Życie nas zmienia tak myślę i musimy się dostosowywać do niego i do naszych związków.

http://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif http://pathi.pl/pl/ http://emotikona.pl/gify/pic/piesek2.gifPolecam nosidełka dla Maluchów Mei Tai od Pathi :) dobierze rozmiar a Ty wybierzesz aplikację w swoim stylu :)My już się tak nosimy :):36_15_44:
http://suwaczki.maluchy.pl/li-49503.png
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9krhmx7faw3h1.png

Odnośnik do komentarza

Bydgoszcz - o mieście nie mogę jeszcze nic powiedzieć, bo jakoś czasu za mało na zwiedzanie:) Zresztą ja tu się czuję jakbym na wsi mieszkała. Już tłumaczę dlaczego. Mam w linii prostej do Lasu Gdańskiego ze 100m. Od cywilizacji dzielą mnie tory kolejowe :) ale w mieszkaniu nie słychać pociągów. Okna są nowe więc wygłuszają. Do dyspozycji mamy mały ogródek za oknem, więc chyba nam się udało. Zobaczymy jak będzie zimą z ogrzewaniem (bo tu gazowe)

Aniu - Ty też masz zawirowania rodzinne, to przykre bo teraz powinnyśmy się cieszyć z bycia rodziną :(
Czasem jest tak, że facetom się wydaje że dziecko ich ogranicza i dopóki nie przywykną trzeba zacisnąć zęby. Mój M jest super ojcem i bardzo sprawnie zajmuje się Stasiem. Czasem jak wraca z pracy to zabiera małego i psa na spacer po lesie (w Gorzowie też mieliśmy blisko do lasu) a ja mam wtedy wolne. To tak specjalnie bym mogła zrobić coś tylko dla siebie...

Bursztynko - Ty naprawdę uważasz, że trzeba trwać w związku tylko dlatego że się jest wierzącym. Myślę, że trzeba robić wszystko by było lepiej, ale nie za każdą cenę...

Odnośnik do komentarza

Wpadam tylko na chwilę.. bo zmęczona jestem po wizycie połowy rodzinki od mojego M.
Asiu - trzymaj się dzielnie, nie zazdroszczę stresu, nerwów i łez... jednak niczego nie mogę Ci poradzić, bo po 1 nie znam waszej sytuacji, a po 2 to nie miejsce na aż tak poważne rozmowy (przynajmniej dla mnie). Mam nadzieję, że rozwiążesz (rozwiążecie) swoje problemy małżeńskie.. ;(

My również mamy akwarium... 120l - mniejsze naprawdę wymaga sporego poświęcenia.

Natalka rośnie na potęgę! Szczególnie widać to na przełomie ostatnich tygodni. Kocha jeść.. ale i uwielbia biegać, co pozwala jej trzymać linię :P ... mleko nadal pije z butelki (ale to tylko rano i na noc) w ciągu dnia pije z małej filiżanki albo szklaneczki (po nutteli) lubi też pić przez słomkę. Rzadko natomiast pije z niekapka - jakoś jej nie przypadł do gustu.. a bidonu nawet nie mamy.
Pamperki (babydream) 4+ i 5 (zazwyczaj na noc - wtedy dłużej śpi)
Niedawno obcięłam jej włoski.. ma bardzo gęstą czuprynkę i często się poci.. więc dla higieny narazie postanowiłam, że poczekam z zapuszczaniem. Bardzo jej się podobała operacja obcinania włosów :)
siedziała w bezruchu i nasłuchiwała gdzie ciachają nożyczki :)
Zębów mamy... niech no policzę - 11! przednie, dwie czwórki i jedną trójkę
Czy u was też jest coś takiego, że po 2 miesiącach od zaczęcia chodzenia dziecka, idzie się do ortopedy na kontrolę? My na kontroli bioderek dostaliśmy takie zalecenie i jestem ciekawa czy to rutyna, czy dodatkowa kontrola dla Natalki. A właśnie minął czas 2 miesięcy od kiedy zaczęła śmigać na 2 :)

Odnośnik do komentarza

Bursztynko - tutaj to sie nazywa "Nursery and Pre-School" czyli polaczenie zlobka z przedszkolem... Przyjmuja maluchy od 4m... Sara bedzie w najmlodszej grupie, ale cale przedszkole ma 20 dzieci, wiec bardzo kameralnie.

