Skocz do zawartości
Forum

Jaki wózek?


Rekomendowane odpowiedzi

mama_zuzi_1
Hej.My mamy już ok.2 miesęcy wózek Unlimit z jane.Nasza Zuzia jeździ już w spacerówce ale do tego wózka można dokupic gondolę oraz fotelik. Jak narazie jesteśmy zadowoleni z tego wózka.Wcześniejszy,głęboki mieliśmy z babyactiv,taki ciężki,spory wózek. Szczerze to cieszę się,że już nim nie jeździmy.Choć moja Zuzia waży więcej niż poprzednio to mam wrażenie,że noszę po schodach o 10kg mniej :).Mój kręgosłup odrobinę odpocząl. Nasz nowy wózeczek ma przekladane siedzisko takze możemy jeździć przodem i tyłem do kierunku jazdy.Na początku jeździłyśmy z Zuzią przodem do siebie,teraz już głową kreci we wszystkie strony,takze mój widok jest jej mniej potrzebny ;).Naprawdę godny polecenia wózek,lekki,zwrotny,szybko i łatwo sie składa,rozkłada.Mamy przy tym taki fajny kolor: fiolet+popiel+zieleń.Oczywiście kolor-kwestia gustu. oby ten moj zachwyt wózkiem trwał jak najdłużej :),a córci dobrze się jeździło.

JANE są super, to wy macie tą najnowszą wersję z 2010 co można ustawiać siedzisko przodem do siebie, widziałam ten wózek - super!

ROKSANIA
http://s2.suwaczek.com/200103282080.png

LENUSIA
http://s4.suwaczek.com/200909042080.png

Odnośnik do komentarza

ja kupilam na poczatku hauck i tragedia kolo sie blokowalo foteli porazka!!! oddalam i dolozylam kase i teraz jezdzimy concord neo! rewelacja wozek poprost swietny leciutki, sterowny, foteli smochodowy duzy i wygodny, spacerowka moze byc ustawiona w obie strony ma tez wbudowana ochrone na wietrzna pogode aby chronic nozki malucha.Bardzo polecam!
Concord Neo Mobility Set - Polar from Concord part of the 3-in-1 Systems range available at PreciousLittleOne

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cha00x1cmcm3g.png

Odnośnik do komentarza

karolinaR
martab0 też mi się podoba concord neo, ale jakoś ta gondolka mnie przeraża taki ten dół plastikowy i ta budka taka jakaś jakby kwadratowa, ale w spacerówce brałąbym go od ręki, mam jeszcze troche czasu na zastanowienie

sa dwa typy gondolki scaut to ta miekka a ja polecam proton to jest bardzo stabilna i mozesz jej nawet uzywac w samochodzie jako funkcja fotelika spelnia wszystkie atesty i jest bezpieczna, pozatym mozesz regulowac pozycje materacyka jak nie chcesz zeby dziecko lezalo na plaskim:36_2_53:

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cha00x1cmcm3g.png

Odnośnik do komentarza

o rany drogi tez wozek, 600 funtow!!! auc... ogromny wydatek biorac pod uwage, ze po ok6-8 miesiacach kupuje sie lekka spacerowke i nowy fotelik samochodowy, bo z tego maluch szybko wyrasta.
i chyba nie ma idealnego wozka, ktory by kazdemu odpowiadal ;)))) z pewnoscie warto zobaczyc wozek w sklepie nim sie go kupi na necie ;))) bo moze byc za wysoki lub za niski lub tez moze byc niewygodny do prowadzenia jedna reka ;)

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

mbea
o rany drogi tez wozek, 600 funtow!!! auc... ogromny wydatek biorac pod uwage, ze po ok6-8 miesiacach kupuje sie lekka spacerowke i nowy fotelik samochodowy, bo z tego maluch szybko wyrasta.
i chyba nie ma idealnego wozka, ktory by kazdemu odpowiadal ;)))) z pewnoscie warto zobaczyc wozek w sklepie nim sie go kupi na necie ;))) bo moze byc za wysoki lub za niski lub tez moze byc niewygodny do prowadzenia jedna reka ;)

wozek jest rewelacja i wedlug mnie warty zreszta spacerowka wazy tylko 11 kg takze jest leciutka ja zamierzam go uzywac do 3-4 roku zycia a fotelik jest wiekszy niz standardowe i napisane jest ze do 13 kg>
ja moj wozek jedna reka bez problemu moge prowadzic bo jest bardzo sterowny przednie kola mozna blokowac aby jezdzil tylko w przod badz odblokowany odraca sie o 360 stopni.
ten wozek mozna duzo taniej dostac uzywany i czesto w dobrym stanie bo ciezko sie niszczy a wszystko mozna wyprac do sie bardzo latwo zdejmuje. MOja sistra kupila w polsce na allegro za pol cenny i wyglada rownie dobrze jak moj
POLECAM GORACO

