Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

może spróbuj się z nią umówic tylko we dwie, same, porozmawiacie sobie tak od serca i może się wszystko wyjaśni. Jeżeli zależy ci na przyjaxni z nią, a jej na przyjaźni z tobą to nie ma co od rzu rezygnować tylo powalczyć troszkę o to? Tym bardziej, że jest chrzestną Olisia.
Wiem, że łatwo się tak pisze, ale cos trzeba z tym zrobić - albo w jedną albo w druga stronę.

Odnośnik do komentarza

Wiem i masz racje.Ale prawda jest taka, ze jak ja pierwsza nie zadzwonilam, to ona nie dzwonila, nigdy.Jak wyjechala na wczasy ( w tym samym momencie co my) to dwonila chyba raz i od tamtej pory cisza.Wiec ja sie wkurzylam i postanowilam pierwsza nie dzwonic, no i mam teraz skutki.Czasami mi sie wydaje ze cale zycie jej sie tylko narzucalam a ona chciala troche odemnie oddychnac.
Dobra nie smece juz.Moze sobie z tym jakos poradze

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Sowko - czy ona jest na pewno twoją przyjaciółką? Z tego co piszesz to raczej ty "ciągnęłaś" tę przyjaźń i to ty się starałaś. Jeżeli zastanawiasz się, czy ona wogóle zareaguje jakos na twojego maila, to chyba nie ma sensu go pisac. Nie wiem co ci poradzić, nie chciałbym, pogorszyć sytuacji jakimiś nietrafionymi radami, bo może potrzebujecie czasu i niedługo wszystko się ułozy. A powiedz mi, czy ona ma dziecko?

Odnośnik do komentarza

No wansie mnie sie tez tak wydaje.I ja juz mam szczerze dosc ciaglego nadskakiwania jej.
Wiesz byla swiadkowa na obu moich slubach, jest chrzesna Olisia i ciagle tylko ona.Chyba za duzo.Ona nie ma dziecka.Nedawno wyszla za maz ( niecaly rok temu), a teraz remontuje mieszkanie.Poczeakm jeszcze troche i nic nie bede robic.Zobaczymy jak jej zalezy to sie wkonu odezwie i zapyta o co chodzi

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Tak jak piszesz - byc może a dużo jej w waszym zyciu (choc czy przyjaźni może byc za dużo?). Może tez to, że ty masz dziecko, a ona jeszcze nie ma wpływ na wasze relacje. Ty jesteśbardziej skoncentrowan na dziecku niż osoba bezdzietna i może przez to nie możecie znaleźć wspólneych tematów? Czasmi takie sytuacje obserwuję (nawet we własnym gronie).
Zrób, jak uważasz za słuszne, poczekaj jeszcze chwilę - będzie jej zależalo to się sama odezwie.

Odnośnik do komentarza

czesc dzieczyny
milam zajrzec wczesniej,ale wujas wrocil z pracy i sie z nim zagadalam na temat domu.w czwartek jedziemy obejrzec dom do wynajecia,ladny,przytulny za umiarkowana kase.liczylismy ze znajdziemy cos tanszego ale ciezko szczerze mowiac znalezc to co chcemy za mniejsze pieniadze.moj M jak zobaczyl oferte na necie to bylo wow!juz powiedzial ze mam dzwonic do wlascicielki ze bierzemy BEZ OGLADANIA:grrrrrr:-głupie czasem te chlopy-mam dzwonic do wlasciciela mieszkania w ktorym teraz mieszkamy ze juz za 3tyg sie wyprowadzamy.uspokoilam go ze najpierw obejrzymy i wtedy zadecydujemy co dalej.przystopowal.mijaja 2godziny a on dzwoni z pracy ze po co na w sumie palcic 100euro wiecej miesiecznie,ze to juz by poszlo na odkładkę i ze jak ja bede chciala to mozemy sie przeprowadzic ze wzgledu na mnie.no szlak czlowieka moze trafic z tymi facetami:Histeria:
a dzionek generalnie taki sobie czyli ciagle pada:grrrrrr:no a mielibysmy domek i ogrod to chwila bez deszczu dziecko na dwor,pada to do domu i chociaz troche by pobyla na dworze a nie siedzi calymi dniami w domu ,bo pada za chwile nie i za chwile znow pada.

Sówko no to gratuluje postawy i podwyzki:lol:juz pewnie dodatkowe pieniazki wiesz na co beda wydane?ja tak zawsze mam jak jakas extra kasa sie szykuje to juz wczesniej palnuje na co bedzie przeznaczona.

