Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

heh no tak quizy... macie na nie jakis sposob moze? bo ja zaczelam zapisywac odpowiedzi w zeszycie do kazdego testu - tabelka 3x3 ii wpisujeA,B lub C.

Przy pierwszym rozwiazaniu podaje do kazdego odpowiedzi A i patrze gdzie byly poprawne (np 3 odp byly A - to dostaje 3 punkty + 1 za gre)

za drugim razem na wszystko daje odpowiedzi B ( np. 5 odp bylo B-dostaje 5 punktów + 1 za gre)

za 3 razem przepisuje te co byly A i B a pozostałe odpowiedzi to C ( np 1 odp byla C - dostaje 1 punkt za odp + 1 za gre)

w taki sposób mam 9 punktów za quiz + 3 punkty za to ze grałam - moglabym róniez po punkcie przykazdym podejsciu za zaproszzenieznajomegoale nie chce mi sie w to bawic...

A wy jakie sposoby macie? Szukacie w necie odpowiedzi czy strzelacie? :)) A moze ktoras z was robi tak jak ja?

Odnośnik do komentarza

Ja muszę się zabrać za rozwiazywanie quizów z nowenowe, czy dobrze kojarzę, że któras z Was ma odpowiedzi do testów? czy mogę prosić o te odpowiedzi?
U mnie nic ciekawego ostatnio, wygrane takie sobie hi hi, czyli płyta z FB, płyta powinna być z Paczkomatów, obydwie z koledami, dostałam maila o poduszce oraz próbki krzemu z magnesem, zobaczymy co i kiedy przyjdzie. A i uzbierałam 3 kody z margaryny palmy, w ponied. wyslę.

http://malinowachatka.blogspot.com/

http://www.suwaczki.com/tickers/h4zprjjg287c4due.png

http://s2.suwaczek.com/201107035165.png

Odnośnik do komentarza

Yulia
Ja muszę się zabrać za rozwiazywanie quizów z nowenowe, czy dobrze kojarzę, że któras z Was ma odpowiedzi do testów? czy mogę prosić o te odpowiedzi?
U mnie nic ciekawego ostatnio, wygrane takie sobie hi hi, czyli płyta z FB, płyta powinna być z Paczkomatów, obydwie z koledami, dostałam maila o poduszce oraz próbki krzemu z magnesem, zobaczymy co i kiedy przyjdzie. A i uzbierałam 3 kody z margaryny palmy, w ponied. wyslę.

a co z tą margaryna ?

Odnośnik do komentarza

magda1_1998
lilithbb
Jak się rejestrowałam od kogoś to od razu dostałam odpowiedzi. Nie pamiętam już od kogo. Mam chyba z 500 punktów.

Też mam jedno pytanie gdzie umieszczają info o nagrodach? Pojawia się jakaś aplikacja na facebooku czy jakiś post?

raczej post na tablicy :)
Przeglądałam wszystkie posty nowenowe i nie znalazłam żadnego o nagrodach, czyli je usuwają?

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

lilithbb
magda1_1998
lilithbb
Jak się rejestrowałam od kogoś to od razu dostałam odpowiedzi. Nie pamiętam już od kogo. Mam chyba z 500 punktów.

Też mam jedno pytanie gdzie umieszczają info o nagrodach? Pojawia się jakaś aplikacja na facebooku czy jakiś post?

raczej post na tablicy :)
Przeglądałam wszystkie posty nowenowe i nie znalazłam żadnego o nagrodach, czyli je usuwają?

chmm... nie zwróciłam uwagi ale wydaje mi się że na pewno na tablicy informują ...???

Odnośnik do komentarza

ona90
bo daja tutaj Witamy na Facebooku. Zaloguj się, zarejestruj się lub dowiedz się więcej ;) widzialam ze jest tez aplikacja nowe nowe na fb ale tam fatycznie nie ma informacj... dziewczyny zwow wznowili ten konkurs na bruno banani - Women's Fragrances - Magic Woman próbujcie az nie bedziecie miec wyniku ok 6-7 sek - w takim przedziale ja sie zalapalam :)

Ja mialam wynik 7,09 ale widze , ze tam nawet z wynikiem 8,9 7.12.2011 wygrali wiec badzmy dobrej nadzieji.

Odnośnik do komentarza

Kugelchen
Daffodil
Daffodil

Gratulacje :yuppi:

He he ja tu gratuluję, po czym sama wyniki sprawdziłam i okazało się, że też wygrałam :)

Fajnie, będzie prezencik dla mamy, bo ja nie farbuję włosów w domu. Kolorek taki pod mamcię wybrałam z tego co pamiętam :)

Gratulacje dziewuszki, ja tez wygralam haha

Daffodil a co ty na ofeminie napisalas , ze sie na to pesto zalapalas?

Szczerze mówiąc, to nie pamiętam nawet jakie było pytanie otwarte wtedy :/
Ale na pewno krótko i treściwie, bo moje wypowiedzi nigdy nie są zbyt rozwlekłe :)

Odnośnik do komentarza

Anja
sylwia79
dziewczyny juz wiem gdzie sa ukryte wiadomosci od jaska:)
trzeba wejsc na wiadomosci na facebooku i po lewej inna wiadomosc beda nieodebrane!!!
nie wiem czemu nie dostalam zadnego powiadomienia
wiec sprawdzcie:)

Właśnie o tym pisałam wyżej. To przez ustawienia prywatności. Facebook traktuje wiadomości od obcych osób i stron jako takie których nie chcesz czytać i chowa w tych "Innych".

Daffodil, Kugelchen Dziewczyny gratki, będziemy się farbować! :) Który kolor wybrałyście? Bo ja o ile pamiętam ciemny brąz :)

Ja wybrałam pod moją mamcię, na pewno coś rudo-czerwonego :)

Bo sama balejażuję się u fryzjera he he :)

Odnośnik do komentarza

agaluk1
Dziewczyny a powiedzcie mi w wielu konkursach bierzecie udział?Widzę że wiele z was często wygrywa, ale jak to wygląda w ilu gracie dziennie? tygodniowo ?miesięcznie?

Ja bardzo rzadko.
Dość regularnie zaglądam na Parenting, Ofemin, Rossnet i to chyba tyle.
Z założenia rezygnuję z konkursów na różnych stronach, gdzie samodzielnie trzeba sprawdzać wyniki, bo po prostu nie mam głowy, żeby spamiętać to wszystko i zajrzeć o czasie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...