Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

U nas coraz ładniej ze spaniem nocnym, synek budzi się na nocne karmienie około 4-5 nad ranem i potem śpi do 7:30, a nawet 8.
Człowiek nawet nie wie, co ma robić tak długo...
I tak wstaję o 7.

Wczoraj wywiesiliśmy ogłoszenie na nianię i na razie mamy jedną kandydatkę na SPOTKANIE...
Jutro zobaczymy , co dzien przyniesie !

W przyszłym tygodniu wybieram sie do pracy złożyć wniosek o urlop wypoczynkowy, jak uda się na maxa go wykorzystać to do pracy wracam w połowie stycznia
Dobre i to...

Odnośnik do komentarza

Aiti
Powoli zakopuję "topór wojenny" z teściową. Aż głupio, że wogóle nie ma kontaktu z Gabrielką.
Inna sprawa, że do nich taka sama droga, nie?

Mój tata wylądował nagle w szpitalu. NIe miał żadnych specjalnych objawów= nie bolało go, a teraz od tygodnia kuruje się na oddziale chirurgii. Okazało się, że pękł mu wrzód jelita. Miał krwawienie wewnętrzne, ale objawiło się tylko postępującym osłabieniem...

Przeżyliśmy napad paniki. Po stronie taty były przypadki zgonów na raka jelit. Też choroba atakowała bezobjawowo.

No i tak sobie uświadomiliśmy, że nasi rodzice niestety nie są wieczni. "Spieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą..."

Jedyne czego tacie potrzeba, to spotkania z wnuczętami, ale musimy odczekać do poniedziałku - wtedy go mają wypisać do domu.

Muszę się Wam pożalić, że tak mi źle z tym, że nie odwiedziąłm taty w szpitalu. Nie mamy z kim zostawić Małej, a M. normalnie boi się zostać z nią sam-na-sam przez 2h...

Przez to co opisujesz odszedl mój tatus...jelito grube...

Odnośnik do komentarza

Witam

podczytuje was cały czas ale nie mam kiedy napisac:)ale teraz mam chwilke to popisze:)

ewcia,panterko wszystkiego najlepszego ale maluszkow z okazji ukonczenia 4miesiaca:)

izd buziaczki dla Ulenki z okazji ukonczenia 4miesiaca:)

wszystkie wasze malenstwa sa przepiekne:)

martek super ze sie doczekalas wizyty:)

aiti przykro mi ze twoj tata wyladował w szpitalu zycze duzo zdrowka napewno wszystko bedzie dobrze:)czekam na zdjecia nowej fryzurki:)

ewcia buziaki dla mateuszka biedaczek sie meczył ale dobrze ze juz jest coraz lepiej mi lekarz nic nie mowil zebym sciagała

co do nowosci to ja wczoraj dałam kubusiowi jabuszko z gerbera napoczatku sie krzywil ale potem wcinał tylko buzka mlaskał:)a jak krzyczał ze jeszcze chce:)poki co narazie mu nic nie daje kupilam mu jedynie te jabuszka i herbatke jablkowa z melisa:)i tez ładnie pije raz dziennie po 100ml:)

a tak u nas ok kubus wyzdrowiał dzis jeszcze siedzimy w domku ale jutro pojdziemy na spacerek slonko swieci ale cieplo to nie jest :)

zycze milego weekendu:)

http://s8.suwaczek.com/200302202341.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpi0uf3p3y.png

http://s2.pierwszezabki.pl/033/033345990.png?7823

Odnośnik do komentarza

Ati,

duuużooooooooo zdrówka dla Twojego taty.

Trzymam za Was kciuki.

Asiula, moja siostra właśnie miała usuwane polipy w trakcie zabiegu zwanego histeroskopię- 1 dzień pobytu w szpitalu (bez nocowania). Ale miejmy nadzieję, że samo tam się wszystko wyprostuje. A szpitale omijać szerokim łukiem- wiem coś o tym niestety.

Martek, kombinezon w dechę. Zimy z dziećmi są fajne. Szczególnie jak można szaleć na śniegu!

Weekend mija szybko, ale spokojnie. Siedzimy sobie z mężusiem i naszą kruszynką.

Kaika, Panterka śliczne foty.

A gdzie Wy się dziewczyny podziewacie? Pewnie jutro dopiero coś popiszecie.

"Gdy zostajesz matk

Odnośnik do komentarza

EWCIU nie chciałam przypominać Ci o tak nie dawnym odejściu Taty. UŚCISKI

IZD jak Ci poszło na egzaminie? Trzymałam zaciśnięte kciuki

KAIKA wow! jaka czytelniczka o.o

Gabi wciąga do buzi wszystko co się da w zasięgu ręki, więc kartonowe książeczki staram się trzymać jak najdalej... Dziś zachwyciłam się domową klepsydrą ;P
0,5l butelka z ziarnami w środku
sama ją kilka razy poruszyła
jest coraz bardziej mobilna. Wciąż nie lubi być na brzuszku, ale udaje jej się z plecków przewracać na boczki i tak "spaceruje" w kółko po macie

ewidentnie NUDZI się zabawkami = bardzo dobra pamięć heheh

po ostatnich nerwowych dniach walczenia o mleko - sukces! znów się przelewa, a mała nie chce pić, bo... aż się krztusi od mleczka pod ciśnieniem

z dwojga złego wolę mieć kolejny nawał, niż martwić się czym nakarmię małą

Krzyś za to chory... Przeziębiony, wczoraj i dziś miał temperaturę. Nie kaszle, sporadycznie podciąga nosem, ale nie ma kataru = nawet go nie zabiorę do lekarki, bo tylko wciśnie antybiotyk. Zostanie ze 2-3 dni w domu i sam z siebie się wykuruje.