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cha00x1cmcm3g.png

Odnośnik do komentarza

ja wiem ze foteliki z travel system sa do 13kg, rzecz w tym ze moja Mala jest dosc wysoka i majac 8 miesiacy Jej glowka zaczela wystawac. Musialam kupic Britax grup1 jak skonczyla 8 miesiecy, chocia jeden gosciu w Halfordsie nie chcial mi sprzedac bo dziecko za male. ale zamontowali mi je bez problemu, jak zobaczyli, ze Mala jest dosc duza no i wazy juz prawie 10kg. gondoli niogdy nie uzywalam, bo mi nie byla do niczego potrzebna. wiec dla mnie to by byl zbedny wydatek. a moja loola wazy tez 10kg i uzywam jej jak pada bo kola sa lepsze niz te przy spacerowce. ale jak nie pada to spacerowke - niecale 5kg wazy wiec przyjemnosc noszenia ;)) i mniej miejsca w samochodzie zajmuje.

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

My mielismy wózek wielofunkcyjny implast bolder z gondoli korzystaliśmy zimą gdzie sniegi były pokolana wiec duze pompowane koła i amortyzatory zapewniły duzy komfort naszemu maluszkowi, ale gdy tylko sie przesiedlismy na spacerówke to kupilismy nowy wózek bo ten nie bardzo sie sprawdził głównie ze wzgledu na swoją wage. Jesli bede miałą drugiego dzidziusia to juz nie kupie wózka wielogunkcyjnego.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sbd3m3idh8jwb.png http://s2.pierwszezabki.pl/030/030082970.png?5601

Odnośnik do komentarza

Coneco bardzo praktyczny i lekki wózek wielofunkcyjny,koleżanka miała dla córci i była bardzoooo zadowolona więc i ja skorzystam z porady i zakupię taki wózek tylko czekam żeby kolorek odpowiedni dopasować:D w sklepie są drogie takie wózki,a na allegro idzie kupić o połowę tańszy:)

Odnośnik do komentarza

Fajnie,że jest taki wątek..Dostałam już wózek od koleżanki,ale ciężki,koła wielkie...Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby,ale chyba jednak kupię sobie,mieszkam na 3 piętrze,wózkarnia okropna więc jak mam tachać taki ciężar to dziękuję...to firma jakaś ruska:)wózek pewnie nie rozleci się jakby po nim człog przejechał;)ale jednak za ciężki..też słyszalam wiele dobrego o baby disign..

Odnośnik do komentarza

Długo zastanawialam sie nad wyborem wózka dla mojej córeczki...kazdy dawał mi inne rady, w koncu kolezanka poradzila mi zebym zastanowila sie nad bugaboo bo slyszala ze sa swietne pod kazym wzgledem... i szczerze mowiac zakochalam sie!!!! Niestety cena wózka mnie przerastala wiec kupilam uzywanego froga za 1000 zl ze wszystkimi akcesoriami( spiworek, parasolka, folia, moskitiera), mimo tego ze wozek ma swoje czasy swietnosci za soba inne wozki sie niego nie umywaja!!! zadne x-landery itp. na ktore patrze na ulicy to mi mozg sie lasuje wielkie i masywne. Bugaboo to sportowy wozek, kory radzi sobie w kazdych warunkach (deszcz, snieg, wertepy, schody, plaza), prowadzi sie jednym palcem, łatwo sie rozbiera i sklada. Lekki wygodny dla mamy i malucha.prezenacje wozka znajdziecie na youtube wpisujac bugaboo frog albo cameleon naprawde dziewczyny polecam ten wozek, bo przerobilam ich juz sporo!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...