Jesli chodzi o zwiazki, to z doswiadczenia powiem, ze NIC NA SILE... Jesli juz nic razem nie trzyma, nie ma co zyc razem na sile, bo to nikomu nie sluzy, dla dziecka rodzice zyjacy jak przyslowiowy pies z kotem to zadem wzor a tylko stres i trauma na przyszdlosc. Dzieci potrzebuja wzoru milosci i spokoju...
A propo Kosciola (nie Religii i wiary - bo to zupelnie co innego!) to tylko instytucja zarabiajaca kolosalne pieniadze na praniu ludziom mozgow!!! Sama przechodzilam przez to pieklo pare lat temu... Zlozylam pozew do Sadu i dostalismy rozwod. Potem moj byly zapragnal wolnosci koscielnej, bo nowa laska marzyla o bialej sukni w kosciele... Zlozyl wnisek i dostalismy uniewaznienie... Podczas sprawy mialam pare rozmow, ze to Ja powinnam zlozyc wniosek i oskarzac jego (mialam powody!) - ale nie mialam ochoty na walke, a glowny moj swiadek jest bardzo niewierzacy... Padlo orzeczenie, ze to ja jestem winna, bo byly zaplacil instytucji 30000zl... Za kase mozna wszystko, a wojaszek jest ksiezulkiem z ukladami...

Aniu - moze sprobujcie oddac dziecie na tydzien pod opieke dziadkow i wyjedzcie sami gdzies na koniec swiata i sprawdz, czy cos Cie jeszcze w tym zwiazku rajcuje....

http://tinyurl.com/NaturalPregnancyProgram http://tinyurl.com/HowTeachBabyRead

Odnośnik do komentarza

Magnuna, włos się na głowie jeży, ale niestety tak bywa. Ja miałam problemy z otrzymaniem zaświadczenia z mojej (byłej już) parafii, że mogę ochrzcić dziecko w innej. Długa historia w każdym bądź razie okazało się, że ksiądz na kolędzie ( jedynej na której nie byłam) wykreślił mnie z listy parafian bo moja mama wspomniała, że jestem akurat w swoim mieszkaniu (należące już do innej parafii). Mam żal, bo swego czasu sporo uczestniczyłam w życiu tego kościoła i tak zostałam potraktowana i wiem, że na pewno w nim nie wezmę ślubu kościelnego. Zgodę dostałam w mojej nowej parafii do której się zapisałam. Bez problemu.
A Ola moja kochana bidulka nie mogła wczoraj zasnąć. Chyba jakiś zębol wychodzi bo ostro tarmosiła smoka i plastikową łyżeczkę. Dziś jest ok , byłyśmy na długim ponad 2h spacerze, było pięknie i akurat pod koniec spaceru na niebie pokazały się balony, mistrzostwa w naszym mieście. Ola napatrzeć się nie mogła :-) Rośnie moja kochana, i przybiera na wadze, ostatnio przy miarce wyszło ok 79-80 cm i apetyt jest , i drugie danie musi być:-) A wczoraj na drugie zrobiłyśmy z mamą naleśniki z mąki orkiszowej, bardzo dobre wg przepisu św Hildegardy. Ola też swój naleśnik dostała, z musem owocowym. ok zmykam, bo coś dziś znowu zaczyna marudzi. Dobrej nocy kobitki!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hngltyenz.png

Odnośnik do komentarza

Anmiodzik - myślę że z tym ortopedą to rutyna. My też byliśmy. Kazał się dziecku przejść samodzielnie, zrobił USG i stwierdził że wszystko OK. Kolejny raz mamy przyjść gdybyśmy zauważyli niepokojące zmiany w chodzeniu.