Grunt, że ma apetyt = gardło nie boli i nabiera sił.

Pewnie przewiało go na spacrkach w przedszkolu = obowiązkowe wietrzenie. I to nazwa w 100% adektatna. Frekwencja ledwie 20%

PS. Dziewczyny nie dajcie się jesieni

PS2. Gabi wystraszyła się teściów i tylko ją uspokajałam, więc nie mam zdjęć. Sorki. Jeszcze się pochwalę nowym kolorem :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza

ello
u nas spokojnie tak jak na forum :D
wczoraj bylismy na zakupach a wieczorem ostatni grill w tym roku i lenusia cudnie spala cala imprezke w wozeczku
a dzisiaj nasza gwaizdunia pierwszy raz byla na grzybach - jak tylko wjechalismy do lasu Lena usnęła i obudziła się przy samym końcu grzybobrania :D ale komu by sie zle spalo w lesie? :D
poza tym wszytsko po staremu
we wtroeek wyrywam zeba 3majcie kciuki
spokojnej nocki

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

Witam

widze ze jestem pierwsza:)

justysiu ale ci zozdroszcze ze tak Lenka ci spała mój kubus tak nie spi w dzien spi po 30minut jedynie na dworze spi dluzej a w nocy to co 2godz. jak w zegarku
trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte zycze mało bolu przy wyrwaniu:)

kaika ale z oluni pannica duza sliczna a jak oglada ksiazki mala czytelniczk::)

a u nas pogoda sie popsula wczoraj bylo tak cieplo bylismy z m. na meczu kubus kibicowal tacie ale tatus niestety nie strzelil bramki:)

http://s8.suwaczek.com/200302202341.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpi0uf3p3y.png

http://s2.pierwszezabki.pl/033/033345990.png?7823

Odnośnik do komentarza

egzamin zdany, rok zaliczony piękna 4 w indeksie

KaiKa twoje dziecię jest po prostu boskie- mala pani profesor

Marika moja Ula w dzień też bardzo malo śpi, ale noce przesypia z 1 pobudką w swoim łóżeczku

Aiti zajrzałam na tą stronkę z Twoimi slodkosciami... mmmmmmmmmmmmm
a co do fryzury to tył mam krótki a przód długi, taka bombka albo cóż: hmmm pisze się bombka czy bąbka, chyba om

Dorotazkrainyoz no tak dziewczę, Ty to możesz mieć dość szpitali, ja swój wspominam baaardzo dobrze

justysiu ty na grillu a ja w kinie z małżem- na zółwiku sammy:) = Ula u dziadków

U nas jakoś niewesolo- mimo wizyty w kinie ciągle się sprzeczamy o byle g"****.

maaaama, zobacz, coś pożera moje stopy. ooo ja mam stopy

Urszulkowy pokój naklejki są na 4 ścianach- na żywo wygląda to znacznie lepiej

Odnośnik do komentarza

panterka
aga82
Urszulko, Kubusiu
najserdeczniejsze gratulacje z okazji ukończenia czwartego miesiąca !!!! http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/3da6ef671dfaf11e.gif

ja również sie dołączam :zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

I ja sie dolaczam:):

Kobietki gdzie jestescie??
U nas pogoda paskudna. Niedosc ze zimno jak w ... to jeszcze nic nie widac taka mgla. Widac tylko to co jest metr moze poltora przed nami...
A tak pozatym to ok. Maly dostaje juz kaszke 2 razy na dzien Tzn robie mu taka zadsza do picia i deserek jabluszko z gruszka:) Pomalutku zaczyna mu to dobrze isc::): Tym razem nie czekalam az pediatra pozwoli tylko sama dalam i juz. Zupki wprowadze za miesiac.

22 mamy kolejne szczepienie...

A co tam u Was??Piszcie::):

Odnośnik do komentarza

Hej,

u nas też zimno, ale słoneczko świeci. Chociaż tyle...
Jutro mamy kontrolne usg bioderek, więc niezależnie od pogodny będziemy musiały wyjść na dwór.
U nas w miarę spokojnie- spanie, jedzenie, przewijanie, kupki, śmiechutki...itd. Z jedzeniem troszkę lepiej, więc i mama spokojniejsza.

Ja już też odliczam dni do wprowadzenia słoiczków. Ja chyba niestety będę musiała zacząć od zupek lub/i marcherwki bądź ziemniaków, bo nie wiem czy pozwolą nam owoce przy refluksie małej- owoce mają kwas, który może tylko wzmagać ból.. ale mam nadzieję, że się uda.

Dziewczyny, czy Wam też wypadają włosy tak okrutnie? Gdzie nie spojrzę- moje włosy... Może macie sprawdzone sposoby oprócz obcięcia się na krótko tudzież łyso?;-)

Justynka, trzymam kciuki za Ciebie biduleczko.
Ja też muszę iść do dentysty, ale boję się. Jak zwykle.

A co u Was? Kaika? Izd? Ati? Doroty dwie? Panterka? Ewcia? Marika? Martek? Malaga? Aga, Natali? Minia? Dixi? Asia? Odzywać się.
Muszę chyba znów jakąś sondę zapodać, żebyście zaczęły się wypowiadać!

Więc pytam- słoiki Gerber, Hipp czy Bobovita a może jeszcze coś innego?

Wklejam kilka fotek. Na brzuchu dalej nie lubię ;-)

"Gdy zostajesz matk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...