Tusiu fajnie ze sie spotkacie najprawdopodobniej z Sowka,zazdroszcze:)prosimy o zdjecia:mdr:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Czesc Wszystkim
Choc nikogo nie ma
Moj synus dzis padl mi na podlodze i teraz slodko spi w lozeczku.Taki byl zmeczony ze w sekundzie zasnal.
Mamy jechac do miasta, ale w tej sytuacji to chyba nam nic z tego nie wyjdzie, bo on bedzie spal jakies 2 godz.
Asiu fajnie ze sie przeprowadzacie do nowego domku.Podworko sie przyda i Oliska bedzie miala gdzie szalec.
Wisienko jakie kreacje obowiazuja teraz na weselach????
Dzis u mnie pogoda do bani.Jest zimno i szaro.Dobrze ze nie pada.
Nie mam co pisac, ale jakby co to jestem i mam was na oku

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Witam
Wczorajszy dzien spedzilam nad woda, pojechalam z M i Piotrusiem nad Biale (szkoda ze zapomnialam aparatu- ja myslalam ze M spakowal a M ze ja :):)) Piotrus byl przeszczesliwy, nie chcial z wody wychodzic byl juz siny ale gdzie tam jemu jest cieplo, sila go wyciagalam, obserwowal jakies dziewczynki i robil to samo, bylo raz, dwa, trzy i one rzucaly sie do wody a on zanurzal glowe i bulgotal a ile wody sie przy tym napil to jego. Dzis siedzimy w domu, zapowiadali deszcze i... kicha jest sucho a do tego tak parno ze zaluje ze nie pojechalismy nad wode :( jutro mam zamiar jechac na zakupy, tylko czekam na liste od Edzi co jest potrzebne na wyprawke do zlobka.
Moj M wymyslil sobie dzis ciasteczka wiec przesiedzialam troche w kuchni i pieklam a on biegal z malym po dworze, teraz Piotrus w koncu spi (wcale sie nie dziwie takie slonce moze niezle zmeczyc) M polazl do brata na plac a ja mam czas dla siebie.
Sowko co do "przyjaciolki" to sie nie wypowiem, zrob tak jak uwazasz jak jej bedzie zalezec na przyjazni to sama cie znajdzie
Tska tez wam zazdroszcze spotkania.

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewuszki :-) Tak zajrzałam podczytać a tu tyle sie działo!!!

Sówko ja też mam psiapsiólkę, z którą myślałam, że się całkiem posypie odkąd urodziła się Jula. Z kielonkiem znamy się od zawsze - ja miałam 3 lata jak ona przyszła na świat , okresu jej niemowlęctwa nie pamiętam, ale odkąd pamiętam byłyśmy nierozłączne. Allle odkąd wyprowadziłam się do Bytomia i póxniej po powrocie okazało się, że niewiele mamy ze sobą wspólnego - ona pracuje - robi tipsy i praca pochłania cały jej czas - pracuje albo do 16 albo do 20 ( w zakładzie) a jak po 16 wraca do domu, to jeszcze w domu ma klientki, do tego soboty i niedziele też - a przy obcych babach to nawet gadać się nie chce. No a ja mam męża , dziecko i ja tez niekoniecznie mam tyle czasu ile bym chciała. jest nawet chrzestną Julinki, ale we dwie też się rzadko widzą :-( No ale musze powidziedzieć, że jak jakiś grill organizuje ona, albo jej funfel - to nas zawsze ze sobą zabierają - choć tyle mamy siebie i możemy się chwile sobą nacieszyć :-) Ważne by znaleźć złoty środek, który pozwoli utrzymać przyjaźń, chyba że tak jak piszesz Wasza przyjaźń była tylko podtrzymywana przez ciebie, to może nie ma sensu?? Bo czasem lepsze są piękne wspomnienia, niżbyś miała siedzieć na przeciwko kobiety, która była twoja przyjaciółka i zastanawiała sie co was mogło łączyć, skoro teraz nawet rozmawiać nie potrafcie nawet o dupiemaryni.
A co do kiecek weselnych - dopuszczalne wszystko!!!! Bylebyś ty sama się w tym dobze czuła i oczywiście swoją urodą przyćmiewała wszystkie zgromadzone panie ;-) :Podziw:
Ahhh Sówko bo ja tak wyczytałam, ze twoja psiapsióła była świadkiem na obu toich ślubach - to znaczy to co myślę, że znaczy??

Buziole Kochane. Czas na kąpielkę

Odnośnik do komentarza

Wisienko to chyba nie to o czym myslisz.Na obu moich slubach, tzn. na cywilnym i koscielnym.
Guniu a jakie jutro bedziesz robic zakupki, cos dla Piotrusia???Moj Olis tez sie tak zachowuje jak widzi wode i tez trzeba go z niej sila wyciagac.Ach te nasze urwiski :))
Tusiu a Ciebie dlaczego jeszcze tu dzis nie bylo???Nie masz czasu?
Ja bylam dzis z bratowa na miescie i na szczescie kupila sobie sukienke na wesele.Nawet ladna i napewno jeszcze sie jej przyda.Bylysmy tez w tesco.Wiecie jaka nowa kolekacja dla dzieci z cheeroky jest super.Normalnie dla naszych chlopakow bluzeczki z dlugim rekawkiem juz od 11zl i to rozne wzory.Ja kuplam Olisiowi szaro blekitna ze smokiem za 20zl.Wydaje mi sie ze to nie duzo.Bratowa kupila dla swojej starszej corki odjazdowa dzinsowke ( kurtke) za 13,50 ale ta byla juz z wyprzedazy.Musze sie tam jeszcze przejechac, ale to dopiero we wrzesniu.
Jakby cos to jeszcze jestem

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...