Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

Yulia
Kugelchen
A co to bylo zy 1200 na nowenowe. Bo teraz jest za 1400 krem nawilzajacy,

Czytałam na FB, że było bardzo dużo nagród, fluidy, nawet perfumy Adidas za 1200 pkt.,no sporo tego było, ja nie wiem to człowiek powinien na okrągło siedzieć , ostatnio zauważyłam, że dają nagrody około 22 godź, ja nigdy nie mogę trafić.

Ja właśnie w weekend jakoś wieczorem wlazłam na FB i widzę wpis sprzed paru godzin, że można tylko jedną nagrodę wybrać, żeby więcej osób miało szanse. To wlazłam jeszcze szybko na stronę i akurat te maseczki były jeszcze. Pewnie ciekawsze rzeczy poszły od razu :)

Odnośnik do komentarza

dziewczyny mozecie mi przyblizyc o co chodzi w tym nowenowe? i gdzie to znalesc? :)) nie wiem czy zagladacie do tego kalendarza bruno banani bruno banani - Women's Fragrances - Magic Woman bo wczoraj byl konkurs i moj tata wygral zestwa perfum - chyba pierwszy raz w zyciu. Wczoraj jak bylam ok 23 i w to gralam to piaslo ze codziennie pierwsze 100 osob ktore zrobi najszybcjiej zadanie z prezentu nr 7 wygrywa, ale ja dzis nie widze juz szansy zagrania, moze u was sie pokaze ze mozna zagrac - to probujcie naprawde warto :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...