Magnuna - mam podobne zdanie do Ciebie jeśli chodzi o kościół. Niestety osoby głęboko wierzące nie potrafią oddzielić wiary od instytucji kościoła. Wychodząc z założenia że tylko ksiądz mówi prawdę.

Darka - my też ostatnio jedliśmy naleśniczki ale z mąki pełnoziarnistej. Dla mnie masakra ale da się zjeść. Staś był zachwycony.
A czy te z mąki orkiszowej to tak się robi jak zwykłe czy dodaje się coś jeszcze? Podaj proszę przepis. Chętnie sprawdzimy:)
My do naleśników jemy dżemik z żurawiny własnej produkcji, pychota:) Zresztą Staś lubi również herbatkę z tym dżemikiem.

Odnośnik do komentarza

juz podaję :-) 250 g mąki orkiszowej typ 630 ( użyłyśmy 700), szczypta soli (jeśli na słono) lub 2 łyżeczki cukru ( można trochę więcej jeśli chce się zrobić słodsze), mleko, 2 jajka, olej słonecznikowy.
Przesiewamy mąkę, dodajemy cukier i mieszamy z taką ilością mleka by powstało gładkie, zawiesiste ciasto. Później dodać jajka. Lekko posmarować patelnie olejem i smażyć:-)
Wogóle polecam przeczytanie o diecie św. Hildegardy. Moja znajoma dzięki tej diecie w zasadzie można by powiedzieć, że uratowała życie swojego syna. Był ciężko chory, miał mieć przeszczep szpiku, ale głownie dzięki orkiszowi ilość płytek zaczęła rosnąć, wyniki krwi znacznie się poprawiły i jest już o wiele lepiej, jej syn prowadzi normalne życie, chodzi do szkoły.
Pozdrawiam was niedzielnie!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hngltyenz.png

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje że z ortopedą to różnie bywa i każdy mówi coś innego. Byliśmy jak mały miał 3 tyg, potem ok 6 miesiąca i mamy przyjść ok 18-19 miesiąca. Inny ortopeda zalecał nam na początku przychodzenie co 2miesiące...

Asia - mam nadzieję, że znajdziecie z mężem wspólny język. W końcu ślub bierze się "na dobre i na złe" i trzeba nad tym pracować aby częściej było "na dobre". Trzymam kciuki za Was!

Pozdrawiam emIlka
Rozbójnik Ksawcio 2010.05.11 i Gagatek Agatka 2012.01.10

Odnośnik do komentarza

Witajcie niedzielnie u nas piekna pogoda i zaraz idziemy na rowery.
KASKAM super ze masz las tak blisko mam nadzieje ze dobrze Wam tam bedzie sie mieszkalo.
Ja nie twierdze ze trzeba trwac. W kazdym zwiazku ale podjecie decyji o rozwodzie w przypadku osob wierzacych jest po prostu psychicznie bardziej zlozone i tyle.
Ja sama doradzalam mojej siostrze rozwod i zeznawalam jako swiadek w sprawie o uniewaznienie koscielnego ona go dostala a z kosztow byly obie strony zwolnione jakies symboliczne oplaty.

Magnuna a taki zlobek przedszkole to super

http://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif http://pathi.pl/pl/ http://emotikona.pl/gify/pic/piesek2.gifPolecam nosidełka dla Maluchów Mei Tai od Pathi :) dobierze rozmiar a Ty wybierzesz aplikację w swoim stylu :)My już się tak nosimy :):36_15_44:
http://suwaczki.maluchy.pl/li-49503.png
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9krhmx7faw3h1.png

Odnośnik do komentarza

Magnuna - :) nie, ale u nas jest całowanie i przytulanki do mojego brzucha, odkąd nie ma cyca. Nie wiem czy on zrozumiał, jak mu mówiłam że tam jest jego siostrzyczka, czy po prostu spodobał mu się mój wystający brzuch ;) czasem dopada mnie w ciągu dnia podciąga koszulkę i "musi" pomiętosić brzucho, a jak już ma dość, to sam zasłania go koszulką.

Pozdrawiam emIlka
Rozbójnik Ksawcio 2010.05.11 i Gagatek Agatka 2012.01.10